Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ivana »

Vy naivkové. Do 9. října píšou noty VOLBY.
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od JIP »

Z mého dnešního rozhovoru s dětskou lékařkou, která očkuje děti proti COVIDu v jednou okresním městě na Moravě.

Téma aspirace před injektáží očkovací látky:
Dělá to, i když to (pro mě osobně naprosto nepochopitelně :head ) není doporučený postup.
U většiny ze 160 dětí byl vpich naprosto v pořádku. Jeden u jednoho klučiny cévu trefila, což zjistila právě díky nedoporučenému postupu, který nikoho nic nestojí (po vpichu nejprve trošku natáhnout, jestli nenasaje krev).
Při vytáhnutí jehly pak krev z cévy doslova vystříkla ven (kdyby před tím zalila cévu očkovací látkou, tak by na to ani nepřišla).

Každý kdo očkuje by to měl dělat. Kdo si pro injekci jde, měl by to vyžadovat.
Náhoda je sv.ně a cévy máme každý trochu jinak… :moon
Uživatelský avatar
gravedigger
Příspěvky: 448
Registrován: 22.01.2011 20:40

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od gravedigger »

očkovat děti?
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od neilz »

Del-in píše: 19.09.2021 17:18 Hele, jak kde. Náš očkovaný syn je v karanténě a celá jeho třída na distanční výuce, protože ve třídě byl pozitivně testovaný, potvrzený rt-pcr testem. Očkovaný syn, byl sedmý den po rizikovém kontaktu na pcr testu, s negativním výsledkem. Už kroutí desátý den a covid dokázal, že se těší do školy...
si snad delas srandu ne ze si tim svinstvem nechal naockovat vlastni dite, v mem okoli uz vetsina lidi davno pochopila ze nechat se ockovat byla hloupost a 3ti davku pro sebe uz razantne odmitaj ale aby byl nekdo tak "inteligentni" a nechal tim experimentem projit vlastni dite jsem nastesti u nikoho znameho nezaznamenal, prave naopak, radsi by stahli deti ze skol nez jim to nechat pichnout
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

kolegyně v práci cca 3 měsíce po Pfizeru šíleně vysokej tlak, doktorům se jí ho nedaří srazit. Je to již několikátej člověk o kterým jsem to slyšel. Může to bejt náhoda. Uvidíme časem.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Del-in »

Neilz :rofl :rofl napadlo tě někdy, že na střední školu chodí plnoletí lidé, kteří se jaksi mohou v otázkách tělesné integrity rozhodovat zcela samostatně?
neilz
Příspěvky: 144
Registrován: 02.03.2016 12:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od neilz »

pokud napises "Náš očkovaný syn" misto treba "syn se nechal ockovat..." tak se nesmis divit ze si lidi budou myslet ze mas doma dite treba na zakladce ktery si donutil stat se pokusnym kralikem :-P
Zatvrzelej ANTIVAXAK :devil
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Del-in »

Já jsem se spíš pobavila než divila. Přišlo mi to jako příznačná ukázka pojetí zatvrzele antivaxerské diskuze, zvlášť, když pár stránek zpět, je věk mých synů explicitně uveden...
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od viktor »

pred x lety se muj tata co uz tady bohuzel uz dlouho neni se praci nudil a tak vytvoril mozna jeden z prvnich programu na generovani clanku do tisku na libovolna tema... jeden z nejvetsich problemu co resil byla nevhodna slovni pojeni.... treba takovy "valecny stvac" to je v pohode ale " mirovy stvac" to uz je jaksi nevhodne.
takze " zaryty antivaxer " je ok a " fanaticky ockovac " ? , ci "zbesili opichavac" ? a nebo jen zkracene " morce" ? či "kralicek ? to je taky ok a nebo uz ne ? :D
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Del-in
Příspěvky: 233
Registrován: 28.05.2015 1:07
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Del-in »

Jestli to bylo na mě, tak jsem jen opsala neilzův podpis, nic hlubšího v tom nehledám ;)
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

Riziko myokarditidy po covid vakcíně je 1:1000, což při tom počtu není málo :

https://www.thegatewaypundit.com/2021/0 ... r-dying-v/
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

na serveru co se tu nesmí presentovat a který začíná na aero a končí na net je dneska článek a video které zveřejnili rakouští a němečtí patologové. Očkovaným v krvi plavou pěkný sračky. Samozřejmě že je to odevšad mazaný a německo dokonce vyhrožuje americký síti že pokud to nesmaže, podnikne proti nim právní kroky.

Fašismus jede na plný obrátky. Fakt by mě zajímalo, jakej má mít tenhle korona podfuck výsledek.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Andy Glock »

To nejsou sračky, to jsou čipy. Ale pšššt ;) .
Butch
Příspěvky: 764
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Butch »

Pozor Jerry, tady je důkaz, rychle to rozešli všem do mailu, než to smažou.
Kosmické lodě s antenkami 👌 stejne bych asi chtěl někdy vidět člověka co tyto příběhy vymysli, musí byt neskutečné kreativní.
Přílohy
D890850B-E95C-4490-B53C-8562433A86D4.jpeg
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od devlop »

Burch, jo je to legrace. Vtipné je, jak v článku přímo označují že se jedná o "sondy, malé břitvy které rozřezávají buňky" atd. atd,. někdo měl asi hodně bujnou fantazii. Ale co, když zatvrzelý antirouškař je schopen střelit mladého kluka do hlavy tak zatvrzelý antivaxer je schopen věnovat svůj čas do této moderní, umělecké tvorby.

Trochu biomechanický dotaz na ty, kteří tomuto věří: jaké je vysvětlení toho, že v dávce 0,3ml očkovací vakcíny může být tolik sond a čipů, že je patologové najdou v jakémkoliv odebraném vzorku krve? Nemůže to být ještě tak, že kromě čipů a sond tam jsou také nanoboti, kteří uvnitř těla na výrobní lince ty čipy rovnou i vyrábí!!!!? :chuckle A už se k tomu vyjádřila Škoda auto, že je to nehorázné plýtvání nedostatkovými čipy?
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

Samozřejmě že se ty čipy dokážou replikovat. A za nedostatek čipů můžou vakcíny do kterých je dávají. Teď je v plánu jak ty rozmnožené čipy vrátit zpět do oběhu. Ale myslím, že se to nenápadně podaří při odběrech krve, dárcovství, atd.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Maximus »

MZ objednalo už s predstihem 700 000 vakcin pro děti od 5 let. Samozřejmě Pfizer, bez dokonceneho testování a zatim ještě bez schválení i tak zkorumpovanymi organy.

Vojtěch a ta jeho "sekretářka" Vašáková si to mohou navzajem napichat do :moon.

Své deti mam naockovane i nad ramec povinného očkování, ale toto opravdu NE!!!
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ulfhednar »

Pokud sem Jerry nedal ten odkaz jako vtip (a vzhledem k jeho předchozím textům se trochu bojím, že ne), tak mě děsí, co všechno má v této zemi volební právo.
Patologové prý objevili v krvi "sentinely". TVL, to jakože máme v krvi parní válce? Nebo britské tanky? A taky tam máme diamanty (hajzlové na transfúzce, proto mě pozvali, a všiml jsem si, že před transfúzkou parkovalo fungl nové XC 90).
Také jsem mě v tom hodnotném textu pro bystřejší část populace, zaujalo, že je to psané jazykem někoho, kdo nedochodil pomocnou školu.
Každopádně v sekci vtipů by to mělo mít čestné místo.
Óðinn á yðr alla
pepaf
Příspěvky: 541
Registrován: 23.02.2018 18:27
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od pepaf »

Lékaři žasnou: Lidé odmítají vakcínu, ale když se nakazí, žádají léčbu protilátkami

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/le ... .seznam.cz

Kdo má podezření na nákazu covidem-19, zamíří do ordinace svého praktického lékaře. Pokud se nemoc potvrdí a jde o rizikového pacienta, může lékař doporučit i léčbu monoklonálními protilátkami Bamlanivimab nebo Regn-cov2. Ty dokážou při včasném podání zabránit těžkému průběhu nemoci, dokonce i úmrtí. Jen jsou hodně drahé.
Z posledních údajů vyplývá, že se nákaza týká z více než 80 procent neočkovaných. Podle zjištění Práva se tak lékaři stávají svědky paradoxní situace. Nemocní, kteří odmítali očkování, se dožadují speciální léčby, která je na stejném principu jako vakcinace.

Stonásobně vyšší náklady
Obrat v názoru je vcelku pochopitelný, ale lékařům přidělává v nelehké době práci a státu násobně vyšší náklady na léčbu.

„Odmítli očkování a akceptují o nic méně ‚experimentální‘ léčbu monoklonálními protilátkami se stonásobně vyššími náklady. Přemýšlím, jak komunikovat,“ napsala Ludmila Bezdíčková, praktická lékařka z Prahy 6
...

To by určitě určitě místní AntiV nepožadovali...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Maximus »

Stale se nerozlisuje ockovany, clovek s protilatkami po prodelani nemoci a bez protilatek.

To je zakladni členění a studie to jasně potvrzuji. To rozdelovani na očkované a neockovane je zcestné a zavádějící.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Odpovědět