Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
cipis
Příspěvky: 4840
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od cipis »

Co je na tom neuvěřitelného? Navíc rodiče to věděli dopředu, jaké jsou podmínky. A také odmítli opatrovníka ...
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hohepa »

Nevím je na tom neuvěřitelného, zeptej se autora článku.
Dnes je možné a uvěřitelné skoro vše.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od viktor »

Zdravim, Viktor je do pristiho BANu zas zpet. Takze proc plytvat casem. Nedavno probehla zajimava konferenece na tema Covid a Vakciny a vubec. Je me dost divne ze to zcela uniklo zdejsim pritomnym.

Takze lehce z obsahu :

imunologicka sekce

-MUDr. Alena Dernerová, prof. MUDr. Jan Žaloudík, CSc.,
MUDr. Jitka Chalánková
Úvodní slovo senátorů
-prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc.:
Vakcíny proti covid-19: farmakologické a biotechnologické aspekty, analýza vakcín a výsledky
- prof. Mgr. MUDr. Milan Raška, Ph.D.:
Reakce imunitního systému na infekci virem SARS-CoV-2 (video)
- MUDr. Hana Zelená, Ph.D.:
Význam stanovení protilátek proti SARS-CoV-2
- RNDr. Jiří Šinkora, Ph.D.:
Buněčná imunita
- Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc.:
Covid-19 očima epidemiologa, aneb o příčině a následku (videopřenos)
- prof. MUDr. Vojtěch Thon, Ph.D.:
Slizniční imunita, COVID-19 a včasná léčba (videopřenos)
- prof. RNDr. Omar Šerý, Ph.D.:
PCR a antigenní testy, virus v životním prostředí (videopřenos)
- MUDr. Soňa Peková, Ph.D.:
NGS analýza cirkulujících kmenů SARS-CoV-2
- RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D.:
Statistické údaje o covid-19

klinicka sekce

- MUDr. Andrea Málková:
Prevence, léčba a zdravotní komplikace SARS-COV2 a úskalí vakcinace pohledem praktického lékaře
- MUDr. Anna Urbanová:
Děti a mladiství a onemocnění covid-19
- MUDr. Andrej Janco:
Principy propagované prevence, profylaxe a léčby covid-19 (videopřenos)
- MUDr. Lukáš Pollert:
Dynamika těžkého covid-19
- MUDr. Vladimír Čížek:
Cévní komplikace covidu-19 a vakcín (video)
- MUDr. Jaroslava Chlupová:
Myopatie jako jeden z možných nežádoucích účinků očkování SARS CoV- 19
- MUDr. Iva Hermanová:
Dopady onemocnění covid-19 a vakcinace v gynekologické praxi
- prof. MUDr. Eliška Sovová, Ph.D, MBA:
Kardiální postižení v rámci pandemie nemoci covid-19
- MUDr. Ján Lakota, CSc.:
Nežádoucí účinky očkování proti SARS-CoV-2 a jejich patofyziologické vysvětlení (videopřenos)
- Ing. Mgr. Pynelopi Cimprichová:
Hlášení nežádoucích účinků přípravků na Covid-19

pravni a spolecenska sekce

- prof. Michal Klíma:
Politologické aspekty epidemie – rizika pro demokracii
- JUDr. Tomáš Nielsen, JUDr. Peter Weis, JUDr. Marica Pirošíková:
Právní aspekty epidemie v demokratické společnosti (videopřenos JUDr. Weiss, JUDr. Pirošíková)
- Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová:
Přehled protiústavních kroků politiků a metody obrany
- Ing. Jaroslav Chalupský:
Ekonomicko-manažerské zvládání situace během epidemie covid-19
- Doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc.:
Hospodářsko – politické konsekvence celosvětové covidové blamáže
- MVDr. Jiří Urbánek, MBA:
Etické aspekty propagace vakcíny proti covid-19
- Markéta Dobiášová:
Role médií v krizových situacích
- kpt. Bc. Tomáš Ježek, nprap. PhDr. David Pejřil:
Kam až jsme to nechali zajít?
- Emma Šlopková, Michael Kopecký:
Medici v době covidové

drive byla cela konference ktera mela sledovanost cca 100 000 lidi uz v pruhehu jejiho trvani, cele to je dlouhe cca 11 hod na youtube, ted ji tam jeste asi i najdete v jednotlivych sekcich, proto tady uvadim cely program konference. odkaz na program je zde : https://covidkon.cz/program-konference/
vzhledem o obsahu a ucasti na teto konferenci ji lze asi dost tezko oznacit za proruskou a dezinformacni.
hodne dobry pro zacatek je treba https://www.youtube.com/watch?v=v9HiSzkLF-w

i kdyz konference cela trva cca 11 hod je vazne dobre ji zhlednou celou po malych davkach.
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Grunt »

Maser píše: 03.02.2022 21:48 Třeba kvůli práci.
Tak, tak. Musím do Rakous (resp. možná bych chtěl i jinam do zahraničí) a tam není co řešit. Na hranici stojí vojáci/Polizei a ti nic neřeší. Mohl bych to zkoušet nějak načerno, ale za tu pokutu mi to nestojí. A NovaVax mi zatím přijde jako naprosto nejlepší řešení. A to doufám, že už na dlouhou dobu. Půjde někdo na lékařskou prohlídku před očkováním? Dá se to nějak zařídit?
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Germanik1 »

Objednej se normálně na preventivní ke svému obvodnímu a řekni, ať ti nechá udělat všechno co jde.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ulfhednar »

A nebo jděte na pocit, když se cítíte OK. Doktory si k tělu moc nepouštím. Vlastně kromě zubaře a zbrojáku vůbec.
Óðinn á yðr alla
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

Data pojišťoven a funebráků v USA za Q4 2021

https://www.zerohedge.com/covid-19/long ... disturbing

Přiklad profitu jednoho balíku pojištěných na životních pojistkách (tzn. profit není když se hodně umírá a vyplácí) , jedná s o lidi v produktivním věku (jinak by je nepojistili, že) :

V roce 2019 $266 mil. profit (ne-Covide, ne-Vakcíne)
V roce 2020 $82 mil. profit (Covide)
V roce 2021 -$192 mil. (Vakcíne)

Nárusty úmrtí za Q4 2021: +21% oproti Q4 2020 a +36% oproti Q4 2019

Další "potěšující" zprávy, je to ze systému zdravotní databáze US Army DMED (Defense Medical Epidemiology Database) kam můžou vkládat a koukat jen US army dochtoři - proto je to ve videu, pár whistleblowerů (skupina Terminal CWO) to zveřejnilo. V US army byly v roce 2021 zavedeno povinné očkování. Nyní se od něj v tichosti ustupuje, alespoň co se civilních zaměstnanců týče. Oficiální místa údaje popřely s tím že v letech 2016-2020 se to "počítalo špatně" a v roce 2021 je to konečně dobře, ale není to díky vakcínám, ale tím že se tam přičetlo, co se předtím nezapočetlo. Tak je na každém čemu věří :)

Video :
https://trmlx.com/vaccine-injuries-in-t ... -cover-up/

Odkazy :
https://www.naturalnews.com/2022-02-03- ... cines.html
https://thelibertydaily.com/bombshell-c ... ntroduced/

Statistiky - nárusty oproti průměru let 2016-2020 :

269% nárust akutních srdečních příhod + infarktů (nevím jak se to rozlišuje :) )
285% nárust myokarditidy (srdečních zánětů?)
467% nárust pulmonary embolism (plicní embolie?)
1175% nárust trombóz a vnitrosvalové koagulace
590% nárust HIV
1529% nárust bolesti hrudníku
905% nárust dyspnea (dýchací obtíže?)
cca 300% nárust rakovin (114,645 vs. 38,700)
306% nárust potratů
476% nárust nepravidelné menstruace
250% nárust Guillan-Barre Syndromu
275% nárust imunodeficience (problémy s imunitou?)
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Argonaut »

Potvrzen vliv vitaminu D na prubeh covidu

https://echo24.cz/a/SR4bA/vitamin-d-pom ... lsi-studie
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ulfhednar »

Guntroll: nezdá se, že by US Army ustupovala od očkování:


https://www.novinky.cz/koronavirus/clan ... d=40386150
Óðinn á yðr alla
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od jerry.mysak »

Tazi píše: 04.02.2022 9:43
B) vypláchni si svou nevymáchanou drzou držku od nadávek a urážek.... do očí bys mi to neřekl.
Máš recht, přestřelil jsem. A omlouvám se.

Víš chvíli před tím mi volal kamarád, že jeho žena, 40 letá mám 3 dětí je na jipce v nemocnici. V létě měla covík, na podzim se, protože je úča, nechala očkovat bezpečnou vakcínou. Druhej den nevstala z postele, během měsíce se dala jakž takž do kupy, ale nebyla schopna vylézt po schodech. Srdce nestíhalo. Půl roku marodí, jakýkoliv rychlejší pohyb je nemyslitelný. Ted je na JIPce a prognoza je docela tristní.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od viktor »

Jo Mysaku, takovych podobnych pripadu mam kolem sebe vic. Ne vse lze jednoznacne svest na vakciny ale je to hodne divne. KOkam ze nasi vaxeri jsou nejak potichu... zadne reakce na konferenci ?
viktor
TAZI jak je ?
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Germanik1 »

Tak nějak to začínám chápat jako loterii. Akorát se v ní nevyhrává. Spíš opačně. A hrají všichni.
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

viktor píše: 08.02.2022 9:04 Jo Mysaku, takovych podobnych pripadu mam kolem sebe vic. Ne vse lze jednoznacne svest na vakciny ale je to hodne divne. KOkam ze nasi vaxeri jsou nejak potichu... zadne reakce na konferenci ?
viktor
TAZI jak je ?
Děkuji za optání.
Na to, jak strašná diagnóza byla nade mnou vyřčena, je mi hůř psychicky než fyzicky.
Nechci to zakřiknout, ale po napatlání se tou DDT mastičkou problémy de facto přestaly.
Pro jistotu si to ještě 1-2x zopakuji, ale možná jsem z lesa už venku ;) .
A k tomu tichu po konferenci,.... budu mluvit pouze za sebe, ale asi to tak má většina tzv. vaxerů,...
Vzhledem k tomu, že mám už tři dávky Pfizera v sobě, a vzhledem k tomu, že Omikron je takový jaký je, tak už mě vlastně ani další informace o Covidu a vakcínách nezajímají. (Nijak zvlášť mě to nezajímalo ani v době, kdy tu někteří chodili do krámu v plynové masce, a doma se třásli strachy)
Takže nemohu reagovat na konferenci, kterou jsem neviděl, a vzhledem k její mnohahodinové délce rozhodně ani neuvidím :lol:
vrb
VIP
Příspěvky: 895
Registrován: 13.08.2011 1:52

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od vrb »

Add Jerryho známá:

Já jsem doma den po druhé vakcíně ( Pfizer ) našel manželku ( 35 let) ve stavu, že jsem myslel, že budu volat rychlou.
Rovnou 2 acylpyriny a zapít tolik vody až se jí navalovalo.
Celkem 6 acylpyrinů a neustále pít - minimálně 4L za den. A klid na lůžku. Za tři dny se dala jakž-takž dokupy a za měsíc v pohodě.

Já coby 110kg chlap celkem 8 acylpyrinů za 3 dny a 5-6L tekutin denně. Jen jeden den horečky, zimnice, 3 dny únava a tak, ale pak taky v pohodě.

Po vakcíně fakt hrozí kombinované komplikace se sraženinama ( trombózy, embolie, infarkty, mrtvice, myokartitida.. atd. ).
A naprosto jednoduchá profylaxe je nasypat se vitamíny a aspirinem a pít co člověk snese aby se naředila krev.
Doporučuju to poradit i okruhu svých známých. Dalo by se tím zachránit spousta životů.
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od viktor »

Drzim palce TAZI a vsem ockovanym. Konference je sice dlouha ale je to asi nejcelenejsi pohled na veci kolem ockovani co je k mani u nas. Jeste jednou sem dam odkaz :
odkaz na program je zde : https://covidkon.cz/program-konference/
vzhledem o obsahu a ucasti na teto konferenci ji lze asi dost tezko oznacit za proruskou a dezinformacni.
hodne dobry pro zacatek je treba https://www.youtube.com/watch?v=v9HiSzkLF-w alespon bych se kouknul na Marketu Dobiašovou ..https://www.youtube.com/watch?v=v9HiSzkLF-w
Co se tyka vetsich rozmeru tak zacalo : V sobotu 5. února byl zahájen Soud veřejného mínění - mezinárodní vyšetřovací trestní tribunál Velké poroty. 12 soudcům a veřejnosti bude předložen soubor důkazů a obvinění proti šesti hlavním obžalovaným pro zločiny proti lidskosti. Velká porota na konci řízení rozhodne, zda jsou důkazy dostačující pro vznesení obvinění u Mezinárodního trestního soudu. (část1/2)¨
odkaz : https://rumble.com/vuc53x-grand-jury-so ... en-1..html
je to hutne a "pravnicke" nicmene zcela srozumitelne a stolji to za shlednuti pro porozumeni veci co predchazeli .. vakcinam..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ulfhednar »

Jak píše Tazi: kéž bych měl tolik času, abych vydržel čumět X hodin na konferenci o mrtvém tématu. :lol:
Óðinn á yðr alla
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od viktor »

ses na omylu Ulfe, tohle tema neni vubec mrtve a mrtve nezustane pekne dloho,, ale chapu ze nemas cas se venovat 11 hodinove konferenci, ale asi mozna budes mit cas na cca 20 minut ?
tak zkus tohle : https://rumble.com/vuc53x-grand-jury-so ... en-1..html a bude postacovat kdyz si to pro zkraceni tveho casu pustis od cca 19 minuty
ale cele je to rozhodne lepsi
viktor
ps : mas tam hezky celou zalezitost shrnutou...
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Andy Glock »

Viktore, pro spoustu lidí toto téma nikdy ani neožilo.
A konkrétně Ulf je zajisté schopen si nějaké informace pokud by měl zájem sehnat.
Pochop konečně, že existujou lidi, kteří Covidem nežijí, nezajímá je to,...
Uživatelský avatar
Ulfhednar
Příspěvky: 2584
Registrován: 09.06.2020 14:24
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ulfhednar »

Viktore a k čemu mi to bude? Aby měla 19 minutová informace pro mě smysl, musel bych si jí tři hodiny ověřovat.
Mě stačí, že třeba za imunologickou sekci je tam MUDr. Dernerová. Což je dětská neuroložka a ne imunoložka, navíc se poslední dekádu věnuje primárně politice. Na další jsem nekoukal, vzal jsem jen první jméno, protože tu paní znám.

Takže znovu? K čemu by mi to bylo? Budu po tom zdravější, nemocnější, veselejší, smutnější?
Óðinn á yðr alla
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od PeFi »

Já jsem si řekl, že si těch cca 30 minut najdu. Není to 19 minutová konference, ale je to 38 minutový záznam, který si - dle viktora - stačí pustit od 19 minuty. Já to udělal a už po pěti minutách jsem zaslechl něco, co mě zaujalo, protože na globální spiknutí jsem nikdy nevěřil - to co se děje vysvětluji lidskou hloupostí (Hanlonova břitva). Nicméně informace, která tam padla byla zhruba tato:

Světové ekonomické fórum v roce 1992 zahájilo vzdělávací program Young Global Leaders pro vybrané perspektivní jedince, mezi prvními absolventy byla Angela Merkelová a Bill Gates.
---
odbočka: Absolventi elitních škol "Ivy league" se shodují, že devizou těchto škol není nějaké elitní vzdělání, ale především kontakty, které tam člověk během studia nasbírá (networking).
----
Tak jsem si to vložil do googlu a vypadlo na mě:

Jedná se o pětiletý vzdělávací program... Již v roce 1992 se mezi 200 vyvolených zařadili osobnosti jako Angela Merkel, Tony Blair, Nicolas Sarkozy, Bill Gates, Bono, Richard Branson (Virgin), Jorma Ollila (Shell Oil), and José Manuel Barroso (President of the European Commission 2004–2014).

Already in the first year, 1992, a number of highly influential candidates were elected. Among 200 selected were global profiles such as Angela Merkel, Tony Blair, Nicolas Sarkozy, Bill Gates, Bono, Richard Branson (Virgin), Jorma Ollila (Shell Oil), and José Manuel Barroso (President of the European Commission 2004–2014).[1]
Zdroj: https://rightedition.com/2022/02/07/wor ... -revealed/

Tak pro mě je tato informace slušná darda, která posouvá můj úhel pohledu o podstatný kus jinam. Pokud je to pravda, tak to známená, že náš svět už tři desítky let intenzivně ničí banda "spolužáků". (Mám známého a ten o svých spolužácích z VŠ mluví jako o "kumpánech" - je to sorta lidí, kde majetky těch chudších odhaduji minimálně na vysoké desítky milionů Kč).

Sorry za off-topic, ale bezhlavé vakcinační šílenství a začerněné smlouvy najednou začínají vypadat ne jako přehlídka neschopnosti "úředníků" hájících veřejný zájem, ale jako indicie toho, že konspirační teorie vůbec nemusí být jen teorie.
Odpovědět