Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Butchi, vykašli se na ty grafy.
Ty grafy ukazují kolik je hospitalizovaných, a kolik z těch hospitalizovaných má jaké očkování. Nic víc, a nic míň, a nedá se z toho nijak vysledovat účinek očkování. Nedá se tam ani poznat kolik lidí má jednu, nebo dvě, nebo tři dávky. A tudíž jsou ty grafy z tohoto hlediska úplně k ničemu.
Očkování (1,2, nebo 3,...4,5,...dávkou) samozřejmě nezvyšuje možnost se nakazit. Jestli to je k nějakému užitku? Těžko říct. Já na další očkování kašlu, Covid jsem prokazatelně neměl (neprokazatelně určitě už několikrát).
A ani bych už ty "loňský sněhy" neřešil. ;)
Butch
Příspěvky: 764
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Butch »

No tak ten první graf ukazuje počet nakažených.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Ano, ten první graf ukazuje počet nakažených ;)
A ukazuje snad počet očkovaných v populaci? Ukazuje kolik očkovaných je v daných věkových kategoriích?
NEUKAZUJE !!!
Takže co? Takže to ukazuje jen počet nově nakažených, a kolik ti nakažení mají v sobě dávek vakcíny.
CHÁPEŠ TO?
Vzhledem k tomu, že naočkovaných je většina (obzvlášť těch starých), tak ten graf ukazuje velmi slušnou účinnost vakcinace ;) .
Ale abych nebyl chápán jako příznivec očkování. Naopak. Už to tu máme třetí rok. Většina (spíš ale všichni) už ten Covid prodělali. Většina populace je proočkovaná,... Takže už bych to nijak neřešil.
Kromě vyloženě starých a nemocných, kterým to doporučí lékař bych rozhodně na nějaké očkování už kašlal.
Butch
Příspěvky: 764
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Butch »

Já to chápu, ale vezmi v potaz, ze je to na 100tis obyvatel, takže nemá vliv na to, ze je procentuální vic ockovanych ve společnosti ….. takže naopak co se tyče nákazy, tak základní schéma očkováni nějakou ultra účinnost vakcíny proto nákaze neukazuje, třetí dávka parádě naopak šanci na nákazu zvyšuje.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Ano, ty grafy se dělají většinou na nějaký počet obyvatel.
A je jedno jestli je to na 100.000, nebo na 10.000,...
Jaká je proočkovanost v dané věkové kategorii? Zjistil jsi to z toho grafu?
Z toho grafu se dá vyčíst pouze kolik lidí a s jakým očkováním je hospitalizovaných.
Dám ti příklad:
Pokud bude v populaci 100% proočkovanost, tak na JIP budou hospitalizováni pouze očkovaní. Je to tak?
A co to ukazuje o účincích vakcín? vůbec nic ;) .
Butch
Příspěvky: 764
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Butch »

Tady asi společnou řec nenajdeme :wasntme

Beru to tak, ze me nezajímá podíl naockovanych ve společnosti. Pokud vím, ze se nakazí 250 naockovanych na 100tis a 500 neockovanych na 100tis tak me nezajímají absolutní čísla nemocných, ale mužů z toho vyvodit, ze se nakazí poměrně jednou tolik neockovanych.

Tedy v tom grafu nejsou ABSOLUTNÍ čísla nakažených/hospitalizovanych, ale přepočtem na referenční skupinu je možné ty hodnoty porovnávat i když ockovavych je ve společnosti mnohem více.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Já si nemůžu pomoci, ale z obou grafů mi vychází, že to očkování celkem slušně zabralo ;) .
4. dávka už mi v současnosti kdy tím Covidem už několikrát prošla celá populace přijde jako zbytečnost.
Pochopitelně na doporučení lékaře u někoho nemocného, starého,...dejme tomu, ale plošně ani náhodou.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od proforma »

Cela ne, ja ho porad jeste nemela :-D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Já ho zjištěný také neměl. Žádný test nikdy pozitivní, manželka to samé, a vlastně více lidem v mém okolí ho nikdy nediagnostikovali. ale nechce se mi věřit, že jsem (jsme) alespoň bezpříznakový Covid neprodělal ;)
Každopádně těch nemocí co člověk má, nebo kterými projde bez povšimnutí je hodně ;) .
Covid je jen jedna z mnoha, a tak k němu i přistupuji. :finger
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od proforma »

Co zacal covid, ja za toho 2,5 roku nemela ani rymu (tuk tuk tuk :-) ) Pred 1. ockovanim, kdyz jsem 2 mesice predtim mesic osetrovala mamu s covidem, jsem si nechala udelat test protilatek. Krasna 0. Takze kdyz jsem to nechytla ani pri peci 24/7, myslim, ze jsem ho opravdu nemela ani potom. Neregistrovala jsem nic jako nachlazeni, rymu, vubec nic.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Butch
Příspěvky: 764
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Butch »

Takže valneva se u nás očkovat nebude, Resp. Není objednána, což je skoda.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tomáš »

My s manželkou zatím také bez zjištěného Covidu.
Otázka je, jestli neproběhl skrytě, ale testujeme se pravidelně a nic :mrgreen:
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od JIP »

Něco nového k tématu: https://youtu.be/zrisyIt74zI
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

Zajímavý web - k hrubému ověření, jak moc "bezpečnou" šarži máte :

http://howbadismybatch.info/

Ale nikde jsem se nedočetl kolik vakcín je v jedné šarži.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od PeFi »

Došla mi SMSka, kde MZČR propaguje další kolo očkování. V tomto kontextu je vhodné kromě A, říct také B a přečíst si dva články ze SMIS-lab:

... Ještě mnohem horší než tento obrovský počet nežádoucích účinků je naprostá neochota CDC tato data veřejnosti ukázat. Většina údajů ve V-Safe byla kompletní již v červnu 2021. Poté přestalo CDC aplikaci očkovaným aktivně nabízet – můžete přemýšlet proč. Celý další rok byl tedy příšerný bezpečností profil mRNA vakcín CDC znám, ale tento úřad vytrvale a urputně odmítal data veřejnosti vydat.

Kult Safe&Effective se tedy právě v přímém přenosu hroutí. Ještě rychleji se ovšem hroutí jakékoliv zbytky iluzí, které jsme mohli mít o kompetenci a profesionalitě amerických regulačních a kontrolních orgánů.

https://smis-lab.cz/2022/10/08/karta-se-obraci/

...A to jsem ještě nevěděl o parádním způsobu, kterým CDC „detekuje“, jestli vakcíny nově uváděné na trh náhodou nemají nějak moc nežádoucích účinků. ...
... Zůstává jediná otázka. Jak je možné, že tisíce profesorů, doktorů, docentů a kandidátů věd po celém světě vyznávají víru Safe&Effective, aniž by si kdokoliv z nich všiml této naprosté absurdity, kterou CDC vydává za safety signal detection?

https://smis-lab.cz/2022/10/06/umrti-na-trojclenku/
guntroll
Příspěvky: 997
Registrován: 26.11.2015 5:27
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od guntroll »

No a ještě - oficiální přiznání hlavouna Pfizeru pře Europarlamentem, že na přenos COVIDu ji vůbec netestovali. Spěchalo se....

Ale tak hezky se to prodávalo, že?

https://www.zerohedge.com/covid-19/pfiz ... ansmission


Neodpustím si trolling : https://www.bitchute.com/video/SiBRHHu4wvFj/
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od JIP »

Myslím, že stejně jako předběžná opatrnost vůči kovidu (kterou zvládlo celé místní osazenstvo Rozpadu brilantně) už dnes málokdo pochybuje, že se snad ještě více vyplatila předběžná opatrnost vůči vakcínám.
I přestože mainstream v ČR jede takové perly jakože v Severní Koreji “chybí nutričně vydatné jídlo a vakcíny proti kovidu” v jedné větě.
Dosud zdravý “Subjekt testu vakcín” v mojí rodině půl roku po boosteru Pfizer neurologické problémy - ruce bolí a koordinace je čím dál horší. Nikomu nic špatného nepřeji, ale snad už se i všichni dřívější místní “vax propagátoři” dopracovali k pravdě.

Co jsme si, to jsme si…Velké poučení do budoucna pro každého rozpadlíka asi je, že i kdyby mainstream do konce světa tvrdil, že je to dokonce i pro děti v poho a prospěšné, tak tomu tak, mírně řečeno, být nemusí.

Další dobré video: https://nastub.cz/w/tXwnXV7SWtJppKSLvzWdJc

Nicméně…I tento týden jsem potkal jednoho němce vymazaného do té míry, že mi tvrdil, že bylo chybou, že vakcíny nevnutili všem násilím…. Němci mají bohužel určité predispozice asi dány v genech historicky.
Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 346
Registrován: 12.08.2012 19:38
Bydliště: Indie
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od JIP »

JIP píše: 01.09.2022 22:05 Něco nového k tématu: https://youtu.be/zrisyIt74zI
Youtube si dále kazí karmu, takže zde alternativa https://vimeo.com/743319204.
Hagen
Příspěvky: 1307
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hagen »

Přesně tak. Na vakcíny musí být člověk opatrný. ;)
Já (a celá moje rodina) jsme si proto vybrali vakcínu Pfizer, a dobře jsme udělali.
Nikomu nic nebylo, a není (vlastně neznám nikoho kdo by měl s Pfizerem problém), jsme zdraví, a pokud někdo z nás chytil Covid, tak bezpříznakový, a ani o tom nevíme.
Je škoda, že spousta lidí uvěřilo báchorkám o nebezpečnosti vakcín, a způsobili si Covidem zdravotní problémy.
Věřím, že spousta z nich mohla díky vakcinaci žít.
Dnes už naštěstí nikoho z nás Covid ani vakcíny nezajímají.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od bacil »

1383 srdečních zástav atletů, vážné problémy, 943 z nich zemřelo od injekce COVID:
https://goodsciencing.com/covid/athlete ... ovid-shot/

Příčiny náhlé zástavy srdce u sportovců se liší, s odhadovaným výskytem úmrtí mezi 1 ze 40 000 až 1 z 80 000 osob. (Harmon et al., 2014)

Normálně, když SARS-CoV-2 vstoupí do těla, jeho vrcholový protein se naváže na receptor angiotenzin-konvertujícího enzymu 2 (ACE2), dostane se do buňky a spustí imunitní odpověď tvorbou ochranných protilátek proti viru. Teoreticky by imunitně zprostředkované vedlejší účinky infekce COVID-19 a vakcíny, které používají stejný antigen jako spike protein SARS-CoV-2, mohly zahrnovat produkci sekundárních antiidiotypových (Ab2) protilátek ( Murphy a Longo, 2021 ) . Ty se mohou vázat na počáteční ochranné protilátkové reakce a vyčerpat je, odrážející původní antigen, a potenciálně vést k nepříznivým imunitním, srdečním a neurologickým vedlejším účinkům, včetně dlouhodobého COVID ( Di Toro et al., 2021 ).

Zprávy o farmakovigilanci, dohled nad zdravotnickým systémem a případové studie a další publikované studie naznačují souvislost mezi očkováním proti SARS-CoV-2 a myokarditidou a perikarditidou v obecné populaci ( Husby et al., 2021 ). COVID vakcíny mohou zvýšit zánět na endotelu s doprovodnou infiltrací T lymfocytů do srdečního svalu a mohou být zodpovědné za zvýšenou trombózu, kardiomyopatii a další cévní příhody po očkování u sportovců ( Daniels et al., 2021 ; Grundy, 2021). Vztahem mezi vakcínami COVID a zvýšeným rizikem myokarditidy se nedávno zabývala Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v prohlášení o potenciální souvislosti mezi vakcínami BNT162b2 a mRNA-1273 COVID a myokarditidou a perikarditidou ( Prevence CfDCa, 2021 ). Výzkumníci v Izraeli uvedli, že očkování zvýšilo 42denní riziko myokarditidy faktorem 3,24 [95% interval spolehlivosti (CI), 1,55–12,44] ve srovnání s rizikem u neočkovaných osob;

https://www.frontiersin.org/articles/10 ... 29093/full
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Odpovědět