Koronavirus - vakcíny

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Jste očkovaní?

Ano
116
54%
Ne
99
46%
 
Celkem hlasů: 215
Toran@ga
Příspěvky: 307
Registrován: 05.03.2015 17:02
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Toran@ga »

Nevim do jaké sekce to dát, protože vše souvisí se vším

Uniklých 3200 mailů p.Fauci

Veselé čtení a vůbec to není naplánované. Nj. Rozdil mezi realitou a konspirací je několik let, poslední dobou měsíců

https://embed.documentcloud.org/docume ... f8Xl8bRxy8
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8792
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Fabulous »

Předchozí anketa “Necháte se očkovat” skončila zhruba 50/50.

Zakládám novou.
gadžo
Příspěvky: 152
Registrován: 05.02.2021 15:48
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od gadžo »

Takže polovica tunajšieho osadenstva su blbci, ktorí chcu roznašať koronu... :o
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Germanik1 »

Proč blbci? Mají právo se rozhodnout. Nám očkováným může být jedno, jestli oni ohrozí své zdraví nebo blízké. Opačně oni si o nás můžou myslet, že my hazardujeme se svým zdravím, když do sebe ladujeme pokusy genového inženýrství.
Udělám co musím
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Pripičkin »

Mozna jsem to mel dat spise sem a ne do vlakna o vyvoji v GB :
nový výzkum z Ústavu Francise Cricka, že ochrana od dvou vakcín Pfizer před variantou Delta podstatně zeslábne za tři měsíce a od začátku je slabší starších lidí.
https://www.blisty.cz/art/104052-anglie ... aneni.html

original z The lancet ; https://www.thelancet.com/action/showPd ... %2901290-3
gadžo
Příspěvky: 152
Registrován: 05.02.2021 15:48
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od gadžo »

Germanik1 píše: 08.06.2021 10:11 Proč blbci? Mají právo se rozhodnout. Nám očkováným může být jedno, jestli oni ohrozí své zdraví nebo blízké. Opačně oni si o nás můžou myslet, že my hazardujeme se svým zdravím, když do sebe ladujeme pokusy genového inženýrství.
Tak znela ta anketa, čo dopadla 50/50 a znenie ktorej naformuloval zrejme admin:
Nechate sa očkovať?
1. Ano, som zodpovedny
2. Nie som blbec a chcem roznašať koronu
Toran@ga
Příspěvky: 307
Registrován: 05.03.2015 17:02
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Toran@ga »

Dr. Roger Hodkinson varuje: Díky proteinům Spike jsou obě pohlaví sterilní
Dr. Roger Hodkinson, MA, MB, FRCPC, FCAP, generální ředitel a lékařský ředitel Western Medical Assessments a MedMalDoctors, byl vyškolen na Cambridge University ve Velké Británii.
Byl dříve prezidentem patologické divize Medical Association a vedoucím Medical Association v Albertě v Kanadě. V roce 1976 byl na Royal College of Physicians a Surgeons of Canada certifikován jako obecný patolog a je členem Royal College. Je považován za předního odborníka na zdraví v Kanadě - alespoň dokud nezačal otřásat oficiálním příběhem Corony.
Proteiny Spike se vážou na receptory ACE2 v placentě a varlatech
Hodkinson se nejvíce zajímá o vědecky dobře prozkoumané receptory ACE 2 v placentě žen a ve varlatech mužů. Tam jsou tyto receptory umístěny konkrétně v oblasti
kde se spermie tvoří.
Poté, co se špičkové proteiny, které jsou generovány ve velkém množství očkováním mRNA, volně pohybují v těle, dostanou se také všude - a ve velkém množství se k těmto receptorům připojí.

https://report24.news/dr-roger-hodkinso ... OowS3NPFr0
pepaf
Příspěvky: 542
Registrován: 23.02.2018 18:27
Bydliště: blízko Brna

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od pepaf »

Můžeš, prosím, doložit výchozí studii ze které pan citovaný doktor vychází?
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ivana »

Toran@ga píše: 08.06.2021 12:49 Dr. Roger Hodkinson varuje: Díky proteinům Spike jsou obě pohlaví sterilní
Ty vole. Tak to jsme teda jako druh vyhynuli.
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Pripičkin »

Co je to za nesmysl, kdyz se nemuze oprit o pozorovatelna data ? Nebo uz nekde na svete byl spatren pokles natality ?? Byl by ten autor prvni, byt i jinak vzdelany odbornik, kteremu yeblo ?
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Tazi »

Neboj Ivano, jako druh jsme nevyhynuli. Vyhyne jenom civilizované země které se očkují, a které ničí planetu:) Domorodé kmeny, křováci, atd. tady zůstanou, a planeta se uzdraví:)
chaosrx
Příspěvky: 1
Registrován: 08.06.2021 14:18
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od chaosrx »

Normálně sem nepíšu, jen to tu dlouhodobě sleduju a pročítám, ale tohle mi fakt už nedá. ;)

@Toran@ga - co to prosimtě na posledních stránkách šíříš za absolutní nesmysly? Vše co od tebe čtu je jen snůška nepodložených blbostí, které mají alarmistický charakter. Nic takového co píšeš - např. že po očkování umírá více lidí než po covidu, neplodnost apod. - není žádnou studií potvrzené a nikde na světě se to neděje.

Nešiř prosimtě nesmysly a pokud něco píšeš, tak to podlož nějakou studií či výzkumem a ne zprávou z bulvárního webu (stačí si přečíst ostatní články z toho webu a člověk má pocit že zdechne na cokoliv). :roll:

A nejsi jedinej, někdo tady také nedávno psal, že kouření má proti covidu větší účinnost než vakcína. :roll:
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Ivana »

Tazi: Pěkná úvaha, líbí se mi.

Ale kdyby opravdu platilo, že spike protein=neplodnost, tak si nemyslím, že by to tak bylo. Všimni si, že každá nová a drsnější varianta má vyšší nakažlivost. O indce, které se teď má korektně říkat delta, jsem někde četla, že je až 10x nakažlivější než britka (která sama je několikrát nakažlivější než "původní" koronáč). A to je trend, který bude pokračovat, budou se selektovat nakažlivější varianty, které vždycky tu předchozí krotší převálcujou. A za tohoto stavu věcí nebude do několika let na zemi nikdo, kdo by se nenakazil. A zrovna někteří původní obyvatelé jsou na koronáč citlivější, kosí je daleko víc, tuším jsem to četla třeba o jihoamerických pralesních obyvatelích.

A ještě jednou, pokládám to za blbost, nakažených jsou miliony, očkovaných jsou miliony. Byly sice zmínky o impotenci a snížené plodnosti po koronáči a o zvýšeném riziku předčasného porodu při koronáči, ale to rozhodně netýkalo všech nakažených.

Ale vůbec se hoši nebojte, hormonální disruptory zajistí, že v roce 2045 nebude mít životaschopné spermie nikdo. Takže hoaxáři pláčou na nesprávném hrobě. Já se velmi divím, že tato informace nechává lidi a zejména muže chladnými.
vrabi
Příspěvky: 474
Registrován: 10.12.2019 11:48

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od vrabi »

Dnes jdu na očkování (pfitzer) a termín přeočkování mám už 30., tedy dle původního schématu, po 21 dnech.
Tak buď už nemají koho očkovat + dostatek vakcín a nebo se začali bát indické mutace a urychlují očkování ;)
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od MrPorter »

Zajímalo by mě jestli dokáží takhle zkrátit druhý termín, který už byl zarezervován po 6 týdnech a první očkování proběhlo. Anebo jestli to zkrácení platí jen pro nové registrace...
Uživatelský avatar
TommyV
Příspěvky: 188
Registrován: 02.09.2020 12:51
Pohlaví: muž

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od TommyV »

Už prý nejsou zájemci,

Pod 30 je účast nízká až na ty co chtějí hodně cestovat,

U nás v podniku už pod 40 je očkování výjimkou..
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od proforma »

Nevedeli by o tom neco na te jejich infolince? Tusim 1221? Kdyby chteli zkratit terminy mezi davkami i rozockovanym, to by bylo fajn.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
vratnikp
Příspěvky: 1037
Registrován: 21.08.2015 10:39

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od vratnikp »

gadžo píše: 08.06.2021 10:03 Takže polovica tunajšieho osadenstva su blbci, ktorí chcu roznašať koronu... :o
čoveče, na to abys soudil jsi dost neinformovanej. Pokud mám poznámky správně, tak jediné vakcíny pfizer a biontech snižují pravděpodobnost nákazy covidem o cca 40%. Ostatní šanci se nakazit nijak neovlivňují. Všechny vakcíny fungují tak, že tě chrání před těžkým průběhem covidu. Ale nakazit se a pak to prskat kolem může stejně jako já, neočkovaný blbec. S tím rozdílem že já si hledám informace a nechám se poučit a nadále budu opatrnej, zatímco ty si s tím papírem v ruce budeš připadat jako nesrmtelnej...

takže jiný argument proč jsem blbec prosím, rád ti ho vyvrátím
it’s better to be a warrior in the garden than a gardener in a war.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od proforma »

@vrabi: a mas ten 2. termin opravdu 30.6., ne 30.7.? :-) Nikde v oficialnich informacich nemuzu nic o zkraceni rozestupu najit.

Edit: volala jsem na tu jejich linku a tam mi to negovali, ze pry rozestup u Pfizeru zustava na 38-42 dni.
Naposledy upravil(a) proforma dne 09.06.2021 11:01, celkem upraveno 1 x.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1003
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Koronavirus - vakcíny

Příspěvek od Hdm »

Dnes první dávka, další přesně za 6 týdnů, tedy asi 42 dnů.
Navštívené očkovací místo jede trvale naplno.
Jen co říkala paní u vstupu, tak je to teď lepší, protože jsou lidé obvykle mladší a mají připravené papíry. Dříve bylo víc práce se staršími při vyplňování papírů.
Odpovědět