Volby 2021

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Koho budeš volit?

Anketa končí za 21.03.2021 15:30

Neschopné a zlodějské ANO
8
5%
ČSSD na cestě zapomnění
1
1%
ODS/koalici co peče s Piráty
18
12%
Trikolóru/koalici co skončí pod 5%
35
23%
Zloděje a vrahy KSČ
2
1%
Nové zloděje a vrahy Piráty
7
5%
SPD - Tomio O. bussiness plan
67
45%
Ostatní šmouly
11
7%
 
Celkem hlasů: 149
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Volby 2021

Příspěvek od Germanik1 »

Českou společnost na dva tábory určitě. Ale tak 1:50.
Udělám co musím
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Volby 2021

Příspěvek od kawa5 »

taky bych to s tím rozdělením neviděl tak černě,zase jen propaganda...kdo se toho cigoše zfetovanýho naprosto zbytečnýho parazita může zastávat? jen jeho pokrevní bratři a pár bílých sluničkových maniaků bez pudu sebezáchovy :lol: zásadní většinová společnost pevně stojí za policíí ;)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Volby 2021

Příspěvek od Rafael »

Pár bílých sluníčkových maniaků?
Řekl bych, že jich je daleko víc než jen pár.
http://romove.radio.cz/cz/clanek/19365
(A to jsem moc nečenichal. Je to jen první odkaz....).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Volby 2021

Příspěvek od pedro! »

Je mi úplně jedno, že to byl nebo nebyl cikán, že bral nebo nebral drogy, ale je dost možné, že ho pomahači a chrániči opravdu zabili. Je k tomu zajímavý článek od medicínsky vzdělaného člověka https://dfens-cz.com/velka-teplicka-fiz ... ekolikate/ - opravdu to smysl dává.

Zajímavé, že je jasno už po několika dnech, skoro hodinách, že pomahači a chrániči správně pomohli (viz odkazovaný článek - předložené "důkazy" o nevinnosti chráničů nemohly být provedeny v tak krátkém čase), ale včelař z Vochova je nejspíš stále vyšetřovaný a podezřelý z vraždy.

Ne, opravdu nechci beztrestné pomahače ani chrániče, co zabíjejí lidi, byť (možná) z nedbalosti.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Volby 2021

Příspěvek od Tazi »

Zajímavej článek :D
Takže ještě jednou... a snažím se být co nejvíce slušnej.... ta cikánská fetka natáhla brka, protože brala zasranej fet. Je to jasné všem kromě cikánů, kriminálně závadových osob, které už z principu budou vždy stát proti policii a proti slušné společnosti, a sluníčkových levicových dementů s vypláchnutým mozkem. Zbytek společnosti o správně provedeném zákroku nepochybuje.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Volby 2021

Příspěvek od pedro! »

Děkuji za neprůstřelné argumenty, k tomu už nemohu nic dodat. Také děkuji za zařazení do sociálních skupin; konečně jsem nalezl svoji identitu.
steve_michalik
Příspěvky: 218
Registrován: 25.02.2020 15:27

Re: Volby 2021

Příspěvek od steve_michalik »

Článek na DF jsem četl. Bohužel nikde není napsáno, jak tedy správně postupovat. Týpek je v rauši, kdy napadne kohokoliv/cokoliv, kdo/co se se mu připlete do cesty. Fyzická pacifikace je prý špatně, protože se bude bránit a hrozí riziko úrazu či selhání organismu. Nechat ho na volno dělat bordel je určitě špatně. Snad jedině nějaká uspávací flinta, co se bere na zvířata.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Volby 2021

Příspěvek od Rafael »

Uspávací flinta, resp. uspávací náboje by mohly být řešením zásahů proti takovým nezvládnutelným individuiím.

Myslím, že i velmi radikální ochránci zvířat proti takovým zákrokům, na nějaký čas uspání, nijak neprotestují.
*
Otázkou ovšem je, co by takové anestetikum provedlo s vyčerpaným a zdrogovaným organizmem výtržníka.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Volby 2021

Příspěvek od Tazi »

pedro! píše: 28.06.2021 17:41 Děkuji za neprůstřelné argumenty, k tomu už nemohu nic dodat. Také děkuji za zařazení do sociálních skupin; konečně jsem nalezl svoji identitu.
Nevím, jestli patříte do nějaké z těchto skupin. Třeba jste jen uvěřil tomuto vskutku serióznímu článku :D . A zpacifikovat někoho kdo se brání bez rizika jeho újmy není možné. To co předvedli v těch Teplicích byl standartní, a pro dotyčného nejméně rizikový postup. Také k tomu už nemohu nic dodat.
Než uspávací flinta je lepší tzv. vrhací síť. To je opravdu jeden z mála způsobů jak znehybnit takového magora. Tak ať zastánci takových individuí, nebo ti co se hodlají takto chovat zafinancují rozpočet Policie, aby každá hlídka tento prostředek mohla mít.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Volby 2021

Příspěvek od Germanik1 »

Nemohla by být uspavaci flinta. Nadopovany člověk má srdce na doraz. Ještě stopa jakéhokoliv chemického obluzovadla či uspavadla a jde to za tebou. I taser je na srdeční činnost takhle sjeteho jedince smrtelně nebezpečný. Snad jedině síť 😆😆 Upřímně, nevím co řešíme. Zavdal důvod k zákroku, použitá technika proti dospělému muži je považována za šetrnou, a fertig. Komu se to nelíbí, ať pošle vlastní děti toho člověka uklidnit. Jsem v tom případě pro zrušení policie. Jen ty svoje děti tam nezapomeňte poslat. Protože vy, kritikové, stojíte v davu čumilů až vzadu s plnýma kalhotami.
Udělám co musím
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Volby 2021

Příspěvek od Tazi »

Přesně tak. Dokážu ještě pochopit, že někdo prostě pochybuje, ale kurva když něco vypadá jako kachna, chodí to jeko kachna, kejhá to jako kachna, tak to nejspíš kachna i bude. Ale jsou i tací kteří přesto přijdou s hromadou teorií, že to bude něco jiného. Já osobně nemusím čekat na pitvu, ani na závěry GIBS nebo ODK abych si z těch videí udělal svůj názor. Nespočet takových zákroků jsem provedl, a nikdy se nikdo nedusil, nikomu se neskřípla tepna,... Nevěřím tudiž, ani tomu, že ten policajt v USA toho Floyda zabil. Prostě nevěřím. Hodili ho přes palubu, a udělali z něj obětního beránka.
Uživatelský avatar
lagardere
Příspěvky: 402
Registrován: 28.02.2015 17:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Pardubice

Re: Volby 2021

Příspěvek od lagardere »

pedro! píše: 28.06.2021 16:59 Je mi úplně jedno, že to byl nebo nebyl cikán, že bral nebo nebral drogy, ale je dost možné, že ho pomahači a chrániči opravdu zabili.
Nevím, co tady řešíte. Chodím do práce, nedělám bordel a nefetuji, a světe div se, žiji. S policajty mám co dočinění, když jdu přihlásit flintu. Co je potom špatně?
Jdi někdy na ulici a pohybuj se mezi smažkami. Kdykoliv na tebe můžou vytáhnou kudlu, pokousat (AIDS, žloutenka), nebo jinak zranit. Za mě policajti :yes :yes :yes .
A řešit tady, aby ho policajti prosili a pozvali na kafe. Dejte si mokrý hadr na hlavu.
Vae victis. Molón labe!
pepaf
Příspěvky: 541
Registrován: 23.02.2018 18:27
Bydliště: blízko Brna

Re: Volby 2021

Příspěvek od pepaf »

od proforma » 28 čer 2021, 15:19
Pepo, statni vydaje >1800 mld./rok byly zatim jen jednou, loni. Na letosek je takovy vydajovy rozpocet schvalen a asi se vycerpa (ale mala nadeje, ze treba ne ;)). Cislo na 2022 je zatim jenom snove prani Schillerove, jeste ani nebylo predlozeno do parlamentu. Podle mne to neschvali a po volbach budou jednat o rozpoctu na pristi rok znovu a uplne jinak (i kdyby 1Q22 melo byt rozpoctove provizorium).
...
Národní rozpočtová rada
@rozpoctova_rada
Tlak na české veřejné finance se stupňuje. Za jediný rok se náraz na dluhovou brzdu přiblížil o dvě dekády (z roku 2043 na rok 2024), ukázala nová Zpráva o dlouhodobé udržitelnosti veřejných financí z dílny
@rozpoctova_rada...

Já bych nám všem přál, aby tady byla po volbách 2021 nová, rozpočtově odpovědná vláda, která nebude jen populisticky rozhazovat a uplácet různé voličské skupiny. Ale to záleží na nás všech abychom zodpovědně vybírali.
Každý si pod slovem ZODPOVĚDNĚ představuje něco jiného....Třeba ale už nebude něco tak Šileného u moci...bohužel důsledky stávajícího rozpočtového chaosu budou mít velkou setrvačnost...

Veřejný příslib: Pokud se podaří prosadit v r. 2021 Statní rozpočet ČR pro r. 2022 s výdaji nižšími jak 1 800 mld CZ dostane ode mne Proforma darem 1l rumu DIPLOMÁTICO :hand
Howg
Příloha : NRR - ZPRÁVA O DLOUHODOBÉ UDRŽITELNOSTI VEŘEJNÝCH FINANCÍ
Přílohy
2021-ZPRAVA-O-DLOUHODOBE-UDRZITELNOSTI-VEREJNYCH-FINANCI_A.pdf
(1.05 MiB) Staženo 35 x
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Volby 2021

Příspěvek od Rafael »

Už nevím odkud ta hláška je:
"Je to blázen, hoďte na něj síť!"
*
V tématu o volbách asi OT, ale trochu to může naznačit koho nevolit. Kdo chce všemožně chránit "lidská práva" kriminálníků a feťáků a přeje si.....
No, ať si domyslí každý sám co jim tady ze západní rozvinuté společnost chybí...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Volby 2021

Příspěvek od proforma »

Pepo, ja tohle vsechno vim, jenom proste doufam, ze se do parlamentu dostane aspon par normalnich lidi, kteri takovou slataninu nenechaji projit. Uz jenom proto, ze tam budou fungl cerstvi, budou se chtit pred volici ukazat a lobbisti na ne jeste nebudou mit paky :-)

:hand

P. S. Ten rum muzes klidne vyzahnout uz ted, protoze jsem presvedcena, ze statni rozpocet na pristi rok se bude schvalovat pristi rok :)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Volby 2021

Příspěvek od kawa5 »

nějak to tu odběhlo od tématu voleb,takže bych to shrnul...hlavně nevolit euro strany,jinak tu budem mít mnohem víc takových českých flojdů a podobných kauz ;) na hrubý pytel hrubá záplata,poud se tohle nebude ctít,tak se necháme dobrovolně sežrat :roll:
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Volby 2021

Příspěvek od proforma »

Tohle by nemelo zapadnout. Jedno z nejnebezpecnejsich prohlaseni vubec:
2021-07-03-14-19-43.jpg
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Volby 2021

Příspěvek od kawa5 »

hnus! jediná útěcha že piráti začínaj v průzkumech slábnout :yes
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Volby 2021

Příspěvek od Rafael »

Je to pravda, skutečně to na nějakou asociální síť napsal?
chlupata_zenska_potkala_pirata_20210703151402608.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
steve_michalik
Příspěvky: 218
Registrován: 25.02.2020 15:27

Re: Volby 2021

Příspěvek od steve_michalik »

No, pan Marcel je slušněj matroš. Když jsem ho viděl v rozhovoru před minulými EP volbami, kde byl lídr pirátů, tak jsem dost zíral.
- "Čí zájmy budete v EP hájit?"
- "Zájmy občanů EU."

Jinak nepadlo prakticky nic konkrétního, pouze prázdné fráze o evropské spolupráci a jiné pindy. Jenž většina voličů se rozhoduje podle billboardů a názorů svého okolí.
Odpovědět