Ukrajina x Russko 2022-2024

...aneb akademická debata o příčinách a důsledcích rozpadů společností.
Odpovědět

Russáci jsou:

Svině
5
7%
Zloději a vrazi
2
3%
Obojí
60
90%
 
Celkem hlasů: 67
JOBU
Příspěvky: 1820
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od JOBU »

:D :hand V pohode...
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Serža »

jen si to tady odložím, ono se totiž dost zapomíná...
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... o-40252874
Majdan skončil jinak, než měl, míní jedna z jeho tváří Jevhenija Bilčenko
6. 11. 2018, 18:26 – Lvov
Novinky, Alex Švamberk, Halyna Buhay
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Hagen »

Na Majdanu je "skvělé", že si tam každý může najít tu svou pravdu.
Prorusky smýšlející si tam hledají nacionalisty, a ospravedlnění ruské agrese, protože západ podporoval tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k západu.
Prozápadně smýšlející si tam hledají zelené mužíčky a provokatéry které tam poslala moskva, která podporovala tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k východu.
Každopádně to byla Ukrajinská záležitost, do které se neměl nikdo "srát".
Trochu mi to připomíná naše demonstrace proruských dezolátů, kteří by taky rádi, aby naše republika opět zamířila do ruské náruče.
A věřím tomu, že kdyby nám rusové poslali nějaké své zelené mužíčky (provokatéři už tu jsou), aby ty naše dezoláty podpořili, našlo by se zase dost idiotů, kteří by za pár let psali...
"jen si to tady odložím, ono se totiž dost zapomíná".
Nezapomíná Seržo!!!
Kdo zažil ruskou "bratrskou pomoc", ten na ní zpravidla už nikdy nezapomene.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Serža »

Hagen píše: 27.03.2023 8:27 Na Majdanu je "skvělé", že si tam každý může najít tu svou pravdu.
Prorusky smýšlející si tam hledají nacionalisty, a ospravedlnění ruské agrese, protože západ podporoval tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k západu.
Prozápadně smýšlející si tam hledají zelené mužíčky a provokatéry které tam poslala moskva, která podporovala tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k východu.
Každopádně to byla Ukrajinská záležitost, do které se neměl nikdo "srát".
Trochu mi to připomíná naše demonstrace proruských dezolátů, kteří by taky rádi, aby naše republika opět zamířila do ruské náruče.
A věřím tomu, že kdyby nám rusové poslali nějaké své zelené mužíčky (provokatéři už tu jsou), aby ty naše dezoláty podpořili, našlo by se zase dost idiotů, kteří by za pár let psali...
"jen si to tady odložím, ono se totiž dost zapomíná".
Nezapomíná Seržo!!!
Kdo zažil ruskou "bratrskou pomoc", ten na ní zpravidla už nikdy nezapomene.
vzhledem k tomu, že mě označuješ za idiota, a tak porušuješ pravidla tohoto webu, jsem zvědav, jak k tomu přistoupí admin a zda pravidla platí pro všechny
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Serža »

Aby náhodou neuniklo něčí pozornosti:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pohr ... omaci_misl
ještě že tam žádní fašisti nejsou....
Přílohy
Screenshot 2023-03-27 104941.png
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Hagen »

Serža píše: 27.03.2023 10:46
Hagen píše: 27.03.2023 8:27 Na Majdanu je "skvělé", že si tam každý může najít tu svou pravdu.
Prorusky smýšlející si tam hledají nacionalisty, a ospravedlnění ruské agrese, protože západ podporoval tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k západu.
Prozápadně smýšlející si tam hledají zelené mužíčky a provokatéry které tam poslala moskva, která podporovala tu část Ukrajinců, kteří se chtěli připojit k východu.
Každopádně to byla Ukrajinská záležitost, do které se neměl nikdo "srát".
Trochu mi to připomíná naše demonstrace proruských dezolátů, kteří by taky rádi, aby naše republika opět zamířila do ruské náruče.
A věřím tomu, že kdyby nám rusové poslali nějaké své zelené mužíčky (provokatéři už tu jsou), aby ty naše dezoláty podpořili, našlo by se zase dost idiotů, kteří by za pár let psali...
"jen si to tady odložím, ono se totiž dost zapomíná".
Nezapomíná Seržo!!!
Kdo zažil ruskou "bratrskou pomoc", ten na ní zpravidla už nikdy nezapomene.
vzhledem k tomu, že mě označuješ za idiota, a tak porušuješ pravidla tohoto webu, jsem zvědav, jak k tomu přistoupí admin a zda pravidla platí pro všechny
Idiot není urážka, idiot je diagnóza.
A pokud se někdo neustále snaží ruskou agresi ospravedlňovat nějakým Majdanem, nacistama, nebo tím, že Zelenskij hulí trávu (nebo co), tak je to můj názor na diagnostiku těchto lidí.
Pokud se nepovažuješ za podporovatele a ospravedlňovatele ruské války, tak se tě ta diagnóza netýká ;) .
Týká se proruských dezolátů.
sigurd
Příspěvky: 393
Registrován: 04.11.2014 21:31
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od sigurd »

Hagen- si tu necelý rok, nas.al si tu vyše 700 príspevkov o ničom, robíš tu arbitra- myslím, že trvalý ban pre Teba by tu vyčistil vzduch. Na sociálnych sieťach by si bol prínosom (ak Ťa už odtiaľ nevyhodili ;) ).
Maximálna efektivita, a vždy trvale udržateľný rozvoj.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Serža píše: 27.03.2023 0:00 jen si to tady odložím, ono se totiž dost zapomíná...
https://www.novinky.cz/clanek/zahranicn ... o-40252874
Majdan skončil jinak, než měl, míní jedna z jeho tváří Jevhenija Bilčenko
6. 11. 2018, 18:26 – Lvov
Novinky, Alex Švamberk, Halyna Buhay
A jak měl skončit Majdan??? Nechat si rusákama a jejich místníma kolaborantama postřílet pár set lidí, pak si nechat ukrást Krym a obsadit východní území státu a čelit tomu smutnou básničkou? Možná by se mohla tato levicová rusomilka ptát sama sebe, zda by chtěla ve chvíli kdy jí znásilňuje negramotný mužik mít po ruce nacionalistického násilníka s kvérem v ruce, nebo chcimírového básníka, co by během jejího utrpení sepsal tuze smutné verše. Vsadil bych se, že spousta z těch obětí ruské agrese by brala mít po boku ty ukrajinské "nácky", kteří by z ní tu ruskou svoloč smetli dávkou z automatu.
Btw. Pozor na postované fotky, tvůj důkaz že na Ukrajině je český nacista s pizzou současně může podle vaší perspektivy sloužit jako zdůvodnění denacifikace ČR.
Solo_Kameň
Příspěvky: 59
Registrován: 27.02.2021 12:28
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Solo_Kameň »

Serža píše: 27.03.2023 10:50 Aby náhodou neuniklo něčí pozornosti:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pohr ... omaci_misl
ještě že tam žádní fašisti nejsou....
Keby si nevážim svojho času, tak by som ti do tohto príspevku narval behom pár desiatok minút desiatky odkazov na fotky ľudí so sovietskymi vlajkami, ktorí teraz chodia po celom Slovensku protestovať "za mier". Ale ja si vážim svojho času a nemám potrebu sa tváriť, že takáto kuriozita je legitímny argument.
ropas
Příspěvky: 109
Registrován: 11.01.2014 18:11
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od ropas »

ked také musíš hladať desiatky minút, tak to asi nebude taký bežný jav. z tých pochodov za mier je záberov dosť a nehladajú sa nejako zložito.
Solo_Kameň
Příspěvky: 59
Registrován: 27.02.2021 12:28
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Solo_Kameň »

Ah, ty myslíš PRIAMO z tých videí... v tom prípade hovoríme o sekundách, nie o minútach :lol:
mhi
Příspěvky: 465
Registrován: 16.07.2015 16:37

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od mhi »

Tohle je spis pro pobaveni: https://youtu.be/PtWUAv1TwZ0?t=135 (prijde mi, ze ten clovek si celkem z Rusu dela vic srandu nez prislusi, ale tak humor je asi potreba)
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4506
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Fraktál
Příspěvky: 263
Registrován: 25.04.2013 17:56
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Fraktál »

Serža píše: 27.03.2023 10:50 Aby náhodou neuniklo něčí pozornosti:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pohr ... omaci_misl
ještě že tam žádní fašisti nejsou....
1) Co má jeden český hajlující debil dokazovat?
2) Jsou tam asi tak, jako jsou na ruských ulicích a náměstích při pravidelných pochodech

Ale to snad každý člověk se selským rozumem a všeobecným přehledem vidí a ví. Netřeba k tomu používat ty pseudo-skandál-odhalující uvozující věty.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Hagen »

Právě díky těmto stupidním, nic nevypovídajícím příspěvkům mi došlo, že Serža jen provokuje, a má škodolibou radost z našich reakcí :lol: .
Kluk jeden mazaná,....už mu na to neskočím :lol: .
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Patrol »

Jsem rád za Seržovy příspěvky, protože ukazuje i reálné skutečnosti, které sice někomu nejsou po chuti, když se o nich mluví, ale patří k realitě.
To, že na Ukrajině se dějou zvěrstva i ze strany Ukrajinců je prostě realita války, protože stejně jako Rusáci mají některé oddíly z trestanců, tak i mezi dobrovolníky bojujícími za Ukrajinu jsou individua jako Sendy, ba i mnohem horší. Někteří psychycky narušení jedinci si užívají atmosféru války, kdy je jim tolerováno, že se chovají jako agresivní zmrdi. Horší je fakt, že něktří z nich se dočkají konce války, nebo si jen krátce zařádí a vrátí se do normální společnosti, která se s jejich náslnými zážitky, vybičovanou agresivitou a zkušeností se zabíjením, nebude umět srovnat.

Proto jsem rád za Seržu, protože tak to prostě bez cenzury je. Hagen a jemu podobní, kteří jsou zastánci naší propagandy a nepřipouštějí nic negativního na straně ukrajinských obránců, jsou příčinou, že to tu hodně upadlo, co do názorové pestrosti i kvality vyjadřování.To že pravidla platí jen pro někoho, je také posun kamsi.

A nejde jen o názory kolem Ukrajiny. Nazývat lidi nespokojené s naší vládou dezoláty, proruskými troly, nebo blbými důchodci je ubohost a jen svědčí o hlouposti daného jedince. Na žádné z těch demonstrací jsem sice nebyl, ale chápu rozhořčení těch lidí nad mnoha špatnými kroky naší vlády. A stejně jako na tom ukrajinském Majdanu, i zde na těchto demonstracích je vidět stopy extrémistů, kteří se přidávají k davu, aby anonimně mohli řádit, jakož i provokatéry z řad tajné policie, kteří byli odhaleni pro jejich školácké chyby, a na pódium se jim občas dostane i někdo, kdo je spíše přetrpěn, než vyslechnut. V našich médiích však navzdory videím na síti, se živými záběry z demonstrací, zaznívá jen svorné odsuzování té troufalé chátry, záběry účelově sestříhané a štěky vytržené z kontextu.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Hagen »

Mluvíš o realitě, objektivitě, ale očividně nečteš pozorně co tu kdo píše. Nebo spíš nechceš číst ;) .
Pokud je podle tebe reálná objektivní zpráva od Serži, když napíše "pak že na Ukrajině nejsou fašisti", a dá tam jako důkaz fotku nějakého hajlujícího Čecha,... tak buď je to provokace, propaganda, nebo stupidita.
Protože i poloblbovi musí být jasné, že se na té Ukrajině pohybují různá idividua, jak na straně rusů, tak na straně Ukrajinců.
Je tam válka, a v té páchají zvěrstva obě strany, a naopak na obou stranách se tam pohybují i slušní lidé.
Koneckonců sám to víš, sám to i píšeš, a souhlasím s tebou.
Když je ten Serža tak objektivní jak píšeš, najdi mi od něj jedinou zprávu, kde "stojí na Ukrajinské straně".
Jedinou zprávu kde se zastává napadené Ukrajiny,... jedinou zprávu kde "neobhajuje rusáckou agresi".
Já jsem nikdy netvrdil, ani nepsal, že Ukrajinská armáda nedělá sviňárny.
Vidím ale ten rozdíl, jestli ty sviňárny dělá útočník, a jestli je dělá obránce.
Co se tohoto fóra týče, jak píšeš... pravidla platí jen pro někoho,... s tím s tebou souhlasím.
Pravidla určuje Fab. A nejspíš jen proto, že je Serža dlouholetým členem tohoto fóra, a jeho příspěvky jsou hodnotné (to uznávám), tak je mu ta "proruská propaganda", a morální pokřivenost tolerována. To jen pro objektivitu.
Nikdo nikoho nenutí číst a psát něco o Ukrajině, a jestli to tady upadlo, nebude to chyba tohoto tématu.
Řešil se tu Covid, volby, teď Ukrajina, a po Ukrajině přijde zase něco nového. Ostatní témata jsou nejspíš vyčerpaná. Nebo proč myslíš, že v nich debaty ustrnuli? Kvůli Ukrajině? Kvůli mě a mě podobným? Asi těžko.
pylorus
Příspěvky: 303
Registrován: 31.10.2016 20:22
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od pylorus »

Hagene, Serža mi poslal materiální pomoc pro 2 známé kluky na UA. Není to ani dezolát, ani trol. Prostě ho, jako mě, štve propaganda a nestranná adorace UA...
‐------------‐----------------------------------------------------------------
I'm the light, that shall lead you to darkness... 8-)
Hagen
Příspěvky: 1350
Registrován: 19.05.2022 15:36

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od Hagen »

V tom případě jsem se mýlil, a omlouvám se.
Na druhou stranu propaganda je od toho, aby se dělala.
Když se neustále vyzdvihují pouze Ukrajinské úspěchy, je to propaganda. A ruské neúspěchy jsou taky propaganda.
Já na propagandě nevidím nic špatného. Naopak.
Ano, pokud si člověk není jistý na kterou stranu se postavit, pak bych to i chápal.
Ale pokud se na nějakou stranu postavím, pokud věřím, že jsem si vybral správně,... tak účel světí prostředky.
A nejen zbraně, ale i veřejné mínění ovlivněné propagandou vyhrává válku.
A co se Ukrajiny týče, tam je ta propaganda obzvlášť důležitá, protože bez západní pomoci, která je do určité míry závislá na veřejném mínění, a tudíž na propagandě se neobejde.
Až bude po válce, ať si tu pravdu hledá kdo chce kde chce, pak už to nikoho neohrozí.
pylorus
Příspěvky: 303
Registrován: 31.10.2016 20:22
Pohlaví: muž

Re: Ukrajina x Russko 2022/2023

Příspěvek od pylorus »

V tom se neshodneme, propaganda křivý obraz skutečnosti a bráni racionálnímu rozhodování. Nedovolí pravdivé pojmenování věcí a tím nám omezuje rozhled…
Ale to je na jinou debatu.
‐------------‐----------------------------------------------------------------
I'm the light, that shall lead you to darkness... 8-)
Odpovědět