Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Uživatelský avatar
Hdm
Příspěvky: 1005
Registrován: 01.08.2012 15:12
Bydliště: Orlické hory

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od Hdm »

Když jste nakousli téma šátky/šály.
Já by jsem doporučil na hlavu šálu AČR. Lze použít jako obyčejnou šálu nebo jako tunel přes hlavu a to je nepřekonatelné co do udržení tepla na krk a hlavu najednou.

starší verze - trochu kouše
http://www.army-shop.cz/produkty/satky- ... 5/222.html

nová verze
http://www.army-shop.cz/produkty/satky- ... /1992.html
Uživatelský avatar
Dan.te
VIP
Příspěvky: 155
Registrován: 21.07.2012 11:31
Bydliště: Brno

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od Dan.te »

Jsem právě zjistil, že v Mountfieldu mají pěkné předvánoční slevy(44-55%) na nářadí Fiskars. Dají se tam koupit za krásné ceny všemi rozpadlíky oblíbené sekerky, mačeta(u té by mě zajímalo jestli někdo máte praktické zkušenosti), nůž, atd. atd.
http://www.mountfield.cz/zahradni-naradi-fiskars
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od Terminated Account »

Jednou jsem jim na takovou akci "naletěl". Jel jsem kolem a zjistil, že za tři dny takovou akci mají. Zastavil jsemn a moudře pohovořil s prodavačem. Výsledem bylo, že pokud nebudu stát nejméně tři hodiny před otvíračkou, v den kdy začíná tato akce před dveřmi krámu, tak to nemá smysl. Načež jsm si to ověřil v praxi. Přijel jsem na otvíračku a dav důchodců před dveřmi hrozících si vzájmě holemi, mě spolehlivě odradil.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od Fabulous »

Jiz jsem to zde nekde psal. Maceta Fiskars je neprekonatelna na vysekavani porostu. A ocel dobre drzi. Ani moji ukrajinci ji neznicili. Nez ji ukradli...
peteres
Příspěvky: 267
Registrován: 13.06.2011 10:06

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od peteres »

@Dan.te: mačetu fiskars používám čtvrtým rokem, v lese hlavně na odvětvování, doma s ní občas čistím bordel narostlý kolem baráku a štípu třísky na zátop. Nahradí i nůž na krájení chleba v lese nebo ošpicování klacků. Má dobrou rukojeť, dobře se mi drží. Kdybych o ni přišel, jdu hned pro druhou.
cipis
Příspěvky: 4850
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od cipis »

Tak ve Frýdku-Místku (jel jsem služebně okolo) tak bez fronty a davů důchodců. Mačeta už je v autě ;)
Akorát teda nevím, komu ji dám pod stromeček, no nejspíš máti, s tím, že si ji budu "půjčovat" :D
MacGyver píše:Jednou jsem jim na takovou akci "naletěl". Jel jsem kolem a zjistil, že za tři dny takovou akci mají. Zastavil jsemn a moudře pohovořil s prodavačem. Výsledem bylo, že pokud nebudu stát nejméně tři hodiny před otvíračkou, v den kdy začíná tato akce před dveřmi krámu, tak to nemá smysl. Načež jsm si to ověřil v praxi. Přijel jsem na otvíračku a dav důchodců před dveřmi hrozících si vzájmě holemi, mě spolehlivě odradil.
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Tipy na praktické vánoční dárky nejen pro PA dobu

Příspěvek od Terminated Account »

:yes tak to ti jen přeji.
Odpovědět