Luky - sunbow.sk

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Odpovědět
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Luky - sunbow.sk

Příspěvek od alibaba »

http://www.sunbow.sk/

Nevedel jsem kam to dat a je to web co ma dost spotrebniho zbozi a jasne drevene luky co maji dostrel asi 250 m karbonovym sipem o vaze 400 grains a tezky dreveny sip doleti asi asi 220 m,zbozi se bude postupne pridavat a nez to natoci servery kolem sveta bude trvat tak 2-3 dny .....
Uživatelský avatar
Roman San
Příspěvky: 28
Registrován: 24.07.2012 9:33
Pohlaví: muž

Re: Luky - sunbow.sk

Příspěvek od Roman San »

Jaky z tech luku, co jsou k prodeji, by si doporucoval a jaky carbonovy sipy by si zvolil? (nejaky doporuceni (odkaz) - kvalita/cena) zvazuji, ze bych si jeden koupil a naucil se strilet :) diky
Uživatelský avatar
Mr.Sock
Příspěvky: 33
Registrován: 12.02.2012 11:29

Re: Luky - sunbow.sk

Příspěvek od Mr.Sock »

celkom zaujímavé ceny ... len škoda, že mi akosi nejde zobraziť obchodne podmienky
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Luky - sunbow.sk

Příspěvek od alibaba »

Zapomente na to, musel zmizet a ted zije jako nomad a ja jsem mu nestacil vysvetlit na Skypu jak ma zit jako nomad a mit pristup k internetu musite jit na lukostrelce.cz a tam Cornus prodava tyhle luky a ted tam ma jeden za 60 ecek 46 liber na 26 incich ,ale jinak tam ma nejmene 5 luku vetsich tahu okolo 55 liber obycejne je prodava za 100 ecek jsou to drevene luky ,tak se snim dohodnete, je ze Slovenska ,proste jeden luk koupit a dalsi obkopirovat luk neni zadna novota pouze musi mit urcite spravne rozmery a on je na to expert, toho doporucuji .....Luk o tahu 55-60 liber dostreli lehky carbonovy sip 260m a tezky lovecky dreveny sip dostreli asi o 20m mene 55 libera dreveny sip zastreli nejvetsiho medveda na Slovensku ci kravu nebo kone vse zalezi na vaze sipu a jak je spicka velka a ostra ......Ta musi byt nabrousena do ostri britvy ,tedy ze zacina holit , jsem zarazil takovou spicku asi 70 libernim lukem do borovice fosny asi 7,5 cm spise do tramu .....Tady lovecky luk zacina asi na 45 librach tahu .....
Uživatelský avatar
Pepe
VIP
Příspěvky: 792
Registrován: 22.12.2010 14:14

Re: Luky - sunbow.sk

Příspěvek od Pepe »

téma přesunuto
Odpovědět