Palivo - Tank Ono

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
PetrNO
Příspěvky: 264
Registrován: 11.08.2012 18:39

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od PetrNO »

jak říkám, kde je ono tankuje tam tisíce aut a kdyby byly problémy tak to "shellka" a jiní nafouknou..

jinak k těm zásobám - to je spíš kšeft ze vším - maso, máslo.. stát za "garantované" ceny nakoupí.. pak zaplatí kámošům za skladování... a nakonec před expirací prodá za míň dalším kámošům

v žrádle jede často agrofert... u jiných zase jiní kamarádi kamarádů počítám...
ono i v těch zbraních - jsou tací kteří se k těm výprodejům NZásob dostávájí tak nějak snáz než ostatní....:-)
muzzleloader
VIP
Příspěvky: 766
Registrován: 04.04.2012 14:26

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od muzzleloader »

Tankuju jen u musle a u ona a s onem nejsou uz cca 6let zadne problemy.Tank Ono Nyrany u Plzne.Drive se mi stalo,ze auto netahlo,ale to se uz leta nestalo.Narozdil od nafty z Shellky.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od Maximus »

Dlouhodobě tankuji benzín u ONO v Jihlavě a Subaru si nestěžuje, ale jezdím převážně na LPG ;).
Rendo
Příspěvky: 201
Registrován: 15.07.2012 20:03
Pohlaví: muž
Bydliště: Svitavy

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od Rendo »

escibe píše:Nikdy bych u takové pumpy netankoval. Ušetřená koruna na litru by
mě mohla vyjít draho.
Měl jsem stejný názor, ale s tím jak ceny rostly jsem ho změnil. Mám auto na LPG a tak jsem mu dopřával prémiové benzíny od mušle apod. Jenže u nás nedávno byla cena za obyčejnou 95ku 40kč a o třicet kiláků dál u ONO o více než 5kč levnější a podobné je to s cenou LPG. Protože tam stejně často jezdím za známýma tak beru tam a pro jistotu tam přileju VIF Super Benzin Aditiv. Auto jezdí bez problému tak to špatný benzín asi nebude.
jaromir
Rozpadlík
Příspěvky: 224
Registrován: 20.01.2012 14:12
Bydliště: podkrkonoší

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od jaromir »

kolik asi 4 roky tankuju ONO - SHELL
nikdy sem nepozoroval nějakej rozdíl teda kromě keců lidí že ono má techničák a dehet atd...
Wagoneer
Příspěvky: 159
Registrován: 20.11.2011 21:14

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od Wagoneer »

Tankuju u ONO již nějakou dobu a vše OK. Jak píše Maximus, naše subárka si mlaskají.
TankONO je díky cenám tak pod drobnohledem konkurence, že každý i jen drobný problém by byl hned zveličen
a patřičně rozmáznut. Třeba Shell v Mýtě musí kvůli nim držet cenu dole a určitě je to s...
Jen více takových.
ekamel
Příspěvky: 6
Registrován: 26.11.2012 14:31
Pohlaví: muž

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od ekamel »

Musím popsat svoji zkušenost s válkou benzinek v Plzni. Nedávno jsem tam vezl kamarádovi auto do servisu, kde dělá brácha a cestou zpátky natankoval u Shellu. Když jsem tam viděl tu cenu benzínu, tak jsem byl v šoku, asi o 2 kč levnější, než v Praze 9 ČM - kde bývají vpodstatě nejlepší ceny Praze. Tak jsem si říkal, no když si dojedu natankovat do Plzně ( se svým nafťáčkem ), tak mám náklady na půl cesty za rodinou doma. Jenže kamarádovo CRV začalo žrát 13 litrů. Na dvoulitr hrozná spotřeba. Tak jsem začal sondovat, jak je to s tou Shellkou a všichni co tam tankují mají spotřebu výrazně vyšší. To by nikoho nenapadlo. Všichni včetně bráchy si mysleli, že holt jim to žere, ale co jsem jim poradil, aby tankovali jende, tak všichni mají nižší spotřebu. Ten kamarád taky občas jezdí do Rotavy a natankoval u Shell v Chodově. Jednání pumpaře arogantní, ani mu nevzal kartu na body. Prý to pak chcípalo a nechtělo jet. Takže jsem si udělal představu o tom, jak se dělá cenová válka v Plzni a okolí. On když jezdí přes Plzeň, tankuje u Ono v Nýřanech a je spokojenej. A já mu se mu doposud snažil rozmluvit. Sám tankuju u Shell v Praze a jsem velmi spokojenej (spotřeba min o 0,5l nižší - ale jen u Fuelsave!!! - u těch výkonných nepozoruji nic - ale to je dáno motorem ), ale v Plzni už nikdy. Kdysi dávno, když jsem měl malý náklaďáček jsem měl opačnou zkušenost s dieselem, kdy jsem tankoval u Ono a jednou jsem to už nestihl a natankoval u Shell co je za přechodem Rozvadov směrem na Plzeň. To auto jelo jak drak. Je to zkušenost stará už asi 5 let, ale ovlivnila můj pohled na Ono na dlouhou dobu, ale to co si dovolí Shelka, to je fakt průser, protože to může poškodit "dobré" jméno. Prostě sází na dobré jméno firmy a sprostě okrádají lidi. A lidem nedochází, že v tomto případě platí dvojnásob, že sleva naní zadarmo. Tak bacha a klidně sem dejte svoje zkušenosti s konkrétníma blbejma pumpama.
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od Tommy »

Taky mám s Onem jen dobré zkušenosti. Teda až na ty fronty :-D

Tankujeme tam všichni. Hlavně táta, který jako dopravce ročně najede 100.000 km a do všech aut, včetně osobáků tankuje diesel na Onu. Hlavní spotřebitel je Renault Mascott 3.0 diesel a nikdy žádný problém.

Já najedu od 3000 do 5000 měsíčně a taky tankuji převážně na Onu a spokojenost i v zimě :)
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Palivo - Tank Ono

Příspěvek od sigmark »

ono ONO mělo svého času nějaký problém s kvalitou, a bohužel taková zkušenost mizí z paměti pomalu. Tankuju prakticky jen u ONO několik let, a feldě to tuze chutná. Tim jak se jim tam jezdi krmit vsichni, tak se palivo nestihne zkazit.
Odpovědět