Společný nákup - Nemocniční deka

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Schwimm
Příspěvky: 83
Registrován: 22.08.2011 22:20

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od Schwimm »

Pro hermana: Všechnny deky jsou pryč a nezbylo mi vůbec nic.
pypak
Příspěvky: 21
Registrován: 11.05.2013 8:45
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od pypak »

ozývám se trochu pozdě,ale moc děkuji.balík přišel v naprostém pořádku,absolutní spokojenost.byl jsem opět chvíli mimo,dnes jsem si jej vyzvedl u sousedů......ještě jednou moc děkuji.a omlouvám se za opožděnou platbu...P
pepekladivo
Příspěvky: 1
Registrován: 15.02.2018 21:48
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od pepekladivo »

Zdravím,
měl taky zájem o tyto deky,trochu jsem pátral na webu a narazil jsem na tyto.
http://www.armypuls.cz/detail/2283147-D ... -x-130-cm-

Nejsem si jist zda jsou to stejné deky o jakých je tady řeč,protože je to snad jediná firma která je prodává,jinde je mají vyprodané a prý už je mít nebudou.Může někdo prosím poradit,abych nekoupil zajíce v pytli? Předem Všem děkuji.
Josef Kladivář

Spam. Ban. Fab
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od DeadMan »

Další adept na kouzelné zaříkadlo?

Že je to baví.........
You cannot kill me as I am already dead!
mr-tomas
Příspěvky: 63
Registrován: 26.01.2016 15:57
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od mr-tomas »

Má někdo koupenou deku od Balkanové, konkrétně tu tlustou kopii těch dobovejch? https://www.balkanova.cz/vlnene-deky/vl ... ka-rainbow Koupil jsem jí asi před rokem a musím konstatovat, že kouše jako svině. V návodu bylo napsáno, že praním deka zjemní, ale stal se úplnej opak, kouše čím dál více. Nepomohlo ani že jsem z ní udělal přehoz přes sedačku na které denně rajtuje malá dcera jak na trampolíně. Doufal jsem že se vlákna zlámou a deka zjemní, ale ani to nefunguje. Nemá někdo radu jak z ní udělat méně kousavou?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od Fabulous »

Dobrého nekouše! :)

Existuje lanolin ve spreji, který možná pomůže.
mr-tomas
Příspěvky: 63
Registrován: 26.01.2016 15:57
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od mr-tomas »

Děkuju, zkusím pohledat. Nicméně praná byla v připravku s lanolinem na svetry, tak předpokládám, že tam nějakej byl.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od Hohepa »

Rodiče měli vlněnou deku, od mého raného dětství co kousala jak kopřivy a když jsem ji totálně rozcupovanou a rozpadlou po skoro třiceti letech vyhazovali , tak kousala fůrt jak nová
a to jezdila v autě coby záloha a já ji jako puberťák tahal na čundry ...
Po té rainbow1 jsem pošilhával od co jsem četl Vinnetoua , ta naše měla vzor spíše jak skotský kilt.
Pokud v ní budeš spát v košili a džínách tak jak v dobách divokého západu old Shatterhand ,
tak ti to kousání vadit nebude :chuckle

Pokud chceš deku používat doma v posteli jdi do merino vlny - deky s touhle je to fakt běh na hodně dlouhou trať a ona stejně vyhraje.

Ale tím lanolínem nic nezkazíš ani pro to spaní pod širákem . Lanolín vlnu i impregnuje proti vlhkosti. :rock
mr-tomas
Příspěvky: 63
Registrován: 26.01.2016 15:57
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od mr-tomas »

Já jí kupoval jako deku do auta, a přišla mi stylově prďácká i za ty hrozný peníze co stála. Ale to kousání mě štve, takže v autě mám místo ní starou komunistickou deku a doma drahej přehoz přes sedačku. :roll:
mr-tomas
Příspěvky: 63
Registrován: 26.01.2016 15:57
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od mr-tomas »

Tak deka od Balkánové se po několika vypráních smrskla o půl metru na šířku a po přidání lanolinu k pracímu prostředku začala pouštět žmolky. Takže z ní asi udělám psovi drahej pelech, protože na nic jiného se nehodí. :ne
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od Matěj »

Jo, to vlna dělá... ;)
Uživatelský avatar
MFG
Příspěvky: 267
Registrován: 05.04.2015 1:41
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup - Nemocniční deka

Příspěvek od MFG »

Ja mam asi tri roky Rainbow 1, pouzivam ji kazdy den, a urcite kouse o dost mene nez na zacatku....ale ani tehdy to nebylo nijak strasne a to jsem na “stipajici vlnu” jako dite desne trpel, vypada to, ze jsem mel kliku na nejakou merino variantu nebo co ;)

*koukam, ze jsem trochu s krizkem po funuse (utekl mi datum)
Odpovědět