Společný nákup LIMIT 9mm Luger přebíjené - Brno

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Odpovědět
chucky.w
Příspěvky: 10
Registrován: 11.04.2012 20:24
Bydliště: Brno

Společný nákup LIMIT 9mm Luger přebíjené - Brno

Příspěvek od chucky.w »

Zdravím,
trochu nečekaně mi došlo krmivo a protože s přebíjenými náboji firmy LIMIT - Z mám vcelku dobré zkušenosti, chtěl bych si od nich nějaké objednat. Vzhledem k tomu, že při nákupu nad 10 000 ks nabízejí individuální cenové podmínky, napadlo mě hodit to sem, jestli se k objednávce někdo nepřidá a nedosáhneme tak na těch 10 000 ks. Cenu zatím přesně neznám, ale vzhledem k ceně na jejich e-shopu a předchozích zkušenostech s většími nákupy u nich (zprostředkovaně), bych jí hádal na cca 3,30-3,40/ks, ale je to pouze spekulace.
Vzhledem k uvedenému množství se tedy jedná o ušetření několika stokorun (ve srovnání s cenami v brněnských obchodech je to ale už docela znát - Alfa-Proj 4kč/ks).

Jsem z Brna a proto bych upřednostnil brňáky nebo někoho, kdo si pro náboje do Brna přijede, případně ještě někoho, kdo je ochotný si je vyzvednout o (nějakém) víkendu v okolí D1 na trase Brno - EXIT 49.

Protože se nejedná o nějaké závratné množství, chtěl bych to objednat nejpozději do konce tohoto měsíce (4/2014). Termín dodání zatím samozřejmě neznám. Platební podmínky dohodnu s účastníky následně.

Jedná se zatím o nezávaznou anketu, jestli má smysl to řešit, nebo si mám ty svoje 3000 objednat normálně z e-shopu o pár stovek dráž.

Případně pokud máte někdo bližší info, a přijde vám, že si to moc maluju, napište sem taky, ať mě vyvedete z omylu.

Díky.
chucky.w
Příspěvky: 10
Registrován: 11.04.2012 20:24
Bydliště: Brno

Re: Společný nákup LIMIT 9mm Luger přebíjené - Brno

Příspěvek od chucky.w »

Cena 3.40 při nákupu nad 10000ks. Dodání do 10 dnů.
pgchem
Příspěvky: 2
Registrován: 15.06.2014 1:04
Pohlaví: muž

Re: Společný nákup LIMIT 9mm Luger přebíjené - Brno

Příspěvek od pgchem »

ja by som mal zaujem o 9mm luger ,
chucky.w
Příspěvky: 10
Registrován: 11.04.2012 20:24
Bydliště: Brno

Re: Společný nákup LIMIT 9mm Luger přebíjené - Brno

Příspěvek od chucky.w »

Asi bych sem měl napsat, že je to už dávno uzavřené. Nakonec jsem s jedním člověkem objednal jen 5000ks. Dodáno bylo celkem rychle, ale kvalita prachmizerná. Nevím, jestli se něco pokazilo na lince, nebo jsem dostal nějakou partiovou výrobu, ale každý náboj je úplně jiný, některý oheň jak prase, jiný zase slabý pšouk. V každém pytlíku tak 10-15 závad,a už mi taky zůstala střela v hlavni. Na moji stížnost/reklamaci odezva žádná.
Limit u mě tímto skončil.
Poslední dva roky jsem střílel jenom Limity a nikdy to nebylo takhle mizerné, snad jenom kdysi na začátku jsem měl podobný zážitek, ale to jsem nakoupil v Alfaproj a tam se k problému, narozdíl od firmy Limit, postavili čelem.
Odpovědět