Zahraniční obchody / eshopy

Tipy na obchody s výhodnou nabídkou zboží (pouze ve vztahu k zaměření tohoto fóra) a společné nákupy zajímavých komodit.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od bacil »

Lze si ještě dnes koupit lock pick sadu? Nebo to zabaví a přijde mi pokuta?

https://m.aliexpress.com/item/32803965654.html
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1129
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Haluziak »

Na jakém základě by ti dali pokutu? Existuje i cz stránka na prodej lockpicků
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od štaflík »

Lamnia.fi má Halloween sale do 2.11.
Třeba oranžová ESEE 3 za směšných 2800,-... :rock
a spousta dalších.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od kregan »

Nebudete mít někdo cestu přes GB/DE, případně jiné zahraniční knihkupectví? Sháním War Doctor: Surgery on the Front Line (English Edition) od Davida Notta
https://www.amazon.de/War-Doctor-Surger ... B07GWPKQ84
Pokud ne, asi to koupim přes ten Amazon. Kromě drahýho poštovnýho se mi nelíbí, že si ukládají údaje o kreditní kartě.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Stenny
VIP
Příspěvky: 728
Registrován: 12.05.2012 13:22

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Stenny »

kregan: Bookdepository? Shipping zadarmo. https://www.bookdepository.com/War-Doct ... 856&sr=1-1
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od kregan »

Objednáno. Díky za tip.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
MarkusX
Příspěvky: 209
Registrován: 19.03.2016 15:09

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od MarkusX »

Před časem jsem si objednal z Aliexpresu klíč k seřízení mušky AK. Když přišel vypadal dobře, kousek železa. Teď když jsem ho potřeboval tak se při prvním použití zkroutil, takže na kovovýrobky z Číny opatrně :-)
Zastřel bobra, zachráníš strom.
Bakly1
Příspěvky: 107
Registrován: 12.05.2017 11:55

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Bakly1 »

na stránkách https://www.seeallopensight.com mají dnes akci -50 procent a free shiping u objednávek nad 100 USD takže ty jejich mířidla vycházejí na parádní cenu
Uživatelský avatar
hrd
Příspěvky: 1391
Registrován: 14.04.2014 11:05

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od hrd »

No, objednal jsem si je tam minule, nic nepřišlo, prodejce mě odkázal na US Post, ale u těch jsem skončil reklamaci na tom, že se musí specifikovat, jak balíček vypadal, jak byl velký atd. Tak jsem požádal prodejce, jestli by to nevyplnil za mě a na to už nereagovali, mrtvý brouk. Většinou mám zlušenost s reklamacemi v USA dobrou, tak jsem tenhle konec nečekal. Ale riskovat podruhé vyhozené peníze za nic, se mi nechce (škoda, ty miřidla bych moc rád zkusil). Možnost vybrat lepší dopravu tam u nich nevidím.
Bakly1
Příspěvky: 107
Registrován: 12.05.2017 11:55

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Bakly1 »

no já tam vidím kromě klasické dopravy označené jako one package, ještě dvě, USPS Priority Mail International za 36 USD (nedostanu se sám nákupem přes 100 USD) a USPS Priority Mail Express International za nějakých 64,49 USD...ale dost si mě nalomil, sice dvojka za nákup mě asi nezabije ale zase těšit se na mířidla a mít pak kulový je nic moc :-/
BiSon
Příspěvky: 433
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od BiSon »

Kopiruji prispevek do tematicky vhodnejsiho vlakna, at nezapadne. Pred chvili jsem ho nasel jenom proto, ze jsem o nem vedel a hledal ho.
Honza2011 píše: 19.10.2020 11:09 na potravinové doplňky má vyzkoušenou tuhle stránku:
https://www.pipingrock.com/vitamin-d?ke ... 1603098313
poštovné stojí u lehkého balíku 3.8 usd, zásilka z New Yorku do Ostravy 7 - 10 dní. Melatonin i vitamin d za super cenu a skladem
pokud objednáte letos, aby to letos i přišlo, do 22 eur, stále bez 200 kč pro poštu za vyřízení celní deklarace
Puvodni vlakno:
viewtopic.php?p=227182#p227182
Cep
Příspěvky: 1705
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Cep »

U nich mne míchlo, že poštovné jsem nemohl najít. Skončil jsem ve fázi, kdy v košíku bylo zboží, výzva na zaplacení a poštovné vidět nebylo.
V tomto upřednostňuji systém českých eshopů.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od cipis »

Však ti tam píšou, že to můžeš zrušit. Já to takto udělal snad desetkrát, než jsem vyladil hmotnost a cenu.
Ono se to nezdá, ale 250 ks 1g Céčka, když toho člověk vezme víc, tak je to už pěkná váha.

Prostě odklikni zaplacení, pak ti tam vyskočí všechno, no a můžeš to zrušit a editovat dál.
Cep
Příspěvky: 1705
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Cep »

Po odkliknutí zaplacení to po mně chce zadat údaje platební karty. S automaticky zatrženým "Save credit card for future purchases ". Nic pro mne.
cipis
Příspěvky: 4833
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od cipis »

Já to platím přes paypal. Skočí to pak na paypal s kompletní cenou a dá se stornovat nebo zaplatit.

Mimochodem, ten dražší a těžší balíček už je doma, za 7 dní.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4499
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Serža »

kdybyste někdo zatoužil po těchto mířidlech, mají 50% slevu:

https://www.seeallopensight.com/
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
BiSon
Příspěvky: 433
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od BiSon »

Opet, at to zbytecne nezapadne v "kecacim" vlakne.
TommyV píše: 04.01.2021 13:56 Případně lze vitamíny nakoupit například na iherb.com doručení přes dpd jem za cenu cla, jinak poštovné zdarma.. Doma za týden a půl mají tam kvalitní značky.. To samý swansoneurope a tak.. Nedělám reklamu.. Jen je to tam za lepší ceny a od ověřených značek...
Bak-ly
Příspěvky: 160
Registrován: 05.12.2015 0:27
Pohlaví: muž

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od Bak-ly »

Opět mohu dát relativně pozitivní recenzi na rusvvo.com Ačkoli komunikace trošku vázla, tak se nám podařilo vyřešit i výměnu setu Gorky za menší.
Ovšem varuji před jednou věcí. Uvádí, že mají přesně upravené tabulky a už není potřeba objednávat menší velikost. A to zejména u Gorky 3m, která už má i jiný střih. Po mailu i na jejich slovenském YouTube jsem se snažil tuto informaci ověřit a bylo mi v obou případech řečeno, že to tak opravdu je. Já tomu uvěřil a byla to chyba :D Ačkoli dle jejich tabulky přesně sedím na 56/5, samozřejmě mi přišel již dříve zmiňovaný pytel na slony. Nebylo to v žádném případě v mantinelech "volného vojenského střihu". Oproti mé Helikon bundě, která mi sedí dobře, byl rozdíl šířky hrudníku (ne obvodu) tuším nějakých 12-14cm... Výměna za 52/5 dost pomohla. Nicméně mají tu svou tabulku oproti klasické Gorce 3 ještě o stupeň posunutou. Takže reálně by bylo ideální 50/5, tedy o 3 velikosti dolů oproti tabulce.
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 464
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od alpi76 »

Má někdo zkušenosti s eshopem Viranomainen? (https://viranomainen.fi) Chci tam koupit riser na Eotech a nemohu najít žádné recenze.
Uživatelský avatar
alpi76
Příspěvky: 464
Registrován: 29.05.2013 16:04
Pohlaví: muž
Bydliště: Chomutov

Re: Zahraniční obchody / eshopy

Příspěvek od alpi76 »

Takže Viranomainen je bez problému. Objednaná montáž/riser American Defence po týdnu dorazila.
Odpovědět