Úklid v trezoru

Prodej, nákup, výměna... aneb seženete co potřebujete, prodáte co již nepotřebujete.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nocturne.op.15
Příspěvky: 42
Registrován: 27.04.2014 19:14
Bydliště: PRaha - západ

Úklid v trezoru

Příspěvek od nocturne.op.15 »

Ahoj,
nabízím přebytky co se válí kolem trezoru...

1) 3x 20r zásobník pro AR10 (.308win), jeden je stříknutý nějakou zelenou sračkou. Zřejmě magpul, ale každý je trochu jiný. Změnil jsem chassis na AICS zásobníky, takže už nepoužiju. 300,- kus, ideálně najednou

2) SeeAll mířidla - jedno tritium na glocka, jedno na weaver rail bez tritia. Nepoužívaná, glocka jsem nakonec nepořídil a dvě weaverová jsem bral navíc pro kámoše - a ten je nakonec nepoužije. Cenu nabídněte

3) plastová rámová pažba CAA pro vz. 58, bez šroubu a kování - za odvoz, možná časem najdu šroub a bude taky za odvoz

4) 150ks .223 55gn GGG, menší hromádka (cca do 50ks) jiných .223 nábojů - 8,-/ks pouze držiteli ZP, nejsem sebevrah. Zůstaly po prodeji zbraně

5) 450ks (nenačatá bedna) .308 S&B 180gn FMJ -15,50-/ks - přidám jednu načatou krabičku, nesedí zbrani ani účelu, pochopitelně jen proti ZP

6) kyblík tak odhadem 300-400 nábojnic .233 GGG - vše vystřelené z jedné opakovačky,nepřebíjené, neprané ani neodzápalkované, výborné pro přebíjení (žíhané krky) - 0.9,-/ks, v případě zájmu přepočítám. Možná je tam tak dvacka magtech, SB

7) zachovalou Drulov 70 v .22LR, pochopitelně na papírech se vším všudy. Koupil jsem v pomatení smyslů, k ničemu mi není. 2000,-

8) puškohled Hawke vantage 4-16x50 AO, nepoužitý (nebo možná chvíli na té .223, vidět to na něm není) - 3500,-

9) Originál IMI plastové střenky pro Jericho 941, měl jsem možnost přivézt je z USA, tak jsem vzal víc kousků. Jericha u nás mají v 99% případů výřez od policajtského poutka, což mě nebetyčně sralo. Ještě mám dvě sady.

Cokoli z toho můžeme vyměnit, nabídněte případně co přebývá vám, pokud se vám nelíbí navržená cena, přijďte s vlastním nápadem. Aktuálně sháním opakovací malorajdu a nějakou tu brokovnici - dvojku i opakovací. Osobní předání - Praha a okolí.
Uživatelský avatar
nocturne.op.15
Příspěvky: 42
Registrován: 27.04.2014 19:14
Bydliště: PRaha - západ

Re: úklid v trezoru

Příspěvek od nocturne.op.15 »

Jo a kdo by případně měl chuť ty SeeAll mířidla ozkoušet, můžu dát vědět až pojedu střílet na Placy, já si je nechávám na kose a další drobotině. Je to divná technologie, ale za mě je super.
Uživatelský avatar
nocturne.op.15
Příspěvky: 42
Registrován: 27.04.2014 19:14
Bydliště: PRaha - západ

Re: Úklid v trezoru

Příspěvek od nocturne.op.15 »

- .308 už nejsou

- .223 zamluvené
Uživatelský avatar
nocturne.op.15
Příspěvky: 42
Registrován: 27.04.2014 19:14
Bydliště: PRaha - západ

Re: Úklid v trezoru

Příspěvek od nocturne.op.15 »

- Drulovka je pryč

- našel jsem šroub k CAA pažbě pro 58, takže je komplet
Odpovědět