Kroniky světa Po - Vladimír Němec

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Kroniky světa Po - Vladimír Němec

Příspěvek od Jason »

Nedavno jsem koupil tuto knihu, pro me neznamy autor ale jelikoz sbiram knihy od vydavatelstvi Poutnik tak to byla pro me jasna volba. Uz v obchode me zaujal popis knihy:
Lidé onemocní, ulehnou do postele a v klidu umřou. Vy se probouzíte do tiché, klidné Prahy. Žádné hromady mrtvol na ulicích, ale také žádní živí lidé. Tedy skoro žádní. Tak začal svět Po.
Co uděláte? Přidáte se k těm, kteří si užívají naprosté beztrestnosti? Skryjete se v lesích a budete čekat, jak to dopadne? Pokusíte se kontaktovat všechny přeživší, i když tím riskujete, že narazíte na někoho, komu se pár otroků vždycky hodí?
Vítejte ve světě Po. Ve světě, v němž neplatí žádné zákony kromě těch, co sami prosadíte. A dospívá se zde brzy, už v šestnácti se z vás může stát soudkyně rozhodující o životě a smrti
Po pravde jsem cekal neco vice, jasny beru to jenom jako odpocinkovou beletrii ale temer cela kniha se toci okolo rozmysleni o nabozenstvi, dej popisovan z pohledu nekolika osob (neni zase az tak slozite se v tom ztratit), psano hodne stroze, info pro rozpadliky uplne nulove, autorovi bych doporucil nastudovat alespon zakladni problematiku... Celkove hodnotim tak 2/5, vazne me to moc nenadchlo.. Urcite bych nedoporucil do rozpadlicke knihovny a i celkove si myslim ze dost pod prumerem..
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
RobertK
Příspěvky: 360
Registrován: 02.06.2016 13:19
Pohlaví: muž

Re: Kroniky světa Po - Vladimír Němec

Příspěvek od RobertK »

Hm taky jsem to dočetl, taková zvláštní pokud bych to měl srovnat z třetí vlnou tak ta je daleko lepší.
Robert
-----------------------------------------------------------
Očekávám to nejlepší ale připravuji se na nejhorší.
Odpovědět