Černý mezi černými (P. Černý)

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.
Odpovědět
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od Argonaut »

Zajímavá kniha podložená reálnými zkušenostmi. Pro mě je nejzajímavější, jak jednotlivá etnika, či národy, mají zcela jinou mentalitu a přístup k výcviku.
Argonaut
Příspěvky: 916
Registrován: 16.05.2014 15:25
Pohlaví: muž

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od Argonaut »

Když koukám na to, co jsem o té knížce napsal, nedává to moc smysl. Takže to trochu doplním.

Jedná se o zkušenosti z výcviku p. Černého po světě. Není tam žádný velký detail, co je tam učí, polovina knihy jsou fotky, a každá kapitola končí zhodnocením, jak oceňovaný to byl výcvik a jak jsou všichni nadšení.

Čím je kniha zajímavá je náčrt fungování, úrovně profesionality a ochoty se učit u příslušníků Policie v jednotlivých zemích.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od Patrol »

A nějakej závěr z toho?
Asi si knihu nekupím, abych si četl sebechválu policejního instruktora, ale když už jsi to četl, tak to obecně shrň.
Kde jsou lemplové líní a kde naopak překvapili pozitivně?
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
mischanek
Příspěvky: 128
Registrován: 22.01.2013 17:08
Bydliště: Beskydy

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od mischanek »

Asi nic co by nedalo neocekavat - nejpilnejsi a nejdisciplinovanejsi v Cine a lemplove v Africe a arabaci.. viz. rozhovor kde knize zde..: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... zda-603658
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od Zapadlo »

včera jsem ji v prodejně prolistoval, mimo jiné zajímavé fotky všelijakých archivních zbraní, které se ještě dnes nosí do služby.
PaF
Příspěvky: 1535
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od PaF »

No, jestli je kniha sestavena z článků pana Černého, které o svých misích publikuje v tisku, nebude mít ani cenu papíru. Max. jako volný materiál na netu.
Uživatelský avatar
mercedes777
Příspěvky: 73
Registrován: 01.01.2014 22:32
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Černý mezi černými (P. Černý)

Příspěvek od mercedes777 »

Dostal jsem to od souseda-rodiny k vanocum a co jsem si o tom myslel jste mi potvrdili, necetl jsem to a ani cist nebudu....
Dekuji
Ale jinak si Cerneho vazim, za to ze zkousi ochranit nase zelizka.
Odpovědět