Terry Hayes - Já, Poutník

...aneb pro chvíle oddychu a relaxace. Pouze k tématu.
Odpovědět
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Terry Hayes - Já, Poutník

Příspěvek od Joe Azbest »

Naprosto úžasný, napínavý a akční román. Nenechte se odradit sedmi stovkama stran. Celý děj se od začátku rozjíždí a postupně graduje na posledních dvě stě stranách. Napínavé od začátku až do konce. Osou románu je pátrání po islámském teroristovi nověho typu - vysoce inteligentní, vzdělaný a schopný ohrozit život všech lidí nejenom v Americe, ale na celém světě. Opravdu velmi doporučuji, stojí to za to!
https://www.databazeknih.cz/knihy/ja-poutnik-219728
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Terry Hayes - Já, Poutník

Příspěvek od Yeah »

Kniha žánrově mimo můj záběr, přesto jsem se k ní dostal. Má i drobný přesah do rozpadlictva, a "poučnej" obsah. To nejzásadnější ale je, že autor umí naprosto fenomenálně psát/vyprávět. O to více zajímavé, že je to vlastně jeho první kniha.
Joe Azbest
Příspěvky: 918
Registrován: 11.02.2014 10:56

Re: Terry Hayes - Já, Poutník

Příspěvek od Joe Azbest »

Autor je scénarista, tudíž má k psaní blízko. Už mu vyšla druhá kniha, ale zatím není v češtině.
Z dikuse:
Jelikož také netrpělivě čekám na Rok kobylky, oslovila jsem šéfredaktorku nakladatelství Kalibr, které knihy tohoto autora v českém jazyce vydává. Přišla tato odpověď: "Dobrý den, momentálně jednáme o nákupu práv, ještě jsme nezačali překládat, tak vám nemůžu říct nic konkrétního, snad cca za rok, za rok a půl – má to poměrně velký rozsah. S pozdravem Šárka Kadlecová
Editor-in-Chief of Fiction Department / Šéfredaktorka oddělení beletrie
Odpovědět