Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Screen z komentářů na FB, jsem rád, že nehrabe jen mě... prvních pár vteřin, při pohledu na fotku, jsem si myslel totiž to samé... fakt by se na ty zprávy neměl člověk dívat.
Přílohy
Iron Dome.jpg
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Ve španělské enklávě Ceuta roste napětí, úřady na migranty nasadily vojáky a obrněná vozidla
v popisku ale chybí důležitý dovětek, "kteří nečinně stojí a čumí, nebo pomáhají nelegálním migrantům z lodí" :head
tahle fotografie zcela vystihuje neschopnost a připosranost celé EU
Přílohy
Screenshot_3555.jpg
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Jednou budou muset vystřelit. Potom si tu frustraci uvolní...
Udělám co musím
Zapadlo
Příspěvky: 998
Registrován: 24.08.2014 19:59
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Zapadlo »

Devlop lže a sprostě pomlouvá armádu Španělského království.
Ve skutečnosti se Fuerzas Armadas Españolas snaží, aby ani jediný parazit nevstoupil na posvátnou španělskou půdu.

https://www.youtube.com/watch?v=veKMuJMDP5A
mimochodem vojáky na pláže přivezly Pandury
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Paul »

V čase 4:45 dělají co?
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

to oč usiluje armáda je to, aby se čmoudi volně nerozutekli z pláže do města, ale aby je nahnali do zařízení, kde je zadrží a kde jich už je mimochodem 6000+, to je ta ulička, kterou vojáci udržují a vedou jimi migranty ;) Kdyby usilovali, jak píše Zapadlo, o to, aby ani jeden parazit nevstoupil na posvátnou španělskou půdu, muselo by to vypadat trochu jinak a bylo by to o něco hlučnější a zcela nesluníčkové.
Přílohy
Screenshot_103.jpg
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Jóó, bejvaly časy, kdy se Španělé takhle vyloďovali všude možně po střední a jižní Americe. Dělali tam pak bordel. Rozjebali tam všechno na "kvašné jabko". Pobili všechny, co se na ně křivě podívali. Pobrali zlata co mohli....
No, časy se mění .... :geek:
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Pripičkin »

A bylo jim to k nicemu. Tento extensivni zdroj vedl akorat ke stagnaci a zahnivani jejich spolecenskeho zrizeni. Kdyz plynulo z koloniii nejvice bohatstvi, statni bankroty ve Spanelsku nasledovali po zhruba 20 letech...
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Quido »

"Únik z laboratoře je zcela možný"

Varianta, že virus SARS-CoV-2, jak zní vědecký název původce způsobujícího nemoc covid-19, unikl z laboratoře, byla ještě donedávna považována za konspirační teorii. V posledních pár týdnech však došlo ke zvratu. Za pravděpodobnou hypotézu považuje únik z laboratoře například bývalý šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Robert Redfield. Krátce po skončení této naší debaty vyšla výzva k řádnému prošetření původu covidu v prestižním vědeckém časopise Science.

Zdroj: Echo24 21.5.2021, 00:01

Faktický obsah rozhovoru hodnotit nehodlám, protože jaksi nejsem kapacitou na dané téma. Ale nemohu si odpustit velkou kritiku žurnalistické práce v tom smyslu, že takhle nadepsaný úvod (zvýraznil jsem kurzívou) je přesně tím, co člověku neprospěje. Ať se na mě redaktoři nezlobí, ale chtít psát seriózně a tvrdit, že něco byla konspirační teorie a už není - to si potom laik obhájí i naprosté nesmysly s tím, že zatím nejsou prokázané, ale jednou by mohly být.

Nějak doufám, že zdejší vzdělané publikum dokáže z textu pochytit rozdíl mezi:

A) "Pro tato tvrzení nemáme v současnosti žádné důkazy, pracujeme ale i tak s několika různými hypotézami."

versus

B) "Byla to konspirační teorie, ale už není! Fake-fake news! Nevěřte nikomu a ničemu. Jste vůbec Vy sami sebou?"

:lol: :head
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

z konspirační teorie se stává konspirační axiom :rofl
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-k ... .seznam.cz
Ani po verdiktu Ústavního soudu není jasno v tom, jak velká má být odměna pro exekutora za vyklizení centra Klinika na pražském Žižkově. Exekutor si znovu vypsal odměnu přes 200 tisíc korun, protistrana opět podala námitku.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

eObcanka. 5 ruznych pristupovych kodu. Proc to delat jednoduse, kdyz to jde slozite...
eObcanka.jpg
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Já pro občanku šel připraven a těch 5 kódů jsme si přinesl na papírku. Akorát jsem si nepoznamenal, který je který, takže jsem v ... . :head
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Já na podzim při vyzvedávání nového OP zadával jen jeden kód...? (kterej jsem zas obratem zapoměl)
Ale nikdy jsem čip nepoužil, tak nevím jestli třeba nebyl poškozen EMG polem nebo statickou elektřinou. :wasntme

Na úřad jsem svezl sousedku - důchodkyni, ta z těch pinů byla úplně neštastná. Ale viditelně se jí ulevilo, když jsem řekl že s rychlostí elektronizace SS úřadů se praktického použití nedožije. :chuckle
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
gadžo
Příspěvky: 152
Registrován: 05.02.2021 15:48
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od gadžo »

Myslim, ze v ramci tohto vlakna by sa mohla načat aj tema UFO. Aky je vas nazor na UFO a naslednu invaziu a PA?
Nemyslim pripady, ked niekto vidi lampion sťastia. Mna v roku 1989 celkom vystrašil pripad UFO z Voroneže. Mladsie ročníky nech použiju google. Vtedy to tam vyzeralo ako z nejakeho B-čkoveho sci-fi, ale na druhej strane bolo tam vela svedkov, nasli sa vraj nejake mimozemske mineraly. Vyzeralo to divne a ako rozpadlik som bol vtedy v pohotovosti. No je pravda,ze som bol este mladik a tato tema a celkove bulvar u nas ešte nemal take rozmery ako teraz, preto to vtedy na mna celkom zaposobilo. Aj preto, ze len par mesiacov predtym rezonoval pripad UFO nad Onežskym jazerom a vyzeralo to, že obidve udalosti spolu suvisia a že sa možno chysta "niečo vacsie". :o Zazili ste niekedy pripad, ked ste spravy o UFO brali vazne a chystali sa na možne PA?
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Přední aktivistku Black Lives Matter střelili do hlavy, je v kritickém stavu
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jhr
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

Jak se to jen v kolonizované Británii mohlo stát? Dyť tam člověk nesmí na ulici ani s rybyčkou.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Vzhledem k tomu,jaká je zbraňová restrikce v Anglii,kde slošnej bílej občan mít střelnou zbraň nemůže,...tak buď ji střelili do hlavy prakem,...nebo to byl nějaký zákonanedbalý opálený občan na jehož životě také záleží:)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ty fotky v tom článku....
Takhle nějak si představuji Zombie apokalypsu.
*
A diskuze není.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od kawa5 »

Cenzor by nestihal mazat mirumilovne prispevky na tuto rasistickou organizaci :D pozoruju ze jakmile je clanek o jine barve nez bile,tak diskuze automaticky chybi :lol:
Odpovědět