Mateřskou odložte, zmrazíme vajíčka, nabízí Apple a Facebook

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Mateřskou odložte, zmrazíme vajíčka, nabízí Apple a Face

Příspěvek od FarmářJan »

další z průvodních jevů úpadku. Ale ještě že se toho nechytla naše ombudsmáňa Šabatová - je to diskriminační, chlapům nic takového nenabízejí, přitom se jim u počítačů v silicon valley přehřívají kulky a s plodností to nebude nic moc.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Mateřskou odložte, zmrazíme vajíčka, nabízí Apple a Face

Příspěvek od Hohepa »

Chlapům nic nenabízejí neb to zvládají sami a pokud chce mít někdo jistotu tak si může udělat spermobanku sám doma z mrazáku :devil a pokud má problémy s odběrem sperma, holt musí poprosit o pomoc manželku.

oproti tomu odebrat ženě vajíčka ........ no nedivte se, že je tam tak velký cenový rozdíl, který v tomto ohledu ženy diskriminuje.
Uživatelský avatar
PIPboy
Příspěvky: 169
Registrován: 14.09.2014 17:25
Pohlaví: muž

Re: Mateřskou odložte, zmrazíme vajíčka, nabízí Apple a Face

Příspěvek od PIPboy »

FarmářJan píše:další z průvodních jevů úpadku. Ale ještě že se toho nechytla naše ombudsmáňa Šabatová - je to diskriminační, chlapům nic takového nenabízejí, přitom se jim u počítačů v silicon valley přehřívají kulky a s plodností to nebude nic moc.
Já si raději svoje vejce ponechám. Ještě nějakého blbouna napadne (Šabatovou?), že by to mohli zavést zákonem jako povinnost pro všechny chlapy. :P

Zmrzlé vejce stejně nakonec budeme mít skoro všichni, jestli nám putin v zimě vypne plyn :rofl

A teď vážně. To je skutečně výborný nápad, odložit vajíčka na dobu, kdy žena je už stará a nemá schopnost donosit zdravé dítě. Zavání to sociálním inženýrstvím a konspirací.
rfilakovsky
Příspěvky: 10
Registrován: 09.05.2024 19:02
Pohlaví: muž

Re: Mateřskou odložte, zmrazíme vajíčka, nabízí Apple a Facebook

Příspěvek od rfilakovsky »

Ladislav Rabušic: V Evropě výrazně narůstá podíl žen, které zůstanou celoživotně bezdětné. | SVĚTOVÍ

https://www.youtube.com/watch?v=xNuTGzAtfGM

NAJ komentár pod videom :

Lidstvo má šanci přežít jen v komunitách a je jedno kolik nás tady bude. Planeta je obrovská. Problémy je v tom, že dnes už se nežije "postaru". Při mých cestách po JV Asii jsem poznal spousty malých měst a vesnic. Kde člověk mohl vidět co to je "společenství a komunita". Vesnice o řádu stovek až pár tisíc obyvatel, společné družstvo na skot, drůbež, vepřín, ryžoviště a jiné agro. Lidé tam fungují jako společné družstva, dělba práce a plánování společného hospodářství, kde to každý dělá zadarmo, ale má podíly na úrodách a zvířectvu. Většina vzájemných obchodů tam neprobíhá ani fiatem ani v kryptu, ale klasickým bartrem. To je společnost která přežije další tisíce let. Pravý opak je ta západní, kdy jeden soused druhému závidí jeho nové auto, v práci jsou rivalové kteří bojují o prémie a v neposlední řadě pak boje v supermarketech o slevněnou mouku či máslo. Komfor, přepych závist a mamon, to je to co západní populaci vyhubí s nárůstem světové populace.
Odpovědět