Velké shromáždění 2013

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Koniáš »

To si taky myslím.
Je lepší zůstat nevýrazní, nezajímaví, nedůležití.
Pak budou pod drobnohledem ti druzí.

Koniáš
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Fjord »

2 urbanwarrior:
Chichi, budeš se možná divit, ale vidím to stejně jako ty i většina tu. Jen mi přišlo možná zbytečný tu přihazovat další polínka do ohně. Už jsem tu kdysi něco psala o vyrobení emblému Rozpadu - proč ze sebe dělat terče- síla je v té neviditelnosti a jednoduchosti. Bushcraft.cz se snaží a je aktivní, tak proč někomu brát elán. Třeba časem dojde k jinýmu poznání, o čem to všechno je. Pro mladý kluky je to motivace se něco naučit z těch videí a článků. Za války to byl, skauting, pak pionýři. Takže v tomto tomuhle "hnutí" fandím. Kluky to motivuje, nebudou pak vysedávat po hospodách. V tomhle si myslím že dělá velice užitečnou práci a supluje rodiče, kteří v dnešní době nemají na děcka čas.

Jen se roztrhll pytel s všemožnými obchodníky kolem survivalu, a je plno zboží, které daný prepper prostě "musí mít" - protože je to cool. Na Youtube je plno těchto videí kluků, co si nakoupli věci na přežití, ale všechno voní novotou. Boom prepperů a bushcrafterů je prostě IN. Ale já raději ty naše, český zálesáky a trampíky, co jsou nenápadný. To nic proti komukoli. Učím se ráda od kohokoli, kdo mi má co říct.

Ale samo to setkání už je pro mě též bohužel taky o komerci a zviditelnění, je to trochu cítit z aktivit a stylu vyjadřování. I tak trochu ten neštastný název "Velké shromáždění" mě spíš varuje, než by mě měl přitáhnout. Jsem plachá jelenice a srocování mi dělá pupínky :mrgreen:
Uživatelský avatar
SaraH
VIP
Příspěvky: 339
Registrován: 14.05.2011 12:18
Bydliště: Střední Čechy, Vysočina

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od SaraH »

Jsem plachá jelenice a srocování mi dělá pupínky
Fjord, to se Ti povedlo napsat výstižně. Můžu podepsat? :lol:
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Fjord »

Jak je libo libo-li :lol:
Uživatelský avatar
EBE
Příspěvky: 639
Registrován: 08.08.2012 16:14
Bydliště: Slovensko východ

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od EBE »

Poznáme všetci ružovú tabletku, zaženie bolesť nie príčinu ;) niečo nefunguje ak su potrebné takéto zhromaždenia, vieme že nefunguje štát a vláda, ak sa panstvo aj naďalej bude snažiť okrádať a zdierať ovčanov potom sa upriami ich pozornosť na ďalšiu skupinu ktorú už pociťujú ako malý trň v nohe, lebo samostatnosť slobodné zmýšľanie a fungovanie bez ich zdieracieho pričinenia im nevonia..neboli by sme na nich odkázaný a už nebudú mať moc nám vládnuť. Tieto zhromaždenia budú skôr či neskôr pravdepodobne zakázané aby odpadlíci nerozbíjali ich "sen" o vládnutí. A pekne si na všetkych došliapnu..
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od MRAK »

EBE píše:Poznáme všetci ružovú tabletku, zaženie bolesť nie príčinu ;) ......
někteří poznajú aj modrú tabletku , .... ale ta docela funguje, řekl bych :mrgreen:

ale jinak souhlas s tím cos napsal .... :yes
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od sigmark »

MRAK: zase myslis na Fabika co? :-D

modry tabletky...
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od MRAK »

ne
ale nabudil mě ten film (v jiném vlákně) a představa toho grupáče tady .....



ještěže tu máme ty naše hodný holky (a plachý jelenice) , to je jediný, co mě ještě drží chovat se aspoň maličko civilizovaně, páč občas bych tu nad některýma nápadama řval sprostý nadáfky .....
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od sigmark »

jako jedna legendární hláška z O2..

zhrzený zákazník: "Já bych brečel, já bych křičel! Ale už nemám sílu, tak vám volám"
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od MRAK »

:lol:
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Terminated Account »

Přeji klukům a holkám ať se na akci dobře pobaví. Nejen z této diskuse je jasné, že způsob a forma takových akcí odráží osobnost a životní fázi jak organizátorů, tak oslovených potencionálních návštěvníků.

Jinak se na to bude dívat puberťák, student, pracující, svobodný, se závazky, člověk v letech, důchodce...

Internetové diskuse často mnohé svádí k předsudkům typu - Podle sebe soudím tebe a diskutující si neuvědomují, že složení portfólia diskutujících jde napříč věkovým a společenským spektrem. Je logické, že někdo může být z takové akce nadšený a jiný si bude klepat na čelo - co bych tam proboha dělal.

O jednom jsem ale přesvědčený: Pokud je taková akce prezentována tak jak se tváří "Velké shromáždění 2013" což zní vcelku velikášsky, nelze ji pojat jako aktuální nápad a hurá akci. Pokud by byla koncepce a termín v dostatečném časovém předstihu, mohlo to vypadat úplně jinak a sklidit daleko větší úspěch.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Maximus »

Vidím to podobně jako MacGyver.
Uživatelský avatar
Tina
VIP
Příspěvky: 593
Registrován: 21.08.2012 10:06
Bydliště: Severní Čechy

Re: Velké shromáždění 2013

Příspěvek od Tina »

Tak jaká byla přednáška a jak se to celé jevilo? Bylo to k užitku?
A jaká byla návštěvnost "Velkého shromáždění "?
Odpovědět