Snaha EU o zákaz zbraní

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Desouza
Příspěvky: 813
Registrován: 02.08.2012 19:07
Pohlaví: muž
Bydliště: Za koncem světa

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Desouza »

pro Annele a Václaf

ještě toho trochu , určitě vás nechci navádět k nějakému trestnému činu ( a tím nedovolené ozbrojování je .. )
Ono takových pár let v chládku jen za to , že si seženete zbraň a někdo vás s ní chytí je docela pecháček :roll:

Dnes není problém udělat si zbrojní průkaz a ozbrojit se jako zásahové komando . A máte klid a čisté svědomí ...
( vše potřebné a důležité odkazy najdete tady na fóru ) ;)

V případě zákazu by černý trh zažil ohromný růst , jako mafie v USA za časů prohibice ...

Podívejte se na situaci s drogama taky jsou zakázané a ukažte mi discoteku či klub kde se nedají sehnat . :puke
Kde je poptávka tam se dřív či později objeví nabídka ...
xmenm05
Příspěvky: 254
Registrován: 11.09.2012 10:30
Bydliště: Morava

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od xmenm05 »

Netuším, jestli to není OT, ale vzhledem k tomu, jak silně EU dbá o menšiny, multikulti a pod. tak by asi bylo nejjednodušší začít prohlašovat, že patříme do náboženství "doplňte si vhodný název" a zbraň je součástí naší kultury a vyznání a vůbec.
Snad i v Británii Sikhové mohou nosit nůž, protože je tradiční součástí a skotové nejspíš v kroji mají také v podkolence kudlu ...
Tedy apriori bych nezatracoval boj na několika frontách ve stylu "nestrkejte k nám rypák" a současně "je to naše kultura a jako takovou je potřeba ji chránit (a dotovat?)"
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od FarmářJan »

No ale jak narozdíl od těhle nožů prokázat kulturní či náboženskou tradici po dlouhou dobu u samonabíječek a glocků? Byl by to vtipný boj s větrnými mlýny.
marav
Příspěvky: 188
Registrován: 28.02.2013 12:11

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od marav »

xmenm05 píše:Netuším, jestli to není OT, ale vzhledem k tomu, jak silně EU dbá o menšiny, multikulti a pod. tak by asi bylo nejjednodušší začít prohlašovat, že patříme do náboženství "doplňte si vhodný název" a zbraň je součástí naší kultury a vyznání a vůbec.
Snad i v Británii Sikhové mohou nosit nůž, protože je tradiční součástí a skotové nejspíš v kroji mají také v podkolence kudlu ...
Tedy apriori bych nezatracoval boj na několika frontách ve stylu "nestrkejte k nám rypák" a současně "je to naše kultura a jako takovou je potřeba ji chránit (a dotovat?)"
Tohle se mi fakt líbí ..... založit to na vojenské tradici J.Žižky z Trocnova a ochranu státních hranic Chody . A pak rovnou požadovat vrácení území z doby Přemysla Otakara II. :lol: :yes
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od sigmark »

pro tyhle účely mi doma stojí halapartna a sax. kdyby to chtěli sledovat až ke germánským výbojům :-)
marav
Příspěvky: 188
Registrován: 28.02.2013 12:11

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od marav »

jj..... takový malý ládovací kanónek taky není marný ;)
Annele
Příspěvky: 222
Registrován: 07.04.2013 15:20

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Annele »

Ja nikde nepisu, ze shanim nelegalni zbran. Jenom konstatuji, ze ani nevim, kde bych ji shanela. Drogy bych sehnat zvladla (a samozrejme to nedelam), ale u zbrani bych nevedela, kam se obratit, protoze prislusne lidi neznam a na rozdil od narkomanu nejsou prekupnici zbrani ani jejich znami nijak napadni.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Václaf »

Já teda také žádnou nescháním,jen by to byla dobrá porozpadová alternativa kdyby došlo na odevzdávání zbrání. O takovéto by neměli zápis,tudíž by ji nevyžadovali odevzdat. Kdysi jsem měl po tátovi P 08,ale začali se příliž zajímat takzvaní kamarádi (tátovi) tak jsem se jí jako 19-ti letej zbavil,ale střílelo to hezky


Hele seš normální???? Ježiši lidi, trochu se vzpamatujte !!!! Nebo to začnu šmahem mazat !!!! Tyhle provokativní úvahy si nechte na pískoviště za mateřinkou, jasný ????!!!!! (Mrak)
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Koniáš »

marav

Super nápad. Jako Rytíři . . . . . . musíme být ozbrojeni. Chráníme vládu zákona a dobro.

FarmářJan

Napíšeme nějaký posudek. Tak se to dělá. Ne?

Koniáš
stoun
Příspěvky: 34
Registrován: 21.03.2013 5:06
Pohlaví: muž
Bydliště: Plzeň

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od stoun »

vyplněno...
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Václaf »

O.K. snad jsem zas tolik neřekl,jen jsem trošku rozvedl myšlenku,nic víc f tom nehledej,nejsem člen Al pajdy :rofl Dříve lidem stačili i vidle a pod. takže ať si EU zakazuje co chce,každý bude mít vždy něco po ruce čím se půjde bránit :hand
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od MRAK »

Ano, souhlasím, neřekl jsi až tak moc.
Ale my si tady na rozpadu nemůžeme dovolit nereagovat takovéhle úvahy, myšlenky, teze, ... jakoliv to nazveš, ..... jednak to je absolutně zbytečné, a druhak .... čím víc takových hloupých řečí na veřejnosti bude, tím větší klacek do ruky těm byrokratům dáváme a tím větší záminku pro utahování šroubů oni budou mít. Rozumíme si?
Tohle je opravdu citlivá záležitost, tak se k tomu taky citlivě chovejme, ju? ;)
:hand
Uživatelský avatar
cover72
VIP
Příspěvky: 751
Registrován: 04.09.2012 19:36

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od cover72 »

FarmářJan píše:No ale jak narozdíl od těhle nožů prokázat kulturní či náboženskou tradici po dlouhou dobu u samonabíječek a glocků? Byl by to vtipný boj s větrnými mlýny.
Magpul ACR se původně jmenoval "Masada". To je jasná reference na židy, potažmo jejich odbojářskou sektu, tzv. Zélóty.
ACR jako nezakázatelná tradiční náboženská zbraň by docela šla -- to by i stálo za ty prachy :lol:
Zrovna nedávno mi někdo říkal, že v tom svém klobouku a černé košili vypadám jako žid, tak bych si jen nechal dorůst pejzy a hodil ACRko pod kabát 8-)

Jinak Ježíš řekl učedníkům (v kontextu toho, že se budou muset ubránit na vlastní triko), že kdo nemá meč, ať prodá plášť a koupí si jej, takže když se provede tuším hermeneutika (aplikace do dnešních reálií), meč byla tehdy standardní vojenská i civilní zbraň → dnešním ekvivalentem jsou jednoznačně samonabíjecí kulovnice a pistole. Stačí založit patřičnou menšinu.
Problém je, že když něco takového udělali v USA Davidiáni, federální vláda je prohlásila za sektu a vyvraždila pomocí komand, bojových vozidel pěchoty a požáru.
cipis
Příspěvky: 4848
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od cipis »

Vyplnil tam někdo něco jiného než samé jedničky?
Uživatelský avatar
sigmark
VIP
Příspěvky: 3349
Registrován: 14.08.2012 20:43

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od sigmark »

a má soudný člověk jinou možnost než vyplnit samé jedničky?
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od FarmářJan »

Cover82 Tak jdi do toho, iniciativě se meze nekladou. "Temple of Glock", "Steyrkirche", "Cerkov Tokareva" atd. Nebo prohlašuj, že "Vz.58 je veliký a Ing. Čermák je jeho prorok".
Nebo se prohlaš za Sikha nebo Skota a řekni, že kosa je jen násada na posvátný nůž.
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Václaf »

MRAK píše:Ano, souhlasím, neřekl jsi až tak moc.
Ale my si tady na rozpadu nemůžeme dovolit nereagovat takovéhle úvahy, myšlenky, teze, ... jakoliv to nazveš, ..... jednak to je absolutně zbytečné, a druhak .... čím víc takových hloupých řečí na veřejnosti bude, tím větší klacek do ruky těm byrokratům dáváme a tím větší záminku pro utahování šroubů oni budou mít. Rozumíme si?
Tohle je opravdu citlivá záležitost, tak se k tomu taky citlivě chovejme, ju? ;)
:hand
Dobrá,omlouvám se za nevhodný příspěvěk,sypu si popel na hlavu a( já už to nikdy neudělám :rofl ).,nechtěl jsem to takhle rozvířit. ZP mám samo f plánu a legální nakupy také.
mj.je tu někdo z Hradce Králové kdo by případně pomohl se zacházením se zbraní offiko na střelnici,můžete někoho doporučit? Díky Václaf :hand
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od MrPorter »

Na to mají na normálních střelnicích personál, kterej to řeší denně, čili není potřeba nikoho shánět.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od Karlos »

Mladá studentka se řídí rozumem, na rozdíl od zakazovačů ...
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... RHu-0#t=0s

Má pravdu ta dívčina!
bluesting
Příspěvky: 18
Registrován: 26.10.2012 19:40
Pohlaví: muž
Bydliště: Hlupákovo

Re: Snaha EU o zákaz zbraní

Příspěvek od bluesting »

vyplnené... duvenblejt.. :puke
Zamčeno