Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Tommy »

To je jasné, že spotřeba roste úměrně s populací. Ale ropy je všude tolik, vem si kolik je ropy pod ledovci, kde se ještě vůbec netěží... Ropy je dost, jen je to podle mého zbytečně dramatizované, aby se uměle navyšovala cena za barel.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od big bang »

Tommy myslíš ako pod ľadovcami v SA :lol: ak skončí SA a bude tam občianska vojna a vytlčú sa na také 2-3 milióny, tak vtedy bude aj pokoj od radikálneho islamu, pretože všetci tí wahabisti sú platení a podporovaní z SA ja to vidím tak o 10-20 rokov že to vypukne ;)
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Tommy »

A taky někde kolem Pólu (teď nevím kterého)... No, nejsem si úplně jistý, tak si nechci vymýšlet... Každopádně souhlasím s tebou. Kvůli ropě se už bojovalo a bude bojovat.
big bang
Příspěvky: 856
Registrován: 12.10.2012 10:45

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od big bang »

Tommy neviem či sa dobre rozumieme, SA = Saudská Arábia ;)
Uživatelský avatar
Tommy
Příspěvky: 161
Registrován: 16.11.2012 19:10
Pohlaví: muž
Bydliště: Krkonoše

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Tommy »

Jsem vůl, došlo mi to až teď. Ostuda! :rofl
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od wlasow74 »

Další případ muslima žijícího v Německu: http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky ... mistu.html
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Ježura »

K zamyšlení jeden odkaz na sice starší blog, nicméně je velice pravdivý
http://martinkavka.blog.idnes.cz/c/1346 ... abiju.html

Doporučuji přečíst.... ať si každý udělá svůj názor
http://www.koranoislamu.cz/tema/nenavist-k-nemuslimum/
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Ježura »

Ještě bych doplnil výtahem s diskuze která je po blogem. Je to krásné přirovnání v kostce...
PONDĚLÍ: hladový muslim pokorně zaklepe na dveře evropského bytu a poprosí o kus chleba. Dostane ho. Co víc, může se i umýt a přespat.
ÚTERÝ: muslim ještě odpočívá a bez ptaní si sem tam skočí pro něco k snědku do ledničky.
STŘEDA: muslim se už ani neobtěžuje přezouvat, chodí si kdy chce a kam chce v zablácených botách. K večeru už vede jízlivé kecy, že by to bláto přece mohl někdo uklidit.
ČTVRTEK: V bytě se objevují další, zcela cizí a nikdy nezvaní lidé co se 5x denně válí na koberečku a cosi mumlají. Lednice je vyjedená, koberce již nejsou špinavé, protože je prodali do frcu. Majitel má neustálý vtíravý pocit, že je jaksi ve svém vlastním nezvaným hostem. Muslim mu poprvé jasně dal najevo, že se mu spousta věcí jak to chodí v domácnosti nelíbí, a že kategoricky trvá na tom, aby se to změnilo podle jeho představ. Žádný kompromis samozřejmě nepřichází v úvahu.
PÁTEK: mumlající kobercáři jsou skoro polovinou obyvatel bytu. Původní majitel se vůbec necítí doma dobře a do některých svých pokujů se bojí vstoupit i za bílého dne. Taky nějak zchudnul, nemá si jak pořádně odpočinout pro práci. Televizi si již dávno nemůže sám pustit a o tom, jaký kanál se naladí dávno nerozhoduje. Jeho oblíbená jídla mu zakázali a povinně musí jíst či nejíst v dobách, kdy to "hostům" vyhovuje a jak mu "hosdté" poručili.
SOBOTA: majitel bytu čelí otevřené nenávisti a byl vyhozen z bytu.
NEDĚLE: co myslíte? jak to bylo dál? Přežil, nebo ho pro výstrahu ostatním panům "domácím" popravili???
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Terminated Account »

Stejný příběh, jiná fiktivní verze:

Pondělí: Hladový muslim ráno... 22:00 Na zahradě majitel domu griluje vepřovou krkovičku a popíjí studený ležák. Kamarádi si vesele kolem ohně vyprávějí nemravné vtipy a historky. V bazénu se koupe nahá manželka s několika kamarádkami. O šopu na motyky se opírá lehce zablácený rýč Fikars. To byl zase den...
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od MRAK »

:rofl :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl
Uživatelský avatar
plenty wolfs
Příspěvky: 337
Registrován: 31.01.2012 12:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Carpathian mountains

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od plenty wolfs »

Došlo e-mailom:

Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení
s teroristy zatčenými v Afghánistánu.

Ministr obrany jí odpověděl:

Vážená občanko,
Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s
teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády.

Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a
vytvořili jsme nový pacifistický a intergrační program pro teroristy.
V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a
umístit ho do Vaší rodiny.
Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda
(můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o
něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je
pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi.
Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále
máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem
dopisu. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale
věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám
podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně
efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na
nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se
vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kontrolou tyto věci,
i když - podle Vašeho názoru - dejte pozor, abyste se tím snad nějak
nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi
dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního
spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je *velmi
citlivý* aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám,
které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude
vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste
zmínila ve svém dopise.
Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy,
a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci.
Hodně štěstí.
S úctou
Gordon O'Connor.
Ministr obrany
* Poznámka: Přestože se to zdá být lež, dopis je skutečný a byl publikován
v tisku. *
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od wlasow74 »

Homer konvertoval :(
Ned Flanders, byl zřejmě nevěřící pes. :evil:
Přílohy
Homer.jpg
Homer.jpg (29.29 KiB) Zobrazeno 21421 x
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4366
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od bivoj »

Žalobci odložili případ kázání v brněnské mešitě

http://aktualne.centrum.cz/domaci/regio ... ?id=795919
Městské státní zastupitelství odložilo případ kázání v mešitě v Brně. Nejde o trestný čin, řekl podle čtvrtečního vydání Brněnského deníku Rovnost žalobce Robert Hanuš.

Trestní oznámení se týkalo nahrávky z roku 2010, na které hovoří předseda Islámské nadace v Brně Muneeb Hassan Alrawi. Podle oznámení projev vyzýval k nenávisti proti všemu nemuslimskému.
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od colek »

A čekal někdo něco jiného?
Uživatelský avatar
cover72
VIP
Příspěvky: 751
Registrován: 04.09.2012 19:36

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od cover72 »

Ehm, oni to odložili po právu. Není možné vycházet z novinek; já se tím zabýval dříve, protože to trestní oznámení podal jeden z členů Svobodných :( , který dokonce kandidoval :( a taková snaha kriminalizovat projev se tam samozřejmě řadě lidí, mne nevyjímaje, nelíbila (co až někdo řekne, že nenávidí EU za snahy zakazovat zbraně? Též se všichni budou pohoršovat, že policie odložila trestní oznámení na ty hnusné a nepochybně i nacionalistické militanty?)

V kostce šlo o to, že sdružení ateistů vzalo špatný překlad, vytrhlo to z kontextu a postavilo na tom emo-argument stejné kategorie, jako když muslimy ve Francii "uráží" vepřové.

Co jsem si jen zjišťoval, ve skutečnosti ten chlap řekl, že mají děti být vychovávány v nenávisti k nevěře -- tzn. prakticky totéž, jako když někdo řekne, že by se děti měly vychovávat k nenávisti ke komunismu či nacismu jako ideologii.
Uživatelský avatar
Leon Chamel
Rozpadlík
Příspěvky: 409
Registrován: 12.03.2012 16:25
Bydliště: Haná

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Leon Chamel »

K "nevěře" ve smyslu ku*vení se nebo spíš k "nevíře" jako opaku té jediné správné víry?? Očekával bych spíše to druhé... A podněcování k nenávisti vůči všem lidem jiné víry či ateistům mi rozhodně nepřijde totéž jako podobné vymezení se vůči fašismu či komunismu, což jsou samy o sobě hnutí směřující směřující k potlačování práv člověka. Tedy ten komunismus nám tuším z novelizovaného znění nějak nenápadně vypadl, ale to je už zase jiná písnička... :?
V obecné rovině, byť se skřípějícími zuby, ale souhlasím stím, že ani za jakkoli scestné názory (typu "děti by se měly vychovávat k nenávisti k bla-bla...") by se v rámci svobody slova postihovat nemělo. Něco jiného by bylo vyzývání k přímé akci ve smyslu "pojďme uřezat těm nevěřícím psům palice". V praxi je to ovšem někdy těžké odlišit, zejména když někteří bezmozci berou kázání svého gurua jako naprosto praktický návod, jak se po odchodu ze svatostánku chovat...
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od FarmářJan »

Ze čtvrtečního Radiožurnálu z rozhovoru s velvyslankyní Hybáškovou, která strávila dětství v Alžírsku a studium v dalších islámských zemích, mj. o proměně těchto zemí během dost krátké doby.
Lucie VÝBORNÁ, moderátorka Když se, já teď udělám velký skok s dovolením. Když se člověk podívá na to, jak ta výstavní Francouzská riviéra v Alžíru a další země, které byly kvetoucí, vypadají po té vlně arabských revolucí, co si myslí?
Jana HYBÁŠKOVÁ, velvyslankyně Evropské unie v Iráku
No, pro mě Alžírsko bylo velikým šokem. Já jsem se tam dostala v roce 1997 na vlastně soukromou dovolenou, respektive na návštěvu českého velvyslance, který zemřel, bohužel dokonce tenkrát v Alžírsku, pana Korby. A vlastně ta místa té Francouzské alžírské riviéry byla v té době zcela srovnatelná se sídlištěm Chánov. A tím se nechci dotknout žádné rasy, naznačuji tím určitý stav kulturního kapitálu a samozřejmě ten šok byl enormní. O to enormnější pro mě byl letos na jaře stejný šok v Tunisku. Já jsem v Tunisku studovala, měla jsem tu zemi vždycky ve veliké oblibě jako malou srovnanou a v zásadě už ne arabskou zemi. Jako zemi, která svým způsobem je tolik europeizovaná, že vlastně už nepatří do té rodiny arabských států. A když dneska jdete v Tunisku Carefourem, tak tam jdou ženy jako já okolo té padesátky, které mají tedy ty, ten černý čádor od hlavy až k patě a každá z nich je obklopena čtyřmi dalšími ženami, které už jsou starší, než jsou moje dcery. Ale tyhle čtyři další černé ženy mají okolo sebe už každá čtyři další děti, jo. Takže zatímco já mám děti dvě, tak na stejnou jaksi populaci tam je najednou těch dětí 16. A tahle zátěž se projevuje ve vodních zdrojích, to se projevuje v dopravní infrastruktuře, ta se projevuje v bydlení, ta se projevuje prostě všade. A ten nesmírnej populační nárůst, který vlastně spadá do sedmdesátých, osmdesátých, devadesátých let, je vlastně něco, co ten prostor nesmírně vyčerpává. A to nejenom fyzickou zátěží, ale samozřejmě také kulturním kapitálem. Ten se prostě nedělí. Takže zatímco mého kulturního kapitálu má každá má dcera 50%, tak tam se dělí už 16. To znamená, že těm dětem nemůžete dát ani to základní vzdělání. Pro ně orientace v dopravních prostředcích, orientace v reálném životě a to už vůbec nemluvím o tom vytvořit pro ně pracovní místa. Tak že ta populační strašlivá zátěž způsobuje, že skutečně máte masu lidí od, já nevím, 12 do 30 let, kteří nepracují, jejich rodiče nepracovali, oni nic neznají, nic neumí, o Evropě nemají vůbec žádnou představu a v zásadě spotřebovávají přírodní zdroje a finanční prostředky plynoucí z ropy.
Radek07
Příspěvky: 1189
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Radek07 »

http://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze ... kozou.html


sice je to blesk, ale je to síla :mrgreen: a pak že s těma kozopichama není sranda :lol:
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8794
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Fabulous »

Mě na tom videu spíš zaujala deka jednoho toho kozomrda. Perfektně izolovala tepelnou stopu člověka. Až budou jednou létat drony i nad námi, tak by to byla sakra užitečná deka ;)
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od MRAK »

Fabulos: já takovou deku nepotřebuju, já kozu šukat nechodím ….. ale chápu, že tobě by se hodit mohla ….. k něčemu :twisted:



Každopádně, tohle je fakt hlína :puke
Odpovědět