Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Zamčeno

Koho budete volit?

Anketa končí za 16.01.2018 0:16

Drahoše
28
29%
Zemana
68
71%
 
Celkem hlasů: 96
mc.ready
Příspěvky: 167
Registrován: 06.11.2016 14:26
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od mc.ready »

Nejvic me desi ta vulgarita "elity" naroda. :shock: Tedy demokratu z kavarny. Kdyz je pojejich ok, to se zubi jak aligatori na vsechny strany, kdyz ne je to stoka, ale to bylo i za prvni republiky a za nemcu vsichni jim podobni kolaborovali. Uz ted je spousta clanku kde plivou na Zemanovi volice, burani, niizke iq, atd. ubohost.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od mukl »

Tak jako měli podporovatelé pana Drahoše program, a to program "Antizeman". Já jsem měl jasný program, program proti samozvaným "elitám" a "lepšolidem" našim a zahraničním...A tak teď doma slavíme a otevřeli jsme Myslivce. A protože jsme demokraté, panu Drahošovi a strukturám za ním, a jeho podporovatelům se co? Nebudeme smát....No ostatně, bylo to "o fous"....
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od DeadMan »

Ještě bych dodal, že jsem si odnesl z těchto voleb i jedno opravdu velké pozitivum a to sice toto, že navzdory velice brutální mediální kampani, iniciované bůh ví odkud, dokázal nakonec zvítězit zdravý pud sebezáchovy.

To si myslím, že je naše největší devíza a ostatní západní země, které nemají zkušenosti s totalitou, by nám to mohly jenom závidět :yes
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Lyster »

Pod to se můžu podepsat. A přiznám se, že ta mediální masáž byla tak brutální, že jsem se o to opravdu velice bál.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Hohepa »

Stylově jsem otevřel Honzu Bechera a dal si pořádného panáka. :yes
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od devlop »

ja táké, ale mám obavy z dalšího vývoje. Zeman zvítězil pouze s několika procentním rozdílem, tzn. téměř polovina občanů ČR (tedy ti co šli volit, cca 30% se na to vysrala) volila želé eu compliant Drahoše, bez mozku, ovlivněná médii. Když vezmu v potaz, že část voličů Zemana jej byli volit jen prostě z přesvědčení a jakési "oddanosti", vůbec nesledující a vlastním úsudkem neposuzující výstupy a Drahoše, tak tam zbývá nevelké procento těch, co skutečně věděli, proč jít volit to menší zlo, Zemana. Podle mého názoru, těch, co se rozhodují svým rozumem prostě ubývá, a procenta co dostal Drahoš tomu odpovídají. Pokud Zeman během těch 5ti let odejde do věčných lovišť (ať už přitrozeně nebo rukou sorosového sluhy), je velká pravděpodobnost, že tentokrát to nějaký EU patolízal s přehledem vyhraje. Každopádně, dnes mám velkou radost ;)
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Bill Masen »

To druhý kolo bylo podle mě Zeman-Drahoš-Nezeman. Docela zajímavý by bylo rozdělení:
Volím Zemana, protože chci Zemana
Volím Zemana, protože nechci Drahoše
Volím Drahoše, protože chci Drahoše
Volím Drahoše, protože nechci Zemana
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Hohepa »

Bohužel nejvíc tento národ rozdělují novináři.
Ono je asi přesnější interpretace, že v druhém kole 48,6 % řeklo už Dost Zemanovi
a 51,4 % řekla Ne Drahošovi.
Popravdě v okolí (Praha) neznám nikoho, kdo by volil svého Favorita.
Jen jsem slyšel "Už tam nechci vulgárního Zemana, dělá nám ostudu..."
nebo " Drahoš tam nesmí je EUželé bez vlastního názoru i ty účty na soc. sítích za něj vedou externí spolupracovníci..."
Nikoho jsem neslyšel "volím Drahoše protože je dobrej....." . :head

Edit: Bill mě tak trochu předběhl
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od zedik »

Jak píšou kluci..myslím,že hlasy "volím Drahoše protože je dobrej" jsou ty procenta z prvního kola,tedy zase žádná sláva.Ten nárust v druhém kole přičítám hlasům kohokoliv jen ne Zemana
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Rafael »

Podle mě je výsledek voleb naprostá katastrofa!
*
Nevolil jsem je podle toho jak kdo vypadá, jak je zdráv, jestli je nekuřák, abstinent, slušný člověk, nenimral jsem se v jejích minulosti apod.
Vybíral jsem podle jaké kdo má názory poslední dobou, jak reaguje na aktuální situaci, jak se dokáže jasně vymezit proti mainstreimu, politické korektnosti a jak dokáže skoro proti všem hájit národní zájmy a odmítá se stát loutkou EU a jejích bezvýhradných příznivců a nekritických obdivovatelů.
To, ale není nic proti p. Drahošovi, jen proti jeho podporovatelům, lidem v pozadí kteří ho podporovali, kteří podle mě pro náš stát do budoucnosti představují smrtelné nebezpečí.
Hesla o pravdě, lásce, toleranci, slušnosti jsou sice hezká a líbivá, ale...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
jack-3d
Příspěvky: 117
Registrován: 15.01.2012 23:58
Bydliště: Brno / Frýdlant v Č.

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od jack-3d »

Jak už Miloš řekl, byla to jeho poslední výhra a já doufám, že mu vydrží zdravý celých 5 let. Za těch 5 let doufám, že se objeví někdo podobný. Já bohužel moc takových osobností neznám, napadá mě snad jen Robejšek, Větva, Šichtařová, Klaus ml.
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Pahrb »

Rafael píše: ..., jen proti jeho podporovatelům, lidem v pozadí kteří ho podporovali, kteří podle mě pro náš stát do budoucnosti představují smrtelné nebezpečí...
Tohle je ale volicum Drahose u zadku. Je nejaka republika nezajima, klidne budou clenem protektoratu Cechy a Morava. Hlavne ze budou mit Euro a budou moct nakupovat v Drazdanech bez nutnosti menit Korunu. Nejaky uprchlici, islamizace jsou jim uplne sumak, je jim jedno, co bude za 20 let a pak se tomu prizpusobi.
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Královák »

Já bych to tak černě neviděl - přečtěte si, co nyní píšou německé noviny - toho jsem se bál v případě vítězství Drahoše by bylo - Češi odmítli xenofobii, dali jasně najevo, že přijímání uprchlíků není problém, řekli ano větší integraci. Z toho jsem měl fobii. Doufejme, že konečně se najde někdo rozumný osobně by mně seděl mladej Klaus - ale nevím jestli v ODS dostanou rozum a kouknou se na jeho počet preferenčních hlasů.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3474
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Hohepa »

Ba Ja Ja
abych to glosoval , mám pro Vás dvě zprávy Dobrou a Špatnou
Dobrá je že Drahoš prohrál.
Špatná je že Miloš vyhrál.
Alespoň trochu pozitivní je , že to mohlo být horší.
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Ibex »

ámen
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od BiSon »

Potvrzuju, ze hodně hlasu z mého okolí pro Drahoše bylo "hlavně ne Zemana". Proti argumentu "Je to hulvát" byla jakákoli argumentace zbytečná.
Ted zbývá jen doufat, ze opravdu vyhrál ten o kousíček lepší.
Uživatelský avatar
Jim Corbett
Příspěvky: 159
Registrován: 19.02.2016 8:21
Pohlaví: malé, zrzavé

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Jim Corbett »

Také bych si dovolil malý příspěvek... Kdyby se Drahoš jmenoval Levnoš (a postavil na tom kampáááň), tak by rudého Myloše na hlavu porazil :D . Tohle není vítězství Zemana, ale Bureše, kterému se tímto velmi ulevilo.... Ještě k těm migrantům... Zkuste hádat kolik muslimů je mezi gastarbeitery pracujícími pro AgroFerdu..., není jich málo... :lol:
Na tzv. "obyčejného člověka" i tzv. "národní suverenitu" tito dva (Bureš i Zeman) pánové zvysoka serou... Mají oba své zájmy... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5399
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od Rafael »

Bureš by si možná zasloužil vlastní vlákno, tady bych ho nezatahoval.
Ten člověk mění názory tak rychle, teda pokud se někdy k něčemu kdy jasně vyjádřil, tak rychle, že se to nestačí ani sledovat..
*
Osobně mu nevěřím, pokud to trochu přeženu, ani to, že se jmenuje Babiš.
*
Jen se mi vybavuje ftípek -"Slovenský kňourač".:.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
JOBU
Příspěvky: 1829
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od JOBU »

Zeman skončil predposledný,Drahoš na peknom druhom mieste. :D
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4375
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Prezidentské volby 2018 - 2. Kolo

Příspěvek od bivoj »

Boudy píše:...A tak se klidně vztekejte. Stejně Milouš a jeho chátra potáhne...
Tak já nevím... Mám si kopnout, nemám si kopnout? Během voleb jsem nedehonestoval žádného kandidáta. Takže k lidem kteří toto dělali nechovám žádnou úctu.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Zamčeno