Teror v obchodním centru (Nairobi)

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Teror v obchodním centru (Nairobi)

Příspěvek od Lachtan »

U nás ani v celé €U není žádná ochranka - teda abych byl přesnější žádná, která by dokázala jakkoliv zasáhnout v případě obdobného průseru.
Předpokládám, že by zdrhli jako jedni z prvních (a ani se nedivím)...

V zemích kde jsou na podobné atrakce vcelku zvyklý, je ochranka u vchodu vyzbrojena alespoň brokovnicemi (nic skrytého) a sakra si probírají koho pustí dovnitř 8-)
(osobní zkušenost)
Uživatelský avatar
cover72
VIP
Příspěvky: 751
Registrován: 04.09.2012 19:36

Re: Teror v obchodním centru (Nairobi)

Příspěvek od cover72 »

Lachtan: jo, to by hodně pomohlo. Jako ti uniformovaní hlídači v té budově námořnictva, které jeden vrah zastřelil a sebral jim Glocky, které předtím neměl.

Je to stejné, jako prohlídky na letištích: divadýlko, aby měli ovčánci pocit sucha a bezpečí, a hlavně je to na zastrašení polodementní mládeže z města, která se po čtyřech pivech rozhodne, že zahrát si na Frakci Rudé Armády nebo vést amatérský džihád je vlastně hrozně cool.

(Zajímavé na tom je, že tyhle blbiny napadají skutečně jen měšťáky: proticarští anarchisté a pak bolševici, náckové, khmérové, džihádisti -- od Muhhamada až po dnešní šejky -- všechna tahle pakáž se rekrutovala z řad městské mládeže, odrostlé mládeže a kavárenských intelektuálů. Na venkově jsou lidé zakořeněni v tom, co je rozumné, takže na vymýšlení takových blbin a revolucí nemají čas ani náladu.)
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Teror v obchodním centru (Nairobi)

Příspěvek od Lachtan »

Cover72 - hele já nikde nepsal, že by to hodně pomohlo :twisted: Už když jsem to viděl poprvé, tak jsem si o tom myslel svoje, a svůj (v tomto směru) skeptický názor jsem doposud nezměnil... 8-)

k tomu zbytku - máme shodné názory 8-)
Odpovědět