Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

Tak to ze se to číslo zvyšuje se dalo čekat, protože každý den se i zvyšuje množství uprchlíků.
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

Dagobert: To pak člověk už neví, čemu má věřit.

http://www.securitymagazin.cz/zpravy/vi ... 45485.html
Uživatelský avatar
J-e-n-n-y
VIP
Příspěvky: 872
Registrován: 26.03.2015 8:56
Pohlaví: žena
Bydliště: Novojičínsko

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od J-e-n-n-y »

Je to hrůza, pokud projdou kvóty a nezačne se proti imigratům důsledně zasahovat a vracet je zpět do země původu, tak je válka "islám vs. evropské původní obyvatelstvo" scénář, na který se budu postupně připravovat (ono to s připraveností na blackout nebo ekonomický kolaps bude mít hodně společného). Nerada bych, aby má dcera jednou byla ve městě znásilněna přistěhovalci z Afriky a syn podříznut za své názory a "víru" (slavíme Vánoce, nepraktikujeme obřízku, jíme vepřové, nezahalujeme se apod.). Nerada bych, aby nám zabrali přistěovalci naši nemovitost a my neměli kde bydlet. Dělá se mi z toho špatně. Jen se ptám, kdo vydal povel zničit Evropu? Je tohle počátek 3.světové války? Aby se pak USA (až bude Evropa v koncích) zjevily jako náš spasitel? Možná už jsem paranoidní, ale tohle přece nemůže soudný člověk podporovat a dovolit takovou invazi :-( Paradoxně většina vysoce postavených politiků a úředníků to podporuje. Co se bude dít, až se celá Afrika rozhodne odstěhovat do Evropy? To tady během 10 let bude v ČR muslimská většina? Jediná šance, jak toto ještě snad odvrátit je podepsat a doručit do 4.6. petici na http://www.ivcrn.cz/petice-proti-povinn ... otam/#TODO.
Kdo je připraven, není překvapen.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od krvfx »

Pak nezbyde nic jiného, než se odstěhovat do Afriky :devil
JohnyD
Příspěvky: 251
Registrován: 30.11.2013 14:53
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od JohnyD »

Za pár let budete naši otroci, křičeli muslimové v Olomouci. Napadli tam stánek s peticí
29. 5. 2015 20:01


http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... ici-377377



povazuju Cr za sud prachu..jen tak dal..
a nase politicka repre se ani nestydi ze haji zajmy nekoho uplne jineho ..
JohnyD
Příspěvky: 251
Registrován: 30.11.2013 14:53
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od JohnyD »

v jedne diskusi zaznel tento nazor:

Konečně pochopte, že ti političtí šmejdi Vám nejsou ochotni zajistit bezpečnost a proto pracujte na plánu domobrany Vaší rodiny, obce či města.
:yes



http://teplickykuryr.info/news.php?extend.8328.2
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

Nejvíc mě dojalo vyjádření rektora Univerzity. Poté co jsem si to přečetl, tak jsem se zastyděl, že tu instituci navštěvuji :evil:
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Wilderness »

Inu sud prachu to kazdopadne je.. blbe je, ze uz i pomalu dokonce doutna..

Dle humanitnich evropskych navyku si vlastne kopeme vlastni zkazu neb na mori je nikdo zemrit nenecha a vratit je nasilim zpet (jak jiz bylo i navrhovano) zrejme soucitne take neprojde.

Tudiz kdyz uz nyni i pro samotnou evropu a jeji obyvatele nastavaji takove krusne chvile ohledne spatne zamestnanosti, financnich potizi a brzy prqvdepodobne i obzivy (neb se veky veku nemuzeme cpat jak ta prasata), tak jaka budoucnost ceka je?

Kdopak jim da praci, strechu nad hlavou a jidlo ci komu bude ubrano?
Kam to asi tak povede, kdyz jim ani zde zcela jiste zadny blahobyt nepokvete a tisnici se v uteceneckych taborech si budou chtiti zlepsit budoucnost..?

At uz mezi nimi jsou infiltrovani pravi dzihadiste ci nikoli, je zcela nevyhnutelne, ze se tak brzy zacnou projevat i ti co sem prchaji prozatim se zcela slusnym zamerem. Ponevadz utikaji z bidy do bidy a nyni uz neni kam.

To nezmeni snahy kohokoliv pocinaje evropskou unii aby se brzy nezacali domahat spetky toho konzumu, ktery jim vsak nikdo neda..
"Kdybych měl zapomenout na ně, Bože na nebi, zapomeň na mě."
xmenm05
Příspěvky: 254
Registrován: 11.09.2012 10:30
Bydliště: Morava

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od xmenm05 »

Toto prosím opravdu nešiřte mimo rozpad ...

Jsem shodou okolností rektorem té druhé (výrazně menší) vysoké školy v Olomouci, také máme zahraniční studenty. Tak abyste věděli, že zahraniční studenti v Olomouci umí trávit páteční (od)poledne i jinak, přibližně tou dobou jsem byl s nimi na střelnici v Otrokovicích ... :)
Kdo je připraven, není překvapen ...
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

Bavíme se o studentech z toho stejného zahraničí? Je to dost široký pojem, my máme na UP dost studentů ze zahraničí, vetšinu tvoří Erasmus (v rámci EU) a problém s nimi taky není.

Kromě toho se ke mě doneslo, že vyučující na lákařské fakultě mají naprosto odlišný přístup ke studentům "domácím" a "zahraničním platičům" což jde asi vyčíst i z vyjádření rektora UP, není se co divit, že by jim tu petici hned podepsal (na podporu migrace). taktéž mám informaci od vyučujících, že studentky v burkách použivají u zkoušek handsfree a telefomují spolužákum, kteří sedí u knížky.

P.S. Opattrně aby pak Američani nezačali bombardovat otrokovice, jako výcvikový tábor :lol:
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Marglin »

xmenm05 píše:Toto prosím opravdu nešiřte mimo rozpad ...

Jsem shodou okolností rektorem té druhé (výrazně menší) vysoké školy v Olomouci, také máme zahraniční studenty. Tak abyste věděli, že zahraniční studenti v Olomouci umí trávit páteční (od)poledne i jinak, přibližně tou dobou jsem byl s nimi na střelnici v Otrokovicích ... :)
Druhá škola? Omlouvám za ignorantství, ale zatím jsem žil v přesvědčení, že UP je jediná univerzita v Olomouci. Netvrdím, že kecáš, ale v Olmiku jsem měl docela přehled. Osobně jsem znal některé akademiky na UP, např. pana Milana Hořínka (RIP). Proč až do Otrokovic když tu jsou Lazce do 300m?
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

http://cs.wikipedia.org/wiki/Moravsk%C3 ... la_Olomouc

Moravská vysoká škola, soukromá ekonomka. Možná jeli až do Otrokovic, právě proto, že nejsou tak blízko. ;)
xmenm05
Příspěvky: 254
Registrován: 11.09.2012 10:30
Bydliště: Morava

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od xmenm05 »

Ale kdež, ale v Otrokovicích to znám, vím, že tam mají k zapůjčení kde co a navíc je to krytá střelnice, takže nás nevyšplouchne počasí ... .
Kdo je připraven, není překvapen ...
Uživatelský avatar
Wilderness
VIP
Příspěvky: 427
Registrován: 04.04.2014 19:47
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Wilderness »

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/mo ... nam-377634
Ohledne tohoto odkazu by bylo mile kdyby jste nekdo nasel duveryhodnejsi zdroj..


Tady neco podobneho na IVCRN
http://news.ivcrn.cz/216-rimane-zazdiva ... ni-pribyva
"Kdybych měl zapomenout na ně, Bože na nebi, zapomeň na mě."
Uživatelský avatar
Marglin
Příspěvky: 466
Registrován: 14.09.2013 2:09
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Marglin »

Butch píše:http://cs.wikipedia.org/wiki/Moravsk%C3 ... la_Olomouc

Moravská vysoká škola, soukromá ekonomka. Možná jeli až do Otrokovic, právě proto, že nejsou tak blízko. ;)
Aha tahle :oops:
Cep
Příspěvky: 1707
Registrován: 09.04.2015 11:22
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Cep »

"Uprchlíci z Hasaky jsou nyní v uprchlických táborech v Sýrii, protože Turecko v březnu uzavřelo hraniční přechody a tamní ozbrojené síly zabily nejméně deset běženců, když se ilegálně pokusili překročit hranice."
http://zpravy.idnes.cz/kurdove-cistka-n ... anicni_bse

Turci evidentně nevyznávají "evropské hodnoty" ...
Butch
Příspěvky: 783
Registrován: 28.11.2014 19:21

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Butch »

Ale to evidentně nevadí tomu, aby uzavřeli asociační dohodu o přistoupení k EU, mimochodem byl by to "první" muslimský stát v EU (spolu s VB, Německem, Francií a dalšími).
Thorn
Příspěvky: 54
Registrován: 02.04.2015 17:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Thorn »

POZOR! Před kliknutím vás musím varovat, že stránka, kde dříve byla prezentace firmy Fornetti, byla hacknuta. Nevím kdy, ale dnes (1.6.) je tam prezentace (video) Phenomena Dz s nápisem o pozitivní emoci k ISIS(L).
Mně anitivir ani FW nic nehlásil, ale pro klid svědomí vás musím radši varovat.

Lehké googlování odhalilo, že to není první případ.
Na vlastní uvážení: http://www.fornetti.cz/

Pokud se podívat nechcete, jen nastíním, že jde o video plné snímků z Palestiny v doprovodu tklivého recitálu v angličtině, kde autor žádá o příspěvek (nevím komu, jak a na co).
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8795
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Fabulous »

Co to má za smysl dávat sem hacknutou stránku nějaké firmy?
Thorn
Příspěvky: 54
Registrován: 02.04.2015 17:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Příspěvek od Thorn »

No, nenapadlo mě lepší téma než to o hrozbě radikálniho islámu v Evropě. Tahle hacknutá stránka (a předpokládám, že brzy uslyšíme o dalších) mi do toho docela dost zapadá.

Kdo chce, ať se podívá, co nám podpůrce ISISu chce říct, kdo ne, ať to ignoruje. Mně to přijde jako narušení "našeho tanečního prostoru".
Odpovědět