Krize on-line

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Krize on-line

Příspěvek od Hohepa »

No co Švédi tady v Čechách také ukradli a odvezli kde co :twisted:
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Teenagery v Brně terorizuje rozsáhlý gang, jeho vůdce si říká Kapitán
https://brno.idnes.cz/gang-brno-bohunic ... pravy_krut

Někdo z Brna, nevíte o nich něco víc? Třeba FB toho hlavního šmejda?
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od Count »

Takový mladý Jindra Hřivnáč.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Krize on-line

Příspěvek od Serža »

šéfredaktor na idnesu má dovolenou?
tady gang, pak útoky na židy ve Francii a pak Afghánec co sejmul 9yr manželku....nechci vidět tu poradu po návratu...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Švédská policie zastřelila postiženého, plastová hračka připomínala zbraň
https://zpravy.idnes.cz/svedsko-policie ... anicni_dtt
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Lyster píše:Teenagery v Brně terorizuje rozsáhlý gang, jeho vůdce si říká Kapitán
https://brno.idnes.cz/gang-brno-bohunic ... pravy_krut

Někdo z Brna, nevíte o nich něco víc? Třeba FB toho hlavního šmejda?
Na nás nikdo nemá, tvrdí Kapitán brněnského Vaňkovka gangu
https://brno.idnes.cz/vankovka-gang-brn ... -zpravy_vh

Funguje to asi takhle. V Brně jsou party děcek, které se nemají rády. Napíšou si přes sociální sítě, že dají bitku. Vezmou nože, teleskopy, boxery. Prostě, co mají po ruce a jdou proti sobě,“ takovým způsobem popisuje situaci mezi brněnskými dětskými gangy šestnáctiletý chlapec, který si nechává říkat Kapitán.
Zdroj: https://brno.idnes.cz/vankovka-gang-brn ... -zpravy_vh

Hm, jsem rád, že z tohohle úryvku je pro případného napadeného zřejmé, že má tasit zbraň jako první.
Yeah
Příspěvky: 137
Registrován: 05.03.2015 21:12
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od Yeah »

A já sem zase nerad, že je ve společnosti tak zoufale málo zbraní, čehož faktu je důkazem, že si dospělí fotři, tatíci od rodin a obecně slušná společnost nechávají řezat nožem a flaškama obličej, skopávat se do kulatých krychlí, případně utíkají před bandou fracků a pak brečí na policici což je organizace která tyto slušné lidi spíše než cokoliv jiného, obviní z rasismu a z toho, že se enchali jen málo zmlátit a pořezat se taky měli nechat na krku přes tepny, než poškrábat na tváři...

Popisované útoky s koncem útočník prostřílenej devinou by po deseti letech na soudech obránce nakonec vyhrál, sice když by takových výsledků bylo víc, tak za těch deset let by upravili zákon tak, že střelba na romy je nepřípustná i v nutné obraně, což sice platí i dnes, ale je to nepsaná litera a dá se za cenu zničení dekády vlastního života ještě nějak vyhrát, tak by to chtělo praktikovat dokud to jde. Což ovšem nejde kdyzž se lidi raději enchávají mrzačit a vraždit, než aby se bránili.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Vedro žene koně a skot na jatka. Chovatelé zvířata neuživí, není dost sena
https://zpravy.idnes.cz/trava-sucho-ziv ... omaci_linv
colek
VIP
Příspěvky: 686
Registrován: 18.02.2011 18:36
Pohlaví: muž
Bydliště: Vysočina

Re: Krize on-line

Příspěvek od colek »

No,ono je hlavně smutný,že se toho valí většina do bioplynových stanic a sláma se dodává do kotelen.Když mi řekl u piva zemědělec,že v případě nedostatku je pro něj lepší nechat zabít dobytek,protože bioplynová stanice jim vydělá víc,tak to by se člověk v prdeli viděl,kam jsme se dostali. :head
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Krize on-line

Příspěvek od proforma »

Dneska jsem zaznamenala informaci (hodne pozde, ale prece), ze od r. 2014 je mozno byvalym obcanum CSS(F)R nabyvat dvoji obcanstvi, tj. take slovenskeho, aniz by se pred tim museli zrici ceskeho, jak to bylo od rozdeleni do 2013. Staci pry prokazat, ze v minulosti jste meli obcanstvi ceskoslovenske (tj. v tomto pripade pry neni treba plnit standardni podminky pro udeleni obcanstvi SR).

Docela jsem o tom zacala uvazovat, jednak bych to konecne byla "cela ja", jednak mi to prijde jako dobry zalozni prostredek, kdyby v CR z nejakeho duvodu uz nebylo k ziti. Co si o tom myslite? Mohlo by to mit nejake nevyhody? Jste tu nekdo se dvojim obcanstvim - prakticke zkusenosti?
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Krize on-line

Příspěvek od DeadMan »

Hmm, taky jsem Made in Czechoslovakia, tak by mě to zajímalo.
You cannot kill me as I am already dead!
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Krize on-line

Příspěvek od Matěj »

Jaký je zdroj? Nebude se to náhodou týkat jen lidí s trvalým pobytem na Slovensku apod.? Takto by si mohli Slováci natahat domů pár milionů ,,staro-nových" občanů z ČR a ti by pak mohli třeba, když zo přeženu, usilovat o obnovení ČSR... Určitě to musí být nějak omezeno...
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Krize on-line

Příspěvek od proforma »

To prave nevim, cetla jsem to jen jako zminku v jednom clanku uplne o necem jinem.

Bratia Slovaci, co vy na to poviete? :-) Mne by sa to velmi pacilo, ale neviem, ake su podmienky?
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od TomSmith »

Co vím tak se týká jen Slováků(Čechů) narozených ných na Slovensku(Česku) žijících po rozpadu ČSSR v Čechách(Slovensku).
Dlouhou dobu platilo že nabytím jiného občanství ztácejí to Slovenské(České) a to v SR hlavně k vůli maďarům a v ČR k vůli rómům (a přídavkům). Ty zákony o ztrátě občanství přijetím jiného byly zrušeny a bylo umožněno (Slovákům a asi i Čechům) žádat z5 o občanství, které ztratili přijetím toho současného.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Krize on-line

Příspěvek od Trace »

Od kolegů Slováků slýchám spoustu stížností na jejich domovskou zemi.. Obtížné hledat (bez známosti) rozumnou práci, mafiánský stát, všude rómové. Díky tomu je jich v ČR spoustu.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Krize on-line

Příspěvek od proforma »

@Tomsmith: Diky za info.
@Trace: on si asi kazdy stezuje na to, co pozna detailneji. Kamarad zije 15 let v GB, nadava jako spacek. Jiny kamarad stejnou dobu v D - totez. Dalsi v Izraeli, dalsi ve Spanelsku, nadavaji oba. Jediny, ktery nenadava (nebo nejmin), je zijici v Angole :-) Ono tou vnitrni politikou to asi bude vsude stejny, ale mit moznost "nahradniho" domova, kde by clovek mohl prijit a zacit tam proste zit, bez nejakych urednich byrokracii (povoleni k pobytu apod.) by urcite bylo fajn.

No tak nic, no...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

proforma píše: ale mit moznost "nahradniho" domova, kde by clovek mohl prijit a zacit tam proste zit, bez nejakych urednich byrokracii (povoleni k pobytu apod.) by urcite bylo fajn.
Po přečtení téhle věty mě napadl jeden nově založený stát. Přiznám se, že jsem nemohl přijít na název. pomohl až Google. Svobodná republika Liberland. Je tu snad i vlákno. (Berte to ode mne jako menší nadsázku. Ale na druhou stranu, proč ne?)
Klidně o tom můžeme podebatovat. Probrat pro i proti. Jen by jsem to spíš dával přímo do vlákna Liberland. Možná se to v tom vláknu i probíralo, nevím, ještě jsem ho nečetl.
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od K4cer »

Hele, já teda nejsem žádnej fanatickej vlastenec, ale bránit to tady bude kdo, když jste všichni připraveni hlavně zdrhnout? Ta banda mamrdů s Ifounama?
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Je pravda, když vidím dnešní mládež, a to je mi něco kolem 30. Je mi z toho smutno. :(
Permonik
Příspěvky: 499
Registrován: 01.11.2016 10:32
Pohlaví: muž
Bydliště: JM

Re: Krize on-line

Příspěvek od Permonik »

K4cer: k čemu máme armádu a policii, néé? Zbraně jen profesionálům. :mrgreen: /joke
Odpovědět