Krize on-line

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Lyster píše:2018-11-14 – Michal a Petr, 1. pilotní díl o mafii a podsvětí v ČR + některých politicích – základní mapování org. zločinu: obchody s lidmi, mučení, vydírání, obchodníci se zbraněmi, kšefty se samopaly nebo voj. vrtulníky…

https://www.svobodny-vysilac.cz/2018-11 ... e-samopal/
Pěkný. Škoda, že toto nikdy nebude na ČT nebo ČR, když na ně každej měsíc přispíváme.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Jo jo, mazec. Stále to poslouchám. Už jsem ale u konce.

Nedělám si iluze o policii a soudníctví všeobecně. Ale Plzeň bude asi vážně dobrý oddíl.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Tak sem to doposlouchal.
Nejlepší je, že ty lidi si furt běhaj na svobodě a některý z nich ještě k tomu sedí ve vládě (a lidi je volí).

Babiše nemám rád a podle mě čistej jak lilie rozhodně není. Ale ta aféra posledních dní, je dle mě taky narafičená. Už to na něj zkoušeli víckrát, ale vždy z toho nějak vybruslil. Tak uvidíme jak to ustojí teď.

Koukám na živej přenos a těch lidí je tam fakt dost :)
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Krize on-line

Příspěvek od bacil »

Aféra je kvůli výkopu westinghouse z naší energetiky.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

dracekvo píše:Babiše nemám rád a podle mě čistej jak lilie rozhodně není. Ale ta aféra posledních dní, je dle mě taky narafičená. Už to na něj zkoušeli víckrát, ale vždy z toho nějak vybruslil. Tak uvidíme jak to ustojí teď.

Koukám na živej přenos a těch lidí je tam fakt dost :)
Jo, je to mazec. Babiše také nemám rád (aby jsem byl slušný.) Ale tahle fraška je fakt neuvěřitelná.
Není nad spontánní výrobu transparentů že? Třeba takový, co má tak 5-10 metrů?
Přílohy
Babiš protest.jpg
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

bacil píše:Aféra je kvůli výkopu westinghouse z naší energetiky.
Jo jo, poslouchal jsem něco o tom na http://svobodne-radio.cz/2018-11-14-stu ... uace-v-cr/

Samozřejmě je vše nutné brát s rezervou.
Naposledy upravil(a) Lyster dne 15.11.2018 20:58, celkem upraveno 1 x.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od TomSmith »

Láďa Větva to pěkně sesumíroval:
https://www.ladikvetvicka.cz/index.php/ ... -v-arteku/
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Celkem trefné.
Jen to proboha neposlouchejte přes Responsive voice jako já. Ta hatmatilka se fakt nedá poslouchat. :lol:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

TomSmith píše:Láďa Větva to pěkně sesumíroval:
https://www.ladikvetvicka.cz/index.php/ ... -v-arteku/
Taky samozřejmě z mnoha a mnoha důvodů Babiše nemusím.
Nicméně Seznam a podobné hyeny taky ne.
*
A celkem pozorně jsem koukal v několika TV na ty záběry z té demonstrace, nebo co to bylo. Nějak jsem tam nějaké starší lidi neviděl. Jen bandu rozjívených puberťáků a z mého pohledu poblázněného zeleného, pirátského, dál raději nebudu pokračovat, poblázněnců.
Nevím, ale nějak mi to připomnělo podobné bláznění na Slovensku po vraždě novináře Kuciaka....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od devlop »

Ta demonstrace byla opět ukázkou, kolik debilů se nechá zmanipulovat a stačí jim k tomu jen "nemít rád Babiše" nebo "nemít rád Zemana". Pak jdou volit loutku Drahoše, protestovat proti Zemanovi, nebo protestovat proti Babišovi a blahořečit Kalouska (a Kalouska tam skutečně lidi zvolávali, respektive zvolával jej idiot s tlampačem a lidé jen jako ovce přitakávaly). A opět je potřeba se pozastavit nad tím, jak je možné, že se na takové "spontánní" akci v davu lidí objevují profesionálně vytištěné transparenty 5X2m (a ne jen s textem, ale grafika, fotografie). Podle mne v tom celém má prsty opět TOP09 a Piráti placení Sorosem a je to jen pokračování anabáze s vytvořením loutky Drahoše za účelem sezazení protiunijního Zemana.

Bohužel, Pražané opět "nezklamali".
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od Count »

Je to tak. Včera jsem ženě vysvětloval, že postrádám odpověď na otázku Quo Bonum.
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Jenyk
Příspěvky: 45
Registrován: 04.01.2016 13:41

Re: Krize on-line

Příspěvek od Jenyk »

Count píše:Je to tak. Včera jsem ženě vysvětloval, že postrádám odpověď na otázku Quo Bonum.
Chudinka. Odpověď budete zřejmě postrádat ještě dlouho. Je to totiž nesmysl. Asi myslíte "Cui bono". Hlásím se mezi obmyšlené touto kampááááání a účelofkou. A k vláknu pěkně sedí toto: https://slepeckahul.pecina.cz/all/hudba/tah-nohavicou
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od Count »

Díky za opravu. Hledím na to a divím se, jak jsem to tak mohl napsat. Asi za to může Kalousek. :D
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od TomSmith »

Líbil se mi post Libora Čermáka: Podívej se, Kalousku, kolik je nás na kousku!
Velmi se stydím za lidi, kteří takového politika, proti kterému jsem chodil mezi roky 2010-2013 na masové mnohatisícové demonstrace, tak místo toho, aby ho vypískali jak Štěpána v ČKD, dokážou naopak skandovat jeho jméno.
Jak se totiž stalo včera na "protibabišovsko-protizemanovské" demonstraci v Praze. Nestačil jsem nad tím kroutit hlavou. Když si vzpomenu, jak jsem na témže místě před nějakými cca 6-7 lety stál na takové demonstraci, která byla daleko početnější než ta včerejší a která se snažila nejen pana Kalouska, ale i další politiky napojené na Nečasovu vládu (2010-13) poslat ke všem čertům.

Lidi nezapomínejte!
Kocour
VIP
Příspěvky: 788
Registrován: 30.03.2012 22:29

Re: Krize on-line

Příspěvek od Kocour »

devlop píše:Ta demonstrace byla opět ukázkou, kolik debilů se nechá zmanipulovat a stačí jim k tomu jen "nemít rád Babiše" nebo "nemít rád Zemana".
No tak to snad je legitimní důvod, když nemáte rádi Babiše nebo Zemana, jít proti nim protestovat. Dokonce je možné nemít je rád natolik, že je vám jedno, kdo přijde místo nich (čehož se tedy poněkud obávám).

Lidi co volí Babiše či Zemana, taky museli leccos zkousnout (oba dva pánové udělali v životě hodně špatného), ale nejspíš jim to za to stojí, když se tam nedostal nějaký jimi nenáviděný politik. Ani jednoho z nich jsem nevolil, ale nevidím důvod, proč bych měl pochybovat o autenticitě motivů jejich voličů.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Tohle už je spíš zneuctění památky těm lidem, kteří bojovali za svobodu, jak protest proti politikům.
Ten kdo to udělal by zasloužil po držce.

https://www.novinky.cz/domaci/489426-vy ... -kose.html
Připomínka boje za svobodu se obrací v protest proti prezidentu Miloši Zemanovi, premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a vládě. Jejich kytice položené u pietního místa v Praze na Národní skončily v odpadkovém koši.
Jenyk
Příspěvky: 45
Registrován: 04.01.2016 13:41

Re: Krize on-line

Příspěvek od Jenyk »

Není to mé přirovnání, ale dovolím si ho použít. Jak byste se tvářil, kdyby Bin Ladin uctil památku obětí 11. září?

Ty, co ty jejich kytice vyhodili, docela chápu. Sám bych to asi neudělal, ale z Babišovy kytice na Národní by mi bylo dost nevolno.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

Myslím, že po dnešní "oslavě" 17. listopadu, slovo šaškárna nabralo úplně nových rozměrů. :sad
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od devlop »

Jenyk: jseš argumentačně totálně mimo :lol: Nejseš ty náhodou jedním z těch sluníčkových, užitečných id**tů píšící své blitky i na dfense.cz? Zamysli se nad tím co jsi napsal - Bin Ladin byl přímým podněcovatelem a stvořitelem útoku při kterém umírali lidé (teď neberu v potaz konspirativní teorie, že si to vyžraní amíci udělali sami). Jak toto můžeš do prdele srovnávat s Babišem co pokládá věnce. Byl snad Babiš jedním z těch, co inicializovali a podepsali zvací dopis ruských vojsk v 1968? Hele, nebyl Babiš se Zemanem náhodou i u podpisu Mnichovské dohody? (jj běž si to vygóglit, kdy to vlastně bylo a jestli tam fakt oba nebyli)

Chápal bych tvé rozhorčení, kdyby Adolf Hitler, ve svých 129 letech, byl dnes tím, kdo ty věnce pokládal. Ale Babiš? Jsi k smíchu Janyk.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od devlop »

a ještě jeden dodatek: úsměvné je to, že kdyby jak Zeman tak Babiš udělali cokoliv, tak v EU compliant vlezdoprdele bruseláckých buzen, bude vše špatně, příklad:

Zeman a Babiš dnes věnce nepoložili:

Janky: "no to je hrůza, se na to vysrali a dali tak jasně najevo, že je jim nějaký 17 listopad 1989 uprdele, však jasné, STBáci a rusofilové šli od válu, tak co by věnce pokládali"

Zema a Babič dnes věnce položili:

Janyk: "no to je hrůza, STbák a rusofil položili věnce, ostuda, jako kdyby Bin Ládin pokládal věnce na pomník 11. září 2001. Dobře že ty věnce vyhodili do koše".

:lol: Tak co Janyk, už chápeš?

a ještě dodatek:
co takhle výročí konce WW2 v Německu, kdo myslíš že tam pokládá věnce - OMG, ti němci, jejíž dědové stříleli po lidech z Gewehr 43 nebo je mučili v koncentráku. No to je skandál, zakázat, věnce vyházet...
Naposledy upravil(a) devlop dne 17.11.2018 19:44, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět