Krize on-line

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
voron
Příspěvky: 81
Registrován: 15.11.2016 16:49

Re: Krize on-line

Příspěvek od voron »

To neni tajomstvom. Maka pre open society, takze pan George. Zarazajuce ale je to, ze aj ked je to bezne znamy fakt, ludom (jej volicom) to vobec nevadi...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

Tak podle jednoho, víc jsem na ČT24 titulků nezaznamenal, se asi Tommyho vystoupení v parlamentu nedočkám :mrgreen:
Ale rád bych se mýlil...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Krize on-line

Příspěvek od Serža »

\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
brven
Příspěvky: 90
Registrován: 30.08.2012 8:20
Bydliště: na dědině

Re: Krize on-line

Příspěvek od brven »

Po ránu mě nejvíc vytočila věta: Pozvání Tommyho Robinsona se nelíbilo ani britskému velvyslanci v Česku Nicku Archerovi. „Není správné, aby sněmovna a ANO dávaly prostor tomuto muži,“ uvedl na twitteru. Na taková vyjádření jsem velice citlivý, zvláště od cizinců. A my se zase vstřícně předposereme.... Už jsem pak nesnídal, musel bych to vzápětí vyhodit.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

Co ten člověk v ČSSD ještě dělá?
Proč ho nevyloučí nebo proč neodejde sám?
Chystaný proslov poslance ČSSD Jaroslava Foldyny na semináři o rodině v Poslanecké sněmovně, který byl zrušen kvůli kritice účasti britského pravicového aktivisty Tommyho Robinsona.
https://www.parlamentnilisty.cz/politik ... sen-576687
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Nepřipomíná vám to něco?
Když v minulosti někteří lidé nesměli veřejně vystupovat. Byli vláčeni po soudech, preventivně zavíráni.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

Pro některé už možná historické okénko
Omlouvám se za možnou konspiranční teorii, fake, manipulaci a tak...
Ale jako první mě jako reakci na dracka napadlo toto:
(Ano, byl jsem v té době volitelem a podporovatelem SPR-RSČ. A nestydím se za to. Stydím se jen, že jsem pak podporoval socany).
Volba prezidenta České republiky 1998
Rozhodl tedy chybějící hlas republikánského předsedy Miroslava Sládka, který je už druhý týden držen ve vazbě.
https://archiv.ihned.cz/c1-944758-o-zvo ... ediny-hlas
atd.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Krize on-line

Příspěvek od Lyster »

A paní Němcová, pečete na Vánoce rohlíčky? Naštvaný Xaver Veselý ukázal všem, co je zač televizní radní Šarapatka. Velmi ostré VIDEO
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... DEO-576797
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

Poslanec Milan Pour (ANO) po kritice zrušil páteční konferenci Rodina a její práva v 21. století ve Sněmovně. Měl na ní krom jiných vystoupit i britský krajně pravicový extremista Tommy Robinson, který byl několikrát trestaný za napadení, podvody či pohrdání soudem. Pour uvedl, že si o řečnících nezjistil podrobné informace..
*
Hodně dobrý) a odborný))))
Pan poslanec má asi fact "přehled". Nevěděl, nebo neskutečně lže?
A tohle a jemu podobní mají být naši volení zastupitelé a zákonodárci?
*
"Caligula - "I můj kůň by mohl být senátor".
A já tvrdím, že i můj pes by mohl být poslancem.
Aspoň ví, kdo je Tommy Robinson...
A nelže!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Krize on-line

Příspěvek od kregan »

Zajímavá myšlenka, postovaná na fóru LEXu
Mantry aneb kouzelné fráze, které nám berou naše svobody
1. Jako malé děti
2. „Svoboda slova má své hranice“
3. „Jedině odzbrojená společnost je bezpečná.“
4. „Je třeba chránit soukromí občanů.“
5. „Je třeba chránit demokracii.“
6. „Je třeba chránit děti.“
https://pctuning.tyden.cz/multimedia/hr ... se-svobody
Čím víc víš, tím míň neseš.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Krize on-line

Příspěvek od Maximus »

Realita neschopnosti současné EU a její politické reprezentace:
Tak slavně se řešila dvojí kvalita potravin, až se přijal zákon, který obohatili ministři některých zemí EU v čele s Německem a Rakouskem o větu, která umožňuje výrobcům vymluvit se prakticky na cokoliv, včetně lokálních chutí. Takže zcela bezzubý zákon, kterou pí. Jourová vydává za úspěch svůj i EU "komisariátu".

Popsáno hezky zde:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... iny-576684

Pokud k tomu přidám i realitu ohledně současné ceny brambor, prošlých peripetiích s cenami másla, vajíček, kontaminovaných vajec z Nizozemí, kontaminovaného masa z Polska, ..., tak bazální potravinová soběstačnost je pragmatická i v době před PA :evil:.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Bohužel na trhu chybí značka označení opravdového původu potravin z čr.
To že koupím klobásu s logem český výrobek ještě neznamená to, že maso z kterého je to vyrobený taky pochází z českého chvou.
Ono to není ani reálné. Protože kvůli levnému vepřovému z polska se hromadně uzavřeli vepříny v čr.
majsner
Příspěvky: 246
Registrován: 14.01.2011 18:17
Bydliště: Sudetenland

Re: Krize on-line

Příspěvek od majsner »

No jo, z masa se u nás stane podobná komodita, jako káva nebo kakao. Každému je dnes jasné, že i když je zrnková, mletá, instantní káva nebo kakao "český výrobek", tak kávovníkové ani kakaovníkové plantáže u nás nemáme a musíme tuto surovinu dovážet ze zahraničí. Stejně tak bude za nějaký čas každému jasné, že u nás žádná jateční zvířata nemáme, neb...
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Krize on-line

Příspěvek od Venet »

No, neviem ako u Vás, ale u nás máme veľké prasačie farmy. Ktoré kontaminujú široko-ďaleko všetko okolo seba. Poväčšine to vlastnia Dáni, ktorý takéto veľké farmy u seba doma nemôžu mať. A samozrejme, mäso odtiaľ sa na Slovenskom stole asi veľmi ťažko objaví :-(
Cogito, ergo armatum sum.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

O prasečích farmách toho vím minimum. Jen o jedné na Písecku z které bude nějaké muzeum.
*
S čím mám, nebo měl jsem problém a zkušenost, bylo jak zakázali krávinům prodávat čerstvé chlazené a neupravené mléko. To byla pochoutka))))
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Krize on-line

Příspěvek od JOBU »

Stačí to kupovať ako tzv. "krmne mlieko" pre domáce zvieratá a je to.Takto ti ho predať môžu.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Krize on-line

Příspěvek od Rafael »

Funguje naštěstí ještě barter, aspoň ve Valašském království anebo v místech kde zákonodárci, EET a podobní šmejdi nevidí.
Ještě, že nikoho nenapadlo aby na každém venkovském dvorku, v každém chlívku, stáji, by měla být on-line kamera....
*
Mi spíš vadí, nasralo mě to mléko z velkých nebo větších kravínů. Ž́e i když tam mají , měli, vybavení, tak nesmí...
*
A proč zmizely před některými markety nevím, ale pokud jsem byl mimo Království rád jsem je využíval..
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Krize on-line

Příspěvek od mukl »

Fuj! Mlíko! :x To už měli dávno zakázat úplně!
Nechápu, jak vůbec může lidský tvor pít nějaký pochybný kravský "exkrement"...jako je tzv. "čerstvé mléko" :?
Naopak.... Sláva produktům lidského umu, důvtipu a prozřetelnosti - :beer
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Krize on-line

Příspěvek od Bill Masen »

Mukle,
exkrement je z prdele,
mlíko z koz, ...tedy z vemene.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Krize on-line

Příspěvek od dracekvo »

Mlíko roste na stromech v krabici. Hned vedle stromů na kterém roste maso zabalený v igelitu.

Němci si posvítili na pravicové extrémisty
Odpovědět