Radikální Islám - hrozba pro Evropu?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od alive »

Macu: nevidim problem s muslimakama co se tyce terorismu apod (u nas, v dnesni dobe)....ale vadi mi, ze kamkoliv pritahnou, zacnou se tam chovat jako doma...vadi mi, ze zivot vedle nich je fakt slozitej. A taky mluvim z vlastni zkusenosti...(Balkan, Albanie, Kosovo...)
Uživatelský avatar
Terminated Account
Příspěvky: 3761
Registrován: 19.08.2011 9:42

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Terminated Account »

O tom se nepřu. Akorát mám problém s měřítkem. S vlkem nepoběžím hned na pohotovost. Je to sice hnusný pocit, ale dá se snadno řešit a s největší pravděpodobností mě nijak zásadně v životě neohrozí ani na něj nezahynu ;)

Jak jsem psal o té přímočarosti. V dějinách tu už bylo hodně kmásků, co řešili svoje problémy nebo problémy své země dosti přímočaře a radikálně. Dnes se s nimi většinou veřejně identifikují jen velmi omezení jedinci, kteří jsou za tyto projevy po zásluze perzekuováni. Tedy aspoň s těmi novodobějšími. Současní "vládci" jsou podstatně chytřejší. Ono to nevydrží věčně, ale myslím, že mám ještě hodně času. Vždy k tomu musela doba dospět, aby to opravdu bouchlo.

Kdybych spočítal kolik rozpadlíků, prepperů a jiných "exotů" mi za poslední roky s vážnou tváří sdělovalo, že se všechno posere během pár týdnů nanejvýš měsíců (ti optimističtější nepřesáhli horizont jednoho roku), a aspoň jednomu se povedlo trefit bingo, tak tu teď nediskutujeme.

Radikální islám rozhodně hrozba pro Evropu je - nicméně je to podle mě jedna z nejsnáze řešitelných.
Uživatelský avatar
alive
Příspěvky: 819
Registrován: 09.12.2011 20:53
Bydliště: Samota u lesa

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od alive »

jo, dnesni evropska polulace proste nema koule na primocare reseni...nebo jeste nepretekl poharek...
Uživatelský avatar
Lachtan
Příspěvky: 264
Registrován: 29.04.2013 23:15

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Lachtan »

MacGyver píše:I to je možné, ale naštěstí nečerpám informace o světovém dění z médií. ...
Ani já ne - vycházím z vlastních zkušeností.
pavel131
Příspěvky: 116
Registrován: 08.05.2013 14:14
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od pavel131 »

Tak i Brně se inspirovali použitím vepřového :-).

http://www.novinky.cz/krimi/322600-musl ... -maso.html
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od bacil »

Ono by to šlo udělat u na dálkové ovládání - do praku hrudku sádla v hedvábném papíře...
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od wlasow74 »

Vkládám dva docela trefně přesné komentáře na zprávu o bombardování pozic rebelů: Barelové bombardování Halabu si vyžádalo další desítky mrtvých včetně dětí

1. Postrádám zde i v jiných západních médiích referování o vraždění obyvatel města Adra islamistickými bojovníky. Toto město islamisté obsadili před několika dny a začali systematicky vraždit celé rodiny křesťanů, alavitů i lidí, kteří pracovali ve státních službách. Jsou vražděny i děti. Lidé jsou pořezáváni i upalováni za živa. Podrobné zpravodajství o těchto zločinech je např. na RT. V západních médiích nic.

2.Milé Novinky.cz kdy už přestanete s tím mediálním šílenstvím, které se zastávají těch džihádistických islamistů podporované západem a Amerikou. Převážná část Al-kajda či AN-Nusra. Doba, kdy jsme vám to žraly je ta tam. Asada podporuje 80% obyvatel Sýrie a nám budete tvrdit opak???? Nu jako Evropané se máme nač těšit až se bojovníci budou vracet do domů Evropy a budu tu páchat na co jsou zvyklý ze Sýrie. To bude teprve to pravé obohacení. To budete tvrdit, že se na ně nemáme zlobit, že je to součást jejich přirozenosti. Evropa je další bojiště a to jenom díky vám a politikům co jde jen o moc a mamon.
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Ježura »

pavel131 píše:Tak i Brně se inspirovali použitím vepřového :-).

http://www.novinky.cz/krimi/322600-musl ... -maso.html
A ve Španělsku to dotáhli k dokonalosti...
http://czech.ruvr.ru/2013_12_03/Spanele ... bou-mesit/
Uživatelský avatar
MRAK
VIP
Příspěvky: 3020
Registrován: 13.01.2011 11:02
Bydliště: Sever

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od MRAK »

Ježečku, už jsem to tu psal o stránku zpátky 8-)
Uživatelský avatar
Ježura
VIP
Příspěvky: 1154
Registrován: 19.04.2011 22:19
Bydliště: Štatl

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Ježura »

Oops.. nevšiml jsem si... mrknul jsem na stránky a vběhlo mi to do očí..poslední dobou nějak nestíhám pořádně číst :lol:
Uživatelský avatar
plenty wolfs
Příspěvky: 337
Registrován: 31.01.2012 12:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Carpathian mountains

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od plenty wolfs »

Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od kregan »

Nechci zakládat nový vlákno a tak to hážu sem
http://zpravy.ihned.cz/svet-rusko/c1-61 ... ne-18-lidi

Volgograd je nejdražší město, který sem kdy navštívil a tak sem v srpnu tohoto roku bydlel přímo na nádraží a spal na peróně na lavičce. Eště že už sem v Čechách.

Jinak z Volgogradu sem jel do Čečenska a všichni tam byli strašně v pohodě a přátelští. Fanatika sem potkal snad jen jednoho a ani ten nebyl agresivní. Jen tak mezi řečí prohodil směrem ke kamarádovi, že za ty dlouhý vlasy bude tisíce let hořet v pekle :twisted:
Ani islámští Kavkazani nejsou z těch militantních islamistů nadšení.
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od wlasow74 »

Koukám ten Stalingrad nějak ty radikály přitahuje. No je to tam z těch republik blíž než třeba Moskvy to je pravda, ale před Soči věřím tomu že dnes Puťka nezahmouří oko.
Uživatelský avatar
wlasow74
Příspěvky: 154
Registrován: 30.03.2013 6:38
Pohlaví: muž

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od wlasow74 »

Přesně kvůli tomuto problému jsem vlákno zakládal : Další výbuch ve Volgogradu, v trolejbusu zemřelo nejméně deset lidí
http://zpravy.idnes.cz/vybuch-trolejbus ... ranicni_jj
Dnes Volgograd, příště třeba ještě blíž a potom třeba i u nás!
Je to velká hrozba je to jako rakovina! :!: :!: :!: :!:
Uživatelský avatar
Centurion
VIP
Příspěvky: 671
Registrován: 01.04.2012 15:16

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od Centurion »

Tohle je bohužel neřešitělná situace. Nemáme žadný univerzální vzorec, který rozpozná, kdo je potencionální islamistický terrorista a kdo je obyčený člověk.
Uživatelský avatar
cover72
VIP
Příspěvky: 751
Registrován: 04.09.2012 19:36

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od cover72 »

Ale je. Repost odjinud:
Všimněte si zmínky o Wahhabismu. Opět, jako téměř vždy, můžeme být svědky toho, jak asi celkem "normálního" muslima zlanařila chátra ze saúdské arábie pro svůj extrémní a nejnásilnější výklad Islámu a bum.

Mimochodem, je to zajímavé s tím wahhabismem. Čtu teď takovou velmi zajímavou knihu o proměnách CIA ve válce s terorismem, a pár kapitol je tam i o Somálsku. Po totálně diletantských operacích CIA to vzala do ruky jistá "Amira", která správně pochopila, co je wahhabismnus zač, stejně jako to, že ten fanatismus leckteré muslimy žere a že je ve většině muslimských zemí cizí, natahaný zvenku za peníze Saúdů.

A tak, když wahhabisti rozkopali a znesvětili sufitské (umírněná verze Islámu) hřbitovy a sufisty tím dosti dožrali, se na ně napojila a se svým vojenským poradcem, bývalým Zeleným baretem, je začala učit bojové taktice, sbírání zbraní nabojišti atp. A pak jí přišla SMSka, že sufisti dobyli město, které předtím dobyli wahhabisté z teroristické organizace Al-Šabáb.

Když se pak podíváte na Egypt, můžete tam vidět totéž: "Amira" a ti schopní z analytiků CIA v tom od počátku viděli velký průšvih a wahhabistickou revoluci, směřující k jejich vysněnému islámskému megakalifátu, protože stutenti budou uklizeni bokem a organizovaní, fanatičtí a štědře dotovaní a vyzbrojování wahhabisté to vezmou tvrdě do ruky. A wahhabisté -- v Egyptě pod jiným názvem -- skutečně začali vraždit jak křesťany, tak "modlářské" muslimy jako sufisty... A škodili tak dlouho, až se stal zázrak, v kombinaci s pokračující ekonomickou krizí 50% egyptských umírněných muslimů s nimi došla trpělivost a armáda dostala zelenou, aby s wahhabisty a jejich kamarádíčky z Muslimského Bratrstva (které s Wahhabisty hraje "hodného a zlého policajta") zatočila.

Jinými slovy, ukazuje se, že
a) za 95% teroru mohou wahhabisté a obecně náboženské školy a peníze ze Saúdské arábie
b) jedinou účinnou obranou proti wahhabismu a teroru je, moudře podpořit proti wahhabistům místní umírněné muslimy a podporovat ostatní školy islámu.

Ale musí se to udělůat chytř, ne tak debilně, jako když CIA v roce 2006 naprosto otevřeně dávala desetitisíce dolarů všem, kdo byli v Somálsku ochotní bojovat proti wahbabistům z Al-Šabáb, tím všechny anti-wahhabisty totálně zdiskreditovala a zařídila jejich porážku.
Uživatelský avatar
zizla
Příspěvky: 51
Registrován: 10.03.2013 15:11
Pohlaví: muž
Bydliště: Krno

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od zizla »

Al-Káida ovládla třistatisícové město v Iráku, vyhlásila svůj emirát
http://zpravy.idnes.cz/al-kaida-ovladla ... anicni_dam
Uživatelský avatar
plenty wolfs
Příspěvky: 337
Registrován: 31.01.2012 12:58
Pohlaví: muž
Bydliště: Carpathian mountains

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od plenty wolfs »

Uživatelský avatar
miculas
Rozpadlík
Příspěvky: 271
Registrován: 22.07.2012 19:15
Bydliště: Hanácké Athény

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od miculas »

Proutek je třeba ohýbat dokud je mladý, i ten muslimský - http://olser.blog.idnes.cz/c/391232/Jes ... bicku.html
Výživný je taky odstavec o třech malých prasátkách v UK (vedle fotky s červeným náklaďákem).
karel22
Příspěvky: 97
Registrován: 19.02.2011 15:13
Pohlaví: muž
Bydliště: Olomouc

Re: Radikální Islám- hrozba pro Evropu!

Příspěvek od karel22 »

plot.jpg
Prototyp plotu ze Slovenska, odolný proti muslimům.
Odpovědět