Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Nicotinick »

Budu se snažit být stručný a slušný. :head

Kdyby v minulosti převládly tyhle defétistické sračky, zejména za panování nějakého Kremla a Bublana, už dávno bychom měli tak maximálně malorážky a zákon horší než ve Velké Británii. Místo toho, zejména díky usilovné práci "přiblblého LEXu" máme nejlepší zákon o zbraních ve Evropě. Jenom díky tomu, že to spoustu lidí nevzdalo, přestože šance na prosazení "119ky" byla minimální. ;)

Jestli to se zakotvením v ústavě "dopadne" nebo "nedopadne" uvidíme. Už jenom to, že PS PČR i Senát konstatovaly, že směrnice EU je nesmyslný paskvil, je obrovský úspěch.

To, že tlaky ze strany EU budou je jisté, otázkou je jestli se budou zvyšovat, nebo naopak podle složení nové EK a EP snižovat. To se uvidí.

Takové Polsko nebo Finsko implementují tak , že v podstastě EK ukázaly "fakáče" a zašvejkovaly. Nevidím jediný důvod, proč si nezašvejkovat taky.

Mysli si Pahrbe co chceš. Klidně ty kvéry zahoď a tiše si v koutě onanuj s malorajdou, tvoje volba. Ale prosím, neotravuj neustále vzduch. ;)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od devlop »

Pahrb: "Nejak bylo, nejak bude"

tvl tak tahle hláška mě vždy dostane. Kdyby jsi měl možnost říci to svým předkům, kteří v bitvách ztráceli život za zemi Českou, přímo do očí, tak tě dobijou takovým způsobem, že tě ani vlastní matka nepozná, sorry, slušněji to nejde
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5352
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Rafael »

Mám takové tušení, že za protektorátu bylo omezení držení zbraní menší než o které usiluje EU a co už někde ve "vyspělých" státech je.
Třeba tady:
https://www.fronta.cz/dotaz/drzeni-zbra ... otektoratu
*
Pahrb, tobě by asi Böhmen und Mähren v tom směru moc nevadil, že?
Ale dnes jsou na tom mnozí někde ještě hůř.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od devlop »

no tak nějak už chápu, že lidi typu "Karel Čurda" tu jsou a stále budou, smutné
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Pahrb »

Ja si jen myslim to, ze to muze klapnout i nemusi.
Finsko si ochranilo zalohy, na zbytek majitelu zbrani se vykaslali. Vsem je to jedno, nejvic je tam zbrani loveckych.
V Polsku je zakon prisnejsi nez u nas, myslim ze byste jej tady nechteli.

Drzeni zbrani je minoritni. Kdyby tenkrat v 90tych letech zakon neprosel, co by se zmenilo? Nic, spousta lidi by nemela zbrane, ale v globale to nic neznamena. Nebo by meli ty malorazky. :mrgreen:

Jako, jestli bazirovat na samonabijeci pusce, nebo skoncit v kriminalu, tot tezke rozhodovani. Zajimave ze i Svycari v referendu zvolili Schengen proti puskam. Jdeo uhel pohledu. Mladi chteji cestovat. Flintu si koupi jednoranou, pro zabavu. Pokud vubec.

Nerad Vam slapu po babovickach, ale drzei zbrani v dnesni spolecnosti fakt neni dulezite tema. Soucasna vlada smernici kritizuje, nicmene ji implementovala, protoze musela. Dalsi vlada muze implementovat dal.

Troufnu si tvrdit, ze pokud EU zakaze v dalsim kole pistole, tak je lidi odevzdaji a nahradi je jinymi legalnimi zbranemi. Tezko fotr od rodiny pujde do basy kvuli Glocku.

JInak zbrane mam pouze jednorane. Takze az ja se budu prizpusobovat, vy uz budete prizpusobeni.

"Priblbly LEX" ma par tisic clenu. Nic moc, na to kolik je tu majitelu zbrani. Jestli to nebude tim, ze vetsine majitelu zbrani jsou zakony volny, proste se podridi.

A jestli kvuli samonabijecim kosam chcete jit na barikady, tak beze me, ju? :finger
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Haluziak »

Pahrbe Pahrbe, tady ani tak nejde o ty samonabíjecí kosy, jako spíš o tu svobodu, že když chceš, tak ji můžeš mít. Aneb proč se běžného člověka furt snaží někdo omezovat?

OT: Občas fakt lituju, že jsem se nenarodil v USA. Nejlíp v New Hapshire nebo ve Vermontu = chceš Browning M2? Tak si ho kup a nikoho s tím neotravuj. Střílet si můžeš na zahradě pokud tím nikoho neohrožuješ a neobtěžuješ. Máš lovecký lístek? Ve svém lese můžeš lovit a nemusíš být členem žádného sdružení...
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Bill Masen »

Jo, to by se mi taky líbilo, s tím lovem ve svém lese.
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Pahrb »

Svoboda vlastnit kulomet je pro vetsinu irelevantni. Vetsina Ti rekne, ze nechce byt zbranemi ohrozovana, tudiz tvoje omezeni je pro ne vetsi svoboda. Vetsina lidi chce byt od zbrani co nejdal, nechteji je mit a nechteji, aby je meli i ostatni.
Zcela relevatni. Majitele zbrani tu tahaji za kratsi konec. Vetsina to jako omezeni nevnima, stejne jako neni omezenim svobody mit zakazano mit doma jiz zakazane zbrane, nebo jine nebezepecne veci.

Sorry, ale nez radsi kulomet bych ocenil povinne zdravotni pojisteni a s tim vyssi kvalitu zdravotni pece. Na kulomet ti vetsina lidi picha :mrgreen:

Navic tyhle "svobody" jsou stejne na ustupu, dalsi generace o to stejne nebudou mit zajem, nehlede na to, ze politici tez nechteji do budoucna problemy, tak to zakazuji.

Pri volbe je zbranova legislativa az to posledni, cim bych se ridil. Schnengen nebo pusky? Nerozmyslel bych se ani minutu, Svycari zvolili pragmaticky. Navic mladi beztak na nejaky tradice a vlastenectvi serou, tak co.

To je holt vyvoj, civilni drzeni zbrani je postupne mizejici trend. Vetsina pro to nema duvod. A strelci holt musi prijmout svuj osud, jako dinosauri. :clap Stejne jako mizi vyznam vlastenectvi i jednotlivych statu v ramci globalizace, tak i toto je prirozeny vyvoj. :rofl
drigon
VIP
Příspěvky: 2958
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od drigon »

Jako moc přirozený vývoj mi to zrovna nepřijde. S různými omezujícími direktivami z EU poslední dobou vzrůstá národní uvědomění hlavně ve státech V4 a spol. Toto už konstatují i z Bruselu. Co se týká mladých a jejich "founu" ti se možná proberou až jim zakáží prohlížet a sledovat na internetu co sami chtějí. Jen mám obavy že už to bude moc pokročilé stadium zakazovacstvi na to, aby to šlo vyřešit demokratickými způsoby.
Ono když se řešil první návrh zbraňové legislativy z EU tak se kolem toho zdvihl značný poprask a museli couvnout. Ve svém okolí jsem si všiml toho, že se probrali někteří nestrelci ve stylu: Co to proboha má být? Co zakáží příště? To není normální zasahovat i do muzejních exponátů...
Apropo a nebýt našich předků kteří bojovali za naši svobodu (zrušení nevolnictví v 18 století) a dále dělnické protesty a stávky ve století devatenáctém tak tady možná ještě dnes makáme 12 hodin denně po šest dní v týdnu bez dovolené.
Doposud je možno se brát o svá práva a svobodu demokratickými a klidnými způsoby. Nerad bych se dožil toho, že: Strom svobody bude muset být zalit krví vlastenců a tyranů.
Jde totiž hlavně o naše děti.

Přeji hezký den a jsem s pozdravem. M.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Radek07 »

Pahrb je troll ve střelectví a má z toho srandu :ne .

Tento druh lidí si rádo před úředníkem lehne na záda, případně vystrčí dobře naolejované zadní půlky v očekávání nevyhnutelného. Naštěstí těchto lidí není moc a většina je normální.

Jakkoliv to může znít jako klišé - tak pro mě zbraně znamenají svobodu a historie vždy dokázala, že pokud se pozbírají zbraně, tak další krok je ztráta ostatních svobod.
Uživatelský avatar
Haluziak
Příspěvky: 1132
Registrován: 18.09.2018 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Kdesi u Český Kanady

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Haluziak »

Vzhledem k tomu, že se mi nepodařilo najít mé oblíbené meme o tom jak nás zbraně chrání před padouchi a vlastní vládou již od roku 1775, bude se muset uspokojit s narážkou na Roau Parks
Přílohy
6a.jpg
Beware of old men in profession where men die young.
Z východu, natož z Ruska ještě nikdy nic dobrého nepřišlo!
JOBU
Příspěvky: 1822
Registrován: 14.07.2016 16:38

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od JOBU »

Preklad?
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od proforma »

- Proc "potrebuju" svou vlastni AR 15?
- Proc Rosa Parkerová "potrebovala" sedet v autobusu vepredu?
Ve svobodne zemi neexistuje zadna nutnost prokazat "potrebu", je to proste vykon prava.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
zdoch
Příspěvky: 237
Registrován: 06.01.2016 13:39
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od zdoch »

Několik let zpátky jsem v tomhle, nebo podobným vlákně psal, jak hrdě nosím nášivku LEXu na baťohu. Už to tak hodně dlouho není. Vadí mi ta politická agitka okolo. Koho mám volit, co je pro moje zbraně nejlepší. Na Lize LIBE zase jak musím každou chvíli podepsat novou petici a jak to dělám pro svoje zbraně. Pavel Černý spamuje snad ve všech skupinách o zbraních. Dřív jsem se ho zastával, ale už mě to nějak přešlo. Ne. Nedělám to pro moje zbraně. Samonabíjecí pušku nemám, nepřijde mi nutný ji vlastnit. Jediný, čeho se mě nová směrnice dotkne budou 30 ranný zásobníky do EVO3, tak je naláduju a zamču do skříně. Na střelnici budu chodit s 20ti ranejma.
Co se mi ale mockrát stalo, že sem šel na střelnici a vedle mě stál - většinou obtloustlej strejda s pleškou na hlavě, celej v maskáčích a na kose kompenzátor. Aby tihle vlastnenci a domobranci ušetřili za střelnici, tak přijdou s naplněnejma zásobníkama a s namontovaným kompenzátorem tam během půl hodiny vystřílej všechno co maj, rozstřílí stavy, nadělají díry do poprů, ustřelí ramínka na kterých visí terče a odejdou. Místo, abych si to na tý střelnici užil, tak tam trpím kvůli těmhle případům. Nedivím se, že správci na hodně střelnicích tyhle zbraně zakazují. A po pravdě mě už mockrát napadla kacířská myšlenka, aby těmhle bezohlednejm hovadům ty zbraně posbírali. A v tom, že je střelectví okrajové a bezvýznamné téma v rámci EU souhlasím s pahrbem.
A opakuju co sem napsal před několika rokama - ano, jako otec od rodiny se kvůli neodevzdaný zbrani zavřít nenechám. Sem zvědavej, kolik z Vás jo. Jak se budete bít v prsa za nějaký zbraně až příjde na věc. Už vidím tuhle komunitu lidí, jak nahlašují krádeže a ztrátu zbraně. Úsměvné. Protože většina populace neumí právě nic jinýho, než jen podepsat petici.
Na facebooku střelectví se nedávno strhla hádka mezi sportovníma střelcama a převážně myslivcema kvůli vlkům a medvědům v ČR. Jestli patří do naší přírody nebo ne. Lidi tam různě argumetnovali s myslivcama, kteří je nechtějí, i když zrovna mě tyhle zvířata v přírodě nevadí. Je to každýho věc, soukromej názor a věc, kterou stejně rozhodnou spíš odborníci, než tlučhubové na FB. Plno lidí, kteří nesouhlasili a měli jiný názor dostalo ban, nebo byli ze skupiny vyhozeni. Přitom tam nepadaly sprostý slova ani žádný velký hádky.
Ne, tak za tuhle skupinu a za zbraně těchle lidí, kteří neunesou jinej názor, teda taky kopat nehodlám. Většinu skupin jsem opustil a mám svatej klid. Těch převážně politickejch, petičních a ostatních hádek ať se zúčastní jiní. Nic novýho, kromě politiky a koho volit, nebo co podepsat se tam člověk nedoví. Celou dobu jsem s lidma ze střelectví soucítil. Dokud jsem určitou část za ty roky nepoznal. Ale ono stačí kouknout, na ty jejich pravopisný chyby co to je zač. Dost z nich by si zasloužilo psychotesty.
Buď opatrný v tom, co trénuješ, můžeš se stát opravdu dobrým, ve špatné věci!
Tony Blauer
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Královák »

Zdoch - ale o tom je princip demokracie, že svoje práva, názory protlačíš jen pomocí volených zástupců - politiků. Jinak se můžeš stavět na hlavu - nic se nestane. Samonabíječku vyjma malorážky nemám a zatím po ní netoužím, ale vím, že přijde to pomyslné krájení salámu a další na řadě budu časem já. Jenom to, že střelci a jejich rodiny mají nejaký volební potenciál vzbudí zájem a nemylte se, že těch pár procent nikoho nezajímá. Proto dál budu podepisovat petice a podporovat držení samonabíječek. Jenom pozn. Obávám se, že zásobníky budou po aplikaci u dlouhých pouze na 10 nikoliv 20.
Radek07
Příspěvky: 1186
Registrován: 30.07.2011 11:30

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Radek07 »

Zdoch - to že se někdo na střelnici chová jako dement a správce střelnice to neřeší nesouvisí s právem držení druhu zbraně.
Já momentálně samonabíjecí kulovnici kromě malorajdy také nemám - ale budu práva ostatních na tyto zbraně zuby nehty bránit. Proč? Protože příště pistole, kulovnice, 9mm, revolvery, malorajdy, nože, atd...…..
V každé skupině lidí je složení procentuálně podobné (snaživci, idioti, rejpalové, normální, flegmoši, hrdinové, chytrolíni, všeználci…....) To ale opět kurva neznamená, že nějaký ouřada mi bude kecat do mých práv - tečka :head .
Přemýšlení dnešní generace je zdegenerované a pojmy jako vlastenecká hrdost, čest, bránit vlast zůstávají daleko za pojmy jako ksichtbůk, laik, trubka - bohužel pohodlná doba rodí slabé lidi.
Jak se ale už v dějinách mnohokrát ukázalo, tak nic netrvá věčně a dějiny se opakují stále dokola.
Dobré časy - špatné časy - krize - válka - dobré časy atd...…. a já budu mít raději v ruce flintu než IPod nebo latté v kelímku z recyklovaného materiálu
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od devlop »

Zdochův příspěvek je skoro jako šablona vyjadřování lidi s přístupem "když to nemusím, nechci, nemám já, tak to nemusí mít ani ostatní" a "poznal jsem 0,01%" debilů, kteří to ono mají, takže všici ostatní jsou určitě stejní debilové, takže bych to zakázal všem".

tuto šablonu lze pak aplikovat v podstatě na vše, třeba motorizmus:

"proč bych měl bojovat a podepisovat petici proti zákazu držení vozidel s více než 125kW výkonem? Mě úplně stačí moje auto s 74kW Tuhle jsem viděl na silnici chlápka ve Fordu Mustang, nechápu k čemu to má, však do kufru nedá ani dvě přepravky s pívem. Na FB jsem četl, jak se tihle lidi s výkonnými auty chlubí, kolik jim to jede a jaké to má zrychlení z 0 na 100km/h a kdo tam měl slabší auto, tak se mu posmívali, hrůza děs. Pak nemají být všude mrtví. Jednou jsem viděl, jak někdo se sylným autem dělá powerslide na parkovišti před Kauflandem. Všude kouř a na zemi stopy od gum "Celou dobu jsem s lidma mající sportovní silná auta soucítil. Dokud jsem určitou část za ty roky nepoznal. Ale ono stačí kouknout, na ty jejich pravopisný chyby co to je zač. Dost z nich by si zasloužilo psychotesty. Taková auta zdanit 70% z ceny a držení povolit jen pokud jsi motoristický závodník :lol:

Je to nereálné? Ne, není, stačí když v EU parlamentu schválí jedno nařízení a věřím tomu, že se najdou lidi, kterým by výše uvedené vůbec nevadilo už teď. A nařízení EU projde právě proto, že jim to je ukradené a nebudou stát po boku ostatních, i když je hřiště vlastně stejné. A o tom je právě ono "krájení salámu" a prochází to jen kvůli lidem s přístupem jako Zdoch "však jen at to zakážou, mě se to netýká"
Uživatelský avatar
zdoch
Příspěvky: 237
Registrován: 06.01.2016 13:39
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od zdoch »

Královák - EVO 3 mám přihlášený jako pistoli, proto těch 20.
devlop - nepodsouvej mi něco, co jsem neřekl. Pokud chceš kopat za střeleckou komunitu, prosím. Já budu ten poslední, kdo ti bude bránít. Já napsal, že se mi nelíbí co se děje např. na střelectví, mazání za jiný názory a všudy přítomná politika.
Celý se to posouvá někam kam nechci a mě už prostě unanovalo neustále číst, ten pláč nad zlou EU a jak s náma chtějí zatočit. Tak sem ty skupiny opustil. Nikomu nic zakazovat nechci. Ať si klidně pan Černý založí politickou stranu zaměřenou pouze na střelce. Ale je to tak okrajový koníček, že by získal míň hlasů než zelení, on to ví, proto nezbejvá nic jinýho než Liga Libe.
K těm autům. Víš, jako otec od rodiny se snažím jezdit opatrně. Chci hlavně dojet do cíle. Ale je fakt, že na 100km trase, kterou pravidelně jezdím většinou potkám 1-2 paka, který mě po cestě dost ohrožují. Občas je to mladej kluk v kšiltovce a jedničkový oktávce. Bohužel mnohem častěji je to luxusnější vůz, přes tonovaný skla už není ani poznat kdo v tom sedí.
Co tím chci říct, vůbec mi nevadí, že si někdo luxusní auto koupí, pokud na něj má a chce ho, ale na druhou stranu, by neměl ohrožovat ty ostatní účastníky v obyčejných a ne tak bezpečných autech jejich agresivní a rychlou jízdou a debilním způsobem předjíždění. Pokud toho takový člověk není schopen, ať mu to auto klidně zabaví. Zazávodit si může na okruhu.
To samý očekávám od střelců. Bohužel vzorek těch lidí, co na střelnici dělají bordel je prostě takový, jakej sem popsal. Mockrát sem viděl, jak správce někoho krotí. Většinou je to šulek celej oblečenej v maskáčích a trochu potuněnou kosou se kterým jsou právě největší problémy. Vystřílí během půl hodiny 5 zásobníků, aby ušetřil 100,- na střelnici je kravál, smrad z levnejch rtuťovejch zápalek, přes dým není vidět a ještě me ofukuje kompenzátorem. Opravdu příjemný, když tam vezmu manželku, nebo kolegu z práce a oni se pak nestačí divit, kdo všechno má zbroják.
Zajímavý, že když jdu na brokovou střelnici, kde je menší koncentrace těchto domobranců, ale spíš myslivci, nebo sportovní střelci, co jdou sundat pár asfaltovejch holubů, tak ta střelba probíhá úplně jinak a je tam víc tolerance ze strany ostatních střelců. Pouze můj názor, ale na mě to tak působí. Nesetkávám se s podobnýma lidma ani na taktický střelbě. Ale jak si může se svejma pěti zásobníkama stoupnout k oknu, tak to vypráská všechno, jak smyslů zbavenej aniž by bral ohled na ostatní. Hlavně když ušetří na pronájmu střelnice a může si koupit o pár číňanů navíc.
To jsou pořád kecy, jak je ozbrojená společnost slušná a podobně a pak mám možnost se s těma lidma setkat na střelnicích a ono je to často jinak.
A jestli se někoho dotklo, že jsem zmínil pravopis, tak co? Mě už prostě nebavilo číst ty příspěvky s takovým množstvím chyb. Divil sem se, kolik střelců, kteří složili zkoušky neumí ani psát. Proto jsem ty skupiny opustil.
Buď opatrný v tom, co trénuješ, můžeš se stát opravdu dobrým, ve špatné věci!
Tony Blauer
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od dracekvo »

Jenže to je zase o tom, proč si kupovat něco s banánem na 30ks, pokud si tím budu střílet mířenku (některé zbraně se na nic jiného než na kropení ani nehodí).
Navíc on ani nemusí tušit, že ti to vadí, protože jemu by třeba nevadilo, když by někdo vedle něj kropil.
Já se třeba na střelnici s ničím takovým nesetkal, že by tam nebyla nějaká velká neohleduplnost.
To spíš naopak na střelnici, kde je větší koncentrace myslivců se cejtím nekomfortně, protože tam s těma svejma dvojkama mávaj jak jsou zvyklý z honu bez ohledu na lidi kolem.

Pokud to ti vadí, tak co třeba upozornit správce střelnice?
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Matěj »

Každý, ať má názor, jaký chce. Přijde mi zbytečné se do někoho pouštět, když má názor náhodou jiný. Nicméně je pravda, co oba pánové píšou a to, že většině společnosti je "právo na zbraň" putna. Viz Švýcarský příklad zbraně X shengen. U nás by to jinak nedopadlo, stačí se podívat na jistě spoustu příkladů ve vašem nejbližším okolí (rodina, práce, kamarádi...).
Odpovědět