Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od devlop »

Matěj: názor druhého tě nijak neohrožuje, pokud se ten člověk nepřidá k jiným 100 000+ stejně duševně omezeným lidem, kteří půjdou volit antigun, proislam politické strany ;) V počtu je síla, vždy to tak bude, a jak říkám, čím více lidí jako Pahrb, kteří sklonili hrb díky fejkovým EURO na účtě, tím rychleji úpadek Evropy.
M M
Příspěvky: 264
Registrován: 08.10.2015 19:48

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od M M »

Nicotinick píše: 29.04.2021 20:47 ... ale mnozí Němci jsou v duchu tohohle vlákna mnohem větší rozpadlíci, než bychom řekli. A překvapivě, není jich zrovna málo. ;)
Tak tak, urcite nie je v Cechach malo strelnic kde pravidelne chodievaju nemecki (myslim staronemcov nie novonemcov) turisti trenovat to co doma nemozu ;) . A co sa tyka Rakuska - oficialne su slnieckovo slahnuti takisto, akurat z neznamych dovodov sa pri registracii pump v 90ych rokoch vcelku dost stratilo ... a rovnako si pamatam rady na kupu veci co sa mali novo registrovat pri zavadzani ich CRZ ... zeby preto aby ich mohli hromadne registrovat? :mrgreen:
Ja som nastastie v praci v pozicii kde si mozem dovolit byt za exota, takze nejake tlaky su mi u ... a nad pracovnym stolom mam "Smith & Wesson spoken here". Ten ich "fuj" postoj sa v sukromi po par pivach dost rozplyva a vidia veci realne.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od L.C. »

Tak v kolektivu, v jakém pracuje Pahrb, bych já osobně nevydržel ani pět vteřin, protože to je přesně ten typ lidí, kterými z hloubi duše i srdce pohrdám. A neexistují ani prachy a ani nic jiného, co by mě přinutilo tam zůstat.

Navíc tam bych přišel o notičky samospádem, protože pokud by se mně někdo zeptal na to, kolik jsem zabil lidí, tak bych odpověděl. Dnes nikoho, pak bych se na něj velice upřeně podíval a dodal bych velmi významně ZATÍM. Je to nejblbější přístup ze všech možných, protože antifácké úderky se celkem nezakecají a pravděpodobně by to mohlo velmi rychle vyeskalovat, přesto je otázka, jestli bych si dokázal v daný moment pomoci :D .

Diverzifikace fondů například do drahých kovů, nebo do dalšího bytu, či raději nějaké pěkné chalupy někde v zapadákově (protože v případě SHTF to v městech půjde s odpuštěním srát jako první) není vůbec špatný nápad. Takže proč ne. Každý to má nastavené nějak jinak.

Problém je s těmi piráty, protože ti půjdou lidem po majetcích (nejen po zbraních), jak to jen půjde. Akorát buď vědí něco, co já ne, protože dle mého názoru začínají s těmi svými antifácko-neomarxistickými zelenými manýry vycházet příliš brzo, i když to z nich leze jako z chlupaté deky. Měli počkat, než tady tomu budou velet. Možná už ale vědí, že volby mají dopředu cinknuté a vyhrané, jak to měla ta „bidetovská“ pakáž v US a tak již lidi pomalu připravují na to, co je čeká. Což je konfiskace zbraní, co největší omezení soukromého vlastnictví jako takového, ať již ve formě megavýpalného v podobě zdanění vlastního bydlení, nebo zakazování aut se spalovacími motory a tak dále, však to znáte.

Edit pro M M: přesně. Já jsem za exota také a mám to úplně u pr ... v zadní části ;) .
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Ta konfiskace zbraní a hrůzné zdanění majetku, to je někde deklarováno, nebo jde o něčí fantazie???
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Tazi »

Lidi si dokázali pokud chtěli uchránit zbraně i za protektorátu.A to se za to stříleli celé rodiny.Vzhledem k tomu,že rozpadlík by měl být připravenej,...tak nějaký plán A,záložní B,...C,D,... snad každý dokáže vymyslet:) Já osobně neodevzdám ani rezavou nábojnici, už z principu. A tudíž to neřeším,a ani nemám obavy.
Wdog
Příspěvky: 514
Registrován: 15.05.2013 15:43

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Wdog »

Borci, každý den se modlete, aby to vydrželo, a děkujte, provolávejte slávu "otcům zakladatelům", jako byl zmiňovaný Baudiš, zakladatelé sdružení Lex, a někteří osvícení poslanci v devadesátých letech, Kteří zavedli předchůdce současného zbrojního zákona, který nahradil zděděná komunistická pravidla. Nevím, kde se tehdy inspirovali, možná ve Francii, ale tak dobrý zákon nemá skoro žádná země v Evropě. Z pohledu sběratelů, střelců, osobní obrany.

V Německu původní bílí obyvatelé, co platí daně a hákují, tak drží hubu a krok, aby jim nezničili pracovní místo, kariéru a živobytí.
Devlope, mít v Německu Glocka na osobní obranu (skrytě nosit) neexistuje, to je vyhrazeno je prověřeným soudruhům z SA a SS, pardon to byl překlep, .. vyhrazeno jen pro Polizei, agenty, a některé politiky. Úředníci tam rozhodují třeba, jaké zbraně a kolik můžeš mít ve sbírce, když jsi sběratel.
Ve Švédsku třeba, ti povolí mít ve sbírce třeba 6 ks zbraní a víc ne. Když chceš něco jiného, musíš něco pustit atd.
Staří sběratelé a střelci v "západních" zemích vymírají a nebo to vzdávají pod rostoucí úřední buzerací. Mladé to nebere, stačí jim iPhone.

Takže děkujte předkům, a hromaďte zbraně. Trend z EU je neúprosný, ale jednodušeji se zakazuje nabývat nové, než se konfiskuje ty stávající. Proto každý kamion civilních srbských samonabíječek, které Zelený sport u nás rozprodá legálním držitelům, je požehnáním a snad brzdou budoucí totalitní konfiskace zbraní.

Jinak byt v Praze koštuje kolik? ... dlouho sem v Praze byty nekupoval :D ... tak 6-8 milionů Káčé? ... za to už by byl možná ten kamion samonabíječek, to si asi nikdo nepořizuje ... takže jako příklad je to úplně mimo mísu a prosím najděte si jiný.
vrbodol
Příspěvky: 633
Registrován: 14.07.2012 21:08

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od vrbodol »

Pahrb- Mě by jen zajímaĺo jesti by jsi mohl trochu nastínit co děláš? Protože já ač jsem celej život v jedný fabrice,tak jsem tady prošel dost řekněme oddělení a všude byli většinou normálí lidi. Samo že se všude najde nějakej dement s kterym si člověk nesedne, ale skončit někde kde jsou dementi všichni si nedovedu představit co to muže bejt za práci. Neziskovka,ústředí zelenejch nebo pirátů,darmožrouti z filosofický fakulty ? Dle jejich chování se prostě nemůže jednat o smysluplné povolání co vytváří nějaké hodnoty,ale sortu lidí co jen parazituje na práci ostatních. Asi bych to nevydržel ani za zlatý prase.
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Pahrb »

Naopak, jde o velmi vzdelane lidi v oboru elektroniky a nanostruktur, senzory s povrchovou akustickou vlnou, integrovane obvody a tak. Jsou to hrozni bojovnici za lepsi svet. Nekteri tu praci ale nenavidi, radsi by byli na strome, nebo ve squatu, ale maji hypoteky, nebo dluhy. V zasade se maji ale fajn, tak vymyslej blbosti.

Je to zvlastni, jsou to lidi, ktery umi navrhnout navrhnout mikrovlnny zesilovac se selektivnim vstupnim filtrem pro spickovou laboratorni techniku a zaroven nemaji problem podpalovat auta, nebo rozbit nekomu hlavu dlazebni kostkou. Palky a kostky jsou zbrane, co jim nevadej.
Hlavne zapadni civilizace je spatna, nemecko je spatne a vlastne I ty meraky jsou uplne k hovnu, protoze by clovek mel zit v souladu s prirodou, jako v Ovartaru.

Ale je otazkou u kolika je to pozerstvi, tj mozna nekdo z nich toho Glocka ma. Ale radsi se chova progresivne.

Zbrojak jsem z vetsi casti odevzdal, protoze nebyl cas. Ten natlak byl jen posledni kapkou.
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od FMJ »

Nevýhoda Němců je, že nekriticky příjímají "pokrokové" myšlenky. Mám několik známých z Německa, kteří tvrdí, jak naprostá většina Němců nesnáší současnou situaci, politiky, Mama Merkel atd. Když se jich pak člověk zeptá, proč to u voleb ta většina nezmění, tak jim dojde řeč. Řekl bych že jen prostě nechtějí vyčuhovat z řady. Navíc "ti dnešní mladí" jsou velmi progresivní a nebojí se být "drzí jak řezničtí psi". Seberealizace jim stačí na Fejsbůku, Instáči. Jedinou pohromou je nedostupná wifi, protože ta jim dovoluje posilovat se navzájem v jejich postojích, mnohdy uhnutých dost šejdrem.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

"Ti dnešní mladí", to je ovšem takovej generační evergreen... Ta předchozí generace byla vždycky o mnoho lepší než ta nová... ;)
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Germanik1 »

Velice křehký svět. Stačí vypnout elektřinu. Myslím, že tamnímu odboji to bude jasný. Bez počítačů, kamer, scanovacich zařízení a elektrokoloběžek režim padne do týdne 🙂
Udělám co musím
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od zedik »

Pahrb píše: 30.04.2021 19:00 ...jsou to lidi, ktery umi navrhnout navrhnout mikrovlnny zesilovac se selektivnim vstupnim filtrem pro spickovou laboratorni techniku a zaroven nemaji problem podpalovat auta, nebo rozbit nekomu hlavu dlazebni kostkou. Palky a kostky jsou zbrane, co jim nevadej.
Otázka je,jestli to není jeden z důvodů proč jim zbraně vaděj.Ono se totiž člověku s jiným světonázorem dost špatně rozbíjí hlava dlažební kostkou nebo pálkou pokud dotyčný má/může mít pod kabátem třeba toho Glocka.Obecně to pak brání šíření jejich dobra
FMJ
VIP
Příspěvky: 806
Registrován: 30.09.2012 18:54

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od FMJ »

To S.F.L.: potrefená husa se vždycky ozve, což? Neříkám lepší/horší, říkám jiná, drzejší a progresivnější (spíš je mi líto, že jsem nebyl zamlada taky), čím dál více závislá na internetu...
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od pedro! »

U FIO banky zmizel transparentní účet na podporu střelce z Vochova. Naposled, co jsem účet viděl, na něm bylo 237 tisíc (plus bylo z něj vybráno 125 tisíc už dávno). Tedy vybralo se nejméně 362 tisíc (také jsem přispěl). Je/byl to účet 2001959423/2010

Dále zmizela doména lekarnickaprodospele.cz - nevím, jestli teď v poslední době nebo už dávno.

Netuší někdo co se děje?
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 288
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

FMJ píše: 30.04.2021 22:38 To S.F.L.: potrefená husa se vždycky ozve, což? Neříkám lepší/horší, říkám jiná, drzejší a progresivnější (spíš je mi líto, že jsem nebyl zamlada taky), čím dál více závislá na internetu...
Proč potrefená, ty víš ke které generaci se řadím??? Jen jsem tuhle větu slýchal od prarodičů, rodičů a dnes jí slýchám od vrstevníků... A vždy ta starší byla méně drzá, než ta mladá...
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Zarozak »

Tazi píše: 28.04.2021 23:24 Vrátili zbraně jako úctu k mrtvým??? Nechtěli být pranýřováni že mají nebezpečný koníček??? Že jako když mám zbraň tak jsem sobec??? Já si myslím,že je sobecké a zbabělé aby v případě mého ohrožení nastavoval za mě krk nějaký policista,který má rodinu,.... Mě přijde sobecké a zbabělé nebýt ochotný postarat se o svou bezpečnost,nebo bezpečnost mé rodiny. Mě přijde sobecké zbavit se své zodpovědnosti,zbabělé zbavit se své svobody,... Ale jestli takhle lidé smýšlejí,...tu cestu do pekel která bude tímto následovat jim ze srdce přeju.
Já bych tomu i věřil, Německo už dávno není normální země-ostatně tou byla stejně možná jen nějakou krátkou dobu. Tamní lidé jsou psychicky nemocní a zdegenerovaní, v minulosti se to projevilo tak, jak je všem známo a i tehdy tomu předcházelo víceméně samodohnání se k totálnímu zoufalství.......stejně jako se děje nyní. Třeba se časem zase dočkáme nějakého překvápka se spanilými důvody. Nicméně Pahrb má v lecčem i pravdu, především v tom, že proti většině člověk nikdy nahlas nevyhraje...."přežije" bez úhony jen ten, kdo bude mít nejvíc pod čepicí a bude vždy připraven na nejhorší.....bohužel tomu bude muset ale podřídit i celý svůj život a tak na dočasnou a momentální zábavu nebude asi nikdy moc času ani financí
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Tazi »

Proti většině se zpravidla vyhrát nedá,ale bojovat se dá.A občas i šašek dokázal porazit krále.Nechápu myšlení většiny,nechápu tu hysterii kolem zbraní,nemůžu uvěřit,že jsou lidé tak zaslepení a hloupí.V tom musí být něco jiného.Každý tvor který chce přežít má zuby,rohy,bodliny,... Zločinci se nebojí a nikdy nebáli policie,vězení,...bojí a báli se ozbrojené oběti.Policie tu není od toho,aby chránila občany,...to nemá v popisu práce.A kdo tomu nevěří,ať zkusí policistu požádat,aby ho doprovodil k bankomatu,nebo večer cestou domů.Každý by měl mít pud sebezáchovy,a být za sebe zodpovědný.A pokud to lidi nepochopí,pokud se zbaví zubů,rohů,bodlin,...zbraní,...pokud vyženou ovčácký psy ze stáda...budou umírat.
Zucht
Příspěvky: 55
Registrován: 08.04.2021 21:31
Pohlaví: muž

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Zucht »

Tak starší Němci jsou zvyklí hodně pracovat a budovat a tudíž nemají na nic jiného čas. A ti mladší jsou už zblblí tím neomarxistickým vymýváním mozků a ti jsou už v podstatě ztracení, potřebují zkrátka novou totální převýchovu. A k těm starším, ti reptají stejně jako my,ale jen doma či v hospodě či na netu jako MY. Taky se říká- tam kde Němec tiše začíná reptat, tak Francouz nebo Polák už demonstruje,blokuje dopravu a převrhává vozy s hnojem.
L.C.
Příspěvky: 351
Registrován: 26.06.2018 8:51

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od L.C. »

Tazi píše: 03.05.2021 7:08 Nechápu myšlení většiny,nechápu tu hysterii kolem zbraní,nemůžu uvěřit,že jsou lidé tak zaslepení a hloupí.
Celé je to cílená a dezinformační kampaň.

Jen minulý týden jsem zaregistroval dva články. V prvním nějaký x-krát trestaný kriminálník střílel na policistu a ve druhém zase tahal nějaký magor pistoli na autobusáka.
V obou případech to byly ty ZLÉ PISTOLE a jen pokud si člověk přečetl oba články, tak skoro až na konci a mezi textem se dověděl, že šlo o plynovky a že šlo o lidi, kteří mají PRAVIDELNĚ problémy se zákonem. Zkrátka ani jeden z těch magorů by se na legální zbraň kategorie B, respektive na zbrojní průkaz jako takový, nemohl podívat ani ze satelitu.

Samozřejmě nadpis článku byl něco ve smyslu: Střelba z pistole na policistu/Řidič vozu vytáhl pistoli na řidiče autobusu.

Přesně tady to začíná. Většina lidí si přečte nadpis a řekne si, zase ty zbraně, měli by je zakázat. Toho se chytnou ti správní zmrdi jako "Zaslužbupivo" a je zaděláno na průser. A novináři jsou placení za to, aby vše, co napíšou, bylo co nejdramatičtější. A někdy mám pocit, že za články o zbraních snad dostávají zvláštní prémie.

Jestli jsou lidí hloupí zde nechci rozebírat, ale rozhodně se nebudu bát napsat, že jsou shnilí myslet, díky čemuž ztrácí schopnost poznat, že je s nimi manipulováno.

Navíc, když se člověk zamyslí nad tím, co tu napsal Pahrb, tak spousta lidí sice je inteligentních, ale to samé jim ještě nezajišťuje moudrost a rozum jako takový.
ἢ τὰν ἢ ἐπὶ τᾶς
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Je to tu. Zbraně nám prostě (NE)zabaví...

Příspěvek od Tazi »

Jo,je to vše cílené,aby se redukovaly,respektive uplně zakázaly legálně držené zbraně. Otázka nad kterou si pořád lámu hlavu je PROČ??? Chystá se na nás nějaká diktatura?Bojí se státy legálně ozbrojených migrantů? (Získají-li občanství,získali by i možnost se ozbrojit.) Každopádně...pokud mi chce někdo zakázat zbraně,chce abych byl bezbranný,a v tom případě je namístě pořídit si ještě pár kousků,a dostatek munice.
Odpovědět