Články Václava Klause ml.

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rafael »

zigzag:
A co třeba takový T.Zdechovský, europoslanec za KDU-ČSL nebo jak se ten spolek jmenuje?
Taky by se měl okamžitě vyloučit z té eurohujerské a proněmecké strany a "poslat ho k Okamurovi"..
Za to co poslední dobu napsal a zveřejnil?
*
Můj problém s ním je ten, že mu nevěřím, že s tím začal až relativně nedávno.... oproti VK.j.
Ale třeba je to jen můj laický názor když se blíží volby do EU.
*
Kvůli něčemu takovému jsem tady taky založil vlákno o tom jak kde, o čem, a jak hlasují naší zvolení zastupitelé?
Napříč politickými stranami a bez nějakého ohledu na stranickou příslušnost protože všude jsou Šmejdi, Zmrdi, ale taky i slušní, normální lidé, kteří by si i napříč politickým spektrem zasloužili podporu a preferenční hlasy...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
zigzag
Příspěvky: 28
Registrován: 26.02.2012 21:01

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od zigzag »

Netusim, nesleduju ho ani je.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od bivoj »

Ty toho, jak tak sleduji, netušíš daleko víc...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Hohepa »

Pravicová proevropská strana
to zní jako
Bojujeme za mír !
nebo abych citoval B. Kurase
Šukáme za panenství !
(kniha Češi na vlásku)
zigzag
Příspěvky: 28
Registrován: 26.02.2012 21:01

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od zigzag »

Ale no tak Bivoji... proto, ze se muj nazor zjevne rozchazi s tvym, budes psat takovyhle kraviny?
Co treba netusim, rozsir mi obzor, jsi zajiste moudry a vzdelany, ne?
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Maximus »

Je neuvěřitelné, kam pokročilo v našich krajích lustrování, nálepkování a lidská blbost. Na výroku Klause ml. není ani zrnko antisemitismu či xenofobie a pokud někdo tvrdí opak, tak je buď úplně tupý nebo to slouží jen jako ona pomyslná hůl na psa.
Euroskeptici se musí připravit na takovéto nesmyslné dehonestující kampaně ze strany "proevropských pokrokových sil", které se nebudou štítit pro prosazování svých záměrů vůbec ničeho.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od bivoj »

2 cikcak - srovnávat Klause jr. a Okamuru může opravdu jen člověk s hodně omezeným obzorem, který navíc o obou těchto lidech nic moc neví.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
zigzag
Příspěvky: 28
Registrován: 26.02.2012 21:01

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od zigzag »

Jo, neco podobneho jsem cekal, ted jsi mi to nandal. Na vic se nezmuzes?
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Fabulous »

Zigzag: varování admina. Občanky si trhejte na nádraží, ne na zdejším fóru.
zigzag
Příspěvky: 28
Registrován: 26.02.2012 21:01

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od zigzag »

A proc varovani pro me? Ja nikoho napadat nezacal...
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rase »

zigzag:
na tomhle fóru se nosí poněkud jiné názory a VKj zde má pevný fanklub...
ps. třeba si s taťkou založí novou stranu :D
zigzag
Příspěvky: 28
Registrován: 26.02.2012 21:01

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od zigzag »

Rase:
To ja beru a nemam s tim problem, od toho jsme na diskuznim foru, abychom diskutovali o jinych nazorech. Ale neberu, aby me nejakej nymand bez odpovedi urazel, ze jo.
A pak me za to jeste admin varuje :(
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8789
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Fabulous »

A za toho nýmanda máš ban na týden. A druhý za nepřečtení pravidel. A třetí za reakci na admina ve vlákně. A za maření mého času zaokrouhluji na měsíc.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rafael »

Rozpad si může kdokoliv představit jakkoliv.
*
Můj úhel pohledu na něj, nebo čeho se bojím nespočívá v obecně prezentovaném mainstreamového pohledu.
Nebojím se Ruska, CO2, komunistů, ale bojím se jejích nástupců:
Ekofanatiků, multikulti společnosti - stěhování národů a s tím způsobováním nejrůznějších nepokojů a teroristických činů.
Podporováním nejrůznějších menšin, propagace buzerantů a vůbec všelijakých úchylů...
Na straně druhé pohrdání pracujícím lidem, řemeslníky, drobnými živnostníky atd.
Ti jsou jim jen dobří v době voleb, ale hlavně k tomu aby z jejích dani žili.
Na oplátku za to se o ně všemožně starají a dělají vše pro jejich "dobro"
Nebo si to aspoň možná, někteří mysli. Že bez jejich péče by ti primitivní bezmozci a podlidé nepřežili anebo úplně zdegenerovali.

Dohenestace školstvi - stačí si projít databáze některých práci, za co se získávají tituly a co vše lze studovat a čim se živit...
Neskutečná přehlídka bizarností...
*
No, raději dál pokračovat nebudu...
*
Tohle je jen můj pohled na Rozpad a komu se to nelíbí tak se za to psaní omlouvám.
A taky za OT. Jen jsem chtěl osvětlit proč se mi někteří lidé, napříč všemi polititickými stranami líbí a proč jim fandím a budu je volit.
A je mi jedno z které strany budou....
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rase »

Krize politiky je i v jiných státech než EU a se spoustou věcí a nápadů taky nesouhlasím (za mě je politika EU až přehnaně levičácká). Akorát ti přední eurospektici se zatím moc nepředvedli. Kritizují všechno možné, ale nenabízí reálnou alternativu, ba co hůř. Když se koukneme na Británii, tak sice dokázali prosadit odchod země z EU, ale když přišlo od slov k činům, tak si nadělali do kalhot a nepopulární práci nechali na jiných. Tohle zkrátka není řešení. Když člověk vidí tu naši sebranku, tak jde o opravdu vtipné panoptikum. Výhodou demokracie ale je, že lidé jako Klaus (oba), Soukup, Okamura a podobně, si můžou bez problému založit vlastní stranu / hnutí a pokusit se prosadit svoje názory při normálních volbách. Buď důvěru lidí získají nebo ne. Zatím to ale vypadá, že životaschopnost těchto spolků je dost omezená a počáteční náboj velmi rychle vyprchává.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Koniáš »

Rase:
My dva máme na výraznou většinu událostí a dějů stejný názor. Ale nyní nesouhlasím.
Ano Klaus založil stranu ODS, vyhrál mnoho voleb a nakonec byl i prezidentem ČR.
Takže jeho účinkování bylo sice fakticky skutečně časově omezeno, ale (kromě Zemana) tu není nikdo, kdo by se mu podobnými úspěchy alespoň vzdáleně vyrovnal.

I u toho Okamury lze mluvit o úspěchu. Dostal se 2 x do sněmovny. To je v podstatě také výrazný úspěch.

Opravdu se založí spousta spolků, které nic nedokážou. Ale tebou vyjmenované jdou důkazem úspěchu, nikoli neúspěchu.
Jinak řečeno tvůj důkaz vyvrací premisu.

:hand :beer :beer
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5344
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rafael »

„Nevím, co je na tom k nepochopení! 612 inteligentních a duševně krásných voličů dalo hlas Novotnému, neboť je okouzlil jeho intelekt, lidsky vstřícný projev a obnažené pozadí. 22,5 tisíce primitivů dalo preferenční hlas Klausovi ml., neboť sedli na lep jeho populistické štvavé rétorice,“ poznamenal k tomu zakladatel ODS Petr Paulczynski.
53799266_10157111018474350_281376875362648064_n_20190318193227353.jpg
53799266_10157111018474350_281376875362648064_n_20190318193227353.jpg (52.93 KiB) Zobrazeno 17445 x
To se nám ta ‚pravice‘ vybarvuje. Hlavně že jim nevadí hulvát Pavel Novotný ve svých řadách. Nosičem morálních hodnot ODS je nyní zřejmě Pavel Novotný, protože je to takový veselý chlapík s probruselskými názory. Komu vadí, že se veřejně chlubil, že rozeštval nejméně 70 partnerských párů, sebrali mu papíry kvůli řízení v opilosti, nadává lidem, dělá ostudu a předvádí se, kam přijde? Jsou to přeci jen zábavné a veselé výstřelky. Prostě Pavel Novotný má ty ‚správné‘ názory. Václav Klaus je nemá, tak musí z kola ven. Nechtěla by se ODS přejmenovat na LDS – Leninská demokratická strana?“ zmínila blogerka Lea Vojteková Šofránková.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rase
VIP
Příspěvky: 541
Registrován: 27.04.2012 0:19
Pohlaví: muž
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Rase »

Koniáš:
starší Klaus byl sice svérázný, ale zahnojil si to až amnestií (tehdy jsem byl týden na jedné pražské ubytovně - paráda...) a měl bych dost výhrad i k jeho angažmá v zahraničí. Jsem idealista, pořád čekám nějakého politického mesiáše, ale ten asi nepřijde, tak můžeme akorát cucat pivko - vlastně na tom není nic špatného :beer :D

Rafael:
tuzemská politika je opravdu velká bída, nejhorší na tom je, že ani za hranicemi na tom nejsou o moc líp - tak se pak nemůžeme divit, že lidi jsou tak nějak naštvaní - řešení ale v nedohlednu. Ps. ODS je pro mě pořád nevolitelná, zkrátka spolek divných lidí - musím ale promyslet, koho bych vlastně vůbec volil, kdyby byly teď volby.
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Koniáš »

Rase:
Tu amnestii jsem dodnes nějak nerozdýchal. A mám k němu i spoustu dalších výhrad,
Ale mesiáše nechci. Takoví většinou za sebou zanechávají spoustu mrtvol a rozvrácených zemí.
Mi by stačil nějaký egocentrik jako Orbán, Putin a nebo Klaus. Ti dělají (dělali) pro svou zemi mnohem víc dobrého než naopak. Minimálně alespoň částečně zabraňují bruselským zhovadilostem. Babiš takový nebude. Drží ho za koule zastavením dotací pro Agrofert.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Články Václava Klause ml.

Příspěvek od Lyster »

KOMENTÁŘ: Srbsko dvacet let po bombardování - Václav Klaus ml.
https://www.novinky.cz/komentare/500703 ... us-ml.html
Odpovědět