Volby prezidenta USA

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět

Kdo bude prezidentem USA?

Anketa končí za 27.07.2016 11:03

Štrumpf
53
88%
Kulintonová
7
12%
 
Celkem hlasů: 60
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Volby prezidenta USA

Příspěvek od Lyster »

Jak si myslíte, že dopadnou volby prezidenta USA? Trump nebo Clintonová? Články, názory........
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Lyster »

Trump poprvé vede nad Clintonovou, nyní by ho volilo 48 procent lidí

http://zpravy.idnes.cz/trump-v-pruzkumu ... anicni_san
Uživatelský avatar
zdoch
Příspěvky: 237
Registrován: 06.01.2016 13:39
Pohlaví: muž

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od zdoch »

Měl jsi založit anketu. Já sázím na Trumpa.
Buď opatrný v tom, co trénuješ, můžeš se stát opravdu dobrým, ve špatné věci!
Tony Blauer
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Lyster »

Tak anketa proč ne. Jen nevím, jak jí vytvořit. Když tak tedy prosím nějakého adimina. Díky.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od proforma »

Nerikejte mi, ze by lidi mohli volit tuhle kreaturu. Jestli vyhraje Trump, urcite se vzapeti rozjede petice za nove volby, protoze nevedeli, ze je to naostro:-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
majsner
Příspěvky: 246
Registrován: 14.01.2011 18:17
Bydliště: Sudetenland

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od majsner »

Pokud u nás vyhraje Babiš (což vyhraje), tak proč by v USA nemohl vyhrát Trump? Jsou to podobní šašci formátu Miloše Jakeše a to je teď asi voličem preferovaný typ lídra. Grotesknost té myšlenky je sice trochu otupena faktem, že se Trump stane vrchním velitelem ozbrojených složek disponujících největší jadernou silou na světě, ale zase kdyby se stal prezidentem Bangládéše, tak by to nebyla taková sranda.

K tomu se hodí jedna hláška ze Simpsonů: Vy jste z té moci dočista zešílel, pane. Samozřejmě, zešílet bez moci je nuda, nikdo vás neposlouchá! :mrgreen:
kozlus
Příspěvky: 124
Registrován: 30.01.2016 21:34

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od kozlus »

At o nich ctu, co chcu, tak bych nechtel ani jednoho. Ale z tech dvou? Jednoznacne Trumpa. Clintonova me desi. Staci, co ta svine uz predvedla. Jasne, predvolebni reci jsou jen reci, ale u tehle mrchy bych veril, ze chvilku po vstupu do uradu se zacne srat do Syrie, pak do Iranu a mezitim vtlaci EU do valky s Ruskem. Jeji role v Libyi - proti radam Pentagonu- asi stacila.
„Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise."
Michal Jankovec clen rady CT
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Lyster »

Bohužel jsem stejného názoru.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Hohepa »

jo jenže ženskou v Bílem domně ještě neměli, zato bílých chlapů celou řadu...
Vyzkoušeli Afroameričana , tak proč ne ženskou
tak v rámci politické korektnosti a multikulti .......... :head
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od krvfx »

Protože Trumpa nenávidí všichni salónní levičáci a spolky typu Black Lives Matter, tak bych to přál jemu. Hillary for Prison:)
dolmar
Příspěvky: 305
Registrován: 09.03.2014 8:46
Bydliště: Střední Čechy

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od dolmar »

Já to mám naprosto stejně :)
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od štaflík »

Trump je nepochybně komická kreaturka, což je ale (řečeno se Stopařovým průvodcem po galaxii) výborný předpoklad pro to, být prezidentem. Clintonová je prostě další neomarxistická pokrytecký svině a když vidím ty její zářivé, vyzubené, pokrytecké úsměvy, tak mi přijde děsivá, jako Klaun z Kingových hororů.
A ano, vítězství Trumpa by přivedlo k amoku sortu lidí, kterou upřimně opovrhuji, takže z těch dvou Trump. Bohužel...
Přitom na začátku tam bylo pár poměrně rozumných kandidátů. Škoda.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8790
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Fabulous »

Přidána anketa ;)
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Nicotinick »

-Celé volby jsou samozřejmě "tutto teatro" pro voliče. Štrumple není samozřejmě zase až takový idiot jak mnozí soudí, má kolem dost a dost poradců a mnozí také soudí , že v okamžiku kdy posbírá potřebné hlasy, radikálně změní vystupování a rétoriku. :) :)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
chosen one
Příspěvky: 33
Registrován: 21.02.2015 0:12
Pohlaví: muž
Bydliště: východní Polabí

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od chosen one »

Otázka zněla: Kdo bude prezidentem USA?
Volil jsem Kulintonová. Ne proto, že bych si to přál, ale proto, že to tak bohužel dopadne. A když ne, tak se zase přepočítají hlasy... :(
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3470
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Hohepa »

a já si říkal, kdo je ten druhý ;)
Uživatelský avatar
K4cer
VIP
Příspěvky: 1686
Registrován: 30.03.2014 20:37
Pohlaví: muž

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od K4cer »

Před chvílí sem dokoukal její projev na sjezdu DP, kterým voficiálně přijala nominaci.

Ta ženská je psychopat. Bůh vochraňuj Ameriku (a zbytek týdle planety s ní).

Bush měl svou válku, Clinton měl svou, Bush jr. taky a Obama detto. Hillary bude chtít taky svou, větší než kdykoli předtím. Obama je neschopnej trouba, ale Hillary je posedlá, a s partou jako Nulandová, McCain, a Kerry, je schopna vyvolat jadernou válku.
Mno tak na druhý straně, beru to pozitivně a alespoň nám to vybavení konečně k něčemu bude :mrgreen:

Mimochodem (né že bych měl tendence věřit kdejaký "vyvěštěný" pitomosti) kdo to říkal, že Obama bude poslední prezident USA? Jesli to nááhodou nebylo myšleno, že bude poslední prezident, a prezidentka Clintonová to dorazí úplně.. ?
Můžeš bejt osel, ale musíš si umět poradit :>
JooS
Příspěvky: 25
Registrován: 25.11.2012 23:18
Pohlaví: muž

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od JooS »

Tak podle Nostradama je Odumba posledním prezidentem :D ....takže vyhraje Clintnová.. :(
Ikdyž podle mě je to to větší zlo ze dvou možných....
Prý jsem rasista a xenofob a nestydím se za to.....tak ještě prosím doplnit militantní fašista ať je sbírka titulů kompletní... nesnáším humanisty neb když studuji co to lidskost je nacházím jen dějiny válek a násilí
Uživatelský avatar
Pahrb
Příspěvky: 690
Registrován: 29.06.2015 18:35
Pohlaví: muž

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od Pahrb »

Zvolil jsem zrzka. Ale moc tomu nevěřím. Protože HItlery zajistí to, že nebude rozm*daná jen Evropa, ale nakonec i USA.

POkud se agresivně postaví proti majtelům zbraní s možnou násilnou konfiskací (blbá je na to dost), USA předběhne vývoj v Evropě. Válka začne tam. :?
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Volby prezidenta USA

Příspěvek od bacil »

Chtěl bych vás trošku krotit ve věření všem předpovídačům - předpovědi jsou pouze myšlenkové projekce, nikde, ale fakt vůbec nikde, není napsané bude TO a TO a TAK a TAK. Může to tak být, ale taky nemusí. Předem daný OSUD neexistuje, člověk má svobodnou vůli se vzepřít zlu - nebo mu podlehnout, které usiluje o jeho zničení. Protože ale úspešnost podlehnutí je velká, potom ony mentální projekce mívají docela slušnou úspěšnost. Jenže nepočítají s tím, že se může zlu vzepřít i někdo, kdo byl dosazen jako prověřený podlehávač.

My tady v česku máme už tak trochu genetickou výbavu věřit OSUDU hlavně díky Husovi a jeho následné glorifikaci. Vyserte se na osud, stejně vám nic dobrého nechystá. Buďte svobodní, jen tak překročíte onen husovský OSUD.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Odpovědět