Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Zamčeno

Komu se vyplatí hodit svůj hlas?

Anketa končí za 09.09.2017 10:56

ODS
20
15%
CSSD
0
Žádná hlasování
ANO
4
3%
KSČ
1
1%
SPD
61
45%
TOP09
3
2%
KDU
0
Žádná hlasování
Svobodní
29
21%
Zelení
0
Žádná hlasování
Ostatní, Realisti, atd.
17
13%
 
Celkem hlasů: 135
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od zedik »

jako že by bureš byl pro vystoupení z EU? :D
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Nuwara »

Ne, jako že Okamura by řekl, že se mu to sice asi nepovede prosadit samotnému, ale bude se o to maximálně snažit a bude brzdit stávající proces integrace, snažit se ho zvrátit a proto potřebuje být co nejblíže vládnutí :-)
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
SkritekP
Příspěvky: 191
Registrován: 14.07.2015 15:45
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od SkritekP »

Nevěřím zavedeným stranám(účast ve vládě), po volbách otočí co se týká migrace. Babišova idnes migranty vykresluje v nejlepších barvách(teď před volbami trochu mírní), ale články Barochové,Mánerta jsou čistá propaganda. Vystoupení z EU? Nejsme tak velký hráč jako Británie. Takže zrušit Lisabonskou smlouvu, nenechat si kecat do vnitřní bezpečnosti a neklanět se Bruselu. Hlavně nezavádět Euro(Realisté i SPD). Ústavní právo na zbraň(Realisté)
Koniáš
Příspěvky: 705
Registrován: 27.11.2012 21:28
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Koniáš »

Tak mi vyšel Okamura a Realisté.
Takže je to jasné. Realisté.
Ostatně soudím, že Evropská unie musí být zrušena.
Koniáš
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od krvfx »

Mě vyšli "překvapivě" Svobodní. Kromě obskurních stran byli vysoko Realisti a ODS. Jinak celá ta kalkulačka je úplně k ničemu, tohle si dokážu z programů vyčíst sám:)
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Nuwara »

Hlavně nezavádět Euro(Realisté i SPD). Ústavní právo na zbraň(Realisté).
Tohle obojí mají i Svobodní. Plus maximální omezení moci státu. A pár dalších pozitiv.
SPD jsem si pro sebe vyloučil o příspěvek výš a Realisté jsou takoví nejasní, co se mi u nich těžko překousává je velké množství lidí z bývalých VV. (Otázka: "Může být něco horšího než Věci Veřejné?" Odpověď: "ANO")

PS: Neberu argument, že hodit to někomu, kdo vypadá bez šance je propadnutí hlasu těm, kdo nakonec vyhrají.
Jednak není nikde dáno, že se ta moje malá strana skutečně k ničemu nedostane. Za druhé se mi nechce volit menší zlo, protože je to furt zlo. A za třetí, je tahle tisíckrát omílaná mantra skutečně pravdivá?
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Lyster »

Další volební kalkulačka.
Volební kalkulačka vám ukáže, zda máte blíž k levici nebo pravici
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/volby-poslanecka ... omaci_hell
Dneska to ale celkem vyšlo.
Přílohy
Volební kalkuolačka 21,9,2017.jpg
SkritekP
Příspěvky: 191
Registrován: 14.07.2015 15:45
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od SkritekP »

Pokud chce někdo volit ANO, tak by se měl seznámit jak se Burešem vlastněné idnes staví k vlastnictví zbraně. A není to zdaleka jediný článek tohoto ražení:
http://zpravy.idnes.cz/zbrojni-pas-zbra ... domaci_mok
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Bill Masen »

Aniž bych se Bureše a hnutí HMM chtěl nějak zastávat, nemyslím, že mají s článkem něco společného.
SkritekP
Příspěvky: 191
Registrován: 14.07.2015 15:45
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od SkritekP »

Bill Masen píše:Aniž bych se Bureše a hnutí HMM chtěl nějak zastávat, nemyslím, že mají s článkem něco společného.
Chápu na co narážíš. Těch aktivit má spoustu, a nemůže kontrolovat každý článek. Nicméně, v době před volbama jsem si jist, že každý, opravdu každý článek je posouzen zda se nedá s někým/něčím spojit a rozlítit voliče. Též by se dalo s úspěchem pochybovat o demokracii v idnes, kdy si každý píše co chce a nikdo mu do toho nekecá. Nezapomeň na tandem Barochová Mánert, jejich články(migranti,Brexit,Trump,Le Pen,Wilders) to je čistá propaganda EU, a EU nás chce 100% odzbrojit, nekoukej jen na tento jediný článek. Stačí si dát věci do souvislosti.
Uživatelský avatar
sunny-x
Příspěvky: 154
Registrován: 18.10.2015 21:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Beskydy

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od sunny-x »

A nebo si přečíst toto, už nevím kde jsem to našel ( asi tady ??? ).

Stojí za ten čas pro přečtení komplet. Pěkně napsáno i s odkazy, ale obsah je na blití: https://www.davinciprague.cz/clanky/hat ... internetu/
Když střílí konzument Kolalokovy limonády, netřeba volat lékaře.
Uživatelský avatar
kregan
VIP
Příspěvky: 2206
Registrován: 28.11.2013 8:43

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od kregan »

Tenhle odkaz už tu někde je a musím říct, že to mezi skauty vyvolalo bouřlivou debatu. Stejný text se objevil i na několika dalších webech, včetně parlamentních listů a nedávno se o "kauze" zmínila Prima. Následovalo vyjádření sluníčkářů http://mkc.cz/cz/e-knihovna/vyjadreni-k ... -institutu atd. Osobně se mi nelíbí a znepokojuje mě, že jsou cíleně školení lidi k potlačování nepohodlných názorů a u učitelů to platí dvojnásobně.
Na obranu Skautského institutu s kterým v rámci několika projektů spolupracuju musim říct, že s tím neměl v podstatě nic společného. Vzhledem k jejich napjatému rozpočtu svoje prostory pronajímají dalším subjektům a až do teď moc nezjišťovali komu.
Čím víc víš, tím míň neseš.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od proforma »

Dneska jsem mela dobrej den. Jednomu zelenymu stranikovi jsem vykecala diru do hlavy a nakonec uznal, ze jejich program je blbej :-) Bude volit nekoho jinyho :-)
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od zedik »

jsem moc zvědavej na volby v německu..ne že bych si myslel ,že merkelová nevyhraje.spíš mě zajímá odchylka od průzkumů - to vzhledem k tomu jak se němci bojí cokoliv říct proti imigrantům aby neměli problémy v práci a nedostali nálepku.takže předpokládám,že ani většina z nich co bude volit AfD do průzkumů nepřizná,že jim to hodí ...
postak
Příspěvky: 84
Registrován: 23.03.2013 10:26
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od postak »

jen mi nejde do hlavy rakousko vyhral vítač, francie vítač, anglie premierka to prohrala že by tolik lidi hlasovalo korektně se mi nezdá
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od zedik »

v rakousku smrděli ty korespondenční hlasy a to tak že težce .. uvidíme německo..iluze si nedělam ale překvapilo by mě kdyby afd nedostala víc než v průzkumech protože si myslím že vetšina voličů nepřizná,že jí volili
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Serža »

afd dostala o dost víc, než v průzkumech ;-)
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od zedik »

čekal jsem kolem 15 % ale ještě se počítá no.každopádně skoro 100 poslanců v parlamentu kde neměli nikoho je dost úspěch.co mě nepřekvapuje,že levičáci už demonstrujou proti afd . zajímavý je,že merkelová bude skládat vládu s podporou zelených a že alternativa našich svobodných dostala cca 10%

předběžné výsledky východní německo :
1.místo merkelová 26%
2.místo AfD 21%
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... e-ndr.html
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4246
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Lyster »

Už jsem to psal v jiném vlákně. 13% AfD je myslím dobrý výsledek. To mě v hloubi duše uklidňuje v tom, že by v ČR mohla mít SPD nad 15%. Případě možnost, že se přes 5% dostanou například Svobodní nebo Realisté, se kterými by mohli stvořit koalici. No uvidíme za měsíc.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: Volby 2017 - rozumná volba rozpadlíka

Příspěvek od Trace »

Nedělejte si o AFD moc velké iluze. Němci jsou prostě němci. Krásně si dokážu představit, že lidi z AFD budou prosazovat, aby se část německé multikulturně obohacující menšiny přesunula i k nám.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Zamčeno