Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2925
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bacil »

Tak za nemůžou dramaticky měnit zaběhlé pořádky, to se nedělá, aby to bylo žřejmé hned, salámová metoda. Taky odněkud odešel, že.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Státem zabavené respirátory v Lovosicích byly Červeného kříže. Mířily do Itálie
Tisíce respirátorů, které tento týden policie zabavila v průmyslové zóně v Lovosicích na Litoměřicku, byly součástí daru Červeného kříže v čínském městě Čching Tchien čínským krajanům v Itálii.
„Dne 17. března zadrželo Ministerstvo vnitra ČR a Ústecký kraj ze skladu v Ústeckém kraji dovezené roušky a respirátory. Následným šetřením bylo zjištěno, že součástí zabavených věcí byla samostatná zásilka 101 600 roušek a respirátorů, která byla darem Červeného kříže města čínským krajanům v Itálii,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD).


To nevymyslíš... :x
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

No, ono to vypadá na nějakou "maskirovku". Nějaký počet pro Červený kříž a s tím se sveze pětinásobek na kšeft. ;)
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bivoj »

Asi tak...

Slyšeli jste někdo, že by červený kříž za poslední dva měsíce podnikl něco pro lidi v ČR?
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Abych neplevelil "zavirovaná" vlákna, tak raději tady. Ostatně kde jinde by se to víc hodilo?
Screenshot_2020-03-26-17-34-41_20200326173549397.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ostravský imuniolog Maďar který ještě nedávno neodrazoval, ba přímo "lákal" lyžovanichtivé ovčany na dovolenou do nakažené Itálie je asi pořád ještě na svobodě. A dokonce jsem ho ještě před chvíli viděl v nějaké TV.
(Nevím, jestli to nebyla nějaká repríza, tak neuvedu v jaké)...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nicotinick »

Ten se hodně vyskytuje na aktuálně.cz a DVTV.
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
tygrsdrakem
VIP
Příspěvky: 579
Registrován: 01.06.2013 18:23

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od tygrsdrakem »

Každá epidemie jednou skončí, česko-čínské přátelství přetrvá.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/rusl ... domaci_lre

Tvl, už je to tu zas! :head :head :head
„Naši experti tam provedli pár vrtů, a zjistili, že je tam ohrožena demokracie."
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

ono už je 1 dubna?
- vláda pošle policii a armádu na dovolenou a přijde advokát s návrhem vyhlásit amnestii :lol:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petr ... domaci_lre

"Advokát Petr Toman navrhl prezidentovi Miloši Zemanovi v souvislosti s pandemií nemocí COVID-19 vyhlásit amnestii. Pokud mělo kdy v historii vyhlášení amnestie nějaký smysl, pak je to právě nyní. Vyhlášení amnestie by bylo nejen projevem lidského pochopení současné tíživé situace občanů České republiky"

tak pana Petra Tomana si budu pamatovat, zřejmě dobře vymalováno v palici, nebo v kešeni a potřebuje někoho dostat ven...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Varováno.jpg
Varováno.jpg (19.2 KiB) Zobrazeno 4533 x
Raději tady než do virových vláken!
https://www.lidovky.cz/svet/von-der-ley ... ranici_ele
Obavy Bruselu o soudržnost EU. Von der Leyenová chce co nejrychleji zrušit omezení pohybu...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PaF »

Rafael píše: 26.03.2020 21:26 Ostravský imuniolog Maďar který ještě nedávno neodrazoval, ba přímo "lákal" lyžovanichtivé ovčany na dovolenou do nakažené Itálie je asi pořád ještě na svobodě. A dokonce jsem ho ještě před chvíli viděl v nějaké TV.
(Nevím, jestli to nebyla nějaká repríza, tak neuvedu v jaké)...
V neděli 29. 3. bude v poledne u Moravce na ČT24. Moravec bývá dobře připraven. Jsem zvědav, jestli se ho na ta doporučení lyžovačky v Itálii zeptá. :head
Nuwara
Příspěvky: 553
Registrován: 17.02.2012 11:07
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Nuwara »

Ještě že tu máme bdělou složku státního systému která nám pomáhá a chrání nás.

Policisté byli přivoláni k opalujícím se nudistům. Ti si museli nasadit roušky
https://tydenikpolicie.cz/policiste-byl ... it-rousky/
„Náhoda nepomůže tomu, kdo si nepomůže sám.“
Sofoklés
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Poznáte odkud a od koho to přišlo?
Výroky z 28.března 2020 :
Máme to ve svých rukou (myšlena je samozřejmě situace s koronavirusem)

Na začátku jsme hleděli do propasti, ale rychle jsme spatřili v této krizi také pozitiva a soudržnost.

Vidím mnoho povzbuzujících signálů toho, že Evropané poznávají, jak vzácné naše společenství je.

Uzavírání hranic jednotlivými členskými státy koronavirus nezastavilo, naopak uškodilo mnoha firmám a přerušilo dodavatelské řetězce v Evropě

Atd
https://www.lidovky.cz/svet/von-der-ley ... ranici_ele
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ela-618710
*
A tohle je taky hezké:
"Celá Evropská unie se potýká s koronavirem a podle eurokomisařky Jourové nelze ani dnes zapomínat na boj s dezinformacemi, které šíří Čína a Rusko. Tyto země musí dostat na srozuměnou, že se EU umí bránit, i když se musí vypořádat s užitečnými idioty na vlastním území.....
....Vedle toho je podle Jourové potřeba vytvořit jakýsi akční plán na ochranu demokracie. V rámci tohoto plánu Evropská komise uvolňuje 5,1 milionu eur na podporu nezávislých médií, která mohou dezinformace vyvracet....
*
Jelikož jsem taky "užitečný idiot", tak sleduji hlavně PL.
A až pak ostatní. A ony se ty zprávy na nejrůznějších zdrojích moc nelíší.
A tam kde se líší, ty probruselské, protinárodní, štvavé apod. tu pomoc finanční, z EU skutečně asi potřebují. A dotace. Jinak by nepřežily. Myslím, že jím věří, po zkušenostech s jejích tlácháním a propagandou EU, migraci, gendery atd. čím dám méně lidí. Že už se znemožnily dost.
Nehledě k tomu, že dnešní krizový stav někteří jejích podporovatelé zneužívají k politickým půtkám a osočování protivníků místo nějakého jejích oblíbeného - "Musíme se semknout"!!!
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... iim-618529
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bivoj »

Tvl... Nevím proč mi ty současné hesla toho lejna (sorry Leyena) v EU připomínají něco co už jsem zažil,něco jako:


Společně s pěstí dělnické třídy a s pracující inteligencí vybudujeme
světový mír, navzdory štvavým záškodníkům z Wolstrýtu!!!

.
EUSR.jpg
EUSR.jpg (9.71 KiB) Zobrazeno 4281 x
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

No, jo, my trochu starší víme...
Akorát těžko srovnávat co bylo, nebo je horší. Ale v každém případě jsme už velmi obezřetní, na rozdíl od našich předků po válce, jejich euforii která se jim pak kurwevsky vymstila...
Nebo aspoň někteří.
Ztrácí se historická paměť národa a naši mladí už na ně nemají skoro žádné vazby a historie pro ně začíná listopadem 1989

*
Ale nějak mi furt straší v hlavě ta Jourová v souvislosti s ANO šéfem..
Nevím co si o tom myslet?
*
Nejsem vůbec nějak závistivý a nepřejícný člověk, to ne!
Ale tak mě napadly ty jejích platy, doživotní výsluhy, důchody...
Kolik lidi, jakýchkoliv, musí povinně ze svých daní platit takové "parazity", místo toho aby byly ty peníze smysluplněji použity?
*
Jen úplacení, dotace a tak.
*
Rozvrácení ekonomiky, výprodej státního majetku, likvidace soběstačnosti v zemědělství, vytvoření levných montovem se už jim zdárně povedlo.
A teď už jen poslední level schází -definitivní začlenění do EU "superstátu" , kde nebudeme mít žádný hlas, nebo jen protinárodní a koupený, takže ještě horší...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Zarozak »

https://www.novinky.cz/zahranicni/koron ... paign=null

Další absurdita nebo vtip?

Naprosto jakékoliv opatření se totálně míjí s účinkem,dokud lidi budou muset chodit do práce. Dovedl bych to pochopit,kdyby byl naprostý zákaz vycházení vč. práce atd. atd. ale toto??

Dej si venku pivo v hloučku 3 lidí na nějaké přimrdlé předzahrádce a dáme ti na fleku 10tis pálky až se z toho posereš....

Padej makat do fabriky,kde jsi denně v kontaktu se stovkami potencionálně nakažených jedinců a třeba tam i chcípni.......to je podle všeho v naprostém pořádku

IDIOTI :roll:

Z počátku jsem v těch opatřeních viděl jakýsi smysl,ale poslední dobou se mi smysl jaksi úplně vytratil a vidím v tom spíš opravdu děsivý zámysl :ne
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bivoj »

Odpověz si nejprve na tuto dvojici otázek:

1. Je lemtat pivo někde venku na zahrádce věc nezbytná pro fungování společnosti?
2. Je chození do práce věc nezbytná pro fungování společnosti?

Tím, že se co nejvíce omezí věci kde dochází k osobnímu kontaktu které jsou zbytné se snižuje R0!

Je to trošku pokřivená logika, že když přece chodím do práce, kde se stýkám s X lidmi, tak se pak klidně můžu stýkat s Y a Z dalších a nic se nebude dít - není to pravda!

To, že v tom nevidíš smysl je zejména tím, že nemáš patřičné informace a znalosti. (Nic osobního!) Navíc všechno to zpřísňování restrickí je jen kvůli tomu, že lidi jsou IDIOTI a rozumnému slovu nerozumí, tak nezbývá než holt vytáhnout bič.
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
BiSon
Příspěvky: 434
Registrován: 20.12.2011 10:00
Bydliště: Olomouc

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od BiSon »

Taky jsem o tom premyslel, tohle je (doufam!) proto aby mohli potrestat par exemplarnich pripadu. Ale bojim se, ze spousta aktivnich b* toho s radosti zneuzije, proste proto ze muzou.

Ad prace - unikla vam jedna podstatna vec - jde snadno zjistit, kdo byl s kym na ktere smene. Jde velmi nesnadno az vubec zjistit, s kym jsem se potkal v hospode.
Ze by uzavreni par desitek az stovek lidi do karanteny dotycnou firmu naprosto paralyzovalo je zrejme. Ale priklad Lidlu v Roudnici ukazuje ze to asi nehrozi - vydesinfikujeme a jede se dal.

Z počátku jsem v těch opatřeních viděl jakýsi smysl,ale poslední dobou se mi smysl jaksi úplně vytratil a vidím v tom spíš opravdu děsivý zámysl
Taky zacinam ziskavat podobny pocit. Ale to patri do jineho tematu.
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od golem »

Tresty vězení v délce jedenácti a sedmi let vyměřil pařížský soud dvěma podvodníkům, kteří se před pěti lety vydávali za Jeana-Yvese Le Driana, tehdejšího francouzského ministra obrany a dnešního ministra zahraničí, aby z různých nadací, obchodníků a známých osobností vylákali peníze na smyšlené projekty.
Pachatalé si dokonce opatřili hlavičkové papíry a obálky s logem ministerstva, falešná razítka a pro videokomunikaci si zřídili „ministerskou kancelář“. Místnost zdobila státní vlajka a za stolem seděl muž se silikonovou maskou Le Driana.
Podvodníci takto dokázali vylákat desítky miliónů eur. Mělo jít o finanční podporu tajných operací ministerstva obrany, například osvobození rukojmích v Sýrii nebo boj proti terorismu.
Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... e-40316545
A je to datované už včera, tedy nikoliv na apríla...
Uživatelský avatar
Zarozak
Příspěvky: 758
Registrován: 07.05.2017 12:29
Bydliště: Za Rohem

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Zarozak »

Bivoj: Já jsem se na to zpočátku snažil dívat tak nějak rozumně i jsem to chápal a očekával jsem,že když už teda se do toho,co jsme zpočátku řádně zadrbali(vláda,nepřipravenost,vyrabované zplundrované hmotné rezervy) řádně opřem,tak tedy se vším všudy......
Ovšem když třeba dneska kouknu na zprávy a vidím tam, jak pomahači drbou nějakého šichťáka, který má visící roušku na uchu, kouří provlhlou startku kdesi za bukem a kolem něj široko daleko ani nohy, jak vlastně drbou úplně každého, kdo jim přijde pod ruku jestli je v hloučku nebo sám a ohánějí se tam nesmyslnými drakonickými pokutami, selský rozum pozbývaje, tak mám určitou představu, kam to spěje. Stačí jen ty "prvoliniový" hochy, kteří nyní vylezou mezi lid z brlohu jen, když je třeba to řádně prodat(a prodat to oni umí), pořádně vychválit a dát více pravomocí a je to všechno vyřešeno,že ano
Odpovědět