Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Stojím za Andy. Myslím si, že majitelé psů a zbraní jsou si rovni. Ještě chybí majitelům psů předepsat pro držení zkoušky a na finále povolit užívání psů na speciálním pozemku po zaplacení. Nikdo nezúčastněný nebude trusem ohrožen a všichni budou šťastný až navěky. Nebo to raději necháme tak, jak to je?
Udělám co musím
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Andy Glock »

Já myslím, že jsou pouze slušní a neslušní jedinci. Bez ohledu na jejich koníček. Vždycky budu hájit práva pejskařů, stejně tak jako práva pistolníků. Na naší střeleckou obranu jsem Pavlovi Černému posbírala přes 300.podpisů na petici. (To, že jsem se tady trefovala do pistolníků mělo ten důvod, že mi jako většinoví pistolníci budete lépe naslouchat) ;) .
Neustále se omezují (kromě cyklistů, ti se čím dál víc protěžují) práva všech. (Ani psy už nemůžu pustit kde chci, musí mít košíky, čipy,...) A to mi primárně vadí. A tudíž mi vadí nevraživost mezi těmito zájmovými skupinami.
Kéž by jsme my slušní dokázali táhnout za jeden provaz. O to mi jde. Je těžké to pochopit?
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Andy: procento slušných lidí se neustále zmenšuje a vzhledem k narůstajícímu množství majitelů psů nastávají problémy. To tvé "Ani psy už nemůžu pustit kde chci, musí mít košíky, čipy" pro ostatní klidně znamená, že pustí navolno bez náhubku pitbula na náměstí mezi lidi při matějské pouti, protože "já vám na všechny zákazy seru" ;) Tam kde není regulace a předmět chovatelského zájmu si může pořídit naprosto kdokoliv i s IQ 50 a vyfetovaným mozkem, zcela zákonitě budou nastávat problémy, kde následné pokusy o řešení problému odnesou, bohužel, všichni. Shrnuto - počet neslušných jedinců v rámci množiny majitelů psů stoupá, jak to chceš řešit?
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1169
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Tohle je trefné Andy.
Neustále se omezují (kromě cyklistů, ti se čím dál víc protěžují) práva všech.
Ze všech stran jsme neustále více a více kontrolováni, regulování, omezováni, ale cyklisti jsou bráni jako něco, co by mělo být upřednostňováno, zvýhodňováno a propagováno.
Vždycky jsem kolo měl jako dopravní prostředek ke snadnému a levnému přesunu z bodu A do bodu B. Současný trend jezdit, abych byl co nejvíc času na silnici mi vadí. Pokud někdo provozuje sport, měl by sportovat na sportovišti, na nějakém okruhu, a ne omezovat jiné kteří se potřebují dopravit někam po dopravní komunikaci.
Bohužel vlivem Green Deal fanatismu budou omezovat dopravu, zpoplatňovat jí co nejvíc, zpomalovat jí tak, že normální vozidlo předjedeš na koloběžce, zdražovat paliva, že se nakonec asi vrátíme ke koním.
To Andy: Psa i zbraně mám taky, a jsem rád, že mi to přijde normální. :hi Dost jsem toho procestoval a tyhle svobody jsou jedna z věcí, proč jsem v Čechách spokojenej i přes to, že nám vládnou takoví hrabiví parchanti.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Andy Glock »

devlop píše: 20.09.2021 22:27 Andy: procento slušných lidí se neustále zmenšuje a vzhledem k narůstajícímu množství majitelů psů nastávají problémy. To tvé "Ani psy už nemůžu pustit kde chci, musí mít košíky, čipy" pro ostatní klidně znamená, že pustí navolno bez náhubku pitbula na náměstí mezi lidi při matějské pouti, protože "já vám na všechny zákazy seru" ;) Tam kde není regulace a předmět chovatelského zájmu si může pořídit naprosto kdokoliv i s IQ 50 a vyfetovaným mozkem, zcela zákonitě budou nastávat problémy, kde následné pokusy o řešení problému odnesou, bohužel, všichni. Shrnuto - počet neslušných jedinců v rámci množiny majitelů psů stoupá, jak to chceš řešit?
Myslím že mluvím čínsky ;) .
Nechci řešit chování psovodů, ani psů. (a už vůbec mediálně vyvolaný strach z pitbulů, nebo údajné zvyšování počtu psů a problémů s nimi).
Jde mi o to, že když se omezují práva pejskařů, tleskají pistolníci, když se omezují práva pistolníků, tleskají cyklisti,... a nakonec zapláčou všichni.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Maximus »

K právům patří i povinnosti. Je to rub a líc téže mince.
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Andy Glock »

Přesně tak. A bez práce nejsou koláče ;) .
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Narad se zapojuji do debat o "hovně", a tady skutečně o hovno jde. Toto vlákno se jmenuje Absurdity,....
Andy se zmínila, že jí přijde absurdní, aby město (obec) vymáhalo poplatky za úklid psích exkrementů, a na druhou stranu je úklid psích exkrementů vyžadován po majitelích psů. To mi skutečně jako trochu absurdní přijde.
To že se tu rozjede debata kdy střelci napadají pejskaře že jsou to většinou prasata,... to už není absurdní, to je tragické. A hlavně úplně mimo mísu.
A nejvtipnější na tom je, že Andy v současné době ani žádného psa nemá, kdežto zbraní vlastní několik :D .
Wdog
Příspěvky: 512
Registrován: 15.05.2013 15:43

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Wdog »

Andy Glock snědla psa?

devlop: já si nemyslím, že procento slušných lidí se stále zmenšuje. Podle mne procento slušných a procento grázlů ve společnosti zůstávají zhruba stejné, ale: grázli jsou jednak více vidět a více slyšet, a taky se grázlům stále více a více individuálně ustupuje, protože "lidská práva". A protože se grázlům individuálně ustupuje, a grázlové jsou tak na koni a dovolují si více, tak se pro udržení jakéhosi "všeobecného pořádku" musí plošně omezit všichni.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Já jen doufám v zájmu objektivity, že až nějaký grázl co má ZP a legálně drženou zbraň spáchá nějaký zločin, a všichni začnou volat o plošném omezení, psychotestech a dalších restrikcích,... že si zachováte chladnou hlavu, a řeknete " s tím souhlasím, jinak to bohužel nejde, musí se holt omezit všichni".
Kvůli pár nezodpovědným cyklistům a řidičům, a jejich nehodám se nyní uzákonil 1,5 metrový odstup při předjíždění. Ale pokud to zachrání i jediný život co na tom že ostatní slušní trpí ;) .
A zítra se něco vymyslí třeba na rybáře. A ono to projde, protože se každý stará jen o to své hobby, a omezení co se ho netýkají ho nezajímají, nebo je dokonce schvaluje. To se pak krade svoboda snadno když většina národa vždy mlčí. A tohle poselství měla Andy na mysli také. Jen asi nebyla pochopena.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Na rybáře se už něco delší dobu šije. Jen nevím v jakém je to stadiu.
Olůvka, olovo. A možná i umělohmotné vlasce začnou vadit.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Skoro na všechny se něco šije :( . A vždy se ozve jen ta malá skupina které se to týká. Ostatní často přitakávají, a nedochází jim že ořezávají větve ze společného stromu. Nejsem tak naivní abych si myslel, že kdyby řvali všichni, že by to něco změnilo, ale takhle to mají zakazovači jednodušší. Pěkně potichu kousek po kousku, téměř bez povšimnutí omezit a zakázat vše. A bylo by fajn, kdyby se všeobecně hájila svoboda i u věcí které mě nezajímají, nebo které nemám rád. Ale to je utopie. Lidi bude dál zajímat jen to co se jich bezprostředně týká :( .
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

ono by to chtělo udělat seznam věcí, co se za 30 let zakázali. Možná bychom se divili jak je dlouhej
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Jsem se o ten seznam už několikát pokoušel.
Ale nemám na to. Inteligenčně, paměťově a hlavně žaludek. Je to silně depresivní :mrgreen:
*
Teď raději něco "veselejšího":
Ladislav Větvička na Dnech NATO v O-Mošnově 2021:
Dny NATO.jpg
Petice.jpg
Petice.jpg (106.23 KiB) Zobrazeno 1667 x
Podle jeho reportu https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=776041 nebyl o tu akci větší zájem. Možná z důvodu covidu. Nebo jiných?
A ani ta jeho recesistická akce nebyla úspěšná.

Nebo ano?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Audis »

Lidl opět cpe modely a modelky černé pleti do letáku.
na odkazu týdenní nabídky je umístěno visualiace produktu
6 osob černé pleti
5 osob bílé pleti.
https://www.lidl.cz/c/moda/a10008937
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

6nwordů ku 5 bílým? To je nehoráznost, to je pořád málo, má to být 6:1, minimálně! :lol:

Kosmetické firmy začaly minulý rok ze svých produktů odstraňovat označení „bělicí“. Důvodem byly celosvětové protesty proti rasismu

https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... 4452F096E3

Firmy na kritiku (ze strany BLM) zareagovaly okamžitě a například Unilever změnil název produktu Fair & Lovely na Glow & Lovely. Zatímco totiž anglické slovo „fair“ lze přeložit také jako „světlý“, označení „glow“ spíš odkazuje k jasnosti. Receptura krému zůstala stejná

další level bude zákaz názvu zubní pasty Signal Whitening atd. atd.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Narazil jsem na to na Roumenovi, (ftípkům, srandičkám a blbinkám se tam věnují).
A ono to je pravda:
Kdo by v takovém městě nechtěl žít....jpg
https://gruene-xhain.de/pressemitteilun ... en-bezirk/
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

FACFuf7VQAc1i9c_20210924134546442.jpg
Ve městě Bogatynia nedaleko hranic například visí v jedné z místních restaurací plakát s vyobrazeným českým Krtečkem a nápisem „Čechy neobsluhujeme“.
Majitel restaurace zároveň pracuje jako řidič v dole Turów. Krteček je ve výloze vyobrazen s lopatou v ruce a těžařským strojem na pozadí.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... w-40373050
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
cipis
Příspěvky: 4834
Registrován: 26.10.2012 13:27
Pohlaví: muž
Bydliště: blízko Brna

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od cipis »

Koukám teď na ty dva obrázky a přemýšlím ... Asi beru toho krtečka. Naprosto korektně vyjádřená nasranost.
Z toho nazi plakátu je mi na blití ...
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Boj proti CO2 už možná nese výsledky :mrgreen:
Nedostatek oxidu uhličitého se podle distributora šíří do dalších částí Evropy
Problémy s nedostatkem oxidu uhličitého, které zasáhly Británii, se šíří také do dalších částí Evropy. Uvedla to podle listu Financial Times společnost Nipon Gases, která patří mezi největší distributory tohoto plynu na světě. Nedostatek oxidu uhličitého v Británii ohrožuje různá odvětví od potravinářského po ocelářský průmysl ...
Odpovědět