Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
kawa5
Příspěvky: 223
Registrován: 24.01.2016 19:59

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od kawa5 »

je vidět jak mu čtenáři článku důvěřují :lol: a v diskuzi jakbysmet :clap
doufám v aspon trošku rozumu a pudu sebezáchovy v českých voličích,nevolit tuhle Euro zkázu :puke
stačí že ho budou volit nedozrálí školáci :roll:
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

....asi bychom se divili, kdo všechno je volí. I starší usedlý kolega v práci (60 let), do kterého bych to nikdy třeba neřekl. Ale o tom je demokracie a svoboda. Ať každý volí koho chce. Abych se předsedy Pirátů zastal, ač tedy nejsem fanoušek, je pravda, že názory člověka se vyvíjí podle zkušeností a věku. Dvanáct let je dlouhá doba a věk 29 let, je přece ještě jenom mládí. Jééé, co já se v tom věku navyváděl....Dneska už bych to nikdy! nikdy! určitě nikdy! neudělal :mrgreen: . Takže v tom mu docela věřím. Kdybych byl mladý, dokonce je možné, že bych Piráty také volil. Docela těm pohnutkám rozumím. Jenže člověk už teď vidí řadu věcí jinak a přistihuje se u toho, že je už vlastně zastáncem "konzervativních hodnot" ....ač se ve dvaceti považoval za anarchistu :hi .

Celkově už jsem názorově někde jinde, ale úplně ze všeho nejvíc, mě sere to Pirátské "Eurohujerství".
To já skutečně neodpouštím :finger .
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ne, že bych soudil lidi podle zevnějšku, ale pokud si někdo udělá na hlavě takovou černošskou hrůzu tak u mě pozbyl jakékoliv důvěry. A tláchat si může co chce...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Případ Pelikán.
Vzpomínáte jak potají a v tichosti došlo v noci ze čtvrtka na pátek 30. března 2018,k vydání Jevgenije Nikulina do USA?
Ruský hacker Nikulin dostal od ČR odškodné čtvrt milionu a omluvu. Nestačí mu to.

Ministerstvo spravedlnosti vyplatilo Rusovi Jevgeniji Nikulinovi čtvrt milionu korun kvůli jeho vydání do USA v roce 2018, úřad se mu také omluvil. Vyplynulo to ze čtvrtečního jednání Obvodního soudu pro Prahu 2, který se začal zabývat nárokem na odškodné za nezákonné rozhodnutí tehdejšího ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). Nikulin, kterého za oceánem poslali na více než sedm let do vězení, žádá po ČR dalších 1,25 milionu....
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rus ... o-40360131
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Lidi soudit podle zevnějšku ...hmm... :? . Taky to dělám. Mně nevadí vůbec nic. Ale fakt! :D . Ale když má někdo tetování na krku, anebo nosí červené boty. (hovořím o mužích) A nebo nedejbože obojí najednou :tmi . Nevím proč, ale ve mne toto vzbuzuje maximální nedůvěru k dané osobě. Takovému týpkovi se mi nechce prozradit, ani kolik je hodin....
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Rusko dalo na seznam nepřátel jen USA a Česko
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jhr

tvl a lidi tomu tleskaj, cítí se, že jsme teď největší spojenci USA, že nás "US bro" podrží a jede s námi na stejné vlně...S US na věčné časy a nikdy jinak. Tahle omezenost a nechopnost pochopit souvislosti mě vždy dokáže rozesmát, ale v tomto případě spíše přimět k :puke
A ostatní státy z nás mají neskutečnou prdel a jedou s Ruskem business zcela normálně dál. Myslím, že vtipy kolem héroického výkonu našich politiků kolem tématu vrbětic budou ještě pěkných pár let rozesmávat evropskou politickou smetánku na žracích a vožíracích banketech ve společnosti ruských diplomatů, které nevyhostili :lol:
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 287
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

A jaké konkrétní souvislosti lidé nechápou??? Třeba chápou tu souvislost, že být na seznamu nepřátel režimu ne nepodbnému dalším režimům, které měly potřebu vytvářet obdobné seznamy, není až taková ostuda... Minimálně jue to přijatelnější, než být na seznamu podporovatelů či poklonkovačů...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4240
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

devlop píše: 14.05.2021 21:05 Rusko dalo na seznam nepřátel jen USA a Česko
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_jhr

tvl a lidi tomu tleskaj, cítí se, že jsme teď největší spojenci USA, že nás "US bro" podrží a jede s námi na stejné vlně...S US na věčné časy a nikdy jinak. Tahle omezenost a nechopnost pochopit souvislosti mě vždy dokáže rozesmát, ale v tomto případě spíše přimět k :puke
A ostatní státy z nás mají neskutečnou prdel a jedou s Ruskem business zcela normálně dál. Myslím, že vtipy kolem héroického výkonu našich politiků kolem tématu vrbětic budou ještě pěkných pár let rozesmávat evropskou politickou smetánku na žracích a vožíracích banketech ve společnosti ruských diplomatů, které nevyhostili :lol:
Asi tak, vždycky jsem si "přál" být v seznamu na prvních místech, kam začnou padat atomovky, až USA a NATO vyprovokují s RF válku... :head
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 287
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Ale tam jsme již od chvíle, kdy jsme se stali součástí NATO... V tomto směru se pro nás nic nemění...
zedik
Příspěvky: 987
Registrován: 29.03.2016 20:41
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od zedik »

Nejhlasitějším kritikem izraelských náletů na Gazu je tak zatím turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. „Jsme šokováni krutostí, s jakou teroristický stát Izrael likviduje Palestince,“ řekl včera Erdogan. Podle něj „jednoho dne dojde na každého, kdo toleruje toto izraelské krveprolévání“. O situaci v Izraeli a Gaze by měla v neděli jednat Rada bezpečnosti OSN.
Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/izrael-drti ... anici_lros

Já zmatený chudák myslel,že teroristé jsou Hamás a oni začali odpalovat rakety na Izrael,navíc oni útočí na jakékoliv civilní cíle naprosto cíleně a bez varovaní narozdíl od Izraelců.Prostě turecké vidění světa
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Pripičkin »

Turecke pomery se stali prislovecnymi i proto, ze tam se nizsi organy neciti byt vazane rozhodnutimi vyssich :) Ted je videt jaky kurz nabral ten turecky Hitler. Uvahy o vstupu toho statu do EU, pripoustene nekterymi europolitiky, jsou cisty vysmech.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Jsem rád,že jsme na seznamu nepřátel Ruska,protože Rusko je odjakživa i můj nepřítel.A kašlu na souvislosti,i na ekonomické dopady,...atd.Nebudu mu lézt do zadku kvůli levnější ropě,nebo ruský zmrzlině,...A to že nemám rád Rusáky automaticky neznamená,že mám rád Amíky,nebo že bych jim snad v něčem věřil.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Jednoroční dobrovolník, jel se svou marškumpanií bojovat na Východ, jak se jen jmenoval.... 🤗
Udělám co musím
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Rusko je odjakživa můj přítel, ...to ale neznamená, že Tazi nemůže být můj kamarád :D .
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Maximus »

Ano, byli cesky mluvící lidé, kteří milovali Třetí říši a jsou i tací, kteří budou prisahat vernost i té "čtvrté" alias EU :head
"Bez zájmu [občanů] o stát republika se stává de facto státem aristokratickým, byrokratickým, státem menšiny - forma sama nerozhoduje o podstatě státu.“ T.G.M.
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 287
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Nějaké srovnávací znaky mezi EU a nacistickým Německem by byly???
Pripičkin
Příspěvky: 98
Registrován: 10.05.2021 18:47
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Pripičkin »

Treba zbranova smernice EU a vyrok Himmlera: "Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou."
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Sarkafarka.Loupeznik píše: 15.05.2021 16:53 Nějaké srovnávací znaky mezi EU a nacistickým Německem by byly???
Jistě že jsou a je jich spousta. Ale pokud je sám nevidíš, nemá smysl ti je předkládat.
Uživatelský avatar
Audis
Příspěvky: 436
Registrován: 07.03.2021 14:03
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Audis »

Cetralizace moci
policejní stát, státní a policejní represe
znevyhodnovani skupin obyvatel
Zvyhodnovani skupin obyvatel
o pravidlech se nediskutuje, fuhrer pardon stát má vždycky pravdu
omezení zbraní
Dotace
Plánování nesplnitelnych cílů
plánování idiotskych cílů
kritika zahranicni politiky okolních států
Zavírání lidí do vězení pardon dehonestovani kritických názorů k státu a občas zavírání do vězení za prezentované názory
Vláda má obtížně realizovatelný motiv: přesvědčit neočkované, že jim vakcína covid pomůže. A současně přesvědčit očkované, že dvě dávky jsou na nic a potřebují další dávku. :idea:
Sarkafarka.Loupeznik
Příspěvky: 287
Registrován: 06.01.2015 19:17

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Sarkafarka.Loupeznik »

Pripičkin píše: 15.05.2021 17:13 Treba zbranova smernice EU a vyrok Himmlera: "Němci, kteří chtějí používat zbraně, by měli vstoupit do SA nebo SS - obyčejní občané zbraně nepotřebují, protože v jejich rukou státu k ničemu nejsou."
Zbraňová směrnice je platná a přesto si dnes může kdekdo v ČR koupit i JHP střelivo a tlumič... Což ještě před rokem nešlo... Stejně tak nikomu žádné zbraně nezabavují... Možná by stálo za to si tu směrnici pořádně přečíst...
Odpovědět