Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Takhle samozřejmě souhlas. Osobně patřím k lidem, kteří nemají problém zvýšit hlas na veřejnosti.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Ivano, Eliško: já zase nesouhlasím s vámi, je to skutečně věc výchovy a rodiny. To co řešíte vy, je jen důsledek té ne/výchovy daného muže matkou i otcem. Když chlap ve svých 20+ letech řekne na ulici cizí ženské "dobré kozy píčo" tak to není problém jeho kámoše jdoucího vedle něj. A pokud jej kámoš napomene, tak se stane podle vás asi tak co? No pošle ho do prdele a kámoši možná za pár dní ani nebudou.
A napomínat cizího člověka? To je to stejné, jako "výchova" na našich silnicích, pokud někdo prasí a nedodržuje prvidla. Mimochodem, už jste četli o tom klukovi co napoměl tři chlápky jen slovy "To si troufáte, tři na jednoho" v Brně? ;) Jaký výchovný efekt to asi mělo?
Je a vždy to bude o výchově, to jaké zázemí dá matka a fotr svým dětem, to jak matka přistupuje ke svému manželovi a to jak manžel přistupuje ke své ženě, dává ty základní archetypy děcku, které pak na tom staví přístup k celému světu v dospělosti (opomíjím mentální deviace, kde i správná výchova padá na držku)
Nějaké posrané školení a kurzy slušného chování pro hovada a dementy, na které nakonec přijdou jen ustrašení paničtí šmudlíni, obrázkové letáky čmoudům, jak se chovat k ženám v Evropě (viz FR), jsou jen prostě bojem s větrnými mlýny. Snaží se řešit jen následek, ne příčinu problému.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Ivana »

Nuž tak se chovej podle toho hesla nevidím, neslyším, mlčím. Je to tvá volba a já mám jinou. Konstatuji, že se neshodneme a pokládám diskusi za vyčerpanou.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Ivano - nikde netrvdím, že nevidím, neslyším, mlčím. Ale rozhodně se nebudu snažit vychovávat cikána, který fackuje a kope svoji ženu cikánku na ulici, nebo feťáka fackující svoji dredatou mámu feťačku, protože toto z 99% končí žalobou na "zachránce" jak ze strany cikána tak cikánky. Některé lidi prostě v dospělosti nevychováš, i když se budeš sebevíce snažit. A nasadit svůj život, zdraví a zázemí své vlastní rodiny jen proto, abych někoho v dospělosti "vychoval"? Sundejme si růžové brýle, tohle vůbec není "rozpadlické" a "low profile" uvažování. Bod, kde lze vyřešit aby následující generace byla lepší, než je ta naše, je jen a pouze ve výchově rodičů, matky a otce, v ničem jiném. Nikoli v pouličním vychovávání vlastními silami, to je prostě fail ;)
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Kotatko »

Ceho jsem se to dozil... Ja souhlasim s Devlopem :) Ano, zamichani se do soukromne bitky je extremni riziko. Tocit to z dalky, zavolat poldy - a to je vse co bych udelal. Uz i to zavani pruserem - minimalne muzes byt tahan jako svedek, musis vypovidat tak jak se nekomu (treba hlave cikanskeho klanu) nebude libit, apod. A stat te pak bude schopen - a ochoten ! - branit ? Bude ? Tam sme dosli s nastavenim nasich zakonu ktere natolik chrani prava lumpu, ze si kazdy rozmysli cokoliv hasit co ho nepali...
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Kotatko: musim chtě nechtě souhlasit, mimochodem, v dnešním ne/právním státě má obžalovaný právo nahlédnout do spisu a zjistit tak adresu a iniciály toho, kdo se jej snažil na ulici "vychovat". Fakt tohle chce mít někdo z rozpadlíků zapotřebí, aby 20+ člená cikánská rodina věděla kde bydlíš? Moje aktuální nastavení: pokud nejde o život nebo znásilnění, po tom je mi hovno, nazdar. Výchovu hovad, volající na ulici "dobré kozy píčo" nechám na jiných hrdinech. Jak se říká, hrdinů jsou plné hřbitovy a šanony u exekutorů. Já nyní chráním jen a pouze svoji rodinu, nikoho jiného.
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Elishka »

Kdo tu mluvil o míchání mezi fackující se cikány? Mluvíme o nemístných projevech sexuálního zájmu k ženám. Když kamarád plácne servírku po zadku, neřeknete nic? Když nahlas okomentuje zadek či prsa kolemjdoucí ženy? Nebo tam taky hrozí bitka, žaloba a ohrožení rozpadlického statusu? O tohle mi jde. Tohle dělat, to není chlapské chování, to je hovadské chování. A kamarádovi to řeknu, stejně jako ho upozorním na to, že mu vypadl kelímek od kafe z ruky.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Elishka: dotaz na tělo: ty by jsi se kamarádila s chlapem, který v restauraci plácne neznámou servírku přes zadek nebo zavolá přes celou ulici poznámku na prsa cizí ženy? ;) Nebo se tady jen bavíme o hypotetické situaci "co by kdyby", v tom je totiž hodně velký rozdíl a mnoho žen v tom nedělá rozdíl.
Já osobně bych s takovým člověkem nechtěl trávit čas, už ze studu z toho jak se chová. Ale rozhodně bych se jej nesnažil převychovat, svůj čas a energii věnuji své rodině, ne k tomu, napravit to, co nezvládli rodiče dané cizí osoby ;)

EDIT: ještě si neodpustím poznámu: žena: "proč jsi něco proboha neudělal"? X "Proč jsi se do toho proboha motal, když víš, že máme hypo a leasing, kdo to teď bude platit ty hrdino"?
Tam jse nás dostaly, dámy ;)
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Elishka »

Bavíme se o kultivaci prostředí okolo sebe. Samozřejmě je třeba vždy vyhodnotit, jak a jestli něco podobného řešit. V dobách, kdy už jsem vyrostla z pozorování poklopců cestujících v tramvajích ale stále jako neopeřené pískle, se mi stalo, že v narvané tramvaji mi za mnou stojící chlap sáhl na zadek. Nemohla jsem se ani otočit, natož abych mu mohla dát facku (kdo zná pražskou 22 ve špičce mezi pavlákem a karlákem si to umí představit). Jediné, co jsem mohla, bylo nahlas sdělit, ať se dotyčný chytí vlastní tyče. Na příští zastávce pánovi pomohli vystoupit 3 kolemstojící pánové. Tak se chovají chlapi. Jo, mohl vytáhnout bouchačku a postřílet půl tramvaje, měla jsem proto mlčet a strpět jeho ruku tam, kam mi v té době ještě žádný chlap nesáhl?
Nejsem si uplně jistá, jak se chlapi dokáží vžít do žen, kterým se tohle děje, prakticky od dětství. Britové jsou šílení, a souhlasím, i ten Houdek je šílený sluníčkář, ale já jako žena opravdu po tmě nerada chodím před cizím mužem, radši si zavážu tkaničku a počkám, až mě předejde. S pepřákem v ruce jsem se v noci po Praze pohybovala běžně. Ale ne, prosím, nezakazujme mužům vycházet po setmění, kdo by mě pak doprovázel domů? :)
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Kotatko »

Ne, nemusel postrilet pul tramvaje, stacilo aby pri vyhazovani simuloval pad, pak neurologicke potize ktere se velmi tezko objektivne prokazuji, a podal trestni oznameni. I kdyby se nakonec z toho ti tri vyvlekli, cekali by je mesice (minimalne) popotahovani. Do extremu tento pristup zasel v USA, kde zmrdsti advokati zacali zalovat ty, kteri "neodborne" poskytli prvni pomoc pri nahlych prihodach. Vysledek byl, ze kdyz skolaboval nekdo na ulici, lidi se od nej paprskovite rozebehli. Musel to zakonem resit nakonec az samotny president Clinton.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Eliško: souhlasím s tebou a chápu, mám ženu a dvě dcery, takže bych se odvážil řící, že jsem nejvíce "online" v této problematice. Jenže na druhou stranu, a upřímně si přiznejme, kdo pozval hordy čmoudů s absolutně evropsky nekompatiblním chápáním úlohy ženy do Německa, kdo organizoval přesuny migrantů do Evropy loděmi a ještě za to dostala ocenění, kdo navrhl zákaz vycházení mužů po 18h, kdo navrhl kvóty na zastoupení žen ve vedoucích pozicích ve firmách a politice v EU, atd.... Že by ženy? ;) Řešíte jen "místní" (ČR) nešvary, zahvizdání na pěknou holku a přitom opomíjíte, co se děje v té lepší a rychlejší Evropě, která má býti vzorem. Tam je to úpadek zcela katastrofální a uděláte s tím co? Že doporučíte účast mladech českých hejsků na školení, jak se chovat k ženě? :head
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bacil »

Eliško, bohužel je to tak, že ve výchově dětí za chyby opravdu mohou většinou matky, ne otcové. Dokonce existuje v psychiatrii termín drogová matka, tj. matka, díky jejíž osobnosti začnou děti brát drogy, ne otec, matka. Matka je tím vzorem, alfou a omegou dítěte, co řekne, je svaté, otec jen plní úlohu jakéhosi štítu, ve kterém ta rodina žije. Může říkat co chce, když matka tvrdí opak (v tomto antagonistickém přístupu matky to pak platí i o tchýni/tchánovi), má pravdu matka - a to až asi tak do konce puberty. Pak teprve převažuje vliv toho, co říká otec, pokud říká něco jiného, než matka a není to ožrala.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Přesně vím, kdy začne jaro. To když si na ulicích začnu všímat holek v minisukních a upnutejch tričkách. Za hezkou holkou se ohlídnu a nevidím na tom nic špatnýho. Komentovat, že má parádní kozy, to by mi přišlo trapný, kdyby mě slyšela. Kamarádku klidně okomentuju a ještě se žádná nepohoršila. Vždycky se najdou burani, ale když budu po městě chodit v maskáčích, budu přitahovat pozornost. Stejně tak když se holka sexy oblékne, bude přitahovat pozornost. S tím je potřeba počítat. Porovnejme to se strategií "gray man", je to úplně to samé.
PS: legíny nelžou :hi

Edit: bacile ne, dcery si vybírají partnery, kteří se podobají jejich otcům.
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Elishka »

@devlop jsi si jistý, že merkelová je fakt ženská? nebude to některé z dalších 57 pohlaví? :D
Hele já do Evropy čmoudy nevzala, doma je neubytovala ani nevolila strany, které tak činily. Tohle neovlivním, nezměním. Nevím, co dělal Houdek, co tuhle debatu začal, ale v citovaném článku mluví o ČR a ty situace, co popisuje, ty se dějí. Mně, tvým dcerám, jestli jim je víc jak 12, holkám kozatým i placatým, holkám v sukni i kalhotech, ve dne i v noci... Není to v pořádku, nejde říct, že u nás chlapi jen pískají, tak je to ok, protože čmoud by je znásilnil. A znovu, o školení českých mužů, nějakých kurzech, jsem v tom článku nenalezla ani slovo, vidím špatně?
@bacil pojem drogová matka slyším poprvé a ani google ho nezná. Nejsem psychiatr, takže do debaty o odborných termitech se pouštět nechci... Ale z vlastní zkušenosti s uživateli drog bych si tipla, že kde je drogová matka, otec absentuje často uplně... Ty matky - taky je někdo vychoval. A otec si tu matku vybral za matku svých dětí, v kostele mu ji nepřiklepli... Teď už ovšem zabředáváme do velmi teroetické debaty. Mě nazdvihlo tvrzení, že když se muž chová jako hovado, může za to matka, že ho to nenaučila. Kdyby Germanik napsal, že za to může výchova, rodina, prostředí, pak ok. Ale on napsal, že za to mohou ženy, matky.
@bill ohlédnout se za hezkou holkou je v pořádku. stejně jako za hezkým autem nebo roztomilým psem. A když dáš takové holce přednost ve dveřích, ještě jí můžeš zkouknout i zezadu :) Komentovat přednosti cizím ženám je nevhodné, u kamarádek záleží na komunikačních zvyklostech. Ale divil by ses, kolika mužům se takové poznámky nevhodné nezdají.
Uživatelský avatar
bacil
Příspěvky: 2911
Registrován: 29.10.2013 15:56

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bacil »

No ještě aby si holky vybíraly kluka co se podobá jejich matce! Samozřejmě, hledají ten štít, který znají.
Levná dezinfekce: viewtopic.php?p=217870#p217870
Ozon 2,5ppm/30min: https://rozpad.cz/viewtopic.php?p=216273#p216273
UVC 60J/m2, peroxid 1 minuta 0,5-6% roušky, 0,5% na všechno
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Elishka píše: 24.03.2021 23:40...divil by ses, kolika mužům se takové poznámky nevhodné nezdají.
A určitě je rozdíl, jestli tu poznámku pronese nějakej dělňas na stavbě, kolem který jdeš, nebo kluk v baru kam ses přišla bavit a kterej ti přijde atraktivní.
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Elishka »

Hele ani ne, nebo ne u mě. Jednu z nejmilejších lichotek mi řekl popelář. Nejde o to kdo, jde spíš o to co a jak řekne. A když to přeženu dál, dotěrný dělník ze stavby zapíská a já odejdu, je pryč. Dotěrný kluk z baru si na mě počká u záchodů nebo u vchodu... Tam je čeho se bát.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Jo a pak přijdeš do klubu s úmyslem někoho zbalit a domů přijdeš sama, protože všichni byly na školení Houdka a bojí se ženu oslovit
Proč píšeš dotěrný, když tě někdo osloví protože se mu líbíš, tak je dotěrný? A proč by na tebe měl čekat u záchodků? A když jo, tak to třeba jenom nechce vzdát, protože se mu fakt líbíš, kolik manželství takhle vzniklo? Muži dobývají a ženy jsou dobývány. O čem je Shakespearovo Zkrocení zlé ženy? O tom, že to nevzdal po prvním odmítnutí. Tak to vždycky bylo. Měli bychom Shakespeara zavrhnout? Akorát ta dnešní doba plodí spoustu frustrovanejch singl laidies a chlapů, kteří se bojí být chlapy.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

Kdy se vy chlapi naucite, ze "ne" znamena NE? Cekat na nekoho u zachodku, pokud ho dotycna uz jednou odmitla, proste uz je zu viel.
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

proforma
ve vás babách aby se čert vyznal. Přítelkyně při tom taky křičí NE,NE a když přestanu tak se diví co se děje:-)

Ale to je i v normálním provozu

Já- budeš mít svátek, chceš kytku?
Ona-ne , škoda peněz
Já-OK
Ona den po svátku- ani tu blbou kytku jsem nedostala :-(
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Odpovědět