Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Když si vzpomenu na mládí, když jsem chtěl někde sbalit nějakou holku, ta mě odmítla, tak jsem šel "o dům dál" . A pak mi hrozně vyčetla, že jsem se třošku nesnažil. Dneska to maj mladý jednodužší, maj na to aplikace. :angel
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Můj nejmladší syn je pevně rozhodnut, právě kvůli tomuhle způsobu chápání světa našich městských squaw, si přivést do rodiny ženu z Japonska nebo Koreje. Docela mu rozumím. Uhradím mu námluvy i cestu.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

Hele, kdyz mam zajem, tak to reknu, kdyz nemam, tak to reknu taky. Co je na tom tak slozityho? To je prece vase muzske primocare uvazovani, ne? :-) Tak proc si to tak komplikujete?
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Elishka
Příspěvky: 75
Registrován: 17.12.2015 12:03
Pohlaví: žena
Bydliště: střední Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Elishka »

já nevím chlapi... asi chyba výběru? já když řeknu ne, myslím ne. Když chci kytku, řeknu, že chci kytku. Když nechci kytku a dokonce to řeknu nahlas, tak se pak nedivím (a když se divím, poučím se a příště řeknu, že chci kytku). Uznávám, že k tomuto světonázoru bylo třeba trochu dozrát do krásy :)

Takže jen aby bylo jasno... Já chci kytku :D Když to bude modře kvetoucí trvalka do zahrady, je ruka v rukávu :D Apka netřeba
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Re Proforma. Tak to je přesně, dokonale, to co nechceme. Jako fakt a čestně. 😭
Udělám co musím
Uživatelský avatar
Teal'c
Příspěvky: 106
Registrován: 21.10.2020 18:25

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Teal'c »

No, moje babička kdysi dědovi řekla, že si ho nevezme, ani kdyby byl poslední chlap na světě. Ale nevzdal to ;) . A mám kolem sebe několik případů, kdy kluk holku nějako dobu "uháněl," než se dali dohromady. takže mi to asi přijde docela normální, ačkoliv já to teda měl se ženou jednodušší. Já bych to asi po druhé nezkoušel. A ani takové smíšené signály, jakože řekne, že kytku nechce, a pak se urazí mi nedává. Očividně nejsou všechny ženský (ani chlapi) stejní. Jen je to prostě trochu riziko a o nějaké empatii, jestli už to ten chlap nepřehání a jestli nedostane facku, pepřákem, nebo rovnou trestní oznámení.
Tomáš
Příspěvky: 466
Registrován: 29.08.2012 7:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tomáš »

Původně jsem se nechtěl vyjadřovat, protože jsem toho chtěl napsat prostě moc, pak jsem to xkrát smazal a nakonec přidám jen trošku...

Hodněkrát jsem zažil, že mi kamarádky/spolužačky (nebyly to žádné dávačky ani krávy) říkaly, že nechtějí nějakého uťápléh ňoumu, že chlap musí trošku bojovat o tu holku. Což obvykle znamenalo nenechat se odbýt po prvním ne, snažit se být originální a tak.
Samozřejmě záleží na důraznosti toho "ne" o tom nepochybuji a tady nastupuje každého emoční kvocient jak to vyhdonotí.
Zmého poměrně širokého okolí musím říct dva poznatky, většina to NE pozná.

Pokaždé když si nějaká ta kamarádky/spolužačka brala výstřih, tak tím něco sledovala - šlo se lovit na jendu noc, šlo se na zkoušku a potřebovala se lepší známka, šlo se na pohovor. Atd. Podle mě, je jen mizivé procento žen, které si obléká výstřih jen a jen kvůli sobě.
Zároveń jsem i sám jednou slyšel od kolegyně v práci,když jsme se bavili zpětně, tak že se z mé strany stačilo jen zeptat... :head :D

Za mě to bylo vždycky tak, že žena určovala s kým bude, zájemců bylo vždycky dost...

Znám spoustu silných žen, které se dokáží s oplzlým pánem poměrně dobře vypořádat, občas stačí jen prohodit zpět něco na jeho pivní pupek apod. Tím to neobhajuji a samozřejmě ve skupince kamárádů jsme mezi sebou říkali milionkrát "to jsou hezký kozičky", "ježiš to je prdelka apod", ale kdyby nás dotyčná slyšela, to bychom se hanbou propadli. Jsou to prostě jen "chlapské keci" když se jedná o slušně vychovaného jedince.

Schválně píšu jedince, protože opět co vím od svých kamarádek, myslí úplně stejně, chlapsé prdelky se hodnotí neustále. Jen se o tom nemluví tak nahlas.
Tam uvnitř jsme všichni stále zvířata s pudama.

Samozřejmě násili nelze akceptovat, jak na ženách, tak na mužích. A nikdo by se neměl bát chodit v noci venku.
Ale tady podle mě jsme jasně prohrávajicí díky všem nepřizpůsobivým, které si tu tak hezky vyživujeme. Leč né vždy to je jen o nich.
A z toho chci říct, že nějaké kurzy, co jen podkopou už tak narušené moderní mužské sebevědomí a vytvoří distanci mezi mužem a ženou nemohou ničemu přispět. Protože ti nejhorší, kteří nám můžou dělají takovoutu špatnou vizitku, nic takového nepředělá.

P.S. Trochu na odhlehčení: Rozdíl mezi olpzlým chlapem a neoplzným je jen ten, že jeden to řekne na hlas a druhý ne :rofl

edit: abych reagoval na nové příspěvky mezitím: Když jsem začal před 14ti lety se svou ženou , tak mi řekla opakovaně a jasně že se se mnou vysí nejdřív za 2 měsíce. Tak jsem řekl ok, není problém. Po 14ti dnech přišla, že koupila kondom a že to chce... :chuckle
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Ivana »

Já jsem kdysi četla, že je to jako hra s neviditelnými míčky. A podle mě to odpovídá. A má to tak být.

Můj nejlepší flirt byl kdysi s jedním klukem, který nebyl Čech, bavili jsme se anglicky. A on jako že líbíš se mi, já mám chuť tě tu svalit do příkopu a tak. A já že ne. A on mě přesvědčuje. Říká že je to jednoduchý a jak si spolu užijeme. A já na to není to jednoduchý, je to velmi složitý. A on ne, je to jednoduchý. A já na to, že jednoduchý je nuda a to nejlepší na tom je ta hra. A v tom okamžiku se úplně celej proměnil a přešel o několik levelů výš.

Což ovšem neřeší problém chceš kytku. To je věc buďto povahy, anebo znamení toho, že je jedna opravdu příšerně naštvaná. Jediná univerzální rada je prostě se tak blbě neptej (už za tu otázku ti budou většinou připsány mínusové body) a tu kytku přines.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

https://m.facebook.com/christine.charle ... dp=1&mdf=1

Nejaka anglicka univerzita chce postavit sochu Grete. Uz je skoro hotova, fotky v odkazu. No, alespon je na nich poznat, kdo to je, ne jako socha Spinarove v Ostrave...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od MrPorter »

https://www.businessinsider.in/india/ne ... 699456.cms
To jsou věci, celá posádka šprcnuté lodi v Suezu jsou Indové. Nevím jak zbytek zdejšího osazenstva, ale já jsem zatím měl s Indiánama v práci jen ty nejhorší zkušenosti, takže tohle celkem odpovídá. Jediný s čím jsem spokojenej jsou jejich pálivý jídla :lol:
PeFi
Příspěvky: 2713
Registrován: 15.03.2014 13:01
Pohlaví: i černoch by záviděl

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PeFi »

Mám pocit, že loď pro průjezd průplavem vždy nafasuje místního lodivoda, který průjezd řídí, takže posádka je nejspíš z obliga.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Narazil jsem na zajímavou kauzu, z článků není jasné o co jde ale vypadá to dost divně:
ČAK k trestnímu stíhání advokátů za poskytování právních služeb
V poslední době obdržela Česká advokátní komora usnesení policejních orgánů, jimiž byla zahájena trestní stíhání advokátů pro skutky spočívající v poskytování právních služeb.
Za trestný čin je označováno jednání advokátů, kteří poučili osobu předvolanou k podání vysvětlení, že není povinna vypovídat.
:shock:
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Policejní orgán špatně, ale privilegované postavení advokátů taky špatně. Čas na změny.
Udělám co musím
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Letní školní kempy za 350mil Kč

Výzva s názvem Letní kempy 2021 startuje po Velikonocích 6. dubna. Žádost o dotaci musí zájemci poslat do konce měsíce. Kromě vzdělávacích aktivit mohou zájemci žádat o peníze i na podporu duševního zdraví u dětí.

vidím tady velký špatný...respektive zase černou díru na prachy. Tady čekáte hordy dětí, které letní dovolenou s rodiči vymění za učivo a písemky, aby dohnaly to, na co při distančce kašlaly? :chuckle

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... omaci_brzy
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

PeFi píše: 29.03.2021 17:58 Mám pocit, že loď pro průjezd průplavem vždy nafasuje místního lodivoda, který průjezd řídí, takže posádka je nejspíš z obliga.
jj, pravdu díš. Viděl jsem nějakej dokument o tom, a ti lodivodi mají ego jak Bartoš. A jsou pěkně drahý.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

TomSmith píše: 30.03.2021 23:19
Za trestný čin je označováno jednání advokátů, kteří poučili osobu předvolanou k podání vysvětlení, že není povinna vypovídat.
:shock:
A já hlupák si do dneška myslel, že to je podstatou práce advokáta.

Spíše by měli být obvinění ti policajti.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

Pletete se. Advokát má pracovat v zájmu klienta.
Pokud v případě bílého koně radí nevypovídat, tak nejedná v zájmu klienta, ale někoho jiného.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Tak asi. Mlčenlivost platí jen ve vztahu ke klientovi. Naši právníci si ji vykládají absolutně.
Udělám co musím
JirkaK
Příspěvky: 411
Registrován: 23.12.2013 20:14
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od JirkaK »

Tak snad tohle nepřijde i k nám. Celý západní svět jde do kopru.

https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/s ... cle-detail
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Asi by se soudružky dost divily, kdyby chlapec povstal a prohlásil něco ve stylů:
" Byl jsem požádán, abych se jménem čů..ka omluvil všem kun..m za něco, co několik jiných čů..ků způsobilo úplně jiným ku..ám, než jste vy! Takže sorry jako." :lol:
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Odpovědět