Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Pro Slovenku, která pomočila korán, si přišlo komando. Vyhrožovala Čaputové
https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... e-40338688
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

:lol: :lol: :lol: Tak ta mě pobavila.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5348
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Už to to těch úchylů podepsalo údajně 500.
Zrušte kolonku pohlaví, žádá petice studentů Karlovy univerzity
Zrušit kolonku pohlaví u studentů, umožnit studentům si vybírat jména dle svého uvážení a informovat vyučující, jakými zájmeny a jakým gramatickým rodem je mají oslovovat. To jsou tři hlavní body petice sepsané studenty Univerzity Karlovy.....
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zr ... .seznam.cz
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od drigon »

To chce kýbl vody na hlavu. Plechovej.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Ivana »

španělská 2.jpg
španělská 2.jpg (39.66 KiB) Zobrazeno 3050 x
Španělská chřipka: Nos masku nebo jdi do vězení
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

To je moc nákladné.
Taková rákoska za pár korun podle mě udělá lepší službu. V indii to již vědí :D

https://www.youtube.com/watch?v=SCatPYf ... e=emb_logo
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Maďarská politička demonstrativně roztrhala úchylnou knihu pohádek - bohužel s opačným efektem, než očekávala - kniha se po vystoupení političky ve většině knihkupectví vyprodala.
Knihu v nákladu 1 500 kusů vydalo lesbické sdružení Labrisz. Kniha obsahuje 17 klasických dětských pohádek, některé postavičky mají menšinové charakteristiky: Pollyanna je Romka, Popelka lesba, drakobijec trans a podobně.......Druhé vydání Meseország mindenkié vyjde příští týden v nákladu 15 tisíc.
https://www.konzervativninoviny.cz/mada ... mensinami/
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Ivana
Příspěvky: 2768
Registrován: 24.04.2012 12:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Ivana »

Nejlepší marketing.....
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Debatu rozvířila politička krajně pravicového hnutí Naše vlast (Mi Hazánk) Dóra Dúró

Krajně pravicová... to je na tom asi nejdůležitější to zmínit v článku :head

Ale paní je odvážná, držím jí palce...

Ať si tyhle menšiny pro mě za mě dělají co chtějí, ale ať neotravují ostatní a už vůbec, ať to necpou do hlavy dětem.
Uživatelský avatar
Venet
Příspěvky: 1122
Registrován: 12.01.2011 22:48

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Venet »

Drigon, a to sa má ten kýbel na tú hlavu pustiť celý? alebo len vyliať... :D
Cogito, ergo armatum sum.
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

z večerního projevu plukovníka Pomana Rymuly.

...A proto jsem dnešní 14.hodinou převzal s dalšími plukovníky řízení státu. Premiér měl být dnes v poledne internován pro porušení povinností v boji s pandemií, bohužel jsme jej dosud nenalezli, je ale z některých indicií předpoklad, že již není na živu. Prezidenta jsme dali do detence z obav o jeho zdravotní stav, není pro něj bezpečné vykonávat funkci a slíbil, že se nebude se na veřejnosti objevovat ani vyjadřovat. Bohužel jeho dalšího zástupce podle Ústavy, kromě premiéra, tedy předsedu Poslanecké sněmovny, jsme museli ve vážném stavu odvézt do vojenské nemocnice v Těchoníně a není schopen vykonávat funkci. Předseda Senátu je bohužel nakažen vážnou variantou covid-19, kterou patrně přivezl z Tchajwanu a je internován, pardon léčen tamtéž.. Výroky, že nejsou nakaženi nejsou pravdivé.
Šíří je další ústavní činitelé, kteří jsou dle našich informací z většiny nakaženi a musí být urychleně převezeni do detence.

V nejbližší době bude zahájen vývoj vakcíny společností Biovomed a vakcína bude využita pro obyvatelstvo. A dcera, pardon, jednatelka společnost, mi potvrdila, že účinnost je vyšší než 20 procent a občanům bude aplikována za zvýhodněnou cenu.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

Dneska mi volali z nemocnice, kam jsem si ve stredu mela jit pro vysledky histologie. Dane oddeleni dneska zavreli. Pry si mam zavolat koncem listopadu, jaka bude situace.

Ale absurdni je na tom jina vec: zeptala jsem se, zda mi tedy ty vysledky mohou rict do telefonu nebo poslat mailem. Pry nemuzou. GDPR. Pritom volali oni mne, podle cisla a mailu, ktery jsem jim tam nechavala. Smernice jedna blba!

Tak jsem jim aspon poprala hodne stesti...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

tohle přesně je blbost co si úřady a doktoři a další myslí o GDPR. Pokud jim dáš číslo, je to ok, ideálně když se domluví kód a tím si to ověří.
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

No jo, ale prud je, kdyz jim z oddeleni delaji covidarium...
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PaF »

Je to banda pitomců. Už ta nejistota škodí!
Hlavně, ať jsou výsledky negativní!
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od drigon »

Venet píše: 12.10.2020 14:10 Drigon, a to sa má ten kýbel na tú hlavu pustiť celý? alebo len vyliať... :D
V závislosti na míře postižení daného jedince. Případně zkusit prvně vylít, v případě neúspěchu nainstalovat na hlavu.
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1175
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Rozhřešení dával na oltáři.https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/p ... cle-detail
Na konci září byl v tamním kostele přistižen sedmatřicetiletý reverend Travis Clark, jak se na oltáři oddává sexuálním radovánkám s Mindy Dixonovou a Melissou Chengovou, známými spíše pod uměleckým jménem Lady Vi a Císařovna Ming. Znechucený neworleanský arcibiskup nechal oltář spálit.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Lidé se stále méně bojí o Česko. A víc oceňují členství v NATO
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/bezp ... omaci_kzem

:tmi
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od MarS »

Tak údajně srdceryvný projev Prymuly psal Mára

Proč je uveden ve vlastnostech dokumentu, nevysvětlil. „To nevím,“ odvětil pouze. Stejně reagoval i na otázku, zda projev Prymulovi například nenapsal někdo z jeho počítače či zda jen konečnou verzi nekorigoval. „Podle mě je to projev pana Prymuly,“ řekl. Na přímý dotaz, zda je tedy ministr autorem projevu, však Prchal nechtěl odpovědět. „To byste se musel zeptat jeho,“ uvedl

https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pr ... 160618_sto
FarmářJan
Příspěvky: 537
Registrován: 15.04.2013 21:40
Pohlaví: muž
Bydliště: v horách

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od FarmářJan »

Pokud vás zajímá, jak se tady obchoduje s dětmi a kdo si je kupuje, čtěte. Není to fake news, takto se tu dětmi obchoduje od 90. let. Ten princip je jedna z prvních věcí, co se dozvíte na rodinném právu na právech...
Zejména mrkněte, kdo si ho koupil. Takto těch dětí končí desítky v zahraničí. Do rodného listu se zapíše cizinec, matka se vzdá práv je to. Pak už se tomu nikdo nevěnuje.

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/mat ... o-40339287
Před čtyřmi lety přineslo Právo jen těžko uvěřitelný příběh o matce, která prodala tehdy šestiletého syna cizímu muži za sto tisíc korun. Za tuto částku totiž muže zapsala do rodného listu a pak mu syna přenechala

Případ se začal psát v roce 2014, kdy si muž hocha od jeho matky koupil. Čtyřiatřicetiletá feťačka a zlodějka se o svého syna už nezvládala starat, proto jej podle verdiktu trestního soudu prodala muži, pro nějž by byla klasická adopce nedostupná.

„Muž byl zapsán do rodného listu jako otec nezletilého a od té doby ho má v péči,“ konstatoval tehdy při projednávání případu soud.

Kupující naopak vyvázl bez trestu, zákon totiž na něco podobného nepamatuje.
„Jakémukoli bezprizornímu dítěti je dobré dát šanci a zázemí, aby vědělo, že někam patří. Dát mu důvěru. Pozitivní vzor může přijmout jen tehdy, když bude šťastné, bude ho mít někdo rád a bude si mít čeho vážit. On je na mě hrdý. Beru ho s sebou do práce, na výstavy, do divadla a on pak o tom umí celé hodiny vyprávět,“ obhajoval tehdy muž svůj postup.

Jenže realita byla poněkud jiná. Podle dokumentů, které má Právo k dispozici, se o případ začala zajímat sociálka. Vyšlo najevo, že hoch nenastoupil do školy a že péče o něj rozhodně nebyla tak vznešená. Na muže si kvůli tomu došláplo i státní zastupitelství.

„Je podezřelý, že nedostatečně pečoval o zdravotní stav dítěte, nedostavoval se s ním k lékařským prohlídkám. Obviněný v pozdních nočních hodinách navštěvuje různé kavárny a gay kluby v Brně, zanedbává hygienu nezletilého,“ stálo v návrhu na potrestání. Soud nakonec muže skutečně odsoudil za ohrožování výchovy dítěte.
„Není nám neznámou osobou. Pod svým dřívějším jménem se pokoušel získat rodičovská práva zapsáním do rodných listů dvou dětí, jejichž matky byly nezralé a sociálně slabé,“ upozornila sociálka.

Koupím si další dítě
To potvrdil i státní zástupce, který asistoval u opatrovnického soudu. „V minulosti už takto postupoval, byl za úplatu zapsán do rodného listu. Matka nezletilé uvedla, že slyšela, že se takto pokouší zajistit si i další děti,“ uvedl.

Chlapce mezitím dokonce soud odebral muži z péče a poslal jej na čas do ústavu. Když konečně jeho babička dosáhla toho, že se mohla o vnuka postarat, muž reagoval podivně, jak zachytil státní zástupce. „Po vyhlášení rozsudku ke mně přímo před jednací síní přistoupil a s posměchem uvedl: Dávejte pozor a dívejte se, koupím si jiné dítě a vy s tím nic nenaděláte,“ zapsal si státní zástupce.
Odpovědět