Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Ind zažaloval rodiče za to, že ho zplodili. Nedal jim předem souhlas
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_kha
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Další level oblíbeného klipu anebo jen reklama na film?
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ych-569491
"...Podle Mádla staří lidé, když se otevřou a dostanou informace, tak prohlédnou a pak volí ty správné strany, třeba Zelené nebo Piráty..."
Celý rozhovor, kde jinde než tady, že?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/chci ... .seznam.cz
*
Ještě mě v té souvislosti napadly zprávy, nechce se mi je teď hledat, že na ty odbornou kritikou nejvíc oceňované a ověnčované filmy chodí do kin poměrně málo diváků.
Ale to by spíš asi pasovalo do Dobrých zpráv.
*
Jinak vzpomínka, R.I.P. Václav Vorlíček!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Ind má ve své podstatě pravdu :ugeek: Kdo může za existenci našich posraných životů na této, k skáze odsouzené planetě? Jedině a jasně Rodiče! To jsou viníci! To lze logickým úsudkem vydedukovat. Mně osobně už těch rodičů moc nezbylo....tak nevím, jak to "bolestné" z toho mizerného důchodu bude ta jedna osoba platit. Nejvíc v prdeli je to, že mne na staré roky, pokud bych omylem dožil, čeká totéž ...A dnešní mladí se s tím nemazlí....
Matěj
Příspěvky: 1784
Registrován: 28.08.2016 11:52

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Matěj »

Proč se o tom píše až u nás? Ať si třeba z vlastní vůle skočí z mostu a utrpení ho přejde. :)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Co k tomu dodat?
Paradoxy, ftípky, totální omezenost, nebo co?
(Já osobně bych to viděl na klecová lůžka v přísně střežených zařízeních...).
za_sdileni_videa_ve_svedsku_4_roky_natvrdo_20190208220403689.jpg
za_sdileni_videa_ve_svedsku_4_roky_natvrdo_20190208220403689.jpg (48.92 KiB) Zobrazeno 8341 x
http://neviditelnypes.lidovky.cz/evropa ... ranici_wag
a vůbec takových odkazů je všude spousta.
*
Ale já jako nemuslim většinou poslechnu svou ženu, nebo se nějak domluvíme...
*
No, nějak ty nové zaváděné praktiky v EU nemůžeme strávit..
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

VIDEO: Daniel se živí jako nahý uklízeč. Nabídky se mu jen hrnou
Zdroj: https://www.idnes.cz/xman/styl/nahy-ukl ... n-styl_fro

Lidstvo vážně potřebuje už nějakou pořádnou katastrofu, aby se probralo a nedělalo Koko...y!
Uživatelský avatar
Count
VIP
Příspěvky: 875
Registrován: 20.05.2015 19:11
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Count »

Pokaždé když vidím podobnou pytlovinu, tak se mi vybaví hláška z Braindead od P. Jacksona.
https://m.youtube.com/watch?v=3KBdxKYtoVY
Lepší hrůzný konec, než hrůza bez konce.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Dřív si lidé brali úvěr na pračku, dnes na mobil, říká šéf Home Creditu
Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranic ... nicni_mato

Jedna taková aktuální a osobní poznámka:
Zrovna v tuto chvíli žádám o hypotéku u ČS na 720 000 Kč. (byt mrňavá 1+1 stojí 900 000 Kč). za 30 let přeplatím 450 000 Kč !
To je prostě lichva! Ale jestli nechci bydlet pod mostem, tak s tím nic jiného nenadělám. :sad

Je to vážně šílené.
Uživatelský avatar
bivoj
VIP
Příspěvky: 4361
Registrován: 03.09.2012 19:54
Pohlaví: muž
Bydliště: Tertium corpus de Solari system

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od bivoj »

Lyster píše:...byt mrňavá 1+1 stojí 900 000 Kč...
Můžu se zeptat kde? Páč mě to přijde (s odpuštěním) strašně levné. V Praze či Brně je i malá garsonka (tedy 1+kk) už kolem 2 mio...
Sic semper tyrannis.
Cēterum autem cēnseō EU esse dēlendam.
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8788
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Fabulous »

Takže pokud ti někdo na 30 let půjčí třičtvrtě milionu a žádá za to pouhých 1250 Kč měsíčně, se ti zdá moc?

Za tu dobu bude mít koruna třetinovou reálnou hodnotu. Takže to beru od banky spíš jako dobročinnost. Já bych nepůjčil ani za desetinásobek a zavedl do škol povinné hodiny finanční gramotnosti.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Bivoj: poslal jsem SZ.

Fabulous: no, bude to 3234 Kč/měs. Ale to je taky důvod, proč jsem do toho šel, že do budoucna se to vyplatí.
Za pár let bych na hypo na 30 let už nedosáhl, přeci jen nejsem už nejmladší. A nedělám si iluzi, že bydlení bude někdy levnější.

Před cca 6 lety stejný byt jen v jiném patře stál 450 K (to tedy ještě ale panelák nebyl po rekonstrukci.) A v tu dobu si člověk říkal, jak je to drahé.
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

No, ale v dnešní době není problém s hypo utéct k jiné bance, která dovoluje mimořádné splátky kdykoliv bez poplatku a třeba ještě nabídne lepší úrok.
Takže navrhuji splácet tolik kolik mi finanční situace dovolí a v případě nějakých problémů vždy můžu začít splácet to dané minimum.
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

Nezapomeňte,
že v Praze ta hypotéka + náklady na energie a další poplatky,
pořád vyjde levněji než tržní nájemné v podnájmu.
( 1+kk cca 30m2 vyjde na +-9000,-/měsíc)
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od mukl »

Na "Novinkách" píší, že Německo potřebuje 260 000 migrantů ročně - https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... nemci.html ....Je tam v tom článku dokonce rozepsáno, kolik potřebujou cizinců ze zemí mimo Evropu a kolik nýmandů z ostatních zemí EU. Takhle to ví dokonce úplně přesně :rock ..... To je totiž takový testík, jestli jsme už všichni prodělali lobotomii, ...nebo jestli jsme ještě stále trochu při vědomí. V jednom dni, je schopno nějaké informační médium vydat dva články. Jeden jako ten výše zmiňovaný, druhý na téma jak "průmysl 4.0" začíná měnit náš svět. Jak 70% veškeré lidské práce v nejbližší době nahradí roboti a digitalizace...jediným východiskem bude kreativní myšlení nadaných lidí a pro ten zbytek nepotřebných, zbyde jen "nepodmíněný příjem" jako cena útěchy.... "2005 sláva, nastal věk robotů, 2006 práce začla být bez potu, lidi už jsou nadbyteční, vstávejte z postelí, než nás robot vystřelí, všechny na Mars".... Zpíval v osmdesátkách Dalibor Janda :mrgreen: . Tak co? Potřebuje Německo do budoucna miliony "gasarbeitrů"? Nebo budou lidi zbyteční? Nebo co jako?.... "Já su enem horácké sprosták, ale jeví se mi to jako pičovina, jedna větší jak druhá. Respektive ...ta první, větší jak ta druhá.... :x
Uživatelský avatar
Václaf
VIP
Příspěvky: 1315
Registrován: 24.01.2013 18:27
Pohlaví: muž
Bydliště: Dolní Přím 82

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Václaf »

Pomůžete mi s tím? Nemám miliony kusů střeliva :rofl :beer :hand
Čechy čechům !!!!!
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

titulku chybá podstatná část "Potřebujeme 260 000 muslimských imigrantů ročně, hlásí Němci" - "abychom z nich mohli společně Francií sestavit armádu, díky které ovládneme zbytek Evropy"...

řeči kolem potřeby zkušených pracovních sil jsou jen píčoviny pro sluničkově zetamněné mozky, prostě lež - aneb, pozastavil se vůbec někdo nad tím, proč tedy zkurvení germáni v minulých letech tak hodně trvali na přerozdělování uprchlíků na jiné členské státy zasrané EU, když oni sami dle jejich slov potřebují tolik čmoudů ročně, aby jim nezkolabovala země?
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ve snaze chránit životní prostředí a omezit znečištění oceánů Evropská komise kromě návrhu zakázat plastová brčka i některé další plastové výrobků na jedno použití, vložila do nové směrnice i požadavek, že PET lahve budou muset mít k sobě pevně přidělaná víčka. Ta sice patří k nejčastěji nalezeným plastům na evropských plážích, ale propojení víček s lahví si má vyžádat zpracování 50 až 200 tisíc tun ročně dodatečného plastu.
Co si o tomto dalšímu bruselskému nařízení, které má být schváleno ještě před květnovými volbami do Evropského parlamentu, myslet?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
krvfx
VIP
Příspěvky: 1617
Registrován: 15.08.2013 9:25
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od krvfx »

Stejný případ jako biopaliva - která zvyšují podíl CO2 v atmosféře - všichni ví, že je to blbost, ale mašina jede dál.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Stejný případ jako malá auta.
Malá lehká auta s malou spotřebou se díky zeleným pomatencům už nevyplatí vyrábět:
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi ... tomoto_fdv
Takže už budou jen velká která "kupodivu" čmoudí více ;) ale ekologičtěji :mrgreen:
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

Pikantní je, že se dvojice vzájemně neznala a Mendonsa byl dokonce na rande s úplně jinou dívkou. V návalu radosti z ukončení krvavého konfliktu a rozjařený alkoholem popadl mladou ženu do náručí a líbal ji.
By mě zajímalo, co by dneka na toto řekla dnešní moderní společnost. Nejspíš by to nebyla nejslavnější fotografie, ale pan Mendoza by díky hnutí metoo skončil za katrem :)

https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... oleti.html
Odpovědět