Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Podobně zaměřených témat je tu už dost.
Tak nevím, mělo by tohle smysl?
Já nevím...
*
Jen mě to tak napadlo po přečtení m.j. toho:
https://zpravy.tiscali.cz/putna-oslavy- ... uhpAC6vCtk

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... ala-567287
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

„Kdyby nebylo Evropské unie, země jako Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovinsko, Lotyšsko, Litva, Estonsko, Malta, Kypr, Rumunsko, Bulharsko a Chorvatsko by připomínaly trsy trávy, které se bezmocně zmítají v Putinově vichru. Exportovali jsme mír a naše hodnoty, čímž jsme učinili Evropu soudržnější, než by byla bez tohoto rozšíření,“!

Eurokomisař a německý politik CDU Günter Oettinger.
*
(Do Citátů jsem neměl odvahu to dát).
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DeadMan »

Dobře jsi udělal, jinak bys dostal přes držku :mrgreen:
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Přes tlamu. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ani přes mordu bych nechtěl dostat :mrgreen:
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4499
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

německý eurokomisař argumentuje skoro jako Hitler...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Evropa byla opuštěna dvěma velkými spojenci, kteří ji v minulém století dvakrát zachránili před sebevraždou – jeden z nich je za Lamanšským průlivem a druhý za Atlantikem. Kontinent je zranitelný vůči nestoudnému zasahování Kremlu. Evropská myšlenka se nám rozpadá před očima,“ píše se též v textu.
"....Manifest vyzývá k akci před volbami do Evropského parlamentu, které budou letos v květnu. „Pokud se něco nezmění, tyto volby budou největší kalamitou, jakou jsme kdy poznali,“ varují signatáři. „Politika pohrdání inteligencí a kulturou bude triumfovat, dojde k explozi xenofobie a antisemitismu....“

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/evro ... &source=hp
https://blisty.cz/art/94300-milan-kunde ... vropu.html
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od pedro! »

Šel jsem dokoupit zásobníky a tak jsem si chtěl ověřit, zda nemají v Opletalce inventuru apod. A díky tomu jsem získal nový poznatek o svém zaměstnavateli.
w.png
Jsem šťastný, že jsem chráněn před takovým zlem.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4499
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

standard - nemáš využívat prostředků zaměstnavatele pro soukromé účely
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4240
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Výbor Europarlamentu už navrhuje zakázat nože
https://richardpeterka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=697667

Doufám, že tohle je jen blbej vtip. :head
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Takhle nějak si představují ti praví demokraté to fake news a ty hybridní hrozby proti kterým je třeba bojovat a uvádět je na pravou míru. I za cenu cenzury internetu a mazání nevhodných příspěvků a trestnímu postihování jejích autorů.
(Já si pod tím pojmem představuji něco jiného....).
*
Copy z diskuze pod článkem o tom pojednávajícím - Vox populi, vox Dei:
(Dovolil jsem si to, protože líp bych to napsat neuměl a moc mě to zaujalo...).

Znamení dnešní doby je, že VŠECHNO JE NARUBY, Královna Kleopatra, 24. 1. 2019 17:05:44

Posselt obviňuje Slovany z fašismu, cikánům se pracující omlouvají za dyškrymynácyju, proti terorismu bojujeme tak, že zakážeme lidem se bránit. Prohlásíme, že odjakživa existovalo třetí pohlaví. Za odhozenou kůži od špeku před mešitou napaříme mnohaletý žalář, za teroristický útok psychologickou terapii. Dbáme na ochranu osobních údajů zločinců a tvrdě ztrestáme ženu, která znásilňovače praštila. Nedoučená zlodějka rohlíků kraluje v poslanecké sněmovně a poučuje prezidenta republiky o slušném chování, středověký kouzelník Žito byl podle všeho buzík, Sněhurka s jistotou bílá děvka. Nepracujícím zvýšíme dávky a pracujícím daně. Zničí-li byt pracující, zavřeme ho. Zničí-li chronický ničič bytů, omluvíme se mu za příkoří, jimž jistě čelí a dáme mu nový byt. Mám pokračovat? Asi ani ne...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
kkk
Příspěvky: 2
Registrován: 27.01.2019 16:55

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od kkk »

Pedro! To nemusi byt ani problem zamestnavatele, nejspis jen vyuzivaji nejaky "slunickovy" blacklist nekde z internetu a ani poradne nevi co v nem je vse za blokace. Ja to mel stejne, prestoze bylo zamestnavatelem povoleno o pauze soukrome vyuziti pocitacu.
pedro!
Příspěvky: 137
Registrován: 10.03.2018 11:37
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od pedro! »

SonicWall je za peníze a popis co umí cenzurovat je zde: https://interworks.com/blog/rclapp/2010 ... der-those/ . Absurdní je to v obou případech. Ale dostáváme se OT.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 853
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od malajizva »

Tak tohle je česká novinářská klasika:
hlavní titulek - viz obrázek,
a v textu dole je:... Podle místostarosty muž, který měl pozitivní dechovou zkoušku, nebyl střelec, ale pouze vypomáhal ostatním myslivcům.
Přílohy
clanek.png
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3465
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Hohepa »

Zahlédl jsem to v TV .
Ten co nadýchal neměl kvér .
Sbíral sestřelené holuby.
Ty feministická sluníčka :moon genderově zařaditelná pod rod ženský, neprotestovala proti hluku, či že se střílí v centru města a je to nebezpečné.
Protestovala, proto že to je mučení zvířátek :head

Místní ( tam bydlící ) co to komentovali na kameru , že je jim těch holubů sice líto ale je jich tam tak neúnosně mnoho že jejich "pozůstatky" ucpávají i okapy
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Internet je naše moře už neplatí?
pixlr_20190129152200575.jpg
pixlr_20190129152200575.jpg (29.57 KiB) Zobrazeno 45109 x
Klaus ml. chce zakázat Facebooku v Česku blokování příspěvků. Chystá návrh zákona:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... oku-568405
Byli jste někdy neprávem zablokováni na Facebooku nebo byl váš příspěvek smazán, ačkoli neporušoval nic jiného než „standardy“? Právě s tímto má bojovat návrh zákona Václava Klause mladšího.
V diskuzi pak Klaus doplnil, že proti návrhu budou s největší pravděpodobností hlasovat Piráti, protože ani jeden z nich návrh nepodepsal.
Screenshot_2019-01-28-21-07-47_20190128211235524_20190129155531133.jpg
Screenshot_2019-01-28-21-07-47_20190128211235524_20190129155531133.jpg (8.06 KiB) Zobrazeno 45109 x
*
Senátor Valenta se snaží trochu bojovat s mafiánskou a vyděračskou organizaci OSA. Teda, lépe napsáno, aspoň s části jejich špinavých praktik.
A nějakou jeho podporu od Pirátu jsem taky nezaznamenal...
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Soudruzi Piráti už asi zapomněli jak ještě v 2012 brojili proti snaze korporací ovládnout internet. :mrgreen:
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

:D :D :D
Já nevím kolik vyvážíme vajec, netuším proto jak by něco takového mohlo ohrozit naši konkurenschopnost. :D
Kdyby to bylo o soběstačnosti, tak to bych lehce pochopil, ale o tom to asi není.
Takhle jsem si z toho článku odnesl jen to, že ti naši zákonodárci asi mají strach se bez posvědcení z Bruselu se i vysrat mimo standardní a k tomu určenou dobu.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... cky-568545
Deník Právo přinesl informace o tom, že čeští poslanci váhají s přijetím zákona, který by zakázal klecové velkochovy slepic. Mají obavy, že by přijetí takového zákona ohrozilo konkurence schopnost České republiky. Zákonodárci jsou ochotni přijmout takový zákon až tehdy, když k tomu vydá pokyn Brusel. V takové situaci by to totiž znamenalo, že klecové velkochovy musí zakázat všechny členské země EU.
*
Obchodní řetězce slepic se rozhodly ustoupit tlaku ekologických organizací a postupně ustoupí od odkupu vajec z klecových velkochovů slepic. Většina českých poslanců jim to však odmítá nařídit zákonem. Raději čekají, jestli s podobným nařízením přijde Brusel. Pak by to prý převzali. Jedna politická strana však odmítá čekat na Evropskou unii. Za slepice se pere předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.

*
I když p. Kalousek není na PL moc oblíben dočkal se v diskuzi pod článkem pár pochval a já ocenil některé ftipné komentáře:-)))
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4499
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

tak Kalousek se angažuje, aby poškádlil Bábiše, to je jasný...
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
golem
Příspěvky: 1727
Registrován: 14.01.2011 2:36

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od golem »

Spojené arabské emiráty o víkendu předávaly cenu za boj o genderovou rovnost ve společnosti. Takovou pozornost, jakou událost přitáhla, si však nejspíš nepřály. Sociální sítě i světová média obletěl seznam vítězů ceny. Letošními největšími bojovníky za rovné příležitosti pro obě pohlaví se totiž stali vlastně jen muži.
K výhře jim pak na pódiu pogratuloval dubajský vládce a premiér Spojených arabských emirátů (SAE) Muhammad Maktúm - otec princezny Latífy, která se loni neúspěšně pokusila o útěk od své rodiny a dlouhé měsíce ji nikdo neviděl
Pořadatelé na mezinárodní kritiku nevyváženosti cen reagovali prohlášením, že i zastoupení mužů v soutěži je pro společnost prospěšné. „Je to ukazatel toho, jak úžasný a výjimečný pokrok jsme jako národ udělali. Místní muži proaktivně pracují po boku žen a bojují za to, aby byla rovnost pohlaví národní prioritou,“ oznámil pořadatelský výbor.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_kha
Odpovědět