Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Andy Glock
Příspěvky: 533
Registrován: 18.06.2021 9:34
Pohlaví: žena

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Andy Glock »

Tazi píše: 01.07.2021 23:51 Přesně tak. Pokud z dítěte vyroste zločinec, je to jednoznačně chyba rodičů, že ho špatně vychovali.
Mě to napadlo hned, že to je ironie a provokace ;)
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Tak samozřejmě že to byla ironie. Mám 4. děti, stejná výchova-rozdílné povahy :D
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

souhlasím s Proformou a říkám to už několik let.
Psi, děti a podřízení zkouší co vše si mohou dovolit, kam až můžou zajít.

je to přirozená vlastnost smečkových bytostí, kdy každý jednotlivec se snaží najít své místo v tlupě. A je na vůdci co vše mu dovolí.
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
MrPorter
Příspěvky: 508
Registrován: 18.10.2012 13:50
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od MrPorter »

Paul píše: 12.06.2021 13:31 Z jiného soudku, Královna bubáků Anne Boleyn měla tak špatné hodnocení (cca 1/10), že přišel čas ho pěkně po bolševicku vylepšit - Obrázek
Tak dobré zprávy po 3 týdnech, ani ten jejich super anti-hacker algoritmus to nedokáže zachránit a horko těžko to má 3.9/10. Za tu dobu přibylo 30 desítek a 8000 jedniček :D Na CSFD 10. nejhorší pozice s 2%.
imdb2.png
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Tak už i jídlo je rasistické...

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_dtt

Mathilde Cohenová, která přednáší právo na univerzitě v Connecticutu, na semináři pořádaném univerzitou Sciences Po prohlásila, že „francouzské stravovací návyky posílily převahu bílých lidí nad etnickými menšinami“.
„Kultura stravování ve Francii byla ústředním prostředkem formování rasové a etnické identity prostřednictvím otroctví, kolonialismu a imigrace,“ uvedla akademička.
„Bělost francouzského jídla je o to silnější, že je nepojmenovaná, což umožňuje rasové většině těžit z privilegií jídla, aniž by musela uznávat jejich rasový původ,“ dodala s tím, že stravovací návyky jsou formovány normami bílé vyšší střední třídy.


takže nově by francouzská bageta měla být správně černá a ne bílá, ale zároveň by se nesmělo říci, že je černá, protože by to bylo rasistické :chuckle
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Mám pocit, že lidem se daří až moc dobře, a tak vymýšlí kokotiny.
Uživatelský avatar
devlop
Příspěvky: 3748
Registrován: 22.09.2014 19:52
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od devlop »

Tak toto už je fatal error.. Rasistický vesmír :lol:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_wass

"Na prestižní americké Cornellově univerzitě připravili pro studenty nový astronomický kurz, který se bude se zabývat otázkou, zda je věda o vesmíru rasistická. Kurz s názvem Černé díry: Rasa a vesmír klade otázku, zda existuje souvislost mezi kosmem a myšlenkou rasové černosti."

kladu si otázku, kolik IQ musí mít člověk, aby pochopil, že současné dění světa a prosazování negrů je už poněkud přes čáru?
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Vzhledem k tomu, že topím uhelnýma briketama, které jsou černé, tak jsem asi v loji. Pokud mě nezlikviduje Gréta, tak mě zavřou za rasismus :D
Já doufám, že se dožiju doby, kdy toho bude mít bílá společnost plné zuby. Tohle šikanování a utlačování bílejch přeci nemůže pokračovat donekonečna.
TomSmith
Příspěvky: 1273
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Ne - kulturní revoluci a novému člověku. Deklarace evropských stran žádá zásadní reformu EU.
„Evropa se stává zdrojem problémů, úzkosti a nejistoty.“ V době napjaté atmosféry mezi představiteli Evropské unie a Maďarskem kvůli jeho novému zákonu zakazujícímu šířit mezi dětmi materiály propagující homosexualitu a změnu pohlaví se představitelé šestnácti pravicových stran spojili a podepsali deklaraci požadující hlubokou reformu EU.
...
Signatáři pak požadují za nutné vytvořit soubor nedotknutelných kompetencí jednotlivých členských států a zavést vhodný mechanismus jejich ochrany. Na tom by se měly podílet ústavní soudy jednotlivých zemí nebo obdobné orgány. „Spory o kompetence jsou ve skutečnosti urovnávány brutálním vnucením vůle politicky silnějších subjektů těm slabším,“

No a absurdní je že: "Deklaraci nepodepsala žádná strana z Česka" :head
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Úředník (obce Vcelna) zrušil trvalý pobyt ministru Vojtěchovi...
:yes :clap :chuckle
https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/z ... zpravy_jbr
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Paul »

ani eurosoudruh Zeman nesmí zůstat pozadu

Zeman podepsal novelu umožňující ženám používat příjmení bez -ová - https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ze ... a-40365683
Uživatelský avatar
dracekvo
VIP
Příspěvky: 3607
Registrován: 06.02.2012 18:05

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od dracekvo »

Moje manželka si jako cizinka mohla vybrat jestli bude s ová, nebo bez. Tak nevidím sebemenší důvod proč by si občanka čr nemohla vybrat stejně.
Zrovna toto mi nějak žíly netrhá. Pokud se ovšem paní nebude čertit, když jí někdo omylem osloví s ová.
Ono upřímně, u nějakých cizorodých jmen je občas to ová pěkně trapný.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

To by mě zajímalo, jak velkou "bonboniéru" přinesla má bejvalka na Pelhřimovskou matriku že si mohla změnit přijmení na Strnad. Není cizinka, nevzala si cizince, a nemá pobyt v cizině :D
Vlastně jsem ani nevěděl, (díky ní) že to dosud "nejde".
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5343
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Ne, že bych to chtěl, jen čistě teoreticky. Co kdybych se chtěl přejmenovat z Adam Novák na Adam Nováková?
Šlo by to anebo existují aspoň nějaké snahy o to?

Když rovnoprávnost, tak pro všechny!
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Tazi a jak ji oslovujou, paní Strnade? Nebo, pokal jsem pana Nováka a paní Strnada? Přechylování má u nás dloholetou tradici (cca 500 let) a tradice já bych nerušil. Promiň Tazi, ale o Strnadovi bych si myslel svoje.
Uživatelský avatar
DeadMan
Příspěvky: 3046
Registrován: 30.04.2012 19:27
Bydliště: Slezsko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DeadMan »

Že by paní Strnad bez skloňování :roll:

Potkal jsem paní Strnad.

Zní to kokotsky, ale věřím, že tak 90% žen zůstane u tradičního ová.
You cannot kill me as I am already dead!
Uživatelský avatar
proforma
VIP
Příspěvky: 6027
Registrován: 23.09.2014 15:11
Bydliště: tutajší

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od proforma »

"Potkal jsem pani Strnada." Kdyz chce byt za chlapa, tak se vsim vsudy, tedy i s muzskym sklonovanim :D
- Co si myslíme, není názor, ale mínění.
- Abychom mohli mít názor, musíme mít argumenty.
- Argument je důkaz, doklad.
- Diskuze je výměna argumentů.
- Cílem výměny je rozebrat věc z více úhlů pohledu, ne vyhrát.
Tazi
Příspěvky: 1087
Registrován: 06.02.2017 12:32
Bydliště: na samotě u vody

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Tazi »

Já jí oslovuji mrcha, ale naposledy jsem s ní mluvil před lety u soudu (alimenty) a tehdy jsem se (přísahám že neúmyslně) spletl, a oslovil jí místo paní Strnad paní Stehlík. Soudkyně mě málem vyhodila za dveře :D
Uživatelský avatar
Quido
Příspěvky: 855
Registrován: 13.03.2020 9:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Quido »

DeadMan píše: 09.07.2021 19:14 Že by paní Strnad bez skloňování :roll:

Potkal jsem paní Strnad.

Zní to kokotsky, ale věřím, že tak 90% žen zůstane u tradičního ová.
Souhlas, je to o zvyku. (Taky?) jsem pro přechylování českých příjmení, ale u cizím mi víc sedí např. Demi Moor či Angelina Jolie, neř Moorová a Jolieová. Serna je pro mě Williams, ne Williamsová. A když jsem asi před patnícti lety poprvé slyšel termín 'vědkyně', tak jsem to nedokázal pobrat.

O mnoho let později jsem narazil na jméno Emma Smetana. Jednak mi přišlo divné, že je Ema s dvěma 'em', druhak .. jak se to bude, sakra, skloňovat? No, jednoduše, např.: Rozhovou s Emmou Smetana. Žádný 'se Smetanou'.

Teď už je mi to asi jedno; jazyk je nástrojem, který se konstantně vyvíjí. Sice to může znít divně, ale člověk si zvykne. A asi je jednoduší pro našince dámu oslovovat paní Smetana či paní Strnad, než třebas po svatbě s cizincem paní Enyetuenwuevue, Eyjafjallajökull, nebo snad paní Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch.
Uživatelský avatar
Bill Masen
Editor
Příspěvky: 3752
Registrován: 08.02.2015 16:49

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Bill Masen »

Ne Smetana, ale Smetanová. To přechylování má nějaký vývoj, ale nepřechylování je konstrukt. A vyžadují to ženy, který nechtějí být ženami, respektive nechtějí hrát tu ženskou roli. Ztrácejí ženskost.
Odpovědět