Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

jerry.mysak píše: 13.01.2022 7:24 Tak se v Kanadě rozhodli vybírat od neočkovaných Džizju (islámská dan´pro jinověrce)
https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/dis ... -ockovani/
jen pro úplnost původní zdroj:
https://www.theguardian.com/world/2022/ ... oronavirus
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Lyster psal:
Německá pošta startuje diesely. Elektrododávky v zimě nevyjedou kopec
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi ... tomoto_fdv
Jo, tak na tom článku se mi líbí jak sice říká, že to co bylo technicky znalým lidem jasné už od začátku, nyní objevují jako překvapivé zjištění. Vtipné mi příjdou hlavně snahy o ukázání positiv, přesto, že jim to moc nevychází.
...jsou dobrým a rozumným řešením, byť z hlediska pořizovacích nákladů to mnoha firmám stále nebude ekonomicky vycházet.....Znamená to pouze to, že elektromobilita není použitelná univerzálně......Společnost musela řešit i několik požárů vozidel, stejně jako stížnosti řidičů kvůli malému dojezdu a nedostatku tepla v kabině.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

proforma píše: 13.01.2022 7:57 Ja ti nevim. Farsky
Připomenu k tomu vykukovi z včerejšího Neviditelného Psa:
Na naší politické scéně Farský zanechal výraznou stopu přílepkem loterijního zákona o cenzuře internetu. V Křišťálové lupě za to dostal v roce 2011 Anticenu.

Pro mne je to nebezpečný šmejd.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

....pranic mu nevadí, že v koaliční smlouvě , kterou on osobně za STAN spoluvyjednával a spolupodepsal stojí doslov a do písmene:

„Kandidát koalice se zavazuje, že v případě zvolení bude brát práci poslance, případně člena vlády jako prioritu, a zařídí si své ostatní aktivity (práce v samosprávě, studium, podnikání, výuka atd.) tak, aby výkonu funkce mohl věnovat dostatek času,“

Náhle je názoru, že pro něj je prioritou něco úplně jiného než práce poslance! A oznamuje všem, že to je vlastně jen takový vedlejšák, co lze vykonávat z druhého konce světa levou zadní....
https://vlkovobloguje.wordpress.com/202 ... ore-977492
*
Proforma: Myslím si, že je někdy lepší když poslanci nedělají nic. Aspoň nic nezkazí. Takže to s tím Farským je v podstatě Dobrá zpráva.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PaF »

2 TomSmith
Sugestivní otázka... Kdo udělá v poslanecké sněmovně víc ostudy/míň práce?
Flákanec za 4 roky nebo Farský za 3,5 roku? ;)

Farský není zrovna moje kaše, ale půl roku na prestižní stáži člověka posune tak, že se to určitě v jeho "veřejné službě" rozhodně pozitivně projeví. Samozřejmě pozitivně pro jeho voliče, ne pro ty, kteří ho nesnášejí.
btw, zatím myslím novináři nenašli jediného jeho voliče, který by řekl "vědět to, tak ho nevolím".

Je mi jasné, že lidem s IQ houpacího koně a nevzdělaným hňupům může taková stáž připadat jako zašívárna. Nic není vzdálenější pravdě... A lidi s kachním žaludkem, i když vědí, že je to nesmysl, se na tom točí, protože ti první jim to žerou.

Každý, kdo někdy opravdově studoval, vědecky pracoval, absolvoval akademický pobyt v zahraničí a pracoval ve veřejné správě ví, jakým přínosem taková věc je. Koalice má 108 hlasů. Farského absence nic neohrožuje. Nějak si nevzpomínám, že by ANO a SPD dělaly takový cirkus okolo toho, že Zemanův kamarád senátor Čuba nebyl na jediném zasedání senátu snad rok a bral plný plat...

A nakonec, pokud si Farský přiveze poznatek, že od prvních pokusů k plné federalizaci to má trvat přes 200 let, bude to pro mne, mé děti i mé vnuky skvělá zpráva. :chuckle
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Serža »

ale díky mandátu je jeho práce být zde, účastnit se hlasování a "vládnout"
pokud to z jakéhokoliv důvodu není schopen plnit, měl by mandát položit
i kdyby se na hlasování "vrátil" - myslíš, že když se ho zeptáš na formulaci v 6 odstavci 370. stránky toho, o čem hlasuje, že bude vědět?
jeho osobní zájmy a prospěch (ergo vyšší vzdělání, zkušenosti atd.) mě naprosto nezajímají - ať složí mandát, vzdělá se a pokud bude taková hvězda, jistě bude v dalších volbách snadno zvolen
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

PaF:
Čubu bych do toho netahal a už vůbec ho nesrovnával s tím europsychopatem.
(Vypomůžu si přímou citaci od vlka, protože líp bych to nebyl schopen napsát):

Farský cvičil z morálky nejen Babiše. Myslím, nechce se mi to dohledávat, že kdysi patřil i k tvrdým kritikům dnes už nebožtíka exsenátora Čuby, když tento asi 18 měsíců, kvůli zásadním zdravotnímm potížím nevykonával senátorský úřad. A jestli ne on on osobně, pak jeho politický spolek.

Nehodlám se Čuby jakkoliv zastávat, ale ten na rozdíl kdy, od naprosto zdravého Farského, opravdu zápasil s velkými zdravotními handicapy, je fatální. Funkci vykonávat prostě nemohl. A štvanice, jenž se nakonec
kolem souběhu jeho marodění a ne/vykonávání senátorské funkce, ho nakonec přinutila k rezignaci na post zákonodárce. Žádnou podobnou sebereflexi zřejmě od mladého a zdravého Farského čekat nelze.

A stejně tak to, že by snad zohlednil, že František Čuba, na rozdíl od něj, toho pro tuhle republiku doložitelně mnoho a mnoho vykonal. Ne že v parlamentu mlátil věčně prázdnou slámu.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Astona se snad nikdo neodváží nazvat Babišovým, Zemanovým, Ruským, Čínským, komunistickým apod. příznivcem, ale...

No, však si přečtěte jeho nejnovější glosu:
https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirku ... cirkus_nef
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
PaF
Příspěvky: 1534
Registrován: 05.03.2011 21:33

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od PaF »

jj, každá paralela má svá omezení. Ale shodnout se jistě nemůžeme, pokud je pro tebe Čuba symbolem člověka, který "doložitelně toho mnoho a mnoho udělal pro republiku".

Kariérní komunista, který to dotáhl až do zemědělské komise ÚV KSČ. Předseda JZD, tedy podnikatel s nakradeným majetkem. JZD hospodařila (pro ty mladší) na komunisty zabaveném majetku sedláků a rolníků, kteří končili, pokud se jim to nelíbilo, v kriminálech, uranových dolech, s rozvrácenými rodinami atd. Dost o tom vím, bohužel od vlastní rodiny.
Takových členů rodin, co se zasloužily o stát tímto způsobem, máme v dnešní politice samozřejmě víc. A některým nestačila ani příslušnost ke KSČ, šly v těch zásluhách mnohem dál, až k "meči dělnické třídy" - STB. Ale nechtěl jsem psát o Čubovi, jen to jeho hodnocení je fakt silná káva.
Uživatelský avatar
jerry.mysak
Příspěvky: 1412
Registrován: 23.03.2016 12:34

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od jerry.mysak »

PaF píše: 13.01.2022 20:47

Každý, kdo někdy opravdově studoval, vědecky pracoval, absolvoval akademický pobyt v zahraničí a pracoval ve veřejné správě ví, jakým přínosem taková věc je. Koalice má 108 hlasů. Farského absence nic neohrožuje. Nějak si nevzpomínám, že by ANO a SPD dělaly takový cirkus okolo toho, že Zemanův kamarád senátor Čuba nebyl na jediném zasedání senátu snad rok a bral plný plat...

jestli to je jako ironie, tak jo, ale jestli jsi to myslel vážně, tak to jsi mě vážně dostal. Tohle by mělo být bráno jako vlastizrady a následovat minimálně zrušení občanstí
Největším nepřítelem občana je stát!
Největším nepřítelem svobody je jedinec zmanipulovaný propagandou.
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Germanik1 »

Prošel jsem si přísahy, na wiki, od normálního obecního zastupitelé po prezidenta, od vojáka po lékaře. Obecně to mají všichni v zadeli
Udělám co musím
Královák
Příspěvky: 407
Registrován: 07.07.2017 12:39

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Královák »

PaF - tak Čuba nebyl přímo ukázkový komunista - jeho vlastní soudruzi s ním měli problém včetně i toho v té době nejvyššího, ale měl výsledky, které se nedaly zadupat do země(také zaměstnával dost lidí s politickým škraloupem ale odborníky). Jak bych se pak měl koukat na takové soudruhy jako Ruml, Šabata atd. a jejich dětičky, kteří v 50. letech hýkali blahem při rozkulačování a při popravě Horákové a ostatních a pak v 89 řečnili na tribunách o svobodě.
Uživatelský avatar
Patrol
Příspěvky: 1174
Registrován: 24.08.2015 14:38

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Patrol »

Českému politikovi by mělo jít primárně o český stát. Farský si evidentně snaží vyšlapat cestičku do EU parlamentu. Všechny body se počítají, v CV bude dobře vypadat i toto studium, i praxe v parlamentu ČR. To, že něco jiného podepsal, když kandidoval za Piráty, je jen bezvýznamná epizodka v kariérním růstu.
Jen mrtvé ryby plavou s proudem.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Papežštější než papež, zloděj volá chyťte zloděje, poturčenec horší Turka mě jen tak narychlo napadlo.
Screenshot_2022-01-14-16-49-54_20220114185950863.jpg
Screenshot_2022-01-14-16-50-45_20220114190053729.jpg
Protože to ani Google zatím ještě nedělá. Ale pevně věřím, že se Seznamem inspiruje a taky to rychle zavede:
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Lyster
VIP
Příspěvky: 4245
Registrován: 22.03.2014 23:01
Pohlaví: muž
Bydliště: Litoměřicko

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Lyster »

Tohle je vážně hrozný výběr. :(
Přílohy
271875070_10227041395969849_4163758209892689914_n.jpg
TomSmith
Příspěvky: 1274
Registrován: 17.02.2015 14:33
Pohlaví: muž

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od TomSmith »

Největší prdel bude s Kalousem, navíc nepřijdou nazmar hradní zásoby lihovin :mrgreen:
Uživatelský avatar
Grunt
Příspěvky: 1586
Registrován: 11.12.2011 20:58
Bydliště: Jih Moravy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Grunt »

Prosím, jestli hodláte o tomhle diskutovat, tak tady (a nebo vytvořte vlákno "Prezident 2023" a slučte to), jinak z toho zas bude flejm na několik stránek. Jinak souhlasím, výběr naprostá hrůza (valnou většinu jmen znám).
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Nejde mi načíst
www.hlavnespravy.sk
Žeby útok Putinových hackerů, či co?
https://vlkovobloguje.wordpress.com/202 ... ych-sprav/
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
DanBlack
Příspěvky: 1478
Registrován: 02.02.2012 23:19
Pohlaví: malé, zrzavé
Bydliště: Severní Čechy

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od DanBlack »

Pytlovanej Omikron už jste viděli? :mrgreen:
(nevím jestli jsem to někde nepřehlídnul)
.
Obrázek
------------------------------------------------------------------
Štěstí neexistuje...jsou jen průsery co dobře dopadly.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5346
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Absurdity, fake news a vše co se ani do Vtipů nehodí

Příspěvek od Rafael »

Do Vtipů jsem neměl odvahu to dát, protože ten člověk to s námi myslí určitě dobře. Jen někteří to ještě nejsou schopni správně pochopit a dělají si z něj srandu. Třeba např. vlk kde jsem to objevil.
Tak proto jsem to dal raději tady do Fake News
Je přítomen.jpg
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Odpovědět