Střelba v Ostravě

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ibex
VIP
Příspěvky: 784
Registrován: 20.11.2015 8:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Jihočech

Re: Střelba v Ostravě

Příspěvek od Ibex »

pánové já nevím, kam s touto teoretickou diskuzí směřujete?!
Tohle si každý musí srovnat sám a nejlépe si i nějakou "krizovku" vyzkoušet - třeba při nějakém kurzu. I tak to bude jen malá berlička. (já tak učinil)
Budu mluvit jen a pouze za sebe - kdybych se nedej Bože do takové situace dostal a bylo mi přáno dostatek času se vzpamatovat z prvotního šoku a přitom už neměl v sobě pár děr navíc, než příroda zamýšlela, tak vytáhnu železo a vysypu na něj, co budu moci - a vůbec nebudu řešit, jestli to někdo omylem schytá! Páč jestli mám přežít a zůstat otcem svých dětí a né jen vzpomínkou, musím udělat maximum, co je možné. Zní to možná sobecky, ale popřemýšlejte si každý o svých prioritách. Holt tu máme chrabré hrdiny, kteří zvládnou řešit úhel střelby, postiženým poskytnou první pomoc a ještě poskytnou úžasný rozhovor oslavující legální držitele zbraní. Já takový nejsem. Jen chci přežít pro své děti.
P.S. Tím samozřejmě netvrdím, že zahájím střelbu třeba skrz lidi nebo tak něco. Je to strašně těžké, řešit takovouto situaci..
Jeste se nestalo, aby to nejak nedopadlo..
Uživatelský avatar
gannicus
Příspěvky: 229
Registrován: 23.05.2012 8:31

Re: Střelba v Ostravě

Příspěvek od gannicus »

cipis píše:Gannicusi, s tím svým přístupem radši nic nenos, všechno prodej a je. Protože dřív tě přejede auto.
Děkuji za podmět k přemýšlení, nicméně jestli nosit nebo ne mam uz řadu let vyjasněno. Autem se nehodlám nechat přejet, neboj ;)
Uživatelský avatar
Fabulous
Administrátor
Příspěvky: 8782
Registrován: 17.09.2011 21:33
Pohlaví: nevím, skryto ve špeku
Bydliště: Praha a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Střelba v Ostravě

Příspěvek od Fabulous »

Myslím, že je čas téma uzamknout. Na teorii tu myslím vlákna máme.
Zamčeno