Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
vrb
VIP
Příspěvky: 898
Registrován: 13.08.2011 1:52

Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od vrb »

Podle posledních videí to vypadá, že Vladimir Putin má problémy s pravou rukou.
Ve hře jsou různé teorie.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evrop ... i-40343392

https://www.sinagl.cz/z-korespondence/1 ... rnika.html

Přesně takto vypadá jeden můj známý, který měl měl cévní mozkovou příhodu, ochrnul na jednu ruku a snaží se přesto nějak fungovat.

Co myslíte, jak dlouho může ještě vládnout Rusku?
Kdo by za něho mohl být schopná náhrada?
Woody Crafty
Příspěvky: 472
Registrován: 09.04.2020 14:19
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Woody Crafty »

To mi taky trochu dělá vrásky, kdo by Putina zvládl nahradit. Protože reálně hrozí, že po jeho odchodu se do sebe pustí ruští oligarchové a nastane tam podobná zombie apokalypsa jako v USA. Protože on tu sebranku dokáže udržet na řetězu, jako jeden z mála.

Ale mají tam řadu dalších schopných lidí jako Lavrov, Šojgu, Sacharovová... atd.
A kromě toho, když bylo v Rusku nejhůř, tak to tam větsinou podržela armáda. V ní jsou ruští vlastenci kteří nedovolí, aby si jejich zemi rozebraly na součástky nějaké oligarchické klany.

Všude teď mají nějaké problémy.
Budoucnost? Ta bude taková, jakou si ji uděláme.
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Paul »

Vždyť s ní docela normálně hejbe.

Navíc to nejde rozklíčovat:

1) Putin má ochrnutou ruku, nechá se naschvál natočit z té samé strany a pak si podrží vazbu knížky, aby to vypadalo, že je vše relativně ok.
2) Má problémy a je mu jedno, že ho z té strany točí
3) Nic mu není
4) Nic mu není a naschvál trolí nebo tím posílá nějaký neverbální signály

Po silném a schopném vůdci včele státu obvykle přijde řada slabých osobností.
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od drigon »

A nebo může mít problémy s páteří. Když jsem měl před lety úraz (naražená a podvrtnuta krční páteř) tak mi zatvrdnul trapézový sval a brnela mě pravá ruka. Pak jsem byl taky v předklonu, používal jsem hlavně levou ruku (pravou když nebylo zbytí) a pohyblivost nic moc. Trvalo to skoro rok, než jsem se z toho dostal (hodně rehabilitací) a do dneška si musím dávat pozor na prochladnutí krku (může mi pak zatuhnout krk).
Koukej tak, aby jsi viděl.
drigon
VIP
Příspěvky: 2951
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od drigon »

drigon píše: 14.01.2021 15:26 A nebo může mít problémy s páteří. Když jsem měl před lety úraz (naražená a podvrtnuta krční páteř) tak mi zatvrdnul trapézový sval a brnela mě pravá ruka. Pak jsem byl taky v předklonu, používal jsem hlavně levou ruku (pravou když nebylo zbytí) a pohyblivost nic moc. Trvalo to skoro rok, než jsem se z toho dostal (hodně rehabilitací) a do dneška si musím dávat pozor na prochladnutí krku (může mi pak zatuhnout krk).
Edit: pravou rukou o opěrku sedadla jsem se též opíral - snižovalo to zatížení páteře v předklonu.
Koukej tak, aby jsi viděl.
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od mukl »

Když tak politbyro nasadí dvojníka. Nějakého herce. Možná i mladšího a ještě čilejšího :chuckle . Na jednom Putinovi nesejde. Rusové to zvládnou... :beer
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od viktor »

mukle asi si vazne hodne chybel na hodinach dejepisu :-) :D
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
pekoz
Příspěvky: 251
Registrován: 04.07.2012 8:27

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od pekoz »

...distanční školství má svoje limity..... :mrgreen:
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od mukl »

Nevěřím "úloze jendoho muže" v dějinách. Budete tady dávat spousty příkladů osobností. Od Ježíše Krista, Čingischána, Hitlera, Ghándího ...a tak dále, a tak dále... :roll: To jsou jenom takoví "maskoti" a lidi jim to žerou. Ta skutečná hybná idea je vždy někde mimo jejich osobnost. V případě potřeby vygeneruje další "médium" skrz které může promlouvat k davům. Pokud už je všechno v prdeli, uspořádání a situace se přežila, může být smrt takového "vůdce" tím spouštěčem změn, které by ale nastaly tak jako tak. To je pravda. A vy si mudrujte jak chcete, třeba při distanční výuce :chuckle .
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Hohepa »

Ano klasika Marx ....
Taky to do mě cpali v Základech Marxismu-Leninismu :puke
viktor
Příspěvky: 3326
Registrován: 14.03.2012 12:09

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od viktor »

....největší smennou hodnotou člověka je jeho volny cas...
....zmeny v technologii vyroby predchazeji spolecenskym zmenam...
atd..
viktor
„Strach ze zbraní je znakem sexuální a emocionální nedospělosti.“
Sigmund Freud
mukl
Příspěvky: 1098
Registrován: 05.10.2016 19:19
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od mukl »

Tak to jsem rád, že nejsem sám, který si to myslí. Už jsme teda s "Karlem" minimálně dva. Kteří si myslí, že:
"Nikdo na tomto světě není nenahraditelný"
Uživatelský avatar
Nicotinick
Příspěvky: 2799
Registrován: 14.03.2014 10:38

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Nicotinick »

Putin zapomněl kolik mu je, ve fitku si přetáhl záda a svaly, všichni kolem se můžou zbláznit nad politologicko-historickými úvahami a spekulacemi řeší, kdo ho nahradí :D
"Konspirátoři jsou největšími optimisty. Nepřestávají věřit tomu, že ten bordel opravdu někdo řídí."
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Hohepa »

Mukl máš recht .
Zářný příklad je Henry Cavendish, který svými objevy předběhl dobu o celé století ,
jen to byl Asperg a nikomu to neřekl a ten svět se nezhroutil a prostě si počkal na další objevitele...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Henry_Cavendish
Germanik1
Příspěvky: 2614
Registrován: 21.02.2020 21:51
Bydliště: Praha

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Germanik1 »

Faktor nahodilosti a faktor jednoho muže jsou v dějinách platné. Dokonce i u nás. Vždyť jsme zvolili Jaru Cimrmanna Největším Čechem. 😆
Udělám co musím
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Paul »

A jéje, někdo nám tu nevěří v individualismus :) J.R.R. Tolkien: "Even the smallest person can change the course of the future".. a co teprve takový strejda Putin :)
Hohepa
VIP
Příspěvky: 3469
Registrován: 22.07.2013 22:16
Bydliště: Praha

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Hohepa »

geniální matematik Hari Seldon vyvinul teorie umožňující předpovídat chování velkých lidských mas v průběhu dlouhých časových údobí, jež položily základ vědy nazvané psychohistorie, která matematickými cestami odhaluje budoucnost. Vychází z předpokladu, že zatímco chování jednotlivců je příliš svobodné a nepředvídatelné, chování velké masy lidí lze predikovat na základě matematických simulací.
Isaac Asimov Nadace
Paul
Příspěvky: 782
Registrován: 22.10.2017 0:15
Pohlaví: muž

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Paul »

V realitě to ale asi nebude geniální matematik Hari Seldon, ale nějaká pokročilá AI a předpoklad může být naprosto cokoliv.

Odhadovat chování mas se pokouší kde kdo, zejména na burzách a samozřejmě to nefunguje. Největší zisky se tam vytváří zejména tak, že někdo má informace o pár milisekund rychleji než ostatní a nebo účelově vytváří trendy a podobně.
Uživatelský avatar
Serža
VIP
Příspěvky: 4507
Registrován: 21.04.2016 16:12
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:

Re: Putin - že by mrtvice? Kdo ho nahradí?

Příspěvek od Serža »

časové období, po které burza vůbec existuje, je historicky tak krátké, ba zenedbatelné, že jej určitě nelze brát jako nějaké měřítko
\(^_^)/
Lepší je zbraň mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít...
Odpovědět