Velký bratr Tě sleduje...

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Winston Smith
Příspěvky: 49
Registrován: 08.06.2011 1:28

Velký bratr Tě sleduje...

Příspěvek od Winston Smith »

Plíživě, nenápadně, jednou se upraví něco tady, potom zruší něco tam, pokaždé však s větší nestoudností a drzostí "systém" zkouší co si ještě necháme líbit.....Bojím se, že ještě mnoho....
http://zpravy.idnes.cz/lekar-bude-muset ... domaci_brd
Uživatelský avatar
Ježura
Moderátor
Příspěvky: 1112
Registrován: 19.04.2011 21:19
Bydliště: Štatl

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Ježura »

Ano...je to nepříjemné ovšem se spoustou věcí velkému bratrovi ještě sami pomáháme.
http://www.zive.cz/clanky/facebook-nas- ... fault.aspx

Ruku na srdce facebook má opravdu hodně lidí
JimmyJazz
Příspěvky: 819
Registrován: 31.01.2011 12:41

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od JimmyJazz »

spoustu tech informaci lekar uz stejne ma. Za dalsi, nejdrive to jeste bude muset projit senatem a bude to muset podepsat vencl. A pak je tu jeste ustavni soud apod. Tudiz zatim bych byl opatrne optimisticky.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4683
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Karlos »

Muj lekar at ty informace klidne ma v tom problem nevidim, on musi ctit lekarske tajemstvi, ale to aby je musel povinne poskytovat do nejake databaze do ktere bude mit (jak to tak vypada) pristup kde kdo tak to je obludne... nechapu co je komu po tom kolikrat se nejaka nestastnice snazila otehotnet, jediny koho toto muze zajimat je pojistovna pokud to ma zaplatit (a ta to vi uz nyni)... zneuziti takove centralni databaze je prilis velke a nikde v clanku nepadla zminka PROC je takova databaze nutna, jaky bude prinos a zda tento stoji za to vzhledem k velkemu riziku jejiho zneuziti (uz vidim jak budou nekteri zajemci o praci automaticky odmitani protoze jejich potencionalni zamestnavatel bude mit info o jejich zdravotnim stavu z unikle databaze popr. od pers. agentury pro kterou by takova DB byla zlatym dolem)?

EDIT Jeste tip pro velkeho bratra: co takhle udelat centralni databazi zpovědí? ...každý farář by povinně musel veškeré zpovědi zanést do databáze pod pokutou 100kKc. Ted je nejvhodnejsi doba, pokud na to cirkev nepristoupi tak ji zarazi restituce...
Uživatelský avatar
rudde
Moderátor
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Velký bratr (operátor) Tě sleduje.......

Příspěvek od rudde »

Velký bratr (operátor) Tě sleduje...
...máš li Androida, iPhone, Nokii (n97–1) nebo BlackNerry (9530)...
http://www.root.cz/clanky/velky-bratr-o ... u-sleduje/
Fjord
VIP
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

http://newglobalorder.eu/nezaradene/kdo ... rt-diebold

Kdo mění stránky Wikipedie? CIA, Wal-Mart, Diebold…
Kalifornský student naprogramoval databázi, která ukládá změny ve wikipedii dle IP adres. A nadál se nečekaného překvapení, protože IP adresy vykazovaly překvapivé výsledky: Diebold, CIA, politici.

Tento příspěvek jsem našel na PR-Digest od Constantina Basturea, proto jsem si informacemi tak jistý. Virgil Griffith (student, jenž naprogramoval databázi) studuje na ClaTech a chtěl jednoduše zjistit, kdo mění Wikipedii anonymně. WikiScanner – jak pojmenoval svou databanku, prokazoval jasné výsledky, denně probíhá milion anonymních změn na Wikipedii. Proto se obrátil na evidenci IP adres, dle veřejně dostupných informací zjistil, že se jedná o provázané bloky IP adres.

V současné době je ve Virgilově databázi velké množství žádostí, kterým není schopen vyhovět. Proto vyzývá k další pomoci v odhalování databází firem, organizací a úřadů, které praktikují své kampaně přes wikipedii. Je to pilotní projekt, který prokazuje, že změny na Wikipedii se dají provádět množstevně a následně dohledat dle IP adresy jejich autora.

Některé ze zásahů do Wikipedie byli prováděny v době předvolební kampaně prezidenta Bushe, nebo se předpokládá, že zásahem do Wikipedie maloobchodní gigant Wal-Mart zaplatí o 20% nižší mzdy, než je průměr (později se jejich tvrzení změnilo na jiné, kdy jejich mzdy byly téměř 2x vyšší než minimální mzda.)

Takže, milé firmy, politikové, organizace, Wikipedia lze měnit anonymně jen s velmi tajnou IP adresou.
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1704
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Josef »

Pro návrat ke starým verzím některých webů zkuste archív Wayback Machine http://www.archive.org/web/web.php
Uživatelský avatar
omaha
Příspěvky: 84
Registrován: 09.01.2012 17:40

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od omaha »

Uživatelský avatar
Ježura
Moderátor
Příspěvky: 1112
Registrován: 19.04.2011 21:19
Bydliště: Štatl

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Ježura »

Jo... a v závěsu následovaná další....
http://www.financninoviny.cz/zpravy/fbi ... edium=feed
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od alibaba »

Google je smesny musi soutezit s Facebookem a tak vase informace kam jdete na strankach tedy o co mate zajem bude prodavat spolecnostem co vam budou posilat reklamu a tak toho budete mit plne postovni schranky a Google za tuhle reklamu bude placen kazdy zakaznik bude mit cenu jako na Facebooku a tohle neni ze by vas 2 pani sebrali v noci do koncentraku ktere tady stavi a pak je zbouraji a postavi dalsi a tak to je jen hra na penize a nekdo na tom vydela jako na tech veznich za drogy ,nekoho zavrou za drogy co vlada poskytuje a ti makaji dobrovolne za 1$ na den a konkuruji Cinanum a ucel je dostat co nejvice lidi do bas a tak mame plno teroristu co FBI snadno vytvori nebot je tu plno idiotu radove miliony
a uz se tesim jak nektery tajny mi bude chtit prodat nejakou pancerovou pest ....my dobre vime kde hrozi nebezpeci vlady ,ale Zombici to stale nechapou a proto je to takove je jake je to a tak mne zadny marxista nepresvedci a jasne zadny soucasny prezident ......
Fjord
VIP
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

http://www.freepub.comehere.cz/vsechno/ ... at-sleduje

10 způsobů, kterými vás policejní stát sleduje
1) GPS
GPS čipy se objevují ve všem od cestovních pasů po telefony v automobilech. Více využívané je sledování zaměstnanců a všechny formy soukromého vyšetřování. Apple nedávno oznámil, že shromažďuje přesné informace o polohách iPhonů uživatelů prostřednictvím GPS.

2) Internet
Internetové prohlížeče nahrávají každý váš pohyb prostřednictvím cookies. National Security
Administration byla odhalena, že má na svém webu cookies, kterým vyprší platnost až v roce 2035. Velké vyhledávače ví, kde jste surfovali loni v létě a on-line nákupy jsou ukládány do databáze, údajně pro použití v reklamě a zákaznickém servisu. Kontroverzní webové stránky mohou být označeny interně vládními místy, stejně tak může být odkloněn tok dat, aby ze zablokoval přístup k webům, které chce vláda cenzurovat. Již je známo, že sociální sítě neposkytují žádné soukromí. Cybersecurity Act se pokouší legalizovat shromažďování a využívání vašich osobních údajů. Apple iPhone má také prohlížení dat zaznamenána a uložena. To vše navzdory drtivé opozici občanů vůči kybernetickému sledování.

3) RFID
Zapomeňte na vaše kreditní karty, které jsou pečlivě sledovány, nebo členské průkazy pro věci, tak bezvýznamná jako filmové půjčovny, které vyžadují číslo vašeho sociálního zabezpečení. RFID „bezdotykové karty,“ pozvednou sledování na novou úroveň. Nejnovější vývoj zahrnuje RFID prášek vyvinutý firmou Hitachi, u kterého je škálu využití nekonečná.

4) Dopravní kamery
Rozpoznávání SPZ bylo použito na dálku k automatizaci úkolů dopravní policie ve Spojených státech, ale bylo prokázáno, že mají dvojí použití v Anglii k označení aktivistů podle Terrorism Act. Snad nejběžnější použití je k získání peněz skrze dopravní přestupky, ale použití může sklouznout i k taktikám jako „Velký bratr“ k monitorování hovořících chodců, jako se již děje ve Velké Británii.

5) Počítačové kamery a mikrofony
Skutečnost, že notebooky špehovali veřejně školní děti (doma), je skandální. Před lety Google začal oficiálně používat počítačové „zvukové otisky“ pro reklamní účely. Přiznal se k práci s NSA, hlavní monitorovací sítí na světě. Soukromé komunikační společnosti již byly odhaleny, jak směrují komunikace k NSA. Nyní klíčová slova – psaná a mluvená – vedou do globální bezpečnostní matice.

6) Veřejný zvukový dohled
Tato technologie má za sebou dlouhou cestu z pouhé schopnosti detekovat výstřely ve veřejných prostorách po poslouchání šeptání nebezpečných klíčových slov. Tato technologie byla spuštěna v Evropě k monitorování konverzace za účelem zjištění verbální agrese na veřejných místech. Sound Intelligence je výrobcem technologií pro analýzu řeči a jejich internetová stránka propaguje, že může být snadno integrována do jiných systémů.

7) Biometrie
Nejoblíbenější biometrická autentizační schémata za posledních několik let jsou duhovky. Mezi hlavní aplikace patří kontroly vstupu, bankomaty a vládní programy, Nedávno síťové společnosti a vlády využily biometrické autentizace, včetně analýzy otisků prstů, rozpoznávání duhovky, rozpoznávání hlasu, nebo jejich kombinací pro použití v národních identifikačních kartách.

8) DNA
Krev z dětí byla odebrána všem lidem do věku 38 let. V Anglii byla DNA poslána do tajné databáze z rutinních zkoušek píchnutí paty. Několik zpráv odhalioy skryté databázé DNA od „teroristů“ v Pentagobu a nyní DNA od všech amerických občanů je ukládána do databáze. Digitální DNA je nyní používána také v boji proti hackerům.

9) Mikročipy
Microsoft HealthVault a VeriMed partnerství se chystá vytvořit RFID mikročip pro implantaci. Mikročipy pro sledování našich drahých domácích mazlíčků se stává samozřejmostí a slouží nám k tomu, abychom přijali jejich zavádění v budoucnu i do našich dětí. FDA již schválila tuto technologii pro člověka a na trhu ji uv jakoádí lékařský zázrak, jak jinak než pro naši bezpečnost.

10) Rozpoznávání obličeje
Anonymita na veřejnosti je u konce. Použití této technologie bylo připuštěno při akcích kampaně prezidenta Obamy, sportovní akce a nejvíce nedávno při G8/G20 protestech v Kanadě. Tato technologie také sbírá data z obrázků z Facebooku a jistě bude vázána na pouliční dopravní kamery.

Toto všechno vede k Prediktivní behaviorální technologii – nestačí mít jen zaznamenáno kde jsme byli, policejní stát chce i vědět, kde budeme, skrze psychologické profilování. Věci se zdají postoupit do bodu, kdy skutečně vědecký orwellovský svět je na dosah ruky. Odhaduje se, že počítače ví na 93 procent, kde budete, než provedete váš první krok.

Překlad článku 10 ways ‘the police state’ tracks you
http://vigilantcitizen.com/latestnews/1 ... racks-you/
-----------------
anonym dodává:
Rád bych upozornil na další způsob sledování jednotlivých civilistů. Je to superpočítač ECHELON (hledejte na WIKI),který sjednocuje všechny výše zmíněné plus legální odposlouchávání telefonů.Jak mobilních,satelitních tak i pevných linek. O sms a mailech nemluvě.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4683
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Karlos »

Velký bratr Tě sleduje....... a za chvíli ti poleze i do hlavy :devil
Vědci nahlédli do mozku a rozluštili slova, na která člověk myslí
Výzkumníci už mají techniku, která jim umožňuje z elektrických signálů v mozku dekódovat slova, na která člověk zrovna myslel, uvedla BBC. Metoda ale není určena ke čtení myšlenek a vyhledávání vnitřního nepřítele, jak by se mohli obávat čtenáři dystopických orwellovských vizí, ale má v budoucnu umožnit komunikaci s pacienty v kómatu.

Zdroj: http://www.novinky.cz/veda-skoly/257892 ... mysli.html
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1704
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Josef »

Už od dob používání "drogy pravdy " za druhé světové války stále platí pravidlo: "Nejlepší je taková tajná informace, o které je lépe vůbec nevědět."
Fjord
VIP
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

Pacholci, je to nechutný. :ne
Nový zákon dláždí cestu pro 30 000 dozorčích dronů nad USA
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/215- ... nu-nad-usa

Zákon, který tento týden prošel Kongresem, dláždí cestu k využití dohledových dronů na obloze v USA. FAA předvídá, že do roku 2020 by mělo být v provozu až 30 000 dronů. Jakmile president Obama podepíše zákon o opětovném pověření FAA, tak FAA dovolí využití dronů a vypracování vyhlášek k testování a licencování do roku 2015. Tato legislativa představuje výsledky velkého tlaku od vojensko-průmyslového komplexu, aby se obloha v USA otevřela tomu, co se stane byznysem za mnoho milionů dolarů...


Tak Alibabo, jestli chodíš čůrat ven, tak máš v budoucnu zaručeno, že si tě vyblejsknou :mrgreen:
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od alibaba »

Propaganda funguje,kdyz tomu verite i vy a ja se musim smat uz je to davno co jsem zkousel efekt GPS a tak jsem videl satelity co nam preletaji nad hlavou a je to asi kazdych 6-8 minut co je satelit primo nad hlavou a ostatni jak jse k vam priblizuji, tez muzete videt a na tomto pocitaci muzete videt jestli mam zaparkovane auto pred domen a preste tak plati opacne ja sleduji co bracha pristavel na chalupe jsou to satelitni snimky co jsou fotografovane tak jednou za 2 mesice a v te dobe kdyz tam projizdi kamion tak ho satelit vyblejskne a tak ja na svete mohou videt kazdou chatrc a vse co ma 3m rozmer ci nekdy mene a tady muzete videt ty zlute speed bump ......Fotografovani z letadla ma nevyhodu ,ze se neda fotografovat treba jednotlivec co je kryty pod koruny stromu a tak tady v te zelene dzungli je vse zbytecne a pokud si mysli rezim, ze bude fotografovat ve meste nejake demonstranty tak si nechte zdat, demonstrace jsou v kazdem meste a ted jich tolik neni nebot je zima ,ale az prijde leto ,uvidite .....Drones jsou dobre na neseni bomb a ze nemaji pilota a tak je mozne vedeni valky bez ztrat jako delaji v Pakistanu a tak USA uz vyrobilo asi 3 500 drones a letadlove lode ponesou pouze drones jestli uz je nemaji a tyhle co budou letat nad USA maji pouze kamery a jedna se pouze okrazani penez kleptokraty zakazku dostanou podporovatele rezimu a tak jsou treba penize na provoz drones a jejich vyropu atd ......Tady taky stavi koncentraky a pak jej zbuldozeruji a postavi na jeho miste dalsi a tak to jde nejmene 10 let a vsechno je pouze hra o penize kleptokraty jinak maji preplnene veznice a vezne propousti, nebot nejsou penize a rusi policii at se obcane staraji sami o sebe a koupi si bouchacku ......
Uživatelský avatar
MagCyper
Příspěvky: 3765
Registrován: 19.08.2011 8:42

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od MagCyper »

Toto je přesně to, z čeho mám největší obavy:

Brit vtipkoval na Twitteru, zatkli ho jako teroristu

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/am ... me_oneline
Fjord
VIP
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

McGyver:
to je přeci účelem, dělat bububu, aby si nikdo nemohl vyskakovat.

Svobodný internet? Dlouho už ne…

..je to dáno do kontextu s biblí
http://www.dobakonce.cz/
Zjevení 13. kapitola říká, že přijde celosvětová moc, která bude neposlušné jedince schopna „vyloučit ze systému“ tím, že nebudou moci nakupovat ani prodávat.
Zjevení Janovo 13:16
A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.

Mnoho lidí nevěří, že se blíží něco takového a možná spléhají na svobodu projevu na internetu. Žel, poslední události jasně ukazují, že svoboda na internetu pomalu, ale jistě končí.

Proto všichni, kteří máte co říci, udělejte to co nejdříve!

Proč? V současné době je nelegální např. kopírování většiny hudby a filmů. Ale v budoucnu může být nelegální např. tento, nebo jiný článek!!! Jinak řečeno záleží na tom, co bude definováno jako nelegální.

Je také zajímavé, že tento zákon v USA přichází krátce po schválení zákonu NDAA o kterém známý prognostik Gerald Celente řekl toto:
„Ve Spojených státech teď schválili zákon NDAA,“ řekl. „Ten teď dává presidentovi pravomoc, aby identifikoval osobu, třeba jako jsem já, označil ji za teroristu a protivládní živel. A armáda může přijít a vyrazit u mě dveře – armáda! – a zatknout mě, aniž by mě z něčeho obvinila, aniž by mě dali k soudu, aniž bych měl práva dle Habeas corpus, žádná porota, žádný soudce, a potom mě mohou zabít, pokud si to budou přát, mučit mě, mohou mě poslat do kterékoli země na světě.“
Fjord
VIP
Příspěvky: 798
Registrován: 04.07.2011 23:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

Tady je příčina:

Obama podepsal zákon umožňující zadržování občanů bez obvinění
http://www.dobakonce.cz/?p=5002
„Řádný proces bude minulostí,“ napsal Charles C. Gens Krulak a Joseph P. Hoar. „Současný zákon umožňuje armádě zadržet osoby zachycené na bitevním poli. Tento zákon však definuje území USA jako bitevní pole.
Podezřelým z teroru hrozí "věčná" vazba
http://hn.ihned.cz/c1-54218540-podezrel ... ecna-vazba
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od alibaba »

Potrestani Zombiku za to ze si volili marxistu a ten nevi co dela ve stejny den co podepsal tento totalitni zakon vyhodil z armady asi 100 000 vojaku a tak jsem zvedavej kde sezene koniky na uplatneni techto megamolistych totalitnich zakonu musim se smat tem blbum ,jak chteji ovladat svet to uz tady nekolikrat bylo v historii .....
Roman
Příspěvky: 87
Registrován: 05.01.2012 13:26

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Roman »

Pro úplné paranoiky je zde peněženka s odstíněním RFID
http://www.kronium.cz/ostatni/bezpecnos ... d_571.html

Případně pouzdro pro pasy s anténkou
http://www.kronium.cz/ostatni/bezpecnos ... d_525.html

Zde je video http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... WkN4ZeeHGc
Odpovědět