Velký bratr Tě sleduje...

Události vztahující se k zaměření tohoto fóra.
Odpovědět
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

Roman:
no já se k paranoikům v tomto smyslu hlásím :rofl
Četla jsem vědeckou studii o čárových kódech ze zboží, jak působí na děti - jsou to taky vysílačky, i když sofistikované jiným způsobem. A téédy hnus. Pomalu na všech úrovních to mají obšancované, jen nepozorný ovčan porád vidí houby.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Karlos »

Tak na děti místo čárových kódů působí hlavně reklama, je neuveritelne jake kok*tiny se libi nasemu synackovi, to je samy Pokemon, Gormit, Bakugan, Hnusaklepák... ted u nás ve škole valí Lego NinjaGo :roll: Snazim se to tlumit ale zase na druhou stranu nemohu způsobit jeho vyčlenění z kolektivu, protože nemít ninjago znamena byt outsider, jsou to telata, je to smutny, ale je to tak...
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

Reklama je možná jen chvilku v tv, i když to má taky svůj velký vliv na psychiku-děti to neberou jako hru ale jako fakt. Ale dost děs jsou právě kreslený "pohádky" od amíků. Jsem dlouho nevěděla, proč mi je z těch jejich kreslených "pohádek" blbě..no v tomhle videu je to zřejmý..ha*zli :evil: je tam tolik sexuálních a temných podprahovek, že se mi z toho zvedá žaludek..
http://www.youtube.com/watch?v=VvaZ6erh ... plpp_video

Takže vyhodte ty americký sra*ky z DVD diskoték, a pouštějte dětem jen naše český krásný pohádky. Máme jich hodně.
mortinto
Příspěvky: 242
Registrován: 17.02.2012 20:47
Pohlaví: i černoch by záviděl
Bydliště: Praha

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od mortinto »

Podprahové sdělení a jiná svinstva..

Ženy synek je z Pokémonů úplně podělaný, čumí na ně neustále, sbírá karty, šmelí s nimi.. Nedaří se mi ho ani odhánět od televize. Pár pohlavků a přísný zákaz mu dát nemohu, jeho fotr je právník a na něco takového jen čeká. Snažím se to kompenzovat Čtyřlístkem a knihami, ale marně. V podstatě na jeho výchovu rezignuju.

Svoje děcka musím udržet od televize co nejdále a časem asi i od bráchy. Já na televizi prakticky nekoukám, "moderní" hudbu neposlouchám, ani nevím, že nějaká Rihana existuje. To je nejlepší obrana. Někdy si říkám, že jen díky tomu, že špatně slyším, tak jsem schopen si podprahové vlivy držet na distanc.

Upřímně řečeno, snažím se držet na distanc i od různých filmů o konspiračních teoriích na YouTube. Kdo ví, kdo je natočil a nadaboval do češtiny, připadají mi dost uhrančivé a sugestivní, zejména ta hudba. Jeden čas mne to docela vtahlo. Třeba i my, Rozpadlíci jsme nějakým způsobem ovládáni a naprogramováni, nejsme sice ovce, ale také nás není málo a někomu by mohlo stát za to nás kontrolovat. Dávám přednost psanému textu.

Proto nejsem moc nadšen, když se sem dostává politika, věštby, blbá nálada a podobně. Jsem monarchista a věřící člověk, nikomu to primárně necpu, ale občas mi to nedá a musím na někoho reagovat, třeba v případě církevních restitucí a různých republikánských mýtů o tom, že král je vlastně despota a krutovládce. Snažím se to ignorovat :-D
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1727
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Josef »

Kdysi jsem to řešil taky, byla to hrůza. Často jsem si přál, aby nejméně dvakrát týdně přišla vichřice, odfoukla elektrické dráty a televize nefungovala. Po dobrém to nešlo, po zlém jen hodně s násilím. Manželka na to nakonec vymyslela okliku. V různých animovaných střílečkách vystupují totiž i zvířečí hrdinové. Udělali jsme při večeři trochu "propagandy" a navlékli jsme to tak, že jsme děti nechahli vybrat a pořídili jsme každému dítku "jeho zvíře", které bude jako jeho "spolubojovník". Chce to samozřejmě aktivní a komunikativní zvíře, ne akvarijní rybičky. U nás výběr vyhrála morčata. Psi byli na děti moc velcí, svéhlaví a hlavně v rodině už dávno byli, takže nebyli "zcela jejich" - což dětem vadilo. No a hraní s nimi (i povinné starosti) je nejméně z padesáti procent odtáhly v kritickém věku od sezení u televize. Ukázalo se, že nejsou ve škole sami a samovolně se ve třídě vytvořila skupinka kamarádů, kteří doma "něco" chovali. Ne, že by se vzájemně nepochlubili novým školním pouzdrem na kterém muselo být Pikaču či jiná potvora, ale přes zvířata se naštěstí udrželi "při zemi" a virtuální svět nezaměňovali se světem reálným. Když jejich zvířátko dožilo, pochopili, že od života ke smrti je jenom hodně malý krůček a že nepomůže restartovat počítač, aby jejich mazlíček zase ožil. Dnes už jsou mnohem větší a i jejich zvířecí zájmy jsou větší (koně, velcí psi). Ale myslím, že i ti hlodavci ve své době pro ně udělali obrovský kus práce. Netvrdím, že je to samospasitelné, ale zkuste to, třeba to pomůže i ve vašem případě...
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od rudde »

Asi nejlepším řešením je telku odnést na půdu, ale TV je jako droga, dostaví se abstinenční příznaky :)
Měl jsem kamaráda, který měl načteno asi tak 10x více knížek než já, neměli telku a vůbec jim nechyběla.
Ale to už nám bylo víc a nehrozilo to, že ostatní budou na takto "postiženého" koukat jako na nějakého exota
a vytěsňovat ho z kolektivu. Což by se dnes asi menším dětem snadno mohlo stát.

Něco k tématu děti a TV:
Děti médiím rozumějí - ale jinak!

http://www.sancedetem.cz/srv/www/conten ... ne-15.html

Dobrá je knížka
BLAŽEK, B.: Tváří v tvář obrazovce. Praha: SLON, 1995
Uživatelský avatar
rudde
VIP
Příspěvky: 580
Registrován: 17.03.2011 14:19

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od rudde »

Ještě článek z Osla, jak manipulovat veřejné mínění . Stačí vhodně seřadit příspěvky ve zpravodajství.

Kde sídlí morálka
http://www.osel.cz/index.php?clanek=5437
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od BOGOVIK »

Seradit? Tak jestli znas serial Ano pane Ministre, jak Sir humphrey vysvetluje jak se delaji otazky pri pruzkumu verejneho mineni, tam je presne toto ukazano i bez vyzkumu :D
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Maximus »

Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Karlos »

Ja na tom nevidim nic prevratneho jak se v clanku snazi navodit, jen obycejne statisticke zpracovani dat...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Maximus »

Otázka, kam až takováto prevence kriminality bude pokračovat - pokud budeš zrovna náhodou se svými zbraněmi a příslušnou zásobou střeliva na místě, které je vyhodnoceno počítačovým systémem na prevenci kriminality jako vysoce rizikové z hlediska ohrožení národní bezpečnosti a hrozby terorizmu, tak to může být docela "nemilé" až životu nebezpečné.

Neříkám, že je to a priori špatné, ale v současném světě už jaksi moc nevěřím na "zdravou míru" rozumného přístupu k takovýmto informacím ze strany státu či dokonce "polostátních" agentur.
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Maximus »

http://www.lidovky.cz/japonci-vynalezli ... ln_veda_sk

Pokud se navíc rozšíří mezi policajty, soukromými agenturami pracujícím pro politické strany či korporace, etc. výše uvedený "bazmek", tak se už na demonstacích a různých protestních akcích nebude dát ani veřejně promluvit :evil:.
Uživatelský avatar
Karlos
Rozpadlík
Příspěvky: 4681
Registrován: 21.12.2010 19:31
Bydliště: Velká Morava

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Karlos »

To máš samozřejmě pravdu, já jen dle nadpisu čekal nějakou převratnou technologii (skutečné čtení myšlenek) a ne jen statistiku... :)
Uživatelský avatar
B89
Rozpadlík
Příspěvky: 217
Registrován: 16.01.2011 13:24
Bydliště: UH

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od B89 »

Maximus: myslím že by stačily "otíkovské sluchátka" a je po problému :twisted: v tom bordelu co bývá na demonstracích by to asi moc nefungovalo...
Maximus
VIP
Příspěvky: 6526
Registrován: 12.01.2011 19:24
Bydliště: ČSR

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Maximus »

Samozřejmě na každou zbraň se najde protizbraň - uvedená rušička je jen příklad z několika modifikací systémů založených na různých principech, který se dá použít proti nepohodlným řečníkům.

V záloze má "systém" stejnak i metodu, která navždy umlčela třeba Martina Luthera Kinga :evil:.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

No koukám, že si asi tu helmu z alobalu vyrobím :rofl
Boože, to je fakt děs, kam se dávají peníze na výzkum..místo aby se podporovali projekty na volnou energii nebo jak vyrobit vodu levně pro Afičany, tak se investuje do další manipulace a ovládání..co se vlastně divím, že. . Lidská rasa je velice dravá, jak nedávno řekla jedna bezdomovkyně na videu..obávám se, že má pravdu.
Fjord
VIP
Příspěvky: 797
Registrován: 05.07.2011 0:50

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Fjord »

Projekt Indect - SLEDUJTE POZORNĚ - ANONYMOUS cs
http://youtu.be/iAsCKSW4awo

Bych se zeptala pánů policistů, kteří evetuelně sem chodí - chcete se vážně na tomhle podílet? Je mi jasné, že jste taky jen služebníci a plníte rozkazy, ale doufám, že vám zůstane zdravý úsudek a budete mit nadhled a znalosti o tom, kam tohle vše skutečně vede. :angel
alibaba
Příspěvky: 2113
Registrován: 12.01.2011 21:27
Bydliště: North Carolina USA

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od alibaba »

Tohle vypada vse strasidelne az zoufale, ale teror neco stoji a jak to uskutecni soudruzi teroristi kdyz hodne mest zde bankrotuje a propousteji policisty a co v Evrope kde bankrotuji cele narody a staty ? Ty policajty musi z neceho platit a navic muzeme pocitat s aktivni obranou obyvatelstva jako se to stalo tady s temi kamerami na cervene svetlo, draty byly prestrihane ,pytle byly na kamere atd a jasne nikdo nic nevidel a bylo to i zde asi rok a nakonec to odstranili udrzba v chodu je stala moc penez ,tedy vice ,nez to vydelalo......Jo to vime ze vlada se bude snazit vypustit tisice drones ,ale obyvatelstvo uz si nastreluje pusky ze vsechno sestreli, uz jsou o tom filmy jak sestrelit drones.....jinak v Evrope vememe praky a rozstrilime vsechny kamery na kousky ,prestrihame draty atd ....
Uživatelský avatar
Josef
Rozpadlík
Příspěvky: 1727
Registrován: 10.03.2011 7:20

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od Josef »

Kdybych se tu dlouho neobjevoval, pak vězte, že nás tady na firmě postupně obcházejí s instalací softwaru Safetica. Možná to máte už taky na počítači, aniž byste o tom věděli, takže pozor... (prohledejte Program Files). Kdo neví co to je za bastardprogram a co na vás práskne, dozví se to zde: http://www.safetica.cz/safetica/seznam-funkci
Ne že bych souhlasil, že že se mají lidi v práci právo flákat a třeba určitou sumární kontrolu času stráveného na internetu jsem ochoten skousnout, případně za její překročení být popotahován. Nicméně jsou věci, kam si myslím, že by ani šéf či ředitel firmy neměl mít právo nahlížet, pokud člověk plní své normální pracovní povinnosti kvalitně. Prostě jsou věci, které tuto mez překračují stejně, jako by vám někdo v zaměstnání instaloval webovou kameru zespodu pro hajzlové prkýnko a vy byli povinni to v zájmu udržení svého zaměstnání snášet. Když si o programu na webu přečtete, myslím pochopíte, že Safetica v některých oblastech zachází už dost silně i pod to hajzlové prkýnko. Je smutné, že za vývojem "dalšího biče" na lidi celého světa stojí zrovna česká firma. Asi máme bretschneiderovskou zkaženost už od přírody.
BOGOVIK
Příspěvky: 507
Registrován: 12.11.2011 15:09
Bydliště: JMK

Re: Velký bratr Tě sleduje.......

Příspěvek od BOGOVIK »

2Josef:

Ver, ze to nemusi byt jenom safetika, jsou zpusoby jak to kontrolovat a ani nemusis mit nic na tvoji stanici nainstalovane. Uz jenom to, ze jsi se pripojil do site(v ramci podniku), davas pozadavky na transakce at sitove ci na sluzby atd. Maji moznost kdyz chcopu kontrolovat co delas...

Takze trochu schopnejsi(staci prumerny) spravce site ma prehled co delas aniz by jsi mel sanci to zjistit.
Odpovědět