Zajímavé nemovitosti na prodej

Zajímavé informace a odkazy odjinud...
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od MarS »

https://reality.bazos.cz/inzerat/134240 ... -udoli.php

hned vedle (cca 5km) je pro změnu Roubalovo nechvalně známá Pohádka... :head
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Jason »

Ten mlejn je kamosovo, stravili jsme tam spoustu casu. Muzu rict ze (hlavne v zime kdyz je cele udoli ve stinu) zadnej dobrej pocit, porad je tam cejtit neco divnyho. I kdyz jsme to vzdy mocne zahaneli alkoholem tak stale neprijemny pocit

Edit: jinak misto neni spatny polohou - kousek do KT, Sus a DE ale jinak strategicky uplne o nicem. Hlavne hodne studene.
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
Kotatko
Příspěvky: 214
Registrován: 13.02.2021 20:38
Pohlaví: muž

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Kotatko »

To chce odbornika na bioenergie, tzv. veda se tomu smeje - ale vysledek je dulezity, casto to jde odstinit, eliminovat. A proc je to strategicky o nicem ?
Uživatelský avatar
Jason
Příspěvky: 662
Registrován: 19.11.2012 11:30
Pohlaví: muž

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Jason »

Majitel je sam praktikujici budhista a jogin (pres 15 let praxe) a ten tam s tim mistem pracoval. On sam se tam citi dobre, nema s tim problem.. Je pravda ze jsme tam byli naposledy minulej rok uz s malou a s nama jeste dva pary s detma - a to jsem se tam poprve citil prijemne a nic negativniho jsem necitil.. (bavim se porad o miste byvaleho mlyna kde je ted postaveny novy dum)

Cele to udoli je obklopene cestama, je tam odevsad videt a pro mne asi nejdulezitejsi vec - je tam hodne chladno takze na nejake vetsi pestovani plodin by to asi nebylo. Ale to se porad bavim o PA, v soucastnosti by to mohla byt zajimava investice..

Jinak neco o mlynu je zde:
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/ ... ie/titulky
Říkali mi, že můžu být čím chci. Tak jsem se stal ostudou své rodiny.
MarS
Příspěvky: 501
Registrován: 22.03.2020 11:28
Pohlaví: muž

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od MarS »

Svět je malinkej :)
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Rafael »

Drigon, nekoupíme?
Na prodej je celý soubor budov starého mlýna, jehož základy pochází z doby románské. Jedná se o obytnou dvoupatrovou budovu, ve které byly původně dva byty a soukromá kaple. Pod touto částí se nachází klenuté cihlové sklepení s archivním sklepem na víno. Na obytnou část navazuje dvoupodlažní objekt mlýnice s technickým zázemím mlýna a dalším prostorem určeným k úpravě na bydlení. Ve dvoře stojí ještě samostatný přízemní domek, také původně obývaný. Dvorní trakt uzavírá jednopatrová budova skladu a zděná brána. Tyto stavby a nádvoří Budovy jsou citlivě zrekonstruované a jsou v dobrém stavebně technickém stavu. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě....
https://www.sbazar.cz/www.realityplachy ... -ve-znojme
*
P.S. Nevíš o nějaké lokomotivě...?
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
drigon
VIP
Příspěvky: 2921
Registrován: 28.11.2012 23:44

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od drigon »

Taky by se mi to líbilo. Jenomže na to nenašetřím ani za několik životů. :cry:
Koukej tak, aby jsi viděl.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Rafael »

Tak jo, kašlem na to.

Mě tam vyděsila ta možnost výstavby domků v okolí. S tím by v budoucnu mohly být problémy.
A pozemky 0,5ha? Taky o ničem.
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Uživatelský avatar
Kapo
Příspěvky: 1293
Registrován: 10.04.2012 12:35
Bydliště: na samote u lesa

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Kapo »

Nemusíš sa desiť. Ono to je len taká maklérska prupovídka pre tých, ktorý nechcú pozemok, a radi by dačo raz dostali naspäť.
...K mlýnu patří stodola na druhém břehu náhonu a pozemky o výměře 5063 m2. Tyto pozemky budou v blízké době žádané pro výstavbu rodinných domů...


Kto vie aká je tam cena. Podla toho, že je to zrekonštruované len z vonka, sa dá predpokladať, že na rekonštrukciu už bola minutá dotácia historického objektu...
Kto nepozná prístav, do ktorého pláva, tomu žiaden vietor nie je dosť dobrý.
Uživatelský avatar
Rafael
Příspěvky: 5322
Registrován: 07.12.2017 17:26
Pohlaví: muž
Bydliště: Valašské království

Re: Zajímavé nemovitosti na prodej

Příspěvek od Rafael »

Vidlák píše toto:
"...Teď se to prodává za mizerných patnáct mega a protože je to za takovou cenu, tak je v tom určitě ještě nějaký háček...
Ale je tam všechno. Vinný sklep, mlýnice, obytné prostory, kanál s náhonem, stodola na druhém
břehu, desetkrát větší zahrada než mám teď... Ale zároveň je to česky maličké a krásné....
https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/tro ... ni-situace
A. Lincoln: Kdybych měl 8 hodin na pokácení stromu, 6 bych strávil broušením sekyry.
Odpovědět