K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

...aneb již prodané, či koupené. Slouží k vytvoření obrázku o tom co a za kolik je možné pořídit.
Zamčeno
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

Příspěvek od Trace »

Mám zájem o nositelnou málo střílenou pistoli v dobrém stavu, ráže 9Luger.

Cena: Viděl bych to do 10K.
Místo: Praha
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Uživatelský avatar
malajizva
Příspěvky: 855
Registrován: 14.10.2014 20:46

Re: K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

Příspěvek od malajizva »

co tohle:
Přílohy
Výstřižek.PNG
Výstřižek.PNG (402.99 KiB) Zobrazeno 2229 x
Foedum inceptu, foedum exitu.
Quis autem custodiat ipsos custodes?
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

Příspěvek od Trace »

Díky za tip. Na základě toho, že jsem ji měl jednou v ruce, si dovolím tvrdit, že kvalita je asi hodně kus od kusu.
Z té co jsem držel bylo jasně cítit, že je to repas, spoušť hodně drhla, měl jsem velký problém vyndat zásobník apod. Záruka je 24 měsíců, asi by to střílelo, ale nějaký požitek to teda není. Izraelci svoje zbraně evidentně moc nešetří :)

Je plochá, ale je to velikostně spíš služební zbraň, díky délce pažbičky může pod oděvem vyčuhovat.

Je možné, že by se mohlo podařit narazit na lepší kus, ale já bohužel zatím další příležitost k osahání neměl.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

Příspěvek od Trace »

Možná jsem měl v ruce zrovna horší kus, což se u repasů může snadno stát.
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Trace
Příspěvky: 768
Registrován: 21.01.2016 22:17

Re: K: málo jetou nositelnou pistoli 9Luger

Příspěvek od Trace »

Již neaktuální, prosím přesunout
F-35 je neviditelne letadlo a proto ho cinske, ruske a iranske radary nemohou videt. Kdo tvrdi opak, je dezolat.
Zamčeno