P: HighPoint Thunder

...aneb již prodané, či koupené. Slouží k vytvoření obrázku o tom co a za kolik je možné pořídit.
Zamčeno
Uživatelský avatar
štaflík
Příspěvky: 4381
Registrován: 01.02.2012 12:08
Bydliště: Sudéta

P: HighPoint Thunder

Příspěvek od štaflík »

Zdravím, koupil jsem si přes e-shop (myslim že Glum) technickou nepromokavou bunu HighPoint (ex Schwarzkopf).
Je v kombinavi olivová/tmavě šedá (civilní vzhled, přesto v lese velmi, velmi nenápadná), už se v téhle barvě asi nedělá. Kvalitní japonská membrána BlocVent (zkuste si něco přečíst, GoreTex už dávno není zas takový zázrak), česká výroba, žádná Čína.

http://www.highpoint.cz/obleceni-high-p ... under.html

Je velmi kladně hodnocena i na různých outdoor forech. HighPoint je opravdu dost nad Hannahem a podobnými značkami.
Bohužel jsem si koupil XL, což je na mě velké, jenže jsem bundu tak nějak ve lhůtě nestihl vrátit. Že je velká by nevadilo, kdyby se mi na ní nedělaly záhyby (protože plandá a krčí se na mě), ze kterých mi pak teče třeba když lezu do baťohu, nebo k foťáku. A co bychom si říkali, vypadám v tom trochu jako naprcaný kačer. Bundu jsem měl opravdu jen JEDNOU, či DVAKRÁT na sobě. Je absolutně nepoškozená, nezašpiněná, prostě visela ve skříni. Není ještě ani stříklá impregrací. Rád bych si koupil tutéž, ale max. L. Stála kousek přes 4k. Nehodí se někomu VELMI nepromokavá dešťovka nenápadného, přesto civilního designu za řekněme 3k+poštovný? XL. Když jí nikdo nebude chtít, můžu pod ní nosit kosu a nikdo nic nepozná :lol:
Zamčeno